Arama sonuçlarınız

1. P

9-10k arası herşey dahil masaüstü sistem (laptop önerilerinede açığım)

9-10k arası mouse klavye monitör bilgisayar kulaklık dahil sistem tavsiye edebilecek varmı?
  2. P

Samsung LS27R350FHMXUF kullanan var mı?

Arkadaşlar selam aranızda bu monitörden kullanan varsa ayaklı şekilde ayaklarrıyla beraber genişliğini ve derinliğini yazabilir mi? 1611088426 no one responds -sad human noises-
  3. P

Ps5 te pcdeki arkadaşla oyun oynanır mı

Oynuyamazsın yani NBA ya özel bir durum değil
  4. P

1000 TL 24 inch monitör

https://www.hepsiburada.com/samsung-lf24t350fhmxuf-24-75hz-5ms-hdmi-d-sub-freesync-full-hd-ips-led-monitor-p-HBV00000YSEZ8?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye sence bu nasıl belli ki bu işlerden anlıyosun
  5. P

1000 TL 24 inch monitör

en az 75 hz ve 4 ms olmasını istiyorum
  6. P

7k masaüstü pc herşey dahil

Ya arkadaşlar siz harbi andaval mısınızı ya ben 7k sistem diyorum adamlar geçmiş altta kavga ediyor 2. Kere paylaştım bu şeyi ikisindede kavga ediyosunuz altta
  7. P

7k masaüstü pc herşey dahil

Selam,ben yeni bir masaüstü pc almayı düşünüyorum 7-8k arası bir bütçem var kulaklık,monitör,klavye ve mouse set dizebilecek varmı? (bilgisayar tercihen en az rx570 8gb ve ryzen 5 3600 bulundurulmalı) Oyun ODAKLI
  8. P

7.000 TL herşey dahil bir sistem bulabilecek varmı?

A Arkadaşlar altta kavga edin diye bu gönderiyi atmadım bişey önerin diye attım
  9. P

Garantisiz Telefon Alınır Mı?!

alınmaz :)
  10. P

O zaman 5000-5500 arası bir pc önerebilir misin?
  11. P

Minecraft

1-Sizce oyuncular neden Glow Squid'in oyuna gelmesi konusunda ısrarcılar sonuçta kendi mob tanıtım videosunda en az özellikleri tanıtılan mob idi kendisi. 2-Sizce Caves and Cliffs Uptade'in oyuna şimdi gelmesi stratejik bir hata mıydı?
  12. P

Siz hazırlayabilir misin böyle bir sistem???
  13. P

Sizi Ethernet Kablosundan Kurtarabilirim!

Selam, bu ülkede bu günlerde elektronik eşya olarak ne ucuzki? :(
  14. P

Ama ben tam bir set istiyorum kulaklık,monitör,klavye ve mouse olmasıda lazım sadece pc için değil 7k
  15. P

Selam,ben yeni bir masaüstü pc almayı düşünüyorum 7-8k arası bir bütçem var kulaklık,monitör,klavye ve mouse set dizebilecek varmı? (bilgisayar tercihen en az rx570 8gb ve ryzen 5 3600 bulundurulmalı)
  16. P

Sizi Ethernet Kablosundan Kurtarabilirim!

Selamlar,bende yeni bir masaüstü pc amayı düşünüyorum ama annem ethernet kablosu döşemeye izin vermiyordu bende araştırmalarım sonucu internette süper bir ürün buldum. TP-LINK TL-WPA4220KIT AV600 300 Mbps Kablosuz 2 LAN Portlu 300 Metre Mesafeli Menzil Genişletici Adaptör | Trendyol Bu alet...
  17. P

Ethernet ÖNEMLİ

yerden derken nasıl direkt normal mi?
  18. P

Ethernet ÖNEMLİ

cat-6 ve cat-3 yazıyor 1602850662 duvara sabit olan 1602850863 duvara takılı olan modemin interneti aldığı yer varya masaüstü pcye internet bağlamak için kullaılan ethernet kablosunu onun birisinden sokup diğerinden çıkabiril miyiz?
  19. P

Ethernet ÖNEMLİ

Selam, benim bir sorum olucak.Acaba hani telefon ve modem takma yerleri varya onlardan birisine soktuğumuz ethernet kablosunu başka bir modem ve telefon takma yerinden çıkartabilyor muyuz? Yoksa illa evin içinden mi geçmesi gerek?