Arama sonuçlarınız

1. E

MacBook Pro 2020 şarj adaptörü ile Se 2020 şarj

Arkadaşlar Merhaba, Se 2020 kullanıcısıyım Type C kablosu alarak MacBook Pro 2020 şarj adaptörü ile telefonumu hızlı şarj edebilir miyim? Yada telefonuma zarar verir miyim?
  2. E

AirPods 2. nesil Mikrofon performansı

Arkadaşlar Merhaba, Sürekli işim gereği telefon ile konuşan biriyim fakat sürekli telefonu kulağımda tutmaktan hoşlanmıyorum, telefonum Se 2020 AirPods 2. nesil almak mantıklı mı? karşı tarafa iletilen ses önemli benim için ofiste, sokakta, araçta konuşurken mikrofon kalitesini karşıya iletilen...
  3. E

Apple AirPods 2 Alınır mı?

Arkadaşlar Merhaba, AirPods 2 halen alınır mı? Yoksa bekleyip pro mu alınmalı? Sizin fikriniz nedir? çok telefonla görüşen biriyim ve telefonu elimde tutup konuşmayı sevmiyorum karşıya giden ses kaliteside bir o kadar önemli mac ve iphone da ise video izlerken kullanacağım.
  4. E

SE 2020 vs Galaxy A71

Arkadaşlar Merhaba, 2014 yılından Mayıs/2020 kadar iPhone'un kullandım ve sonrasında A71 aldım pişman oldum fakat bu ürün sundukları, oluşan yazılımsal hataları nedeni ile beklentilerimi karşılamıyor ve satıp SE2020 geçme gibi düşünce içerisindeyim sizce mantıklı bir yatırım olurumu ?
  5. E

Samsung Mobil Erişim Noktası Yazılım Hatası

Arkadaşlar Merhaba, Mayıs/2020 Samsung Galaxy A71 128 Gb aldım ardından telefonla en iyi uyumu sağlaması adına Galaxy Buds + (Plus) aldım. Telefonumdaki internetin sınırsız olmasından kaynaklı ve evin bazı noktalarında daha iyi çektiği için eve gittiğimde mobil erişim noktasını açıyorum...