Arama sonuçlarınız

1. Batuhan Turan

İnternetiniz Kaç Mbps?

evet
  2. Batuhan Turan

İnternetiniz Kaç Mbps?

14 mbps download 0.5 mbps upload
  3. Batuhan Turan

Realme 7 Pro 3599

teşekkürler en azından bir bilgi verdin rahatlattın
  4. Batuhan Turan

Sizce Bu Yılın En İyi Orta Segment Cihazı Hangisi?

sen sorunları dedikten sonra benimde canım sıkılıdı şuanda fiyatı bence çok iyi almak istiyorum ama az bekleyeceğim
  5. Batuhan Turan

Sizce Bu Yılın En İyi Orta Segment Cihazı Hangisi?

1)Poco x3 2)Realme 7 pro
  6. Batuhan Turan

Realme 7 Pro 3599

bu sorun yazılımsal mı
  7. Batuhan Turan

Realme 7 Pro 3599

dediğin sorunun videosu falan varmı izleyebileceğimiz
  8. Batuhan Turan

Mi Note 10 Lite vs Realme 7 Pro

açık mavi rengi ne zaman stoğa girer sizce
  9. Batuhan Turan

aynen mi note 10 lite kullanıyorum şuanda evdekilerden bir tanesine aldırabilirsem aldırıcam
  10. Batuhan Turan

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-7-pro-128-gb-realme-turkiye-garantili-p-HBV00000YE30Y?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc
  11. Batuhan Turan

Mi 10 lite mı poco x3 NFC mı

Realme 7 pro al bence diğerlerinden daha iyi bana göre oyundada çok iyi olduğu söyleniyor
  12. Batuhan Turan

Telefon karşılaştırma

ben şuanda mi note 10 lite kullanıyorum bence tasarımı çok iyi bana çokhoş geliyor realme 7 pronun da tasarımını sevdim ama plastik kasaya sahipmiş
  13. Batuhan Turan

Telefon karşılaştırma

fiyat performans olarak şuanda en iyisi poco x3 bence mi 10 t lite da 3000 4000 arası çıkarsa çok iyi olacak bence
  14. Batuhan Turan

2000-2500 TL fiyat performans telefonu

realme 6
  15. Batuhan Turan

Hangi Akıllı Telefonu Almalıyım ?

realme 7 pro veya mi 10 lite 5g
  16. Batuhan Turan

Hangisi

şuan kullamış olduğum mi note 10 lite ı dedeme verip kendime realme 7 pro alıyımmı sizce 1603302339 benim teli beğendi kendisi
  17. Batuhan Turan

Hangisi

Bana kalsa realme 7 pro alsın ama realme ne markasım oğlum diyor Samsung alıcam ben diyor bende m51 düşünüyorum bakalım yakın zamanda alacağız artık
  18. Batuhan Turan

Hangisi

Dedeme telefon alıcağız sizin fikirlerinizi merak ediyorum Sadece bataryası uzun gitmesini istiyor kamera falan onlar fazla önemli değil ama yine de iyi olsun istiyor benim aklıma Samsung m51 ve Realme 7 pro geldi ama Samsung'tan başka almam diyor öyle her markaya güvenmem diyor Sizce m51 alsın...
  19. Batuhan Turan

Realme 7 pro

Ben geçmiyeceğim zaten arayüz kötü derkende bir güncelleme stabil se diğerimde illaki bi pil optimizasyonu falan kötü oluyor yani mesela şuanda miui12.0.1 var 11 saat ekran süresi aldım
  20. Batuhan Turan

Realme 7 pro

Yok mi note 10 liteın sesi beni tatmin ediyor ama hızlı şarj için geçmeyi düşünmüştüm ama geçmiyeceğim galiba malzeme kalitesi iyi değil ve alt çenesi bana kalın geldi 1603266914 Teşekkür ederim cevabın için
  21. Batuhan Turan

Realme 7 pro

ya aslında ses ve hızlı şarj konusundan geçmek istiyordum ama kasa plastik nfc yok kızılötesi yok çok kullanırım kızılötesini bu konulardan dolayı karasız kalmıştım zaten birde alt çerçevede kalın geldi şuanda arayüz hariç mi note 10 liteın herşeyinden memnunum arayüzü bir stabil yapabilse...
  22. Batuhan Turan

Realme 7 pro

sence geçilirmi çok karasızım şarj konusu için istiyorum ama malzeme kalitesi mi note 10 liteın baya iyi ve nfc yine mi yok realme de ya
  23. Batuhan Turan

Realme 7 pro

Şuanda mi note 10 lite kullanıyorum 10 gün oldu alalı sizce mi njote 10 lite ı satıp realme 7 pro almak mantıklımıdır realme7 pronun eksisi malzeme kalitesi komple plastik çerçeve galiba -xiaomiyi arayüzden dolayı sevmedim arayüzü bana göre berbat bi güncellemeyle telefon kötü oluyor çok saçma...
  24. Batuhan Turan

2700 TL telefon önerisi

realme 6 bütçe arttırma imkanın varsa arkadaşın dediği gibi poco x3
  25. Batuhan Turan

OnePlus Nord Türkiye'de! Alır Mıydınız?

çok pahalı paramı çöpe atmak istemezdim
  26. Batuhan Turan

Poco X3 vs Mi Note 10 Lite

ıps olduğundan mı diyorsun
  27. Batuhan Turan

Telefon önerisi

huawei tarafında nova 5t alacağına p30 alsın daha iyi bence
  28. Batuhan Turan

Telefon önerisi

çünkü hem işlemcisi daha iyi s10 plus tan hemde yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl güncelleme alacak samsung telefonlarının arasında vardı ismi bence s10 lite daha uzun ömürlü
  29. Batuhan Turan

Telefon önerisi

S10 LİTE al bence
  30. Batuhan Turan

10.sınıflar açılırmı

10.sınıflar açılırmı birde sınavlar nasıl olur sizce kasımda sınavlarımız varda
  31. Batuhan Turan

Poco X3 vs Mi Note 10 Lite

poco x3
  32. Batuhan Turan

Huawei p40 lite

realme 6 pro ve poco x3 nfc ye bir bak bence onlar daha iyi bence fark değer ama poco x3 e bir bak 200 tl gibi bir fiyat farkı vardır p40 lite ile aralarında
  33. Batuhan Turan

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

3000-3500
  34. Batuhan Turan

S10 plus 2020 de alınır mı?

mi note 10 lite orta segment bir telefon s10 plusla kıyaslanamz bence ama s10 plus yerine s10 lite al işlemci verimliliği falan daha iyi
  35. Batuhan Turan

Poco X3 Mü yoksa Xiaomi mi 10 lite mı?

mi 10 lite
  36. Batuhan Turan

Realme 6 Pro mu Mi Note 10 Lite mı Poco X3 mü?

poco x3 al bu fiyata çok iyi
  37. Batuhan Turan

2500 TL'ye kadar telefon

realme 6 al geç
  38. Batuhan Turan

2500 TL Akıllı Telefon Önerisi

hayırlı olsun
  39. Batuhan Turan

Volkan Manav'ın "Neden İPhone 12 alınmaz?" yorumu hakkında düşüncelerim

sana katılıyorum özellikle oppo konusunda hep markayı övüyor sanki hiç bir eksisi yokmuş gibi kim 7000 tlye sd7120 işlemcili telefon alırki bu seferki oppo reno 4 pro fazla iyi değil bence zaten oppo reno 3 pro daha iyi hala bence
  40. Batuhan Turan

arkadasş gm 20 pro almış galiba daha yeni gördüm
  41. Batuhan Turan

Sahip olduğnuz gpu ( ekran kartı)

gtx 950m
  42. Batuhan Turan

Realme 6 vs redmi note 8 pro

Realme 6 daha iyi
  43. Batuhan Turan

Realme 6 al geç
  44. Batuhan Turan

Aynı fiyata sizce?

poco x3 nfc daha mantıklı arada 200 300 tl fiyat farkı var ve bence poco x3 daha iyi realme 6 prodan ben öyle düşünüyorum
  45. Batuhan Turan

Poco X3 NFC Türkiye'de !

fiyatı baya iyi bence bu segmentde baya satar
  46. Batuhan Turan

Aynı fiyata sizce?

hayırlı olsun
  47. Batuhan Turan

3000 TL ile Pubg için hangi telefon alınır

poco x3 nfc al
  48. Batuhan Turan

laptop tavsiyesi

teşekkür ederim
  49. Batuhan Turan

laptop tavsiyesi

kuzenimin 13.000 tl civarı bütçesi var 15.000 tl ye kadar zorlar laptop önerir misiniz
  50. Batuhan Turan

Hangi Telefonu Almalıyım?

hayırlı olsun uzun süre kullanman dileğiyle
  51. Batuhan Turan

2000-2500 TL Bandında Telefon Önerisi

realme 6
  52. Batuhan Turan

Mi note 10 lite

realme 7 pronuun 20 ekimde Türkiye'de lansmanı var ona bi bak istersen ben mi note 10 lite kullanıyorum arayüzü bence fazla iyi değil hatalar çok bi güncelleme geliyor bişey yok bi güncelleme daha geliyor bi bakmışın pil su gibi gidiyor oyunlarda herhangi bir kasma veya ısınma yaşamadım ama...
  53. Batuhan Turan

Xiaomi Redmi Note 9S 128GB VS Redmi Note 9 Pro 64GB

redmi note 9 pro