Arama sonuçlarınız

1. H

Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Saygıdeğer @fidiki kardeşim. Başarılar dilerim. ;)
  2. H

Shift delete.net forumu nasıl okuyorsunuz?

BMW_M4 O da güzelmiş. :D :D :D
  3. H

Shift delete.net forumu nasıl okuyorsunuz?

Şift deleyt :D
  4. H

İzmir'de yorgun düşen bir kahraman

Allah soğuk ve sıcak günlerde dostlarımıza yar ve yardımcısı olsun. Onlar bizim yavrularımız, dostlarımız ve iyi ki varlar. Bir hayvan sever olarak elimden geleni onlar için yapmaya çalışıyorum. Bir insanı ne kadar seviyorsam onları da seviyorum.
  5. H

Mbps

Onu bilmiyorum. Bilen biri çıkar muhakkak..
  6. H

Mbps

https://hiztesti.turktelekom.com.tr/ ;)
  7. H

Hayalinizdeki Otomobil Ne?

Honda Jazz Volkswagen Amarok
  8. H

Oğlumuzun Bu Ay Ölüm Yıldönümü

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. ;) :cool:
  9. H

Bildirimlerin Bazıları Geliyor Bazıları Gelmiyor

Beyazda ise göz ağrıması yaptı bende. :(
  10. H

Diyelim kırmızı renkte 5 rakamı gözüküyorsa birden ya 1 ya da birden kayboluyor.
  11. H

Bende sorun oluyor bildirim gelme konusunda.
  12. H

SDN Dark v1'e alışmışım. Beyaz göz yorucu. :(
  13. H

Bende 5 bildirim diyor bazen, sonra rakam kayboluyor. Bir bakıyorum bildirimlere baktığım bildirimler.
  14. H

Aynen. Bizim üç kedimizden en çok sevdiğim Yumak isimli kedim idi. Aslında diğer iki kedimizi de seviyorum ama Yumak benim için apayrı yeri vardı. Benim bütün özelliklerimi taşıyordu. Allah yar ve yardımcısı olsun onun.
  15. H

Var. Muju ve Kızım isminde, bir erkek ve bir dişi kedimiz var. Ortancası idi ölen. Üç taneden iki tane kaldı. En büyükleri Muju, küçüğü ise Kızım isminde dişi kedimiz.
  16. H

Justinianus I The Great > Çok acı durum, bir insanın sevdiği bir canlı ölmesi. Ister insan olsun, ister diğer canlılar olsun. Çok acı bir durum. Üzülmemek elde değil. |Ⓢєччαh| > Çok teşekkür ederim bu bilgiyle bizi aydınlattığınız için. HABAR > Oğlum derken, erkek olduğu için ve doğduğu günden...
  17. H

5. Boyut Salih Caps.

:D :D Morofobik, yüzümü güldürdün, Allah'da seni güldürsün. :)
  18. H

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Oğlumun resmini her gördüğüm de ağlamaktan başka birşey gelmiyor elimden. :(
  19. H

Aynen Zaur kardeşim. Kuran'da bile geçiyor. "Her canlı bir gün ölümü tadacaktır" diye..
  20. H

Sağol kardeşim. Allah razı olsun..
  21. H

Aynen kardeşim. Çok sağolun. :(
  22. H

Sağolun dostlar. Bizde nasıl coronavirus var ise, onlarda da varmış. Ama insanlara bulaşmıyor.
  23. H

ConfickerBelasi Spider-Sense Sağolun. Allah razı olsun..
  24. H

Sağolun. Kiloluydu birde kucağa sığmıyordu kereta. :(
  25. H

Oğlumuzun yani "Yumak"'ımızın bu ay birinci ölüm yıldönümü. Tosunumu çok özleyeceğim. Kaptığı FIP Virüsü nedeniyle geçen sene bu ayda kaybettik yavrumuzu. Onun yeri apayrıydı benim için..
  26. H

Canon mu Nikon mu Daha İyi?

