Arama sonuçlarınız

1. Y

Soru Msi neden pahalı?

Laptop almak istiyorum. 17 inç olsun istemiştim ekranı. 17 inç olan laptop modelleri de ya monster ya da msi genellikle. Monster almak istemiyorum. Msi'ya bakıyorum. Msi da pahalı geliyor. Aynı fiyata özellikler düşüyor. Yine de almak mantıklı mı?
  2. Y

Soru KYK Yurdu Başvuruları, Üniversiteye Başlamadan Önce Sonuçlanır Mı?

Hangi seneydi? Açıklanana kadar nerede kaldınız?
  3. Y

Soru KYK Yurdu Başvuruları, Üniversiteye Başlamadan Önce Sonuçlanır Mı?

Sonuçlanmalı. Herkesin özel yurt parası ödeyecek ya da ev tutacak durumu yok.
  4. Y

Soru Laptop nasıl sizce?

Buna da bakabilirsin. İşlemcisi ekran kartı daha iyi. Ayrıca ddr5 ram var. Gösterdiğinden tek eksiği ekran 165 yerine 144 hz olması. Onun da çok fark edeceğini sanmıyorum. 1661074628 Ayrıca daha ucuz.
  5. Y

Öneri Asus rog zephyrus g15 2022

Aldıysanız hayırlı olsun. Bende bu aralar almayı düşünüyorum bir tane. Biraz kullanınca bilgilendirirseniz çok iyi olur. Bence iyi bir seçim. 1661020479 Özellikle sıcaklık değerlerini merak ediyorum. Oyun oynarken gördüğünüz sıcaklık değerlerini paylaşırsanız çok iyi olur.
  6. Y

Öneri Asus rog zephyrus g15 2022

bence gayet güzel aynı özellikler sadece küçük farklarla ekran tazeleme hızı ve cözünürlük farkli olan bi model var. Ona da bakabilirsin. 25k civarında. Daha ucuz diye belirtmek istedim.
  7. Y

Soru 2 bilgisayardan hangisini alırdınız?

iyi de asus daha guclu parcalara sahip. Neden lenovo uzun kullanimda memnun edicekte asus edemeyecek. Detay vermeniz lazim biraz. 1661005333 sebebini niye yazmiyorsun ?
  8. Y

asus olanın sorunu ne ?
  9. Y

bunun benim istedigimden artilari ne?
  10. Y

25-26k 1661004932 neden alınmaz bu fiyata daha ne ekleyebilirim üstüne ?
  11. Y

İşlemci, ram, ekran boyutu ve marka farkı var. Hangisini seçmek daha mantıklı olur? Bilgisayar Mühendisliği okuyacağım ve oyun oynayacağım.
  12. Y

Öneri Pc Tavsiyesi

Arkadaşlar ablama dizüstü bilgisayar alacağız. Mimarlık bölümünde okuyor ve mimarlıkla alakalı programları kullanacak. Bütçe 15000 tl . Önerilerinizi bekliyorum.
  13. Y

Öneri 200-400 tl arası kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi

Evden okula otobüste kullanmak için kulaklık önerisi istiyorum. Önceliklerim ses yüksekliği ve kalitesi, sesi dışarıya vermemesi, kullanım süresi(şarj) ve devamlı dip ses olmaması. Anker q10 gördüm. İyi midir? Kullanan varsa yorumlarını yazarsa çok iyi olur.
  14. Y

Yardım Yemeksepeti

İçime kurt düştü
  15. Y

Yardım Yemeksepeti

Onunla görüşmüyoruz fazla numarası da bende yok. Ama konuşuyorlardı şunu yiyelim falan filan diye. Birde kod yemeksepetinden gelmişti yani 1624646561
  16. Y

Yardım Yemeksepeti

Silmenin bir yolu var mı numaramı
  17. Y

Yardım Yemeksepeti

Gelen aktivasyon kodu yemek sepetindendi ama 1624646076 Hayır
  18. Y

Yardım Yemeksepeti

Yemek sepetiydi
  19. Y

Yardım Yemeksepeti

Bir arkadaş yemeksepetinden indirim almak için tel no istedi. Bende o an geri çeviremedim malesef. Aktivasyon kodu geldi telefonuma. Verdim. Acaba benim için bir sorun çıkar mı, ya da nasıl silebilirim numaramı yemeksepetinden.
  20. Y

Kulaklık ses seviyesi

Yok yani dışardayken demiştim. Neyse önemli değil. Donanımsal birşey heralde.
  21. Y

Kulaklık ses seviyesi

Arkadaşlar kulaklık aldım. Telefonda kullanıyordum. Sesi çok gümbür gümbür değildi ve böyle olduğunu bilerek aldım. Sonra bilgisayara taktım ses bangır bangır gelmeye başladı. Adeta hoparlör gibiydi. Telefonda da bu şekilde kullanmanın bir yolu var mı? Eğer ilgiliyse bilmiyorum ama telefonumda...
  22. Y

4.5g kullanamıyorum.

