Arama sonuçlarınız

1. mehmetali48

Öneri FSP Champ 3K Online 6x9 AH UPS için akü önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar. FSP Champ 3K 3000Va Online Ups 6x9 AH Guc Kaynagi mevcut ama aküsü artık öldü gibi, elektrik gidince hiç dayanmaz oldu. Bildiğiniz bu cihaza uyumlu ve iyi bir akü varsa önerebilir misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  2. mehmetali48

Öneri 25 Bin Tl Bandında Laptop Tavsiyesi

25000 TL bandında kullanım amacı oyun olan iyi bir şeyler önerir misiniz? Şimdiden yardım edenlere teşekkürler. Kronik sıkıntısı veya servisi kötü falan olmayan bilindik bir model olursa sevinirim. Arkadaşım alacak o böyle bir şey almak istiyor bu arada. Bundan daha iyi bir şey varsa atabilir...
  3. mehmetali48

Soru SSD Önerisi

Merhaba arkadaşlar ssd den anlayan tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Sizce Bu ssd alınır mı? Herhangi bir sorunu varmıdır. Fiyatı düşmüş ve bütçemde bu civarlarda 2tb ssd almak istiyorum. Ve en uygun linkteki ssd yi bulabildim PCIe 4.0 SSD olduğu için tercih ettim. Kullanım...
  4. mehmetali48

Öneri 40 k Oyuncu bilgisayarı

Arkadaşlar merhaba, 40 k bütçem var max 45 k da olur. Güzel bir masaüstü pc toplamak istiyorum. Fps oyunları önceliğimdir. Birde eğer bu bütçeye uygun güzel dizüstü tavsiyeniz varsa onlarıda söylerseniz sevinirim. Masaüstüde olabilir dizüstü de olabilir. Herkes anladığı kategoriden yardımcı...
  5. mehmetali48

Yardım Samsung 980 pro

Arkadaşlar bu ürün alınır mı? Fiyatı uygun gibi geldi acil yardım ederseniz sevinirim teşekkürler
  6. mehmetali48

Öneri M2 ssd Önerisi

Merhaba arkadaşlar güzel bir 1tb ssd önerir misiniz. Uzun yıllar kullanabileceğim ve kronik sıkıntısı olmayan. Bütçem max 2k teşekkürler. Birde şöyle bir ürün buldum. Fiyatı 970evo plus dan uygun 970 ile arasında ki fark nedir acaba...
  7. mehmetali48

Öneri 10-12 K Arası Telefon Önerebilir misiniz?

Selamün aleyküm arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi max 12 k bütçemiz var. Güzel bir telefon önerebilir misiniz acaba. Kullanım amacı kamera, sosyal medya filan. Oyun oynanmıyacak sadece sosyal medya , kamera, film falan performansı, kamerası ve pil ömrü iyi olsa güzel olur. Yardımcı olan...
  8. mehmetali48

Corsair Void Rgb Elite Usb 7.1 Alınır mı?

İyi akşamlar arkadaşlar. Hızlı bir şekilde cevap verirseniz sevinirim bu kulaklık bu fiyata alınır mı? Fiyatı düşmüş galiba o yüzden almak istiyorum hemen amacım oyun ve müzik. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  9. mehmetali48

Display Port Tavsiyesi

Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar. Samsung C27HG70 27'' 2K 144 Hz monitöre sahibim fakat display port um biraz kalitesiz galiba o yüzden güzel bir display port önerebilecek olan var mı? Birde bir kaç sorum olacak display port versiyonunun yüksek olması veya düşük olması sorun olur mu mesela kablo...
  10. mehmetali48

Huawei Mate 20 lite Arıza.

Merhaba arkadaşlar, başlığa yazdığım telefonu kullanıyorum ve birden arıza baş gösterdi anlamadım. İlk olarak kendi kendine ses vermeye başladı ve ekrandan ses verme işaret i gitmedi bir türklü güç tuşunla ekranı kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor, bende güç tuşuna basılı tutarak zorla telefonu...
  11. mehmetali48

Telefon Önerisi

Arkadaşım telefon almak istiyor max. 4500 tl bütçesi var biz bu iki telefon arasında kaldık alınır mı? samsung galaxy note 10 lite samsung galaxy m51 Yoksa alınmaz o fiyata daha iyi telefon var diyorsanız, söyleyebilir misiniz lütfen .Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  12. mehmetali48

Ram Tavsiyesi.