Ilk makinem "Canon EOS 60D" idi, o makineyi sattım. Şimdi "Canon EOS R5" ya da çıkarsa "Canon EOS R5s" alacağım.
  27. H

Türkiyenin şehirleri

Resimleri küçülterek eklersen iyi olur bence. Resimler bende çok geç açılıyor.
  28. H

Bildiğiniz absürd şarkılar var mı?

Adam belki kösedir :D :D
  29. H

Samsung firmasının sahibi vefat etti.

Samsung gibi bir şirket miras kalsa bana ne güzel olur. :(
  30. H

Adamın bıyığı kendi bıyığı mı, yoksa dövme bıyık mı? :D
  31. H

Samsung firmasının sahibi vefat etti.

Allah rahmet eylesin..
  32. H

İğrenç kız kavgası

Böyle gençlerimize Allah akıl fikir versin. :(
  33. H

:D :D Videolar harika. :D
  34. H

Harikaymış. :D :D
  35. H

@"Melih" hakkında düşünceleriniz

? Iyi bir arkadaşımız bence.. ?
  36. H

Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Constantin87 Haklısın. Ben hatalıyım, suç bende. Eğer aynı şeyi yaparlarsa tekrar küfrederim..
  37. H

Sadece yakın çevresinde korona olanlar?

Aralık'ta başladı bu COVID19 illeti. Türkiye'ye Mart'ta geldi ve çok şükür o virüse yakalanmadım hiç.
  38. H

Aynen bu söylediklerine katılıyorum. Bu arada şikayeti öneme almayan da var yani..
  39. H

Yasiin kardeşim, işini iyi yapanlara sözüm yok aslında. Işini iyi yapmayanlara benim sözüm. Öyle değil mi?
  40. H

Şov yapmıyorum. Hakettiklerinden bahsediyorum. Hangi operatöre geçiş yapsam işini iyi yapan yok. Kusura bakmasınlar, işini iyi yapacaklar..
  41. H

Düzgün yapsalar işini küfürü işitmezler. ;)
  42. H

Bu müşteri hizmetleri, işin içinde para var ya ondan açmıyorlar telefonları. Ben, Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin yüzüne küfrettiğim oldu. Sıkıyorsa versinler mahkemeye.
  43. H

Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı Toplamak

3000 serisi gayet güzel birşeye benziyor. Beklemekten başka çarem yok..
  44. H

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

Güzel olur.. :) Ben şahsen not kağıdına yazıyorum unutmamak için. :D :D
  45. H

Tamam, beklemedeyim. ;)
  46. H

@Justinianus I The Great; Eklediğiniz ürünler için teşekkürler. "MSI MPG Z490 Gaming Plus" marka ve model diğer eklediğiniz ürünlere uyumlu değil mi? @EFI Shell; Çok teşekkür ederim. i7-10700KF alsam iyi o zaman. @Yasin Koçak 23; "MSI GeForce RTX 3080" baktığım kadarıyla hiçbir yerde yok...
  47. H

19000 TL filan birikimim var..
  48. H

Beklemedeyim.. :cool:
  49. H

O PC ile program ve Linux (Kali Linux) işletim sistemi de kullanmayı düşünüyorum. Bir bakıma ondandır..
  50. H

Selamunaleyküm saygıdeğer arkadaşlarım. Ben bir masaüstü oyuncu bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Internet üzerinden oyun download edip oynamak istiyorum. Ve aynı zamanda oynamak istediğim oyunlar şunlar: 1. » EA SPORTS™ FIFA 21 2. » eFootball PES 2021 3. » Football Manager 2021 4. » Grand...
  51. H

Şifre: SarıKafa01234567890 :D
  52. H

Benim şifre 23 hane. Elazığlıyım diye 23 haneli kullanıyorum. Her site için ayrı ayrı şifre kullanıyorum. :D
  53. H

iPhone 12 Pro Pil Performansında Sınıfta Kaldı!