Var ama 4.5g neden olmasın? Hemde herkesin kolayca erişebildiği bir hizmet. Bu kadar uğraşmama rağmen bağlantıyı alamıyorum. 1610569716 Denedim onuda malesef :/
  23. Y

4.5g kullanamıyorum.

Sim kartını bugün değiştim daha.
  24. Y

4.5g kullanamıyorum.

Oyunlarda ping çıkıyor ama.
  25. Y

4.5g kullanamıyorum.

Denedim onda çıktı. Lte kullanıyormuş. 1610548206 Bende niye çıkmıyor acaba? Allahım alt tarafı 4.5g kullanmak istiyorum. 2021 deyiz. Millet 5g kullanıyor biz 4.5g kullanamıyoruz. Neyse teşekkür ederim uğraşların için.
  26. Y

4.5g kullanamıyorum.

Yazıyorum hiçbirşey gelmedi 1610547842 Kod yanlış olabilir mi?
  27. Y

LTE+ nasıl açılır?

Realme telefonlarda LTE+ nereden açılır ? Bulamadım.
  28. Y

4.5g kullanamıyorum.

Bulamadım nerede olduğunu böyle bir menü var.
  29. Y

4.5g kullanamıyorum.

Önceki telefonumda 4.5g kullanamıyordum. Sürekli h+ gösteriyordu. Şimdi realme 7 pro aldım. Yine aynı sorunu yaşadım. Sim kartı değiştirdim. Yine olmadı. Telefonun ayarlarından ve Türk Telekom'un uygulamasından 4.5g aktifleştirdim. Müşteri hizmetlerini arayıpta aktifleştirdim. Ancak hala h+. Ne...
  30. Y

Realme 7 Pro kullanıcılarına Android 11 müjdesi!

Teşekkürler. 1 hafta içinde alırsam çok iyi olur gerçekten.
  31. Y

OTA nedir acaba? Kusura bakmayın. Çok bilgili değilim bu konularda.
  32. Y

Kendim indirmek istemiyorum. Telefona otomatik olarak ne zaman geleceği belli mi ?
  33. Y

Basketbol topu önerisi

Kanka bana kauçuk lazım. Salonda oynamıyorum.
  34. Y

Basketbol topu önerisi

Komik sanıyorsun heralde.
  35. Y

Basketbol topu önerisi

O ney
  36. Y

Basketbol topu önerisi

Nike dominate basketbol topu mu daha iyi yoksa nike baller basketbol topu mu daha iyi? Betonda oynuyoruz okulun bahçesinde arkadaşlarla. İkisine de bütçem yetiyor.(100tl) Başka sizin öneriniz varsa o da olur.
  37. Y

Realme 7 pro değerlendirme

Hızlı şarj pili daha çok yıpratır. Pil sağlığını daha hızlı düşürür. Ancak arabada ne olur bilmem. Powerbank kullanacaksan adi mal kullanmazsan daha garanti olur. Powerbank sorun olmaz diye tahmin ediyorum.
  38. Y

Yoo niye sorun olsun ki. Durup durup çıkmasından iyidir :)
  39. Y

Evet
  40. Y

Ekran ışık efektleri

Telefon çaldığında ışık süzmeleri gibi efektler oluyor kenarlardan. 1604689881 Telefon çaldığında ışık süzmeleri gibi efektler oluyor kenarlardan
  41. Y

Bu ikisinden hangisini önerirsiniz??

Ben çok fazla kullanmadığım için 5 günde 1 şarj ediyorum.
  42. Y

Bu ikisinden hangisini önerirsiniz??

Qcy t5 kullanıyorum. Ses kalitesi çok iyi. Kutusunun malzeme kalitesi kötü. Şarjı uzun süre gidiyor. Kulağın ıslaksa kulaktan kayıyor. Bluetoothda kopma olmuyor. Oyunlarda gecikme oluyor ama müzikte ya da videolarda olmuyor. Mikrofonu iyi ancak çok ilerdeki sesleride aldığı için görüşmeler...
  43. Y

Ekran ışık efektleri

İnternetteki videoda realme xt cihazında ekran efektleri vardı. Kendi cihazımda bulamadım. Neden yok bende? (Realme 7 pro)
  44. Y

Mi Note 10 lite mağduriyeti ve öneriler

Realme 7 pro öneririm. Kullanıyorum da. Gayet sorunsuz bir telefon.
  45. Y

Realme 7 Pro Gcam

Teşekkür ederim
  46. Y

Realme 7 Pro Gcam

Gcam yüklemek istiyorum telefonuma. Nasıl yapabilirim? Kullanan varsa normal kamerayla arasında belirgin farklar var mı? Telefonum realme 7 pro
  47. Y

Bilmiyorum. Ben o çubuğu kullanmıyorum.
  48. Y

Vivo'dan Sonra Xiaomi Ve Oppo da Artık Exynos İşlemci Kullanacak!

