Arama sonuçlarınız

1. KhalTrex

Yardım Modem önerisi

Aklıma yatan 2 modem var ama fazlasına açığım. 1. modem (TP-Link ARCHER-VR400-v3) fiyatı bugüne özel 458tlmiş normalde 540tl 2. modem (zyxel vmg3625-t50b) 385tl türknetin kendi verdiği modem. bütçe 400-600tl arası, yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  2. KhalTrex

Rehber iPhone SE 2020 anormal ve düzensiz şarj düşüşü çözümü

Arkadaşlar 11 ayın sonunda yaşadığım o sorunu çözmüş bulunuyorum. Yaptığım testlerde gayet normal bir şekilde %30'dan %20'e kadar stabil olarak 2 saatte %1 olarak düştü. Yaşanılan sorunu özet geçeyim, %35 ve altında şarjım, telefonu kullanmadığım zamanlarda %2-%5 arası sanki batarya bozuk gibi...
  3. KhalTrex

İos 14.7 ile 14.7.1 arasındaki pil testi sonuçları

Arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır beklediğimiz o sonuçları sonunda yayınladılar. Ben özet geçeceğim detaylı incelemek isteyenler için videoyu aşağı bırakacağım. iPhone SE 1820 3h02m iPhone 6S 1670 2h47m iPhone 7 2393 4h00m iPhone 8 2245 3h46 iPhone XR 3042 5h06m iPhone 11 3139 5h15m iPhone SE...
  4. KhalTrex

iPhone SE 2020 batarya performansında en iyi sürüm

Öncelikle şunu söyleyeyim, bu telefonu alan arkadaşların %98'i pil performansından çok şikayetçi, bunda telefonun bataryasının küçüklüğü elbette önemli bir faktör ama yazılımda bir o kadar önemli. Yazının sonunda paylaşacağım videoya ve birkaç arkadaşımdan aldığım bilgilere güvenerek telefonu...
  5. KhalTrex

Wifi Anlık Kopma Ve Wifi Listesinden Kaybolma Sorunu

Selamlar, yaklaşık 1 aydan fazla oldu bu sorunu hala çözemedim. Sorunu anlatayım öncelikle, wifi normal kullanımda biranda kopuyor ve sağ alttan wifi simgesine tıkladığımda wifinin olmadığını görüyorum, burada yanlış anlaşılma olmasın, wifide sadece kendi wifim gidiyor diğer tüm ağları görüyor...
  6. KhalTrex

Oyun oynarken ekranın kapanması

Arkadaşlar cidden kafayı yemek üzereyim, bu iphone beni iyice soğutmaya başlattı. ben oyuna girmişim oyundayım kendi kafasına göre ekranı kapatıyor o anda oyundan kopuyorum. oynadığım oyunda bana afk cezası veriyor o kadar saçma bir hal aldı ki bu durum gerçekten sinirden telefonu kırasım...
  7. KhalTrex

Arkaya dokun özelliğinin şarj ve performansa etkisi

İos 14 ile gelen bu özellik göze çok güzel bir yenilik gibi gelse de arka planda hiçte öyle çalışmıyor. Hem batarya, hemde performansı açıkça düşürüyor, bunu bizzat test ettim. İlk asphalt 9 da gözlemledim oyun içi takılmaları daha sonra diğer oyunlarda, arkaya dokun özelliğini kapattığım günden...
  8. KhalTrex

İphone SE 2020 Anormal şarj düşüşü

Telefonum ara sıra çok saçma şarj düşüşü yaşıyor. Daha 10 dakika önce şarj %74 iken ve ekran kapalıyken %72'e düştü. Telefon uçak modunda ve güç tasarrufu açık. Arka plan uygulamaları, bildirimler ve konum tamamen kapalı. Bu şarj düşüşü dün de başıma geldi. Dün şarj %31 iken %27'e düştü...