Arama sonuçlarınız

1. A

mx130 ekran kartı watch dogs açar mı? 60 FPS alır mıyım?

Çok sağ olun hocam, sağlıklı günler
  2. A

mx130 ekran kartı watch dogs açar mı? 60 FPS alır mıyım?

H Hocam açmaz mı vallaha ya (MEDİUM'da) 8 gb ram - i5 10210u 10th- mx130 2 gb Hdd den oynamak niyetindeydim açılıraa
  3. A

mx130 2 gb ekran kartı ile oynayabileceğim oyunlar nedir+?

çok teşekkür ederim hocam, sağ olun var olun
  4. A

Sağ olun hocam yine de 1603817296 Teşekkürler hocam 1603817324 Anladım arkadaşım sağ olun 1603817346 Hepinize teşekkürler arkadaşlar 1603817458 Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama bi sorum olacak mesela gta 5 indirmek istesem indirme hızımı nasıl arttırabilirim bizim internet hızı 500 kb/s...
  5. A

Hocam laptopun linkini sistem özelliklerini ner bir şekilde görmek adına paylaştım. Laptop bende mevcut 5 bin tl ye almıştım ağustosta
  6. A

Saygıdeğer arkadaşım neden önermezsin acaba bilgi de verirsen sevinirim tşkkürler şimdiden Teşekkür ederim hocam, sağ olun Kaç fps civarı takılıyorsunuz bu bahsettiğim oyunlarda
  7. A

Hocam sizle çok yazışmıştık zamanında çok yardumcı olmuştunuz. Watch dogs 2, mafia 2 gibi oyunları açar mı sizce peki? Böyle oyunlar bu pc ye ağır mı gelir Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler
  8. A

Sizce nedir arkadaşlar sistem şu Lenovo İdepad L3 8 gb ram İ5-10210u 10th nvidia geforce mx130 (2 gb video card) 1 tb hdd + 256 gb ssd Ben hdd de oynamak kararındayım Cihazın linkini şuraya bırakıyorum...
  9. A

mx130 ekran kartı mafia 2 açar mı arkadaşlar? Kaç FPS alırım?

şimdiden cevap veren herkese teşekkürler
  10. A

gta sa hakkında bilmem gerekenler nedir acaba? Tüm biliglerinizi buraya dökebilirseniz sevinirim:D

Teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun verdiğiniz biligler için
  11. A

gta sa hakkında bilmem gerekenler nedir acaba? Tüm biliglerinizi buraya dökebilirseniz sevinirim:D

gta sa ile ilgli birçok konu açtım ama şu an bilmediğim şeyleri öğrenmek istiyorum bilgiler verebilir misiniz:O
  12. A

arkadaşlar gta sa da haritayı nasıl açabilirim?

teşekkür ederim saygıdeğer arkadaşım
  13. A

arkadaşlar gta sa da haritayı nasıl açabilirim?

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:)
  14. A

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

şimdi bakınca olaya bu açıdan çok haklısın kardeşim
  15. A

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

abi şimdi mi müslüman kesildiğimiz başımıza abi kendi iradeleri tercihleri istediklerini yaparlar yok günahmış yok şuymuş yok buymuş ayıp ettiniz böyle yazan arkadaşlara günahsa ona günah size miii?
  16. A

arkadaşlar bugün gta sa oynuyordum mouse ibresi sol üst köşeye sıkıştı

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun oturumu kapatıp yeniden açınca kendine geldi ama bir daha olursa dediğiniz yolları deneyeceğim Sağ olun tekrardan, iyi akşamlar herkese
  17. A

zamanında vatan bilgisayardan almıştım CD
  18. A

problem neden olabilir? nasıl çözebilirim arkadaşlar? herkese güzel günler
  19. A

GTA IV

knk maalesef çok zor sen birde watch dogs 2 den bahsediyorsun 1 olsa neyse de watch dogs 2 sistem gereksinimleri Minimum: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 Intel Core i5 2400S-2.5 GHz ya da AMD FX 6120-3.5 GHz 6 GB RAM NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) ya da AMD Radeon HD 7870 (2GB) ve üstü...
  20. A

GTA IV

zaten gta 4 te çok fazla fps drop var sorun o gta 5 gta 4 e göre daha optimize birr oyun
  21. A

GTA IV

aga bana zor gibi geldi 30 fps zor alırsın
  22. A

Konsol mu toplama pc mi?

çok teşekkür ederim arkadaşlar. şimdi bakınca toplama pc daha mantıklı geldi sağ olun hepinize güzel, sağlıklı günler
  23. A

Konsol mu toplama pc mi?

size hangisi saygıdeğer arkadaşlar?
  24. A

Korsan oyun mu orijinal oyun mu?

Korsan mı orijinal mi tercihiniz Yetkili modlar lütfen konuyu kapatmayın yalnızca sohbet ediyoruz teşvik vs. yok asla
  25. A

Ryzen 7 mi İntel i7 mi hangisi daha iyi arkadaşlar?

Ryzen 7 işlsmci mi yoksa intel i7 mi? Oyun performansı için hangisi daha iyi
  26. A

Arkadaşlar setup kurarken 90 derece anakart normal mi?