Exynos mu daha kötü yoksa mediatek mi?
  49. Y

7 pro ekran süresi

Şimdi oldu mu? Kusura bakmayın. Yeniyimde ben :)
  50. Y

7 pro ekran süresi

51. Y

7 pro ekran süresi

[/automerge] 1604405189 Büyük gelmiş foto atmamış nasıl atarım ?
  52. Y

7 pro ekran süresi

Batuhan67 çene kalınlığını istedi. Herkes görsün diye atıyorum. Kılıflı ve kılıfsız halini. 1604405066
  53. Y

7 pro ekran süresi

Mikrofon sesi kısık kaydediyor ya
  54. Y

7 pro ekran süresi

Senin YouTube hesabın belli zaten :D
  55. Y

7 pro ekran süresi

Aynı sorun 6 proda da var ama 7 pro daha iyi sanırım ona göre.
  56. Y

7 pro ekran süresi

Evet diğerlerinden geride maalesef.
  57. Y

7 pro ekran süresi

İnternetteki testlerde telefonu selfi çubuğuyla tutuyorlar. O yüzden ses biraz kısık oluyor.
  58. Y

7 pro ekran süresi

Mikrofon belli bir alandaki sesleri alıyor sadece. Telefondan uzaklaştıkça ses kısılıyor. Ancak telefonu elinde tutup konuştuğunda ses gayet yeterli.
  59. Y

Mi Note 10 Lite

Realme 7 pro ekran süremi paylaştım. Bakabilirsin.
  60. Y

7 pro ekran süresi

%65 şarjı 7buçuk saatte tüketmişim. 7 buçuk saatin 1-2 saati oyun kalanınıda sosyal medya, müzik ve zoom ile tükettim. Fikir vermesi açısından paylaşayım dedim. Sizde görüşlerinizi yazabilirsiniz. Sizce verimli bir pil tüketimi mi?(4500mah)
  61. Y

Hepsijetle geldi bana. Sana farklı bi kargo firmasını getiriyor acaba?
  62. Y

Teşekkür ederim
  63. Y

Teşekkür ederim 1604333467 Ahize sesini test ettim gayet iyi. Video performansı internetteki testlerden bi fark görmedim. Mikrofon sesi kısık kaydediyordu o videolarda. Ben öyle bi sorun yaşamadım. 1080p60fps çekmenizi öneririm 1604333764 Pubg 40-45 FPS arası alıyor. Cod oynadım ama FPS...
  64. Y

Hepsiburada' dan sipariş verdim cumartesi günü. Pazartesi öğlen geldi. Genel olarak anlatayım. Kutu içeriği günümüz için normal sanırım. Kulaklık yoktu. Adaptör baya büyük geldi bana. Kamera konusunda genel olarak başarılı buldum. Eğer kamerayla ilgili profesyonel düşünüyorsanız sizi ne kadar...
  65. Y

Realme 7 Pro en hızlı şarj eden telefon mu?

7 pro için
  66. Y

Realme 7 Pro en hızlı şarj eden telefon mu?

Ön kameranın f2.5 sıkıntı çıkarıyor mu? Ön kamera benim için önemli. Düşük ışık performansı nasıl?
  67. Y

Realme 7 Pro Sağlamlık

Rakipleri gorilla glass 5 kullanırken kendisi gorilla glass 3+ kullanıyor. Ayrıca arkası plastik. Sağlamlık konusunda ve çizilme konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Fiyatına göre güzel özellikleri var almayı düşünüyorum. Telefonu bozuk parayla falan aynı cebe koymam ama yine de ne gibi durumlardan...
  68. Y

Realme 6 pro

teşekkürler cevabın için
  69. Y

Realme 6 pro

İnternette ekranında sorunlar var diye söylüyorlar. Biraz korkutuyor beni. Ucuz etin yahnisi hesabı.
  70. Y

Realme 6 pro

mikrofonu sesi boğuk kaydediyormuş. Düzeldi mi peki
  71. Y

Realme 6 pro

Realme 6 pro alınır mı bu günlerde? 3500 tl gibi bi fiyatı var. Kamera , performans ve pil önceliklerim. Ne önerirsiniz ?