Arama sonuçlarınız

1. coconeitor51

Yardım PS3 HFW nasıl kurulur?

Arkadaşlar bir PS3 satın aldım yakın zamanda. Aslında HFW kurmayı düşünmüyordum sonra konsolu Jailbreak lemeye karar verdim. Konsolum 4.90 orijinal versiyonundaydı. İnternetten yaptığım araştırmada öncelikle 4.90. 1 HFW'yi kurmam gerektiği söyleniyordu. Orijinal siteden indirdim USB mi FAT32 ve...
  2. coconeitor51

Google Girişi Yapılamıyor!?

kanka format bir işe yaramıyor. Telefonu kurarken de girilmiyor normalkende. TR rom buldum bir tane. Bu seferde Odin 3 telefonu bulamıyor. 1662102133 aloo sorun çözülmedi hala
  3. coconeitor51

Kanka emin ol her türlü yöntemi denedim. Normal giriş denedim, şifremi unuttum yaptım, başkasının hesabıyla denedik, yeni hesap bile açtım. Yeni hesap açınca da 'Güvenli Sunucu Bağlantısı oluşturulamıyor' diyor. 1662100899 Tablet var o da Android 4.2.2 onda oturum açılabiliyor.
  4. coconeitor51

Android 4.0.4 Icecream Sandwich
  5. coconeitor51

Arkadaşlar bir adet Samsung GT-S7562 telefonum var. İçine daha önceden Android Kitkat kurmak için custom rom kurmuştum. Sonuç kötü olunca geri eski roma dönmüştüm. Yalnız nereye baksamda Türk GT-S7562 Stok Rom u bulamadım. Ve Kore Stok Rom u kurdum. Her şey gayet güzel. İş Gmail'ime kurmaya...
  6. coconeitor51

Yardım Android 32 Bit Modu

Kişisel telefonum olduğu için Custom ROM atmadım. Orijinali buydu. 64'e geçmek için Custom ROM mu lazım?
  7. coconeitor51

Yardım Android 32 Bit Modu

Arkadaşlar telefonuma bir uygulama indirecektim, uygulama x64 işlemcileri destekliyor. Telefonuma AIDA64 indirdim. Uygulamada telefonumun 64 bit olduğunu fakat 32 bit modunda olduğu yazıyor (Ekran görüntüsü ekte) Sorum şu: Telefonumu nasıl 64 bit moduna geçirebilirim?
  8. coconeitor51

Yardım Windows 11 Masaüstündeki Hiçbir Program Yok (ÇÖZÜLDÜ)

Oğlum iki saattir arıyorum sen yardımcı oldun. Mal gibi bakmadım o ayara. Teşekkürler kaptan.
  9. coconeitor51

Hocam TeamViewer yok buradan yardımcı olabilir misiniz?
  10. coconeitor51

Hayır başka bir masaüstünde değilim.
  11. coconeitor51

Selamlar arkadaşlar! Yakın zamanda laptopumu Windows 11'e geçirdim. Bilgisayarı başlattım. Her şey normal. Fakat masaüstündeki uygulamaların hiçbirisi gözükmüyor. Dosya Gezgini'ne girip Masaüstü klasörüne girdiğimde dosyalarım gözüküyordu fakat masaüstünde hiçbir şey yok. Yardımcı olursanız...
  12. coconeitor51

Samsung GT-S7562 Stabil Android 5 ROM Var mı?

Çook eskiden kullanmış olduğum telefonum GT-S7562'yi farklı amaçlarla kullanmayı denedim. Şimdi telefona ROM atıp farklı amaçlarla (Emulator falan kurup oyun oynamak vs.) kullanabileceğim fikri geldi. Telefonda stok olarak Android 4.0.4 geliyor. Bu oldukça yetersiz bir sürüm. XDA gibi sitelere...
  13. coconeitor51

Yardım Fare Mi Klavye Mi? Lütfen Yardım Edin

Sorun ekteki gibidir 1624882680 çalışsa zaten birşey demem fakat hem çalışmıyor hemde algılanıyor 1624885377 Gen yardım etmediğiniz için tşk
  14. coconeitor51