"Apple" ürünü alacağıma gider "Samsung" ya da "Xiaomi" alırım ondan daha iyi.
  54. H

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Mesela, Malatya'da lise zamanımda meslek lisesi okudum. Adamlar sigara, esrar ve bira ya da alkol içenler çoktu okulda. Adamlar okul içinde serserilik peşindeydi. Mesela birşeyi yapmadığım halde öğretmenden pis dayak yediğim oldu. Bende serserilik yapardım ama yapmadım. Yapacak birşey yok. Bazı...
  55. H

İnternetiniz Kaç Mbps?

Hocam, sizin hız iyimiş. :) Bende istiyorum ondan. :D :D
  56. H

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

18 yaşından küçük kişilere sigara ve bira ya da alkol satışı yasak değil mi? Nasıl alabilmişler birayı. Yazık çok yazık. Nereye gidiyor bu gençlik. Okullarda bile sınıfta sigara ve bira içenleri bile gördüm internette videolarda. Yazık çok yazık.. :(
  57. H

Iyi olmuş. Hollandalı hacker "Victor Gevers"'ı kutluyorum. :D
  58. H

78 Murat 131 vs 2012 Peugeot 301

Sağol kardeşim. Allah razı olsun...
  59. H

Alparslan57; Sağol kardeşim. ;)
  60. H

En sevdiğim bir araba modeli. Engelli olmasaydım ve engelli raporumda ehliyet alamaz yazmasaydı alırdım o modeli. :(
  61. H

Alacaksan Honda Jazz eski kasa olanı al daha iyi. :D
  62. H

İnternetiniz Kaç Mbps?

:(
  63. H

Türk Net Alınırmı

Haklısın kardeşim. ;) :cool:
  64. H

Hakediyor muyum ?

Bence de kardeşim.. :(
  65. H

Okulların ilk açıldığı hafta sınav olur mu

Lise zamanında çok çile çektim. Dikkat dağınıklılığı hastalığım vardı o yüzden. Babam öğretmenlerle görüşüpde derslerden geçebildim. Allah öğrencilerin yar ve yardımcısı olsun. Amin...
  66. H

Okulların ilk açıldığı hafta sınav olur mu

Allah yar ve yardımcınız olsun. :(
  67. H

Hakediyor muyum ?

Hak etmiyorsun kardeşim. Benim anne tarafı Bulgaristan göçmeni ve baba tarafı Romanya göçmeni. Komşularımızdan birkaç densizden de gördük ailecek ırkçılığı. :(
  68. H

Türk Net Alınırmı

Sizin fikriniz :)
  69. H

Türk Net Alınırmı

"Turksat UyduNet" de iyi bence. Akıllı Sınırsız Tarifeler'de; 00:00 - 19:00 arası hız 50 Mbps'e kadar, 19:00 - 00:00 arası hız 20Mbps'e kadar, Yükleme Hızı ise 5 Mbps'e kadar. Aylık sadece 99,99 TL. En iyisi diyebilirim. :)
  70. H

En Sevdiğiniz Rock Grubu

71. H

Canon EOS R5'e Uyumlu Bazı Canon Ve Sigma Lens Ile Ilgili Bilgi

Yorum için çok teşekkür ederim saygıdeğer adminim. Profesyonel değilim ve şu an fotoğrafçılık konusunda bir web sayfam yok. Inşallah bir web sayfa kurunca sizinle paylaşırım. Saygılarımla. Edit: Fotoğraflarımı ve videolarımı; Twitter, Instagram ve YouTube'da paylaşmayı düşünüyorum..
  72. H

? ?
  73. H

"Canon EF To RF Mount Çevirme Adaptörü" ile uyumluymuş. Teşekkürler.. :cool:
  74. H

SDN Forum'un En Eğlenceli Üyesi

Aynen. :cool: :cool:
  75. H

Youtube İçin Video Montaj Programı Önerisi

"Movavi Video Editör Plus" kullanmanı tavsiye ederim. Ömür boyu 1 PC için "159.95 TL" imiş.. ;)
  76. H

