Arama sonuçlarınız

1. Bishamon

CS:GO Ses gitme sorunu

İşe yaradı çok teşekkür ederim yardımınız için
  2. Bishamon

CS:GO Ses gitme sorunu

Merhabalar kulaklığımın kablosundaki bir sorundan dolayı bazen kulaklığım çıkabiliyor ve kulaklığım çıktıktan sonra tekrar taksam dahi cs go oyununda ses bir daha gelmiyor oyunu tamir etmeyi denedim ayrıca ses ayarlarından ses aygıtını değiştirmeyi denedim ancak sadece oyunun ana menüsünde ses...
  3. Bishamon

Counter Strike için Aim Lab ayarları

Arkadaşlar cs go için aim lab isimli bir aim antrenman uygulaması yükledim fakat oyun olarak cs yi seçip sensitivitymi girdikten sonra sens ayarım çok düşük geldi biraz baktım ettim ama çözümü bulamadım bu sorunu halletmek için ne yapmam gerek?
  4. Bishamon

Aynı Epic Games hesapından 2 kişi birden oynama?

Epic games 1611410035 Windows 10
  5. Bishamon

Tam olarak anlamadım tekrar sorar mısın?
  6. Bishamon

Arkadaşlar merhaba ben arkadaşıma Epic Games hesabımı verdim (gta 5 oynayabilmesi için) arkadaşım Social Club hesabı açtı ben de oyunu aynı Epic Games hesabı üzerinden indirip kendi Social Club hesabımı açıp 2 kişi aynı hesaptan oynayabilir miyiz?
  7. Bishamon

Oyunlarda Türkçe Dil Desteği Bulunmaması

Arkadaşlar Oyun oynamayı seven bir kişi olarak bu durumdan şahsen ben çok rahatsızım bu konuyla alakalı sizin düşünceleriniz nelerdir sizce neden Türkçe dil desteği çoğunlukla olmuyor?
  8. Bishamon

Masaüstü Bilgisayarı Prizde Bırakmak Zararlı mı?

Benim merak ettiğim mevzu şu hiçbir elektrik kesintisine uğramadan sırf prizde kaldı diye bozulur mu 2 yıla yakın bir süredir prizde olduğunu söylemiştim.
  9. Bishamon

@erini Çok teşekkür ederim peki ya herhangi bir elektirik kesintisi olmadan sadece prizde bıraktım diye birşey olur mu? 2 yıldır yaptığım birşey olduğu ve yıllardır pc istediğim için çok hassasımdır bu konularda
  10. Bishamon

Arkadaşlar Merhaba Bundan 2 Sene Önce Masaüstü Bir PC Aldım ve Yaklaşık 2 Yıldır Modem ile Aynı Prize Takılı Olmasından Dolayı Prizden çıkarmıyorum Bu zararlı mıdır herhangi bir şekilde pc ye zarar verir mi?