Arama sonuçlarınız

1. X

Yardım Anakart kasama uyumlu mu?

Ekran kartı: Gigabyte RTX 3070 Ti Aorus Master 8G GV-N307TAORus m-8gd 256 bit GDDR6X 8 GB. İşlemci: Ryzen 5 3600. RAM: CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR 2x8 16gb PSU: 600W thermaltace 80+ SSD: 480GB ssd + RC500 TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2ssd KASA: Thermaltake V200 600W 80Plus...
  2. X

Yardım Kasamdan Hiçbir şekilde görüntü alamıyorum

Ekran kartı: Gigabyte RTX 3070 Ti Aorus Master 8G GV-N307TAORus m-8gd 256 bit GDDR6X 8 GB. İşlemci: Ryzen 5 3600. Anakart: ASUS Prime B450 M-K RAM: CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR 2x8 16gb PSU: 600W thermaltace 80+ SSD: 480GB ssd + RC500 TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2ssd...
  3. X

AC odyssey mi AC origins mi?

Merhaba arkadaşlar bu iki oyundan birini steam indirimlerinden almak istiyorum. Daha önce ikisinden birini oynamadığım için benzerlikleri bende sorun yaratmaz. Güçlü yönlerini belirtebilir misiniz oyunların sizce hangisini almalıyım hangisi daha eğlenceliydi? Son olarak da acaba witcher3 deki...
  4. X

Gamepad Önerisi

Merhabalar PC de oyun oynamak için gamepad almak istiyorum. PC de bluetooth yok o yüzden kablolu veya wireless olmalı. Öneri,leriniz için teşekkürler
  5. X

PC kapalıyken ışık sorunu

Merhabalar arkadaşlar masaüstü bilgisayarımı kapatınca kulaklığımın ve hoporlörlerin ışıkları yanmaya devam ediyor. Bunun bir çözümü var mıdır boş yere elektrik faturasının şişmesini istemiyorum
  6. X

Güvenli Site Önerisi

Merhabalar arkadaşlar, ben türk lirası üzerinden bitcoin vb kripto para birimlerine yatırım yapmak istiyorum. Bildiğiniz güvenilir ve ₺ üzerinden işlem yapıcak (dolara çevir falan derken malum devlet insanı vergiye boğduğu için paranın erimesini istemiyorum) güvenilir ve güvenli bitcoin al-sat...
  7. X

arkadaşlar bu sistem cyberpunk kaldırır mı

Arkadaşlar ben bu işlerden anlamaö Sİstem aşşağıdaki gibi sizce cyberpunkı güzel bir şekilde oynayabilir miyim işlemci: r5 3600 ekran kartı: amd radeon rx 5600xt 16 gb ram
  8. X

Microsoft Mouse uyumluluğu

https://www.hepsiburada.com/microsoft-rjn-00031-bluetooth-mouse-nane-yesili-p-HBV00000PMRIS?magaza=Nethouse Bu mouse dan almayı planlıyorum ancak Macbook Air da kullanıcam herhangi bir uyumluluk sorunu oluşabilir mi ?
  9. X

Laptop için tam kablosuz bluetooth mouse

Arkadaşlar yeni macbook aldım biliyorsubuz ki usb girişi yok bundan dolayı TAM kablosuz BLUETOOTH mouse arayışındayım. bütçe 200₺ye kadar. Önerilerinize açığım.
  10. X

MacOS ta ses düzeyi karıştırıcı

Arkadaşlar macos ilk defa kullanan birisiyim ben mesela zoomdayken sesini kapatık arkada youtubeye girmek istiyorum. Windowstaki gibi ses düzeyi karıştırıcısı var mı yoksa extra bi program mı indirmem gerekiyor. Extra program indirmem gerekiyorsa ne önerirsiniz teşekkürler.
  11. X

Macbook yeni aldığımda yüklenmesi gerekenler

Arkadaşlar yeni macbook aldım da mutlaka yükle dediğiniz programlar, uzantılar ve uygulamalar var mıdır belirtirseniz sevinirim ;)
  12. X

Trendyolda hediye gönderme

Merhaba arkadaşlar sevgilime trendyoldan hediye yollamak istiyorum ama içine faturayı koyarlar mı, mesaj gider mi ürününüz yola çıktı mı diye veya kendi numaramı versem kapıda kod falan sorarlar mı sıkıntı çıkar mı yani genel olarak bir de hediye notu vs. yazılabiliyor mu yardımcı olursanız çok...
  13. X

Apple eğitim indirimleri

Merhabalar ben mba 2020 aldım geçen günlerde apple eğitim indirimlerinden faydalanarak. Yalnız bana hiç sormadılar öğrenci misin hangi ünidesin falan diye. Normalde soruyorlar mı bi sıkıntı çıkar mı daha önce indirimden faydalanan ya da bilgisi olan varsa yardımlarına talibim.
  14. X

2012 model laptop parazitlenme sorunu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım eski biliyorum ama 2-3 ay öncesine kadar lol-cs açan notebook şimdi internet tarayıcısına girince aşağıdaki gibi kafayı yiyiyor 1603551776 Çözümünü bilen veya aynı sorunla karşılaşanlar varsa yardımlarınıza talibim
  15. X

RDR2 torrent yüklenir mi

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki 2-3 gün önce rdr2 cracklendi. Sizce bu oyun crack yüklenir mi yüklesem sıkıntı (virüs, performans düşmesi vs.) çıkar mı. Yüklemem için güvenli site önerisi olan var mı. [İçerik, yönetici tarafından kaldırılmıştır!] sizce bu site güvenilir midir hepinize...
  16. X

Macbook air 2020 i5 gerçekten çok ısınma yapar mı?

Merhaba arkadaşlar üniversite için bir macbook alacağım. macbook air 2020 i5 versiyonunu almayı düşünüyordum ancak i5 ,i3 den daha fazla ısınma yapıyormuş vs gibi şeyler okudum. Bilgisayarı basit kodlama ve gündelik işlerde (sosyal medya, film-dizi izleme, office programları) kullanacağım. Belki...