Arama sonuçlarınız

1. K

Ani FPS Drop

Arkadaşlar normalde valorantta 60 fps felan alıyorum ama bir anda fps drop yiyorum nedeni ne olabilir
  2. K

Paycell için 2. hesap açılır mı?

Paycell 2.hesap açılır mı? Ben kücükken hesap açmışım onun şifresini gmailini felan unutmuşum. .
  3. K

Volorant Battlepass bıcağı

Beyler battlepass alıcamda haftada sadece 8 saat oynuyorum bu batllepasstakı bıcaga gelebılırmıyım sizce
  4. K

Arkadaşlar şunu mavi yapabilirmiyiz veya alternatif

Ben logo arıyordum bunu buldum bunu mavi yapabilirmiyiz veya alternatifini
  5. K

IDM alternatifi önerisi

Ben idm alternatifi arıyorum idm şuanlık deneme sürümü bitiyor önerdiğiniz alternatif ve bedava program varmı
  6. K

Steamdan para çekme mümkünmü

STEAMIMDA 26.87 bunu nasıl kartıma çekebilirim şimdiden teşekkürler
  7. K

Windows 10 Pil ayarları

Normalde burada en yüksek performans ve dengeli gibi performans ayarları olmalıydı ama şimdi yok yardım edebilirmisiniz
  8. K

windows SL ile Windows Home Fark

windows SL ile Windows Home Fark var mı
  9. K

Windows 7 mi yoksa 8 mi?

Arkadaşlar ben windows 8 veya 7'ye geçmek istiyorum sadece oyunlarda maksimum fps'i kullanmak ıstıyorum
  10. K

Hepinize İyi Günler Arkadaşlar Hangi ayarı secmeliyim Maksimum Performans İcin

Hepinize İyi Günler Arkadaşlar Hangi ayarı secmeliyim Maksimum Performans İcin en fazla fps almak ıcın oyunlarda hangı ayarı secmem lazım
  11. K

arkadaşlar Leona mı Nautilius mu

arkadaşlar Leona mı Nautilius mu dediğim gibi ben bır tane böyle tank suport ıstıyorum hangisini almalayım Şimdiden Teşekürler