Arama sonuçlarınız

1. Federal58

Üniversite öğrencisi için dizüstü bilgisayar

Merhaba benim bir arkadaşımın kardeşi üniversite için dizüstü bir bilgisayar arıyor ( 6000 tl ye kadar ) bu fiyata kadar bulunabilecek en iyi laptop nedir yardımcı olur musunuz ?
  2. Federal58

Bilgisayar Ekran Çözünürlüğü

Arkadaşlar selamlar ; Bugün bilgisayarı açtım ve birde ne göreyim bütün simgeler yazılar büyümüş ilk önce yaptığım şey herkesinde yapacağı gibi sağ tık yapıp hemen ekran çözünürlüğüme baktım ama bir değişiklik yoktu hiçbir ayar değişmemişti . Sonrasında ekran kartımı güncellemek istedim fakat...
  3. Federal58

C disk ve d disk

Selamlar shiftdelete'in saygı değer kullanıcıları ; Benim bir sorum var , ben bir bilgisayar aldım ve çift hardiske sahip , biri 240 gb ssd diğeri 1 tb hdd . Ben sadece windows surumumun ssd de diğer steam oyunlarımın , programlarımın hdd de olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bana...
  4. Federal58

Oyun bilgisayarı

Selamlar beyler bayanlar 3000 ile 4000 tl arası toplayabileceğim en iyi sistem sizce nasıl olmalıdır fikirleri olanlar yazabilirler mi ? Ani Fps kaybı yaşamayacağım bir sistem toplamak istiyorum.
  5. Federal58

scanning and repairing drive c

Bugün ikinci kez bu konuyu açıyorum çünkü çözüm bulamıyorum acil yardım pls..
  6. Federal58

scanning and repairing drive c

Bilgisayarımı açarken "scanning and repairing drive c" sorunu ile karşılaşıyorum bu yazı geçtikten sonra ekran siyah halde kalıyor defalarca format atmamıza rağmen bu sorun bir türlü geçmiyor işlerim aşırı derecede aksıyor bana yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim.