Arama sonuçlarınız

1. coconeitor51

Yardım PS3 HFW nasıl kurulur?

Arkadaşlar bir PS3 satın aldım yakın zamanda. Aslında HFW kurmayı düşünmüyordum sonra konsolu Jailbreak lemeye karar verdim. Konsolum 4.90 orijinal versiyonundaydı. İnternetten yaptığım araştırmada öncelikle 4.90. 1 HFW'yi kurmam gerektiği söyleniyordu. Orijinal siteden indirdim USB mi FAT32 ve...
  2. coconeitor51

Google Girişi Yapılamıyor!?

Arkadaşlar bir adet Samsung GT-S7562 telefonum var. İçine daha önceden Android Kitkat kurmak için custom rom kurmuştum. Sonuç kötü olunca geri eski roma dönmüştüm. Yalnız nereye baksamda Türk GT-S7562 Stok Rom u bulamadım. Ve Kore Stok Rom u kurdum. Her şey gayet güzel. İş Gmail'ime kurmaya...
  3. coconeitor51

Yardım Android 32 Bit Modu

Arkadaşlar telefonuma bir uygulama indirecektim, uygulama x64 işlemcileri destekliyor. Telefonuma AIDA64 indirdim. Uygulamada telefonumun 64 bit olduğunu fakat 32 bit modunda olduğu yazıyor (Ekran görüntüsü ekte) Sorum şu: Telefonumu nasıl 64 bit moduna geçirebilirim?
  4. coconeitor51

Yardım Windows 11 Masaüstündeki Hiçbir Program Yok (ÇÖZÜLDÜ)

Selamlar arkadaşlar! Yakın zamanda laptopumu Windows 11'e geçirdim. Bilgisayarı başlattım. Her şey normal. Fakat masaüstündeki uygulamaların hiçbirisi gözükmüyor. Dosya Gezgini'ne girip Masaüstü klasörüne girdiğimde dosyalarım gözüküyordu fakat masaüstünde hiçbir şey yok. Yardımcı olursanız...
  5. coconeitor51

Samsung GT-S7562 Stabil Android 5 ROM Var mı?

Çook eskiden kullanmış olduğum telefonum GT-S7562'yi farklı amaçlarla kullanmayı denedim. Şimdi telefona ROM atıp farklı amaçlarla (Emulator falan kurup oyun oynamak vs.) kullanabileceğim fikri geldi. Telefonda stok olarak Android 4.0.4 geliyor. Bu oldukça yetersiz bir sürüm. XDA gibi sitelere...
  6. coconeitor51

Yardım Fare Mi Klavye Mi? Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar A101 den eski bilgisayarıma Piranha 7603 faresini aldım. Bilgisayara taktım fakat bilgisayar ilginç bir şekilde klavye olarak algıladı. Televizyona taktım onda da aynı problem oluştu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  7. coconeitor51

Çin'den Alınır Mı?

Arkadaşlar yakın zamanda yazılım yazmaya başladım. Bazı arkadaşlarım bana kod denemelerimi yapmam için Raspberry Pi'yi önerdi. Araştırdım. Raspberry Pi'nin Türkiye Distribütörü Samm Teknoloji adlı bir şirket. Oradan alıcaktım. Fakat stok bitmiş. Diğer sitelere baktım. Onlarda da aşırı fazla...
  8. coconeitor51

Raspberry Pi ve RetroPie

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi uzun süredir evlerdeyiz ve canımız haliyle çok sıkıldı. Biraz araştırma yaptım. Oyun konsollarının fiyatları uçmaya devam ediyor. Örnek olarak şuan PS3 900TL olması gerekirken 2000TL'lere kadar çıktı. Ben araştırmalarıma devam edip birazda kendi...
  9. coconeitor51

NFS Underground 2 Direksiyon Seti Ayarları

Arkadaşlar geçenlerde size 'Hangi direksiyon setini almalıyım?' diye bir soru sormuştum. Cevaplarınızdan sonra Snopy V18 i satın aldım. İnşallah 2 gün sonra direksiyon setim geliyor. Bende NFS U2'nin CD'sini alıp bilgisayarıma kurdum oynarım diye. Şuan oyunu oynuyorum. Sonra ayarlara bir göz...
  10. coconeitor51

Hangi direksiyon setini almalıyım?

Arkadaşlar profesyönel değilim. Sadece biraz eğlenmek için direksiyon seti alacağım. İki tane ürün buldum. Sizce hangisini almalıyım? Snopy V5H https://www.hepsiburada.com/snopy-v5h-usb-pro-direksiyon-gamepad-p-oyunseg98914 Snopy V18...
  11. coconeitor51

Ekran Kartı önerisi

Arkadaşlar elimde eski bir pc var. Ekran kartı yandı. Yeni bir ekran kartı alacağım. Asus P5G41 M LX Motherboard Bu ana karta bir ekran kartı önerisi yapabilir misiniz? https://www.asus.com/tr/Motherboards/P5G41M_LX/overview/
  12. coconeitor51

Bu sistemi ne kadar geliştirebilirim?

Arkadaşlar birkaç ay önce kendime AMD bir sistem dizdim. Dizmemin sebebi ise eski bilgisayarımın ekran kartı ve işlemcisi yandı. Ama diğer parçaları sapasağlam duruyor. Bu sistemi elimden çıkarmaya çalışıyorum ama hiç bir şekilde satamadım. Benim aklıma şöyle bir fikir geldi. Bu pc yi...
  13. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Arkadaşlar az önce dört tane sistem dizdim. furkantc arkadaşımızın 7000 TL ye sisteme ihtiyacı var. 4 tane sistem dizdim. Siz hangisini önerirsiniz. Bütün sistemler Vatan dan topladım.
  14. coconeitor51

Wish'ten laptop alınır mı?

Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Ben kendime ucuzundan iyi bir laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım sadece Office kullanabileyim yeter. Araştırdım ve yabancı bir site olan Wish diye bir site buldum. Orada laptoplar baya ucuz. Çakma olduklarını çok belli ediyor ama laptopu ofis için alacağımdan dolayı...
  15. coconeitor51

Nokia Lumia

Arkadaşlar merhaba. Seneye 8. sınıfım ve kendimi elektronikten kısıtlamaya başlayacağım. LG K8 kullanıyorum. Ama sınavlara odaklanmak için bir telefon arıyorum. Tuşlu telefon istemiyorum. Nokia Lumia serisini gördüm. Oldukça hoşuma gitti. Türkiye'de Nokia Lumia 630 hala satılıyor. Mal değilim...
  16. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

Arkadaşlar elimde bir laptop var. Modelini ve linkini aşağıda vereceğim. Laptopumu geçen yıl almıştım. Laptopu aldığımda üzerinde 3 USB portu var. Ben genelde sağ taraftakini kullanıyordum. Birkaç ay sonra fark ettim ki 2 portum meğer çalışmıyormuş. Bir süre sonra daha çok USB portuna ihtiyacım...
  17. coconeitor51

Android 4'den Android 5'e

Arkadaşlar geçen gün size Casper VIA T1E ye Windows 10 kurabileceğimi sormuştum. Arkadaşlar o fikirden vazgeçtim. Çünkü çoğu tanıdığım kişi bana tabletin bozulur dedi. Arkadaşlar şuan tabletim Android 4.0.4. Ben en azından Android 5e varsa Android 6ya geçirmek istiyorum. Acaba tabletim için...
  18. coconeitor51

Android Tablete Windows 10 Kurmak

Arkadaşlar elimde bir tablet var. Adı Casper VIA T1E-S. Uzun zamandır bende. Geçen yıl kardeşime hediye ettim. Kardeşim tabletinden canlı derse girmek istiyor fakat tablet Android 4.0.4 olduğundan Eba veya Zoom'a giremiyor. Ben bu tabletin custom rom larını aradım. Fakat sadece stock rom u var...
  19. coconeitor51

HDD Sorunu

Arkadaşlar elimde eski bir bilgisayar var. İçinde Windows 7 vardı. Yakın zamanda ekran kartımın sürücüsü bozulmuştu. Her ne yaptıysamda ekran kartının sürücüsünü düzeltemedim. Aklıma bir fikir geldi ve Windows 10 kurmak istedim. Bilgisayara adım adım Windows 10 u kurdum. Kurulum bittikten sonra...
  20. coconeitor51

Anakart ve ekran kartı uyumu.

Arkadaşlar yakın zamanda itopya dan hazır sistem alacağım sistemin detaylarını fotodan bakabilirsiniz. İtopya dan hazır sistem aldığınızda ekran kartı vermiyorlar. Bende sistemin yanında ekran kartı alacağım. MSI GeForce N730-4GD3V2 4GB GDDR3 128 Bit Ekran Kartı Ekran kartı bu. Sizce alacağım...
  21. coconeitor51

Ekran kartım tam olarak çalışmıyor!

Arkadaşlar elimde bir Exper A3000 model bir laptop var. Kendisi 2003ten beri bende. İşimi görmesi için içindeki parçalarının bazılarını değiştirdim. Ssd, ram vs... Windows XP idi bende Windows 7 e yükselttim. (x86) Laptopun İntel 852GM adlı bir ekran kartı var. Windows 7 e geçince sürücüsü...