Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım İkinci el iPhone cihaz alacağım. Sağlamlığını nasıl test edebilirim.

merhabalar yeni iPhone alacağım pilini vs bakacağım. baska neylere bakmam gerekiyor
  2. S

Soru 800 Tl'ye Kadar Akıllı Bileklik veya Saat Önerir Misiniz?

Arkadaşlar maks 800 tl ye kadar Saat veya bileklik önerir misiniz
  3. S

Haber 20 TL Steam Kod Çekilişi | Senior Çekilişler #1

Arkadaşlar Merhabalar, Ayda bir veya 2 ayda bir bu tür Steam kod çekilişleri yapmayı düşünüyorum. Diğer çekilişler 10 TL değerinde olacaktır. Bu çekilişin 20 TL olması ise bir iddiayı kaybetmem, sonucunda 10 tl Steam kod çekilişi yapacağım demiştim. @p04w04p5 ile olan iddiayı maalesef kaybettim...
  4. S

Rehber Wordpress Eklentileri #1 | Yoast SEO

Yoast SEO - Wordpress SEO Eklentisi Yoast SEO, web sitenizin arama motorları üzerinde daha iyi sıralama elde etmesini sağlamak için uygulayacağınız pek çok SEO işleminde size son derece başarılı şekilde eşlik edebilecek harika bir eklentidir. Yoast SEO eklentisi ile WordPress sitelerinizde...
  5. S

Öneri 300 Tl Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Önerileriniz

300 tl ye kadar kulakiçi kablosuz kulaklık önerir misiniz? Realme buds Q ya baktım güzelmiş, sizce nasıl? Uzun ömürlü önerirseniz sevinirim?
  6. S

Haber SDN Ofisi Taşınıyor!

Yeni ofiste yeni çalışanlar da alınacak. Yeni ofise ortalama 1-1.5 milyon tl harcanacağı ön görülüyor. İlgili video:
  7. S

Öneri Şaşkın Emojisi Gelsin

Boyutunu böyle ayarladım, emojilere eklerseniz çok iyi olur. @Berk @Fakehero @Jarvisit
  8. S

Soru Tasarım Hakkında

https://www.suprintbot.xyz/beta/ site bu, cihaz uyumluluğu açısından veya şu şöyle olur derseniz konuya yazarsanız sevinirim.
  9. S

Rehber En İyi Yabancı Hosting Firmaları (Kişisel Sıralama)

1- Bluehost Dünyanın en çok tavsiyelen edilen ve en iyi yabancı hosting firmaları arasında yer alan Bluehost, ABD merkezli popüler bir diğer hosting firmasıdır. Bluehost’un 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği ayrıca 30 günlük para iade garantisi vardır. Biraz pahalı olmasına rağmen ABD...
  10. S

Rehber Hangi Hosting Firmalarını Tercih Etmeliyiz?

Bildiğiniz üzere Web sitelerimizi barındırmak için Sunucular (Hosting) kullanırız. Günümüzde yüzlerce Hosting sağlayıcısı bulunmakta ancak sadece birkaç tanesi kaliteli hizmet (f/p, sunucu hızı vs.) sunmaktadır. Bu rehberimde size bu firmaların birkaçından bahsedeceğim. NOT: Hiçbir firmayla...
  11. S

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Herkesin Kurban Bayramını Kutlarım. Hayırlı Bayramlar.
  12. S

İpucu 10 Tl Steam Kod Çekilişi

Merhabalar arkadaşlar kendim böyle bir şey yapmak istedim. Katılmak isteyenler konuya "katılıyorum" yazması yeterli. saat 21.00 a kadar bekleyeceğim katılanları sonra online çekilişi yapıp kazanana kodu vereceğim. Bol şanslar.
  13. S

Yardım Google Sürekli Çöküyor!

Toplam 200 kez den fazla çöktü. Güncellemelerden dolayı mı acaba. Uygulama da açılmıyor. Ama Chrome de sıkıntı yok.
  14. S

Rehber Youtube Oynatma Listesi İndirme

Selam dostlar bugün sizlere YouTube'de nasıl oynatma listesi indirildiğini göstereceğim. 1- İndireceğiniz Oynatma Listesinin Linkini Kopyalayın 2- Download Youtube videos and playlists online for free. Adresine Girin 3- Kopyaladığınız Linki "URL'yi buraya ekleyin!" Kısmına Yapıştırın...
  15. S

Haber İsviçre 3 - 1 Türkiye

En azından şeref golünü attık ama Euro 2020 bizim için bitti. Ne düşünüyorsunuz?
  16. S

Rehber Ssl Sertifikası Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Alınır?

