Arama sonuçlarınız

1. F

Split Screen Oyun Önerisi

Merhabalar. Tek bilgisayardan ekranı bölüp, çift oyun koluyla oynanan oyun önerisi istiyorum(split screen). Şuan blur diye yarış oyunu yüklü fakat artık sıkmaya başladı daha grafikli oyun modlu olabilir. teşekkürler.
  2. F

Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

2 1603180190 2. yüzdelik dillim
  3. F

Rom Sıkıntısı

GM5 plus telefonumda custom rom yüklüydü sonra sıfırlarken içinde rom parçası kaldığı için şuan hiçbir işlem yapılamıyor twrp yüklüyorum rom silinmiyor rom yüklenmiyor yardım edebilecek veya uzaktan yardım edebilecek var mı
  4. F

Altyapı Sorunu

teşekkürler
  5. F

Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Ben LGS nin ilk yılında girdim yani şuan 11. sınıfım sözel kolay gelmişti fakat sayısal öyle değildi bana A kitapçığı gelmişti ve ilk sorusu anlaşılmıyordu motivasyonum anında düştü ve zamanı yemiştim sonra fene geçtim ve feni fullediğim için öyle fen lisesine gidebildim sana tavsiyem çok kasma...
  6. F

Altyapı Sorunu

bölge müdürlüğüne apartman yöneticisi gitse olmaz mı herkesin mi gitmesi lazım
  7. F

Altyapı Sorunu

Altyapı olarak bu bölgede sadece Türk Telekom var. İnterneti de dsmart-net den sağlıyorduk.
  8. F

Altyapı Sorunu

Bizim bina 7 yıllık(2013) halihazırda 3 mbps lik altyapı var ama şuan altyapısız uzaynet 20mbps kullanıyoruz fakat çok pahalı. Karşıdaki yeni evin(2019) altyapısını sorgulattığımda ise 100mbps lik bir altyapı çıkıyor zannedersem saha dolabı bizim kapının önünde bizde o altyapıdan yararlanmak...