Arama sonuçlarınız

1. lasteagledie

Sizi Ethernet Kablosundan Kurtarabilirim!

ürün güzel de fiyatı pahalı biraz
  2. lasteagledie

Az sermaye ile yapabileceğiniz işler nelerdir ?

ben de medikal sektörüne girmek istiyorum ama hiçbir bilgim yok
  3. lasteagledie

Windows 10 Sıfırlama %55'te kaldı

Bi tane ssd al tak. Laptop ne kadar hızlanacak aradaki farkı göreceksin
  4. lasteagledie

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

siyasetçilerin bizi aptal yerine koymasını anlamıyorum. Hakikaten oturdukları koltuktan öyle mi görünüyoruz, ne desek yerler mi diye düşünüyorlar ?
  5. lasteagledie

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

2023'e kadar ne gazlar, ne petroller, ne uranyumlar bulunacak daha bunlar ne ki :D
  6. lasteagledie

Fiyat/performans ssd ?

WD Blue fiyatı biraz tuzlu geldi. n11 den sipariş verdim alpin markasını bakalım beğenmezsem iade ederim artık
  7. lasteagledie

Hengi elektrikli diş fırçasını alırdınız

fiyat farkı vardır başka bi şey yoktur bence :D
  8. lasteagledie

İşlemci, anakart, RAM, ekran kartı ve SSD alınacaktır.

https://www.n11.com/urun/alpin-25-240-gb-sata-3-ssd-1510665?magaza=spartan üretici firma olduğunu söylediler ürünlerine 3 yıl garanti veriyorlar toptan alımda belki yardımcı olurlar
  9. lasteagledie

SSD Tavsiyesi istiyorum

https://www.n11.com/urun/alpin-25-240-gb-sata-3-ssd-1510665?magaza=spartan ben de bunu almayı düşünüyorum
  10. lasteagledie

Yazılım Nerede Öğrenilir? Nerede Başlamalıyım

kod yazmak işin en kolay kısmı, algoritma mantığının öğrendikten sonra istediğin dilde kod yazarsın. Bence öncelikle algoritma yazmayı öğrenmelisin
  11. lasteagledie

Dolandırılmak Üzereydim!!

en garanti yol para hesaba geçip bankamatikten çektikten sonra satışı yapmak heralde
  12. lasteagledie

Fiyat/performans ssd ?

Selam herkese , uygun fiyatlı kaliteli bir ssd almak istiyorum n11'de Alpin 2.5" 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri buldum. Daha önce duymadığım bir markaydı. Firma kendi üretimleri olduğunu ve 3 yıl garanti verdiklerini söyledi. Okuma hızı 550mb , yazma hızı 480mb, tbw değeri 60tb...