Web siteleri için SSL sertifikası neden önemlidir? SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web...
  17. S

Soru Üniversiteye Giden Abilerime Sorularım Var

Şöyle sırayla yazayım 1- İl dışında ailenizi özlüyor musunuz? (ilkaki özlerseniz de karışanınız olmadığından dedim) 2- Karışanınızın olmaması ve herşeye kendinizin karar vermesi nasıl bir duygu? 3- Aileniz dese ben geliyorum ne yapardınız? veya şöyle diyeyim üniversite de aileniz ile kalmak...
  18. S

Haber Sedat Peker Yakalanmış Olabilir

Sedat Peker'in adamlarından Emre Uslu bir televizyon programından Sedat Peker'in Dubai polisi tarafından devet edildiği ve bu davetten sonra haber alamadıklarını söyledi. Sizce Sedat Peker yakalandı mı yoksa olay çözüldü mü?
  19. S

Öneri Gururbey - Farketmez (Türkiyem)

20. S

Soru Bootstrap 5 Ve 4 Arasında Farklar Var Mı?

Arkadaşlar selamlar, Bootsrap'a başlamayı düşünüyorum eğitimlere baktığımda genelde Boostrap 4 eğitimleri var güncel olarak Web sitelerinde hangisi kullanıldığını da bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  21. S

Öneri Lgs'ye Gireceklere Başarılar Dilerim

Lgs günü de geldi. ben 3 sene önce girmiştim, girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim. Optiği doldurmayı unutmayın sakın ?.
  22. S

Soru Ziraat'dan Ininal'e Havale Yapılabilir Mi?

Arkadaşlar selam, Başlıktaki gibi Ziraat bankasından İninal karta havale, eft yapılabiliyor mu? @atkaksoy501
  23. S

Soru Sedat Peker Olayları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Olayı kısaca özetleyeyim: Sedat peker Alaattin Çakıcı hapisten çıktığından beri yurt dışında. Nisan ayında Türkiye' ye gelmeyi düşünürken Süleyman Soylu tarafından yakalatma kararı çıkarıldı. Peker' e göre bu karar sebepsiz. Sedat Peker yayınladığı videolar ile bu olaya tepkisi gösterdi hatta...
  24. S

Mobil İçin Sdn Forum Tema Nasıl Değiştirilir (Açık, Koyu Tema Değişimi)

Yeni tema geldi ve karanlık moda geçme ayarını bulamamış olabilirsiniz. Bende hemen bi rehber patlatayım dedim.? O zaman başlayalım. 1- Ana Sayfa' ya gelip en alt bölüme inin. 2- "Tema Seçici" Kutusuna Tıklayın. Varsayılan tema anlık kullandığınız temadır. "Day" açık renkli tema; "Night"...
  25. S

2700 Tl Dağ Bisikleti Önerisi

Yazdığım gibi 2700 tl ye dağ bisikleti önerir misiniz?
  26. S

Yazılım Forumu İçin Ad Önerisi

Yazılım ve Teknoloji odaklı bir forum açacağız. Ad hiç gelmedi aklımıza. Yardımcı olursanız sevinirim. - Önereceğiniz alan adında "forum" kelimesi geçmesin lütfen. (develeoperforum.com) - Eğer bulabilirseniz developer kelimesi geçen alan adı önerebilirisniz. Önerileriniz için teşekkürler.
  27. S

En İyi Forum Yazılımını Oyluyoruz

Arkadaşlar MyBB nin developerleri tarafından başlatılmış oylamada bizde oy kullanalım. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddd5Oiq2M02bGZOmp-JfLe_jKF28Bwsn-vb0g9o2HQ7kqarg/viewform Bakalım en iyi script neymiş?
  28. S

Orta Seviye İngilizce Çeviri Konusunda Yardımcı Olabilecek Var Mı?

Arkadaşlar benim için önemli bir konu. Çeviri 10. sınıf düzeyinde olmalı. Yardımcı olabilecek olursa konuya yazsın lütfen.
  29. S

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Klib Paylaştı

Allah askerimize kolaylık versin.
  30. S

Udemy Ücretsiz Eğitimler | Kaçırmayın!

