Arama sonuçlarınız

1. S

Ekran kartı fanı yüzde yüz çalışması

Bende MSI Armor Rx570 ekran kartı var rx570 ekran kartları normalden fazla ısınan ekran kartları benim bildiğim,oyunlarda 70-80 dereceye çıkıyor sıcaklığı düşürmek için fan hızını yüksek seviyelere çıkarıyorum ama fan hızını yüzde yüze çıkartmaktan korkuyorum kart zarar görecek diye bir...
  2. S

8gb Ram'dan 16gb'ye çıkartmak mantıklı mı?

Benim 8gb Rami olan bilgisayarım var bazı oyunlarda hafif droplarla karşılaşıyorum ve o sırada ram kullanımı yüzde 80-90 civarı oluyor Ram'im single channel,single ile dual channel ramlerin performans farkı olabiliyormuş galiba Intel işlemciler için geçerli bişey bu sadece aynı Ram'dan bir tane...
  3. S

Rx570 error 173

Rx570 kart almıştım driverı indirdim sonra AMD nin sitesinden driver setup yaparken error 173 yazdı sisteminizde AMD ekran kartı yok tarzı birşey yazıyor ne yapmam lazım Kartın fanları falan çalışıyor Safe modda da kurmayı çalıştım olmadı
  4. S

2.El ekran kartı alacağım.

Letgo dan 650tl ye zotac GTX 950 AMP 2gb ekran kartı buldum şuan 750ye satıyor 1-2 gün içinde geri yazarsam 650ye verecekmiş bana kutusu yok garantisi bitmiş mining yapılmış olabilir diye düşünüyorum furmark testini koydum aşağı yardım edebilecek biri olursa aşırı mutlu olurum
  5. S

2.El ekran kartı alacağım yardıma ihtiyacim var

Letgo dan 650tl ye zotac GTX 950 AMP 2gb ekran kartı buldum şuan 750ye satıyor 1-2 gün içinde geri yazarsam 650ye verecekmiş bana kutusu yok garantisi bitmiş mining yapılmış olabilir diye düşünüyorum furmark testini koydum aşağı yardım edebilecek biri olursa aşırı mutlu olurum
  6. S

Yeni alacağım ekran kartı anakarta uyumlu olur mu

CPU:Intel Core i5-2400CPU 3.10Ghz Anakart:Esonic H61FEL-U 2xusb 3.0 Alacağım ekran kartı rx570 armor 4gb oc GDDR5 256bit Yeni ekran kartı almayı düşünüyorum şimdi kullandığım yetersiz kalmaya başladı(gt730)darboğaz vb. bir durum yaşanır mı?