Arama sonuçlarınız

1. yeBnisaY

Anket Testiste Boncuk-Düğüm Benzeri Şişlik/Sertlik

Evet, konuda belirttiğim gibi bir durum söz konusu. Bilmiyorum herkes kontrol ediyor mu organını ancak penisin altı, testisin üstü diyebileceğimiz konumda testisin sol üst tarafında boncuğumsu / düğümümsü bir şişlik var. İç tarafta yer alan bu şişlik en az 2 aydır organımda. Doktora gitmeden...
  2. yeBnisaY

Forza Horizon 4 234₺ Standart edition

Bugün, forza horizon 4 234₺'ye standart edition ve diğer indirimlerin son günü. Xbox game pass aldım ancak oyunun fiyatına ek olarak indirim yapmadılar. Şimdi sizce bu oyun yıl içerisinde daha ucuza satılmaz mı? Fiyatı standart edition için üstelik çok pahalı geldi. Önceden 130₺'lere kadar inen...
  3. yeBnisaY

Forza Horizon 4 hesabı alınır

Satılık Forza Horizon 4 hesabı arıyorum. Maili ve güvenlik sorusuyla beraber hesabı güvenli bir şekilde satacak satıcı arıyorum. Fiyat teklifleri bekliyorum.
  4. yeBnisaY

Red Dead Redemption 2 Oyuncu Grubu arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Yaşım 21 üniversite öğrencisiyim. Rdr online'ye yeni başladım. Günlük görevleri yapabilmek için ve diğer beraber yapılabilen görevler için, gerek oyunu öğrenmek için varsa hazır rdr online grubunuza katılmak istiyorum. Oyun içi adım myasina574.
  5. yeBnisaY

Red Dead Redemption 2 Online için arkadaş arıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Rdr2 online'a yeni başladım. Gerek daily challenges'leri yapabilmek adına gerek birlikte ne yapmamız gerekiyorsa yapabilmemiz adına bir gruba katılmak istiyorum. Yaşım 21, oyun oynamaya çok vakit bulamıyorum ancak şu sıralar girebiliyorum. Oyun için adım myasina574. Yardımcı...
  6. yeBnisaY

Amazon Prime

Merhaba arkadaşlar. Amazon Prime aboneliği almak istedim (Red Dead Online ödülleri için) ancak kart bilgilerimi kaydettiğim hesabımın hemen akabinde kilitlendiği uyarısını aldım. Bunun için destek ekiple iletişime geçmemi söyleyen uyarıyı okuduktan sonra bir mesaj yazdım. 24 saat içerisinde geri...
  7. yeBnisaY

Korsan Oyun Oynamak

Merhaba arkadaşlar. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Konuma gelecek olursam, geçen gün malumunuz kötü ekonomik durumumdan ve oyun fiyatlarının alıp başını gitmesinden mütevellit bir tane torrent sitesinden oyun indirdim. Sonra farkettim ki bu site asıl resmi sitenin mirror sayfasıymış. Yani...