Yardım Fare Mi Klavye Mi? Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar A101 den eski bilgisayarıma Piranha 7603 faresini aldım. Bilgisayara taktım fakat bilgisayar ilginç bir şekilde klavye olarak algıladı. Televizyona taktım onda da aynı problem oluştu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Umarım yardımcı olabilmişizdir. Allah sizden razı olsun. Yeğeninizde bize çok yardımcı oldu. Ona teşekkür ettiğimi söyleyin. İyi günler.
  16. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Windows 10 a geçiş yapın o zaman. Çünkü Windows 7 dediğiniz gibi biraz karmaşık formatı.
  17. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam 64 bit kesinlikle 32 bitten iyi. Ama size önerimiz Windows 10 veya 8 i kullanmamanız. Bakınız Windows 10 Bilgisayar Sistemi Teknik Özellikleri ve Gereksinimlerini Denetleme - Microsoft
  18. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam attığınız resimleri yeniden inceledim. RAM lerin marka ve modeli gözükmüyor. Yani bu gönderdiğiniz linklerden hangisi uygunsa onu alın bence. Marka ve modeli anlamak için kasanın içini açmamız şart.
  19. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam eğer Windows 7 kasıyorsa hafif bir versiyon kurun. Windows 7 Home Basic gibi. Win 8 ve 10 bilgisayarı kullanılmaz hale getirebilir.
  20. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

ASUS Destek te 800Mhz desteklediği yazıyor. Yani destekler. Sizden Allah razı olsun asıl. :)
  21. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Windows 7 64x Kursun. Windows 8 veya Windows 10 da sıkıntı yaşayabilir.
  22. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

800 Mhz idi. Bilgisayarda destekliyor yani sıkıntı yok. Hangisi uygunsa onu alın.
  23. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Duayı kaybettik hocam tüh. :)
  24. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Ya o zaman Windows mu yanlış kurulmış? Çünkü x86 Based System diyor.
  25. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Evet. AMD Athlon işlemci varmış. Ana kartınız AMD çipsetini destekliyor galiba. O yüzden AMD 64 Bit işlemci lazım.
  26. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

8GB Desteklemesi için işlemcinin değişmesi lazım hocam. Yapabilirsiniz yapamazsınız demiyoruz. Sadece parça değişimi lazım 1621515075 Aynen öyle
  27. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

İlk önce işlemciyi değiştirecek (64 Bit olması lazım) sonra format atıcak. RAM ler ide bilgisayar kapalıyken takıcak.
  28. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Doğru söylüyor ana kart 8GB a kadar destek veriyor. Tek sıkıntı işlemcinin 32 bit olması. Yani istese de çalıştıramaz RAM i
  29. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

https://www.asus.com/Commercial-Servers-Workstations/M2NL/ Ana kart bu yalnız bilgisayar 32 bit en fazla 3GB olur
  30. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

https://tr.empowerlaptop.com/p/asus-m2n-motherboard/ Arkadaşlar attığım modelden ilerleyelim çoğu özellik uyuşuyor. Galiba Wİndows 7 x86 olarak kurulmuş ya da işlemci x86.
  31. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Bilgisayar Windows 7 olduğundan dolayı arayüz öyle. Sağ alta bakarsan logoyu görebilirsin arkadaşım.
  32. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Dedik ya zaten bakmış CPU-Z den
  33. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

O da bakmış ama gözükmüyor ana kart tam olarak.
  34. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Bende onu teklif edecektim fakat yeğeni bakıyormuş. Kendisi uzaktaymış. Nasıl yardımcı olabiliriz bilmiyorum.
  35. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Kasa
  36. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam kusura bakmayın fakat bu attığınız ekli dosyalarda anakart la alakalı bir bilgi yok. Sadece bilgisayarınızın x86 yani 32 Bit olduğu kesinleşti.
  37. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Haa. Bir dakika ekli dosyalara bakayım
  38. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Gözüküyor mu
  39. coconeitor51

10K Altı Hazır Sistem Önerecek Varmı?

İtopya dan hazır sistem alın. Ekran kartınız var mı yok mu?
  40. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Attığım ana kart mı doğru anlayamadım?
  41. coconeitor51

Chipset Driverlerim İşletim Sistemime Uyumlu Değil

Bu durumun aynısı bende de oldu. Yaptığım şeylerden sonra ekran kartıma elveda ettim. En fazla Windows 8 olsaydı Windows 10 da da çalışırdı. Çünkü aynı temeli kullanıyor. Fakat Windows 7, Windows Vista nın temelini kullanıyor. Yani driver çalışmaz. Size önerim Windows 7 ye geri dönün. Driver...
  42. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Ana kartınız bu muydu acaba?
  43. coconeitor51

En Sevdiğiniz Call Of Duty Oyunu Nedir?

Call of Duty Modern Warfare 4
  44. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam yalnız takılı RAM ler 200 er Mhz. Ayrıca Max Bandwith 400Mhz olarak gösterilmiş.
  45. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam 800 Mhz i maalesef bilgisayarınız desteklemiyor. Ben iki dakika araştırma yapayım bulursam uygun bir model size linkini atarım. İyi günler.
  46. coconeitor51

Ddr2 Ram Yükseltme

Hocam bilgisayarım eski demişsin. Öncelikle RAM ler herhangi bir işlemci fark etmeksizin çalışır. Bilmeniz gerek şey bilgisayarınızın kaç bit olduğu. Büyük ihtimalle 32 Bit. 32 Bit işlemciler sadece 3 GB Ram çalıştırır. Yani 1 GB RAM alın yoksa paranızı çöpe atmış olursunuz. Baktığınız modeller...
  47. coconeitor51

İnmoow

Alexa ile konuşturabilirsin galiba. Eğer ağız hareketlerinide konuşmaya entegre edebilirsen çok iyi gözükebilir. Yalnız eğer konu hakkında bir bilgim olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Hatta inmoov u ilk defa gördüm. Sadece yardım için burdayım.
  48. coconeitor51

Çin'den Alınır Mı?

Arkadaşlar yakın zamanda yazılım yazmaya başladım. Bazı arkadaşlarım bana kod denemelerimi yapmam için Raspberry Pi'yi önerdi. Araştırdım. Raspberry Pi'nin Türkiye Distribütörü Samm Teknoloji adlı bir şirket. Oradan alıcaktım. Fakat stok bitmiş. Diğer sitelere baktım. Onlarda da aşırı fazla...
  49. coconeitor51

Raspberry Pi ve RetroPie

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi uzun süredir evlerdeyiz ve canımız haliyle çok sıkıldı. Biraz araştırma yaptım. Oyun konsollarının fiyatları uçmaya devam ediyor. Örnek olarak şuan PS3 900TL olması gerekirken 2000TL'lere kadar çıktı. Ben araştırmalarıma devam edip birazda kendi...
  50. coconeitor51

Yarış oyunu önerisi verebilir misiniz ?

Ya gel işte Need for Speed e. Ama Fpp bir oyun değil
  51. coconeitor51

Kulaklık alırken nelere dikkat edilir? Kulaklıklarla, Hoparlörlerde Kullanılan Tabirler ne anlama Gelir?

İşte mükemmel rehber. Teşekkürler Sibraius
  52. coconeitor51

Oyun kodlamayı bilen var mı?

C# öğreniyorum. Unreal Engine kullanıyorum.
  53. coconeitor51

Hocam istersen başka arkadaşlar ilgilensin. Benim arkadaşlar araba oyunu yapmak istemiyor.
  54. coconeitor51

Nasıl savaşma
  55. coconeitor51

Eğitim alıyorum. Bazı arkadaşlarım biliyor. Eğer hoşumuza giderse yayını dahil. Oyunu yaparız.
  56. coconeitor51

Eeee
  57. coconeitor51

Pc çalışıyor du macun sürdüm açılmıyor

Nejdat abiye güvenin.
  58. coconeitor51

anlat kardeş
  59. coconeitor51

NFS Underground 2 Direksiyon Seti Ayarları

Arkadaşlar geçenlerde size 'Hangi direksiyon setini almalıyım?' diye bir soru sormuştum. Cevaplarınızdan sonra Snopy V18 i satın aldım. İnşallah 2 gün sonra direksiyon setim geliyor. Bende NFS U2'nin CD'sini alıp bilgisayarıma kurdum oynarım diye. Şuan oyunu oynuyorum. Sonra ayarlara bir göz...
  60. coconeitor51

Canınız Sıkılınca Ne Yaparsınız ?

uffff derim. uyurum
  61. coconeitor51

Hangi direksiyon setini almalıyım?

hocam ikinci el almak istemiyorum ya
  62. coconeitor51

Hangi direksiyon setini almalıyım?