1- Yazılıma İlk Adım: Akış Diyagramları 2- Ücretsiz Algoritma ve Programlama Mantığı Eğitimi 3- Ücretsiz Baştan sona C Eğitimi 4- ÜcretsizKapsamlı Android Programlama Eğitimi 5- Scratch Programını Öğreniyorum 6- Python Programlama Dili Öğreniyorum 7- Temel Seviye Network Eğitimi |...
  31. S

75 Tl ye Hangi Programı Alırım

Herhangi bir kategorideki program olabilir. Oyun önermeyiniz.
  32. S

Sizce 2. Sınavlar Yapılmalı Mı?

60k vaka görülen günlerde sınavların yapılması vana imkansız geliyor. Sizce?
  33. S

Javascript Egitim Seti Önerisi

Arkadaşlar merhabalar, Wordpress yerine bu işi profesyonel yapmak istiyorum. Html biliyorum css de 2-3 güne kadar tamamen öğrenirim. Artık javascript e geçmek istiyorum. Youtube veya udemy den eğitim seti önerebilirsiniz.
  34. S

Hangi Kenarlık Daha Güzel?

Arkadaşlar bu kenarlıklardan hangisi daha güzel, bir makalede kullanacağım, proje ödevi için.
  35. S

Web Sitemi Satıyorum | 1 Yıllık Hosting + Domain + SSL Sertifikası

Vaktim olmadığından fazla ilgilenemedim için satıyorum. Bir de yazılama daha çok vakit ayırmak istiyorum. Site adresi: My Blog – My WordPress Blog Siteyi sıfırladığımdan default tema gözükmekte. Alan adı daha önceden de kullanılmış olduğun DR değeri sıfır dominlerden daha yüksek. Bu da SEO...
  36. S

20 tl ye Hangi Programı Alırım

Oyun önermeyiniz Herhangi bir program olabilir.
  37. S

?? Polis Özel Harekat Operasyon Klib | Aklım Durdu

Cidden çok yetenekli askerlerimiz var. Son bölüm çok fenaydı.
  38. S

Logo ve Banner Konusunda Yardımcı Olabilecek?

Arkadaşlar yardımcı olabilen olursa konunun altına yazsın lütfen. Ben yazanlar ile iletişime geçeceğim.
  39. S

Komik Yazışmalar Paylaşıyoruz ?

Az gülelim ya ? Sizde paylaşabilirsiniz
  40. S

Projemize Tasarım Konusunda Birisini Arıyoruz

Arkadaşlar merhabalar, Bizim bir Web sitesi projemiz bulunmakta. Yazılarımız için banner tasarlayacak arkadaş arıyoruz. Günde ortalama 2-3 banner a ihtiyacımız olacak. Diğer detayları katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla sorabilir. Iyi günler.
  41. S

Hostinger' de %80 İndirim Var, Web Sitesi Açacaklar Kaçırmayın! (Sadece bugün için geçerli)

https://www.hostinger.com/web-hosting?utm_source=aff2271 Arkadaşlar sadece bugün için geçerli kaçırmayın.
  42. S

Önemli Wordpress Eklentileri [Rehber]

WordPress’in son yıllarda bu kadar popüler hale gelmesinin başlıca nedenlerinden biri, kullanımınıza sunulan çok çeşitli eklentilere sahip olmasıdır. Bununla birlikte, bu kadar çok seçenek varken en iyi WordPress eklentileri listesini belirlemek zor olabilir. Neyse ki, en iyi WordPress...
  43. S

Dolar 8 Tl' ye Çıktı

Ne düşünüyorsunuz?
  44. S

Sevdiğimiz Rap Müzikleri Paylaşalım

Arkadaşlar sevdiğiniz raplari dinlemek isterim.
  45. S

Hocalara Geldik Akademi vs Tonguç Akademi

Hangi kanalın videoları daha çok beğeniyorsunuz, nedenini de yazınız. Ben hocalara geldik ile konulara çalışıyorum.
  46. S

Hakkı Abi TRT Haber de Canlı Yayında

TRT haber de yayın yapılıyor. Sosyal medya firmaların temsilcilik atamaları hakkında.
  47. S

Bu Nasıl Matematik Sorusu

A + B + C = 9 √(A² + 9) + √(B² + 16) + √(C² + 25) = ? İşleminin en küçük sonucu kaçtır? Çözen çıkar mı acaba?
  48. S

Bu Ekrandan Nasıl kurtulurum

Güncelleme galiba @Ram_kafasi
  49. S

Düzenli Olarak Takip Ettiğiniz Yazılım Eğitim İçerikli Youtube Kanalları

Benim takip ettiklerim -Prototürk => https://www.youtube.com/channel/UC1VAnqF9VLHNXngLwpov4kA -Arin Yazılım => https://www.youtube.com/channel/UCzVB3qcyTd-QGJKY_Hpky5g -Yazılım Yolcusu => https://www.youtube.com/channel/UCvGV-XYQwWLKoySI4lCXCdw -Fehmi Uyar =>...
  50. S

"İndirim Kuponları" ve "Fırsat Ürünleri" Kategorileri Gelmeli

Fırsat ürünlerini paylaşabileceğimiz bir kategori olmalı. Bana göre her alt kategoriye glemeli. Mesala Telefon, Laptop, Masaüstü Bilgisayar kategorilerinin altına gelmeli. İndirim kuponları tek olsa yeterli. @Developer @Creative Sayın üyeler siz ne düşünüyorsunuz?
  51. S

SDN Forum XGT Style V8 Temasını Kullanabilir

Temanın linkini bırakıyorum. Gerçekten çok güzel ve fonksiyonel bir tema. https://xenforo.gen.tr/urunlerimiz/xengentr-style-v8-8-nesil-tema.19/ Bu site xenfero tr temsilcisi Sitenin kendisi de bu temayı kullanmakta. https://xenforo.gen.tr/ Buradan siteyi inceleyebilirsiniz (temayı yani) Sizce bu...
  52. S

Banner Tasarımı Yapabilen Var mı..

Arkadaşlar selam bir banner a ihtiyacım var. Tasarlayabilecek olan alta tasarlayabilirim yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  53. S

9000 Tl Pc Toplama

Arkadaslar oyun için 9000 tl pc önerilerinizi bekliyorum
  54. S

SDN Forum'un Günlük Ziyaretçi Sayısı

Arkadaşlar merhabalar Veriyi paylaşmadan önce sizlere soruyorum, Sizce sdn forumun günlük ziyaretçi sayısı kaçtır?
  55. S

Forumda Bir Hata Var

Yakin zamanda fahyıldız ismini değiştirmişti @wittroc olarak değişmişti. Ben bir konuyu rapaorladığımda @wittroc yerine fahyıldız ismi gözükmekte. @Creative
  56. S

Bazı Konu Dışı Kategorisindeki Konular Girişte Gözükmeli

Belli sınırları aşmış konular girişte gözükmeli Söyle Rahatla V2 gibi Mesala: 20 mesaj veya 200 hit i geçen konular giriş kisminda gözükmeli Sizce? @Creative @Dora @MrtAltg
  57. S

5000 Tl PC Tavsiyesi (Kasa)

Arkadaslar 5000 tl ye pc toplacam Yardımcı olursanız sevinirim.
  58. S

Ram Önerilerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar selam https://www.teknosa.com/asus-tuf-gaming-a15-fa506iubq078t-amd-r74800h-8gb-ram-512gb-pcie-ssd-6gb-gtx1660ti-156-fhd-60hz-win10-notebook-p-125037061 Bu laptobum için 8 gb ram önerilerinizi bekliyorum. Tam ram fiyatlarını bilmediğim için bütçe veremeyecem. Kaliteli ve beni 5-6 sene...
  59. S

Google’a Sitemap Gönderme Nasıl Yapılır? [Rehber]

Sitemap’ler arama motorlarının web sitenizi daha iyi taraması için kullanılan öğelerdir. Siteniz, sitemap olmadan da taranabilir ancak bir tane oluşturmanız durumunda arama motorlarına istediğiniz veriyi verme şansı yakalarsınız. Derecenize katkısı olmayan sayfaların taranmamasını sağlayabilir...
  60. S

Web Sitenizi Google Analytics' e Kaydedin ve Sitenizin Değerlerini Görün!

Google Analytics Nedir? Google Analytics Google'ın Urchin firmasını satın alması sonrasında duyurduğu ücretsiz web site performans analizi servisidir. Kullanışlı arabirimi ve ücretsiz olması sayesinde kısa sürede bloglardan büyük kurumsal web sitelerine kadar geniş yelpazede yaygınlaşmıştır...
  61. S

Web Sitenizi Google Search Console' ye Ekleyin [Rehber]

Önceikle Google Search Console nin be olduğundan bahsedelim. Google Search Console Nedir? Google Search Console, web sitesi olan bilgisayar kullanıcılarına Google tarafından ücretsiz sunulan bir web hizmetidir. Web site sahiplerinin internet sitelerini Google dizinine eklemelerini, dizindeki...
  62. S

WordPres Nedir / Ne İşe Yarar ?

WordPress Nedir ? WordPress, bir içerik yönetim sistemidir. Kullanıcının içerik üretip yayınlayabildiği bir sistemdir. İlk önceliği blog olsa da, daha sonra birçok konuda hizmet vermeye başlamıştır. Ve böylece e-ticaret sitelerinden portfolyo sitelerine kadar kullanım amacı genişlemiştir...
  63. S

NBA 2019-2020 Sezonu En İyi Smaçları

Sadece izleyin Ben bayıldım
  64. S

Android İçin Güvenlik Programı Önerisi

Virüs taramaları yapıp virüsleri etkisiz hale getirebilecegim bir program arıyorum Güvenilir olması önemli Cihaza zarar vermemsi veya yavaslatmamasi benim için önemli Önceliğim ücretsiz ama ücretli de düşünebilirim @Sibraius @Umut Çelik @grbzz @Erenist2020 @LoKi* Ne dersiniz
  65. S

Hosting Nedir / Ne İşe Yarar / Ücretleri Ne Kadardır ?

Hosting Nedir? İnternet siteleri de tıpkı gerçek hayattaki siteler gibi bir arazi üzerine kurulurlar. Bir internet sitesini yayınlamak için gerekli olan sanal araziye “hosting” adı verilir. İngilizce bir terim olan hosting, dilimize “web barındırma alanı” ya da “barındırma alanı” olarak...
  66. S

İron Man Dediler Yaptık, İşte Yerli ve Milli İron Man

Ünlü aktör Robert Downey Jr.'ın hayat verdiği 'Ironman'ın zırhı Türk yazılımcı ve icatçı Tolga Özuygur tarafından aynı özelliklerle yeniden tasarlandı. Demir adam zırhı sesli komut sistemiyle çalışıp ateşleme yapabiliyor. Sosyal medyada 'Yerli Ironman' ismiyle anılan Özuygur, zırhı 1 buçuk yılda...
  67. S

Web Sitesi Açmak İstiyorum Ama Kafam Karışık Diyenler Buraya...

Sadece birkaç soru ile size rehberlik edeceğim 1- Web siteyi neden açıyorsunuz (para kazanmak vs.) 2-hangi kategoride açmak istiyorsunuz 3-maks. bütçeniz nedir
  68. S

Reno 4' ü Samsung Note 10 Lite' a Değiştim, Ne Kadara Aldım, İyi mi Yaptım ?

Merhabalar, Bir süre öncesine kadar Oppo Reno 4 kullanıyordum, bir arkadaşım telefon alacağını söyledi ve 4000 tl bütçesi olduğunu söyledi ben de benim telefonu ne yapıp ne edip 3700 e sattım. Telefonu satmamım nedeni kesinlikle sevmemem ya da düşük performans göstermesi değil (fiyatına göre...
  69. S

Telefon Numaramı Değiştirdim ve WhatsApp Yeni Gizlilik Sözleşmesi Kabul Ettirmeye Çalışıyor

Arkadaşlar Selam, hattımı değiştim daha önceden kullanmaya devam ediyordum ve yeni sözleşmeyi kabul etmemiştim ancak whatsapp ı kurduğumda direkt bu ekran geliyor size sorum şu bu sözleşme whatsapp ın yeni duyurduğu ve herkesin tepki gösterdiği o sözleşme mi yoksa daha önceki klasik...
  70. S

Konuya Cevap Yazamıyorum

https://forum.shiftdelete.net/konular/google-adsense-reddedildim-neden-aciklarim-neler.729163/ bu konuya cevap yazamıyorum, sizde oluyor mu ? @Creative @Görkem Say @grbzz @Dora @MrtAltg
  71. S

[Rehber] İnternet Siteleri Ne Kadar Kazanıyor?...

Arkadaşlar merhabalar İnternetten para kazanma yollarından biri olan Web siteleri önemli bir gelir kaynağı haline gelmiştir. İnternetten para kazanmanın bir kaç yolu bulunmaktadır, bunlardan bazıları ; - Google AdSense ile Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı - Link kısaltarak para kazanma -...
  72. S

Samsung Galaxy Note 10 Lite vs Realme 7 Pro

sizce fiyat farkına değer mi? (nedenini yazınız) @Sibraius @Umut Çelik @Erenist2020 @alpotter @grbzz @Cvnmrt buyrun ...
  73. S

Dizi Maraşlı vs Akıncı

Sizce ? Bence garanti Maraşlı sebepleri; - Hikayesi çok iyi - Çok gerçekçi (gerçekçi dizileri severim) - Türk askeri ile ilgili dizileri severim
  74. S

30 Dk. İçinde isteyen Herkese Ücretli Logoları Ücretsiz Tasarlıyorum (Png. formatında) İçimden Geldi :)

Kriterler: 1- Logo Başlığı 2-Slogan (istersen) 3-Olmasını İstediğiniz Kriterler renkli vs. (isteğe bağlı)
  75. S

SEO Bölüm Moderatörü Kim?

SEO Bölüm Moderatörü Kim? @Creative @grbzz @MrtAltg
  76. S

Telif Hakkında...

Arkadaşlar Merhabalar Sitemde herhangibir telefon fotoğrafı kullanıcam bu fotoğrafın sol ya da sağ altına site logosunu koysam telif yermiyim
  77. S

Hayelinizdeki Teknolojik Cihaz

Arkadaşlar selam Herkes almak istediği ama alamadığı teknolojik cihazı yazsın :) benim: Oneplus 8 Pro Ya sizin...
  78. S

Yapay Ses Siteleri

Arkadaşlar Merhabalar Bir slayt için arka kısımda yapay ses kullanıcam Bildiğiniz veya kullandığınız bir site var mı?
  79. S

Gönülü Soru Çözer misiniz?

arkadaşlar yarına hoca proje verdi ve ben de hasatlığımdan dolayı konuyu öğrenmedim bile ( hoca bana acımadı ) test 10. sınıf kimya kimyasal tepkimeler konusu sadece 15 soru
  80. S

Paycell vs İninal

Nedenini de belirtiniz
  81. S

Hangi Bölümü Okumak İstiyorsunuz

Başlıkta ki gibi hagi Bölümü Okumak istiyorsunuz üniversiteyi de yazarsanız sevinirim Ben : Marmara Üni. Bilgisayar Müh.
  82. S

Web Sitesi Olanlar

Arkadaşlar aranızda Web sitesi olan var mı?
  83. S

Cenuta Hakkkında Bilginiz Var mı?

Merhaba arkadaşlar Daha önce turhost üzerinden site açtım Bana Cenuta firmasını önerdiler kullandıysanız veya bir bilginiz var sa yazar mısınız
  84. S

10. Sınıf Kimya Sorusuna Bakabilir misiniz?

arkadaşlar bu soruya bakabilir misiniz.
  85. S

[Rehber] İnternet Sitesi Açma / İnternetten Para Kazanma

Arkadaşlar merhabalar Eve kapandığımız bu günlerde bazılarımız internetten para kazanma yöntemlerini araştırmaya başladı ben de sizlere web sitesi açarak para kazanmayı anlatacağım. 1-) İlk olarak bir hosting ve bir domaine ihtiyacımız olacak. hosting ve domainden kısaca bahsedersek hosting...
  86. S

Blog İçin Makale

Arkadaşlar merhabalar bilgili olduğu konu üzerine makale yazabilecek olan var mı ? yeterli zamanı olan birisi olsa iyi olur özelden yazabilirsiniz not: iş ilanı, çalışan aramak vs. gibi gayem yok
  87. S

Bilgili Olduğunuz Konular

Bilgili olduğunuz alanları yazar mısınız bu telefon olabilir pc toplama vs. olabilir Benim bilgili olduğum alan: mobil Başka bir şey bilmem
  88. S

Hayalleriniz Nedir ?

Merhaba arkadaşlar Hayallerinizi öğrenmek isterim Benim hayalim: Gebze teknik bilgisayar Müh. bölümünden mezun olup kendi ofisimi açmak. Freelance olarak çalışmak, web sitesi tasarlamak, SEO geliştirmek, oyun geliştirmek... Neyse sizinkileri dinleyelim
  89. S

Hangi kodlama dillerini biliyorsunuz

Arkadaslar merabalar başlıktaki gibi hangi kodlama dillerini biliyorsunuz Ben - html (dil olarak sayılmıyor) - python (orta seviye) - Css (ileri düzey) - Php (işimi gördüğü kadar) - javascript (benim için yeterli)
  90. S

Sevdiginiz Rap ler

Dinlediğim rapleri ezberledim artık siz dinlediğiniz rapleri atarmısınız ben de atıyorum Bir de yazmazsam olmaz
  91. S

Ram ve SSD önerir misiniz

Arkadaşlar merhaba şu laptop için 8 gb ram ve 512 gb SSD önerir misiniz
  92. S

12000 tl laptop

Eski laptopunu satıp yeni laptop alıcam aslinda eski değil ama sıkıntılı biraz openshoot kullanırken kasıyor bazı uygulamalarda da kasıyor.. Bilgisayarım bu bunu kaça satabilirim satıştan üstüne 4000 kadar koyabilirim o fiyata hangi laptop u almalıyım 1609318447 Bir de gamebook önerirseniz...
  93. S

Hangi Hosting Sağlayıcısı

Merhabalr Hosting hizmeti alan arkadaşlar hangi sağlayıcıdan hizmet alıyorsunuz, memnun musunuz Ve bana hangisini önerirsiniz
  94. S

Bu Pc ye monitör

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-evga-gtx1660-super-sc-ultra-asus-h310m-k-ocz-480gb-kingston-8gb.html Arkadaşlar bu pc için monitör önerirmisiniz Vatan dan önerirseniz sevinirim https://www.vatanbilgisayar.com/bilgisayar-monitorleri/ Buradan önerebilirsiniz
  95. S

7000 tl kasa + monitör ( iş için )

arkadaşlar selam Babam işi için masaüstü bilgisayar alacak 7000 tl ye kadar kasa + monitör önerir misiniz
  96. S

Redmi Note 9 Pro 5G Türkiye'ye ne zaman gelecek ?

Redmi Note 9 Pro 5G TR ye ne zaman gelecek Redmi Not 9 Pro da olan sorunlar bu telefon da yaşanırmı Fiyatı 4000 civarı olacak galiba Bu paraya sizce alınır mı
  97. S

Web Developer lar bakabilir mi

Arkadaşlar merhaba Web tasarlamaya yeni başladım ( html, Css ) Web tasarlamada SUNUCU diye bir kavram var bunu bana açıklar mısınız Ne işe yarar veya kullanmak zorunlu mu
  98. S

Alan adı önerir misiniz

teknoloji ile alakalı yeni blog yazacam aklıma alan adı gelmiyor Not: Önereceğiniz alan adında "web" , "tekno" , "techno" kelimelerinden biri olmalı
  99. S

Reno 4 deneyimlerim

Arkadaşlar merhaba Yaklaşık 3 hafta önce oppo reno 4 aldım deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. Öncelik olarak performans. Performansı bana çok iyi geldi ( kirin 9000 le oyun oynuyormuş gibi hissettirdi ). Yeni cihaz olduğundandır diyenler olabilir bu yüzden 2-3 ay sonra bir daha...
  100. S

Saksı zamanı

Youtube kanal açsanız hangi konu üzerine açardınız?
  101. S

En çok beğendiğiniz Trrap

En beğendiğiniz Trrap nedir? Benim en çok beğendiğim Dianz-Anıl Piyancı En Büyüğü
  102. S

Ne yapmalıyım

Windovs a dün gelen güncellemeleri yaptım Bilgisayarı açtığımda panda dome 'un doğru çalışmadığını veya çalışmadığını gösteriyor Ne yapmalıyım Not: panda dome virüs koruma programı Bi de güncellemelrin sonunda ''... önizlemesi " yazıyordu
  103. S

Reno4 vs M51

Reno4 vs Samsung M51 Günlük standart bir kullanama göre hangisini tavsiye edersiniz Nedenini de yazarsınız sevinirim
  104. S

Yok daha neler

Realme 7 pro 'nun fiyatına bakın https://www.teknosa.com/realme-7-pro-8gb128gb-ayna-gumusu-akilli-telefon-p-125077782?recommended_by=instant_search&personaclick_search_query=realme%207%20pro https://www.vatanbilgisayar.com/realme-7-pro-8gb-ram-128-gb-akilli-telefon-ayna-gumusu.html
  105. S

4500 tl niz olsa hangi telefonu alırdınız

4500 tl niz olsa hangi telefonu alırdınız Nedeniyle birlikte yazar mısınız Telefon alacam da ondan
  106. S

Mobil den anlayanlar buraya

Arkadaşlar selam bu konuyu 3-4 kez daha açtım fakat herkes farklı cevaplar verdi ee bundan da bi şey anlamadım SİZDEN TEK CEVAP ISTIYIYORUM 1- REALME 6 PRO 2- XİAOMİ REDMİ NOTE 9 PRO 3-SAMSUNG GALAXY M51 4-OPPO RENO 4 BUNLARDAN HANGİSİNİ HANGİ ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI ALMALIYIM.
  107. S

Oppo reno 4 vs samsung galaxy M51

Mrb Haftaya alıyorum iki telefon arasında kaldım sizce hangisi standart kullanım için
  108. S

Hamgi telefonu almalıyım

Bütçe 4500 tl Önceliğim %40 performans %20 kamera %20 bayarya %20 tasarım Önerilerinizi beklerim
  109. S

4000 tl telefon önerileri

Slm 4000 tl kadar bütçem var teknosa, vatan, samung shop, turkcell, türk telekom, veya vodofone den alabilirim linkleri paylaşıcam Herhangibir önemli önceliğim yok ama tabi oyunlarda takılmasını istemem tasarımı da güzel olsun 4-5 yıl idare etsin yeter. Not: 4500 e de çıkabilirim...
  110. S

2500 tl dağ bisiklet tavsiyeleri

Merhabalr 2500 tl bütçem dağ bisikleti almayı düşünüyorum Bisiklet önerirmisiniz
  111. S

bisiklet önerileri

2500 tl bütçem var dağ bisikleti alacam ne önerirsiniz
  112. S

S10 plus

S 10 plus kaç yıl güncelleme alacak
  113. S

S20 FE vs Oppo reno 3 pro

S20 FE vs Oppo reno 3 pro hangisi performans bakımından daha başraılı
  114. S

SDN forum hanyi dille veya editörle yazıldı

SDN forum hanyi dille veya editörle yazıldı Java html wordpress hangisidir
  115. S

Samsung galaxy not 10 lite

Samsung galaxy not 10 lite 'ın herhangi bir sorunu var mı Gerek kullanım performans batarya
  116. S

Poco x3 NFC

Poco X3 NFC ne zaman teknosa vatan gibi mağazalarda satışa çıkar
  117. S

Hangi telefonu almalıyım

Sa oylamada yazdığım telefonların arasında performans olarak hangisi daha önde
  118. S

7000 tl fp telefon önerileri

7500 tl bütçem var önceliğimiz performans İOS işletim sistemli cihazlar dışında
  119. S

S 20 VS P 40 vs S20 FE

samsung galaxy s20 vs huawei p40 vs samsung galaxy s20 fe performans bakımından karşılaştırma
  120. S

5000 tl ye kadar alınabilecek en başarılı telefon

5000 tl ye kadar alınabilecek en başarılı telefonlar Önceliğimiz cihaz performansı
  121. S

Mi 10t lite türkiye fiyatı

Vergisiz fiyatı 330 € olan mi 10t lite 'ın türkiye fiyatı tahminen ne kadar olur
  122. S

SDN terimleri

SDN forum da bulunan Üyecik Profesör Dekan Vs. Bunlar nedir Nasıl ulaşılır (rakamsal olarak)
  123. S

SDN neden proflie gif koyamıyoruz

neden proflie gif koyamıyoruz
  124. S

Telefon karşılaştırma

Önceliğim performans ve tasarım. Sizce hangisi?
  125. S

Telefon karşılaştırma

Xiaomi mi 10t lite vs Poco x3 NFC 128 gb vs Oppo reno 4 Içlerinden hangisi fiyata bakılmaksızın daha iyi
  126. S

Mİ 10T

xiaomi mi 10t serisi ne zaman türkiye'de satışa çıkacak
  127. S

g90t vs g95 vs 720g

g90t vs g95 vs 720g hangisi performans bakımından daha başarılı
  128. S

Java 10

Java 10 diğer java sürümleriyle yazılmış java programlarıyla bir farkı varmıdır Yani bugün java 10 kullanmanın eksikliği var mıdır
  129. S

Realme 7 pro se

Realme 7 Pro SE tr ye geliyormu
  130. S

java

java 10 ile 11 arasında çok fark varmı
  131. S

4000 TL f/p telefon önerileri

Sa 4000 tl ye kadar alınbilecek telefonlar acelem yok 1 aya kadar çıkacak olan telefonlar da olabilir beklerim
  132. S

Yazılımcı olarak nerede çalışmak isterdiniz

Merabalar bir yazılımçi olarak tr de çalışılabilecek en iyi ve konforlu şirketler nedir
  133. S

Yazılım dili tavsiyeleri 2020

Sa yazılıma hangi dille başlanmalı ve hangi dillerle devam etmeliyiz. Tecrübeliler cevap verebilirler mi