Arama sonuçlarınız

1. A

mx130 2 gb ekran kartı ile oynayabileceğim oyunlar nedir+?

Sizce nedir arkadaşlar sistem şu Lenovo İdepad L3 8 gb ram İ5-10210u 10th nvidia geforce mx130 (2 gb video card) 1 tb hdd + 256 gb ssd Ben hdd de oynamak kararındayım Cihazın linkini şuraya bırakıyorum...
  2. A

mx130 ekran kartı mafia 2 açar mı arkadaşlar? Kaç FPS alırım?

şimdiden cevap veren herkese teşekkürler
  3. A

gta sa hakkında bilmem gerekenler nedir acaba? Tüm biliglerinizi buraya dökebilirseniz sevinirim:D

gta sa ile ilgli birçok konu açtım ama şu an bilmediğim şeyleri öğrenmek istiyorum bilgiler verebilir misiniz:O
  4. A

arkadaşlar gta sa da haritayı nasıl açabilirim?

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:)
  5. A

arkadaşlar bugün gta sa oynuyordum mouse ibresi sol üst köşeye sıkıştı

problem neden olabilir? nasıl çözebilirim arkadaşlar? herkese güzel günler
  6. A

Konsol mu toplama pc mi?

size hangisi saygıdeğer arkadaşlar?
  7. A

Korsan oyun mu orijinal oyun mu?

Korsan mı orijinal mi tercihiniz Yetkili modlar lütfen konuyu kapatmayın yalnızca sohbet ediyoruz teşvik vs. yok asla
  8. A

Ryzen 7 mi İntel i7 mi hangisi daha iyi arkadaşlar?

Ryzen 7 işlsmci mi yoksa intel i7 mi? Oyun performansı için hangisi daha iyi
  9. A

Arkadaşlar setup kurarken 90 derece anakart normal mi?

Sizce normal mi arkadaşlar?
  10. A

Harici Hdd den Sabit hdd ye 20 gb dosya aktarmak yanlış mı? Zararlı mı? (Laptop)

Arkadaşlar bugün 20 gb lık bir dosya aktarımı yaptım harici hdd den sabit hdd ye bu kadar büyük bir dosya aktarmam zararlı mı? Usb portuna vs. Zararı olur mu? Cihaz laptop Lenovo ideapad l3 1603209268 Arkadaşlar lütfen sorumu giderebilir misiniz?
  11. A

HP Omen RTX 2060 12K

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-ek0000nt-intel-core-i5-10300h-16gb-512gb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3a692ea-p-HBV00000WUG6P?magaza=Hepsiburada&utm_source=coop&utm_medium=hp&utm_campaign=notebook-yazici&utm_content=rtbhouse&utm_term=6802&wt_cp=hp.rtbhouse.6802.note...
  12. A

ps4 slim mi yoksa xbox one s mi hangisi daha iyi?

hangisi daha iyidir arakdaşlar? siz olsaydınız hangsini alırdnz?
  13. A

Arkadaşlar internet hızını arttırmak için ne yapabilirim?

Uygulama vb. şeyler indirirken ani düşüşler oluyor arkadaşlar örneğin 1000 mb s alırken bir anda 200 e düşebiliyor menzil arttırıcı yani acess point bu sorunu kaldırır mı? ve hangi menzil arttırıcıyı önerirsinz? teşekkürler, güzel günler
  14. A

mx130 ekran kartı gta 4 açar mı?

Kullandığım cihaz Lenovo İdeapad L3 8 gb ddr4 ram i5 10th 2 gb mx130 ekran kartı Gta 4 ü açar mı? Kasma olur mu? 60 FPS alabilir miyim yaklaşık olarak Herkese çok teşekkür ederim Hepinize sağlıklı ve güzel günler