Hayalinizdeki okul veya üniversite

Aynen hocam. :)
  77. H

S10 Plus vs S20 FE

Ben 2021 modelini bekliyorum. Allah'ın izniyle alacağım..
  78. H

Hayalinizdeki okul veya üniversite

"Galatasaray Üniversitesi" okumak istemişimdir her zaman. Ama benim gibi sayısal ders anlama kıtlığı çeken birisini almazlar oraya.. :(
  79. H

Allah'ın belası Matematik dersi

Okul zamanı bende Matematik'ten anlamıyordum. Liseyi zor bitirdim ve Endüstri Meslek Lisesi çıkışlı olduğum için üniversiteye sınavsız girdim. Ve yüksekokulun ikinci senesinin ilk yarısında okulu, Matematik ve sayısal meslek derslerinden dolayı bırakmak zorunda kaldım ve askere gittim. 2006'da...
  80. H

Kendinize iyi bakın

Yolunuz açık olsun. Allah'a emanet olun.. ;) :cool: :cool:
  81. H

Merhaba. Ben; yurt içinde ve yurt dışında bulunan kuş türlerinin fotoğraflarını ve videolarını çekmek istiyorum. Bunun için, "Canon EOS R5 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi" almayı düşünüyorum. Bu body makineye ise; Canon ve Sigma marka lens almayı düşünüyorum. O lensler uyar mı bu makineye diye...
  82. H

Nerelisiniz ?

{2320} Elazığlıyım, Denizli'de yaşıyorum. :)
  83. H

SDN Üyeleri Hangi Şehirden Katılıyor?

Merkezefendi, Denizli..
  84. H

En Sevdiğiniz Rock Grubu

Ben; rock müziği değilde, genelde metal tarz dinlerim.. :)
  85. H

Karşınızda iPhone 12 ve iPhone 12 Mini!

Apple ürünleri pahalı olduğu için alamıyorum. Böyle şansın içine tüküreyim. :(
  86. H

Hz. Muhammed'in karikatürüyle alay ettiği gerekçesiyle başı kesilerek öldürülen öğretmen

Öldürmezdim ama saygı diye birşey var. Ben, Peygamberlere ve Peygamberimize saygı gösteriyorsam o da saygı göstermesi lazım.
  87. H

Hz. Muhammed'in karikatürüyle alay ettiği gerekçesiyle başı kesilerek öldürülen öğretmen

Iyi olmuş. Peygamberimizle dalga geçenin sonu böyle olmalı..
  88. H

Forumdaki "Kullanıcı Adı"nızın Anlamı Nedir?

2320'nin anlamı: Elazığlıyım, Denizli'de yaşıyorum demek.
  89. H

Çay mı? Kahve mi?

Çayı sevmiyorum, tadı değişik geliyor bana. Kahve tercihimdir. :)
  90. H

MyBB'nin Orijinal Default Teması Ile Ilgili

Tamamdır hocam. Peki bu temada en üstte yanyana bulunan bu kelimeleri logo ile aynı hizaya nasıl getirtebiliriz.
  91. H

Dişlerinizi Günde Kaç Defa Fırçalıyorsunuz?

Ben dişlerimi genelde fırçalamıyordum ve kilodan dolayı ise şeker rahatsızlığım vardı. Dişlerim çürüdü ve çektirdim. Artık dişlerim yok; 32 dişimim hepsi çürüdü ve bende çektirmek zorunda kaldım.
  92. H

Hocam, "Gelişmiş Düzenleme" bölümünde tam olarak nereye ekleyeceğim. CTRL+F yaparak "font-family" kelimesini arattım ve 9 adet "font-family" var.
  93. H

Merhaba! MyBB'nin orijinal teması olan Default temasının yazı fontu "Verdana" yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Nasıl yapılacağını bilen biri bana yardımcı olabilir mi?
  94. H

Hepsiburada Tarihçesi & Hakkında

Ben, daha önceleri GittiGidiyor kullanıyordum ve kullanmaktan vazgeçtim. Şimdi ise Hepsiburada ve N11 benim favorim..