Sizce normal mi arkadaşlar?
  27. A

1 TB 5400 RPM HDD oyun kurmak görüntüye etki eder mi?

Knk zaten ssd çok pahalı hdd den başka şeye kuramazsın. Bir hdd den olur onu oyun için kullanırsın aynı oyun konsolları gibi İyi oyublar
  28. A

Harici Hdd den Sabit hdd ye 20 gb dosya aktarmak yanlış mı? Zararlı mı? (Laptop)

Arkadaşlar bugün 20 gb lık bir dosya aktarımı yaptım harici hdd den sabit hdd ye bu kadar büyük bir dosya aktarmam zararlı mı? Usb portuna vs. Zararı olur mu? Cihaz laptop Lenovo ideapad l3 1603209268 Arkadaşlar lütfen sorumu giderebilir misiniz?
  29. A

iPhone 7 Plus'i Satip Xiaomi Mi 10 Lite(?) Almali miyim?

haklısınız , rica ederim umarım gönlünüzden ne geçiyorsa o olur
  30. A

samsun galaxy note 5 format sonrası google hatası

KARDEŞ BU VİDEOYU DENE BENCE BİR Umarım olur kolaylıklar, sağlıklı günler
  31. A

Telefon önerisi

huawei smart 2021 al derim hem fiyatı uygun hem de özellikleri çok iyi daha yukarılara bakıp sermaye kaybetmene gerek yok https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-p-smart-2021 hazır yeni bir fırsat varken olmaz dersen önerebileceğim diğer telefon modelleri...
  32. A

iPhone 7 Plus'i Satip Xiaomi Mi 10 Lite(?) Almali miyim?

apple'ı bırak derim android en iyisi her türlü fırsatı sunuyor kardeş güzel günler
  33. A

200-350 arası Akıllı saat önerisi

https://www.hepsiburada.com/haylou-ls-01-akilli-saat-ip68-suya-dayanikli-nabiz-takip-ios-android-uyumlu-beyaz-p-HBV00000QHGWR kardeşim buna da bak derim
  34. A

Bütçeme uygun en iyi Kulakiçi TWS

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-buds-beyaz-sm-r170nzwatur-sound-by-akg-pm-HB00000HX5B8?utm_campaign=cpa&utm_content=2389&utm_medium=go&utm_source=affiliate&utm_term=kategori-genel&wt_af=go.2389.kategori-genel.cpa sana galaxy buds öneriyorum kardeşim hem uygun hem de kaliteli yok...
  35. A

HP Omen RTX 2060 12K

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-ek0000nt-intel-core-i5-10300h-16gb-512gb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3a692ea-p-HBV00000WUG6P?magaza=Hepsiburada&utm_source=coop&utm_medium=hp&utm_campaign=notebook-yazici&utm_content=rtbhouse&utm_term=6802&wt_cp=hp.rtbhouse.6802.note...
  36. A

ps4 slim mi yoksa xbox one s mi hangisi daha iyi?

Anladım hocam, verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz sayenizde fikir sahibi oldum sağ olun iyi günler:)
  37. A

Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Kardeşim LGS'ye geçen sene girdim. Ama ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben akıl vs. verebilecek biri değilim. 8.sınıfta da aynı kafadaydım 9'da aynıyım. BEN KENDİMİ HALA DEĞİŞTİREMEDİM BARİ SEN DEĞİŞTİR kardeş. Belki buradaki yazıları umursamazsın ama ileride anliıyorsun. Neden çalış çalış çalıl...
  38. A

Sevgili arkadaşım sana bir sorum olacak Game Pass'ler açısından sence hangisi daha mantıklı? Oyun kütüphanesi olarak ve pass ücretleri hakkında bilgi sahibiysen bilgi verebilir misin? Teşekkür ederim?
  39. A

anladım arkadaşlar görüşleriniz için teşekkür ederim
  40. A

hangisi daha iyidir arakdaşlar? siz olsaydınız hangsini alırdnz?
  41. A

Mouse önerisi

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g300s-optik-oyuncu-mouse-p-BD802935 Bu nasıl? Bi bak derim.
  42. A

Hepsiburada iphone se

arkadaşlar parası olan lenovo legion pro alır 10 bin tl ye bu iş burada biter
  43. A

Arkadaşlar internet hızını arttırmak için ne yapabilirim?

Uygulama vb. şeyler indirirken ani düşüşler oluyor arkadaşlar örneğin 1000 mb s alırken bir anda 200 e düşebiliyor menzil arttırıcı yani acess point bu sorunu kaldırır mı? ve hangi menzil arttırıcıyı önerirsinz? teşekkürler, güzel günler
  44. A

mx130 ekran kartı gta 4 açar mı?

Tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için Ayrıca ilgilendiğiniz için sağ olun. Hepinize sağlıklı günler
  45. A

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olduşunuz için sağ olun. Hepinize kolaylıklar diliyorum
  46. A

Kullandığım cihaz Lenovo İdeapad L3 8 gb ddr4 ram i5 10th 2 gb mx130 ekran kartı Gta 4 ü açar mı? Kasma olur mu? 60 FPS alabilir miyim yaklaşık olarak Herkese çok teşekkür ederim Hepinize sağlıklı ve güzel günler