Merhaba arkadaşlar. asus tuf gaming x570-plus ve ryzen 5800x için uyumlu bir ram almak istiyorum fakat tam uyumlu bulamadım. Bu işlemci ve anakartı kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 3600MHz ve cl16 olursa iyi olur. Ben bu ram i buldum fakat uyumlu olmadığını gördüm. Bu siteden baktım ram...
  13. mehmetali48

DetroitBecomeHuman.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası.

Merhaba arkadaşlar başlığa yazmış olduğum Detroit Become Human oyununda böyle hatalar alıp duruyorum durduk yere oyunun her bölgesinde ansızın oyun donuyor ve bir kaç saniye sonra bu hatayı veriyor ve pogramı kapat veya yanıt vermesini bekle diye 2 seçenek geliyor karşıma ama yanıt vermesini ne...
  14. mehmetali48

Ekram Kartım Kendini Az Kullanıyor.

Arkadaşlat merhaba, ben şimdi mesela control isimli bir oyun oynuyorum ama bu oyunu başka kişilerde internette oynayış videoları var ve karşıdaki oynayandada, bendede rtx 3070 var. Fakat karşıdaki arkadaşın ekran kartı sürekli %99 kullanıyor oyunda fakat benimki bazı yerlerde %99 kullansada bazı...
  15. mehmetali48

Cyberpunk 2077 Kasıyor.

Rtx 3070 ekran kartı ve ryzen 7 3800x işlemçiye sahibim fakat cyberpunk 2077 kasıyor 23 fps 35 fps arası alıyorum ultra ayarlarda ışın izlemede açık fakat ekran kartımın %60 ından fazlasını kullanmıyor. Dlls yi kapatırsam %99 unu kullanıyor fakat fps gene 23-30 arası geziyor ekran kartımdamı...
  16. mehmetali48

Görev Yöneticisi sha256

Merhaba arkadaşlar, iyi akşamlar. Görev yöneticisini açtığımda rastgele çalışan bir uygulamaya Sağ tık yapıp, Özellikler deyip ardından Dijital imzalar a tıkladığımda orda gözüken yani dijital imzada görünen, özet algoritmasında sha256 yazıyor. Ve ben bu sha256 yı merak ettim araştırdım, her...
  17. mehmetali48

Ups tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kış geldiği için yaşadığım yerde yavaş yavaş elektrik kesintisi olmaya başladı, o yüzden bana güzel bir ups önerebilir misiniz? Max 1500 - 2000 Tl kaliteli olması benim için önemli sistemimi 10 dk korusun yeter. Ama kaliteli olması benim için önemli. Sistemim Ryzen 7 3800x...
  18. mehmetali48

ses sistemi önerisi

iyi akşamlar arkadaşlar ses sitemi önerebilir misiniz ? max: 300 veya 400 tl civarı birde ses sistemi psu dan akım çeker mi ?
  19. mehmetali48

Modifiablewindowsapps Klasörü

Bilgisayarımda data (D) de böyle bir klasör var ve silemiyorum, silmeye çalıştığımda şöyle diyor- Bu eylemi gerçekleştirebilmek için izine ihtiyacınız var Trusdedınstaller size izin vermelidir diyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? zararlı yazılım veya virüs olabilir mi?
  20. mehmetali48

Ekrana Görüntü Gelmiyor.

İyi günler arkadaşlar. Yeni topladığım pc de şimdide böyle bir sorun var. Power tuşuna basıyorum kasadaki tüm parçaların ışığı yanıyor ekran kartı olsun anakart, fanlar olsun ama monitör e görüntü gelmiyor sonra power tuşuna basılı tutuyorum sistemi kapatıyorum. 5-10 saniye bekliyorum. Bida...
  21. mehmetali48

Mount and blade bannerlord Düşük fps

İyi akşamlar arkadaşlar Mount and blade bannerlord çözünürlük 2k yüksek ayarlarda 500 kişilik bir savaşta çarpışma, savaş anında 40 fps alıyorum. Çok saçma geliyor. Ekran kartım %50-60 ını işlemçim ise %70-80 ini anca kullanıyor. Okadar darboğazlık bir durumda ortada yok ama 40 fps zor alıyorum...
  22. mehmetali48

Ryzen 7 3800x yüksek derece

İyi akşamlar arkadaşlar render yaparken işlemçim 81 dereciyi görüyor normal mi?
  23. mehmetali48

Corsair RM750 CP-9020195-EU 750W 80 Plus Gold

İyi akşamlar.Arkadaşlar sistemi sonunda topladım.Sistemim şu şekil. İşlemçi: ryzen 7 3800x Ekran kartı: Gigabayte rtx 3070 gaming oc Ram:2x8 Corsair 3000 mhz Anakart:Asus Tuf Gaming X570-Plus İşlemçi Soğutucusu: colarman mx6 Standart kule tipi Ssd: 256 gb corsair m.2 ssd Ssd: samsung evo...
  24. mehmetali48

Gigabyte rtx 3070 gaming oc

Merhaba arkadaşlar biraz önce konu açmıştım silinmiş. Yanlış anlamda cümle kurduğum için sorum şu Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 3070 Gaming OC GV-N3070GAMING OC-8GD 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri Bu mağaza güvenilir mi alışveriş yapılır mı biraz önce bu ürünü aldım...
  25. mehmetali48

Boş kasa önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar yine konu açtım kusura bakmayın bu sefer kasa için açtım elimde şuan powerboost p3305b kasa var baya kullandım değiştirmeme gerek var mı biraz toz topluyor sistem için zararı olurmu olursa güzel toz filtreli kasa önerirmisiniz mesela değiştirmem gerekirse şu kasa iyi mi...
  26. mehmetali48

Monitör tavsiyesi

İyi akşamlar arkadaşlar sistemime uygun monitör almak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba 2k monitör almak istiyorum ekran kartım rtx 3070 olacak işallah o yüzden 2 k önerdiler çoğu kişi zaten şöyle bir monitöe var indirimde baya iyi fiyatı alınır mı sizce...
  27. mehmetali48

B550 mi x570 mi daha iyidir

Anakart olarak b550 mi daha iyi yoksa x570 mi daha iyidir
  28. mehmetali48

Anakart tavsiyesi

İyi akşamlar arkadaşlar sistemime uygun anakart almak istiyorum sizce hangisini almalıyım sistemim İşlemçi: ryzen 7 3800x Ekran kartı: rtx 3070 veya rtx 2080 super almak istiyorum Anakart ise elimde şuan asus prime b450 plus 4400 mhz atx Anakart vardeğiştireyim mi dursunmu değiştirmem...
  29. mehmetali48

Palit Nvidia GeForce RTX3070 Gaming Pro OC

İyi akşamlar arkadaşlar bu ürün alınır mı acil tecrübesi olan birisi varsa yazabilir mi indirime girmiş şuan fiyatı tam 7k iyi ürünmüdür Palit Nvidia GeForce RTX3070 Gaming Pro OC normalde 7600 lerde geziyor. Yada bekleyip başka marka 3070 mi alayım
  30. mehmetali48

Rtx 3070 çıkış tarihi

İyi günler arkadaşlar rtx 3070 çıkış tarihi aslında bugün idi. Daha 10 dk önce incehesap satıyordu asus rog rtx 3070 modelini 8 bin tl lerde bişeydi. Ve aradan biraz 5 dk zaman geçti fiyat düşürdüler biraz daha zaman geçti satıştan komple kaldırdılar neden böyle birşey yaptılar durduk yere ilk...
  31. mehmetali48

Rtx 3070

Selamın aleyküm arkadaşlar rtx 3070 almak istiyorum fakat darboğaz yaşarmıyım ondan korkuyorum işlemcim ryzen 7 3800x monitör üm 1080p oyunda 1080 p de darboğaz yaşarmıyım. Yoksa 2 k monitör mü almam gerek.
  32. mehmetali48

Masaüstü sistemim yeterli mi

Selamın aleyküm arkadaşlar ben bi masaüstü sitem topladım v3 çoğu parçasını aldım sadece ekran kartım kaldı onuda rtx 3070 ne zaman çıkarsa alıcam. Şuan ki sistemim e paramın yettiği kadar aldım suanki aldıklarım şöyle İşlemci ryzen 7 3800x ram corsair 2x8 3000 mhz Anakart asus prime b450 plus...
  33. mehmetali48

Rtx 3070

Selamın aleyküm arkadaşlar rtx 3070 499 dolar olarak çıkacak deniliyor fakat bu Türkşye de kaç para olur bilen var mı hiç normalde 15 ekimde satışa çıkacak yazıyor internette daha stok gözükmüyor fiyatı uygun olurmu yoksa uçururlarmı türkiye de 5 bin tl nin üzerinde gelir mi
  34. mehmetali48

Asus rogstrix Rtx 2070 super 8gb gaming

ASUS GeForce ROG STRIX RTX 2070 SUPER GAMING 8GB alınır mı iyi ekran kartımıdır. İşlemcim ryzen 7 3800x