Arkadaşlar profesyönel değilim. Sadece biraz eğlenmek için direksiyon seti alacağım. İki tane ürün buldum. Sizce hangisini almalıyım? Snopy V5H https://www.hepsiburada.com/snopy-v5h-usb-pro-direksiyon-gamepad-p-oyunseg98914 Snopy V18...
  63. coconeitor51

Casper A15HE kaç SSD takabilirim?

HDD+SSD mi diyorsun?
  64. coconeitor51

5000tl Kasa Toplama.

anladım 1608887615 Hocam itopya.com dan topladım https://www.itopya.com/VG5wck5FOVVRVEJPYW1zeE9UUTUyOTM=.share Bu da kasanın linki
  65. coconeitor51

2020 BİTERKEN 2020 YE NE SÖYLEMEK İSTERSİNİZ

Senin ben ........................................................................................
  66. coconeitor51

Sizce Ne Tür Oyun Yapmalıyım

Ayrıca io oyunları şuan çok popüler. Reklam verirsen oyununa üşüşürler. Bir de sistemini geliştirmen lazım. 1608886911 Sistemini detaylı olarak atarsan neleri değiştireceğini söyleyebiliriz. Bir de bütçe ver. 1608887028 Arkadaşın dediği gibi Eastereggler ver yalnız çok detaylı olmasın yoksa...
  67. coconeitor51

5000tl Kasa Toplama.

Hocam yalnız nvidia stokları tükenmiş. 1608886763 Güzele benziyor.
  68. coconeitor51

5000tl Kasa Toplama.

tamam hocam ben diziyim diğer arkadaşlara da göster. Onlarda fikirlerini belirtirler. Ben dizip geliyom.
  69. coconeitor51

Witcher 3 kaldirir mi

Tamam. Sana iyi oyunlar.
  70. coconeitor51

5000tl Kasa Toplama.

Hocam şuan Vatan da ciddi bir indirim var. AMD mi İntel mi istiyorsun? Bir de Radeon mu NVIDIA mı?
  71. coconeitor51

Witcher 3 kaldirir mi

Önerilen sistem gereksinimleri ile uygun bir sistemin var. Kasma ve donma olmadan orta grafiklerde oyunu oynayabilirsin. Tahminim 60 FPS alırsın.
  72. coconeitor51

Casper A15HE kaç SSD takabilirim?

Bence 512 gb takılır. Yetmezse cd rom kısmına bir tane daha ssd takarsın.
  73. coconeitor51

Ekran Kartı önerisi

Tamam arkadaşlar yardımınız için teşekkürler. Geç kaldınız. Ben DDR2 bir ekran kartı buldum. 1608809545 İntel Core 2 Duo E7300
  74. coconeitor51

Ekran Kartı önerisi

Hocam 1500e kadar çıkarım. Zaten eski pc. 1608736398 Arkadaşlar lütfen yardım edin az önceki soruma da cevap vermediniz. Lütfen.
  75. coconeitor51

Ekran Kartı önerisi

Arkadaşlar elimde eski bir pc var. Ekran kartı yandı. Yeni bir ekran kartı alacağım. Asus P5G41 M LX Motherboard Bu ana karta bir ekran kartı önerisi yapabilir misiniz? https://www.asus.com/tr/Motherboards/P5G41M_LX/overview/
  76. coconeitor51

Laptopa ssd takılır mı ?

Hocam kötü bir haberim var. Senin laptopta cd writer yokmuş. Kanka senin tek çaren yeni bir ssd alıp ona takmak. İstersen Partition a bölersin. Yapabileceğimiz bir şey maalesef yok.
  77. coconeitor51

Bu sistemi toplayacagim nasil buluyorsunuz sistemi?

Hocam pc mükemmelin ötesinde. Eğer biraz daha para biriktirirsen Ryzen 7 alabilirsin. RTX var daha ne olsun? Bu arada bu kasayı baban mı alıyor sen mi alıyorsun? Eğer sen aldıysan helal kardeşim. Eğer baban aldıysa babanın elinden öperim ve selamları söylerim.
  78. coconeitor51

Laptopa ssd takılır mı ?

Egehan 1041 doğru söylüyor. Yalnız kasa tasarımın eğer çizgiselse kötü gözükmez ama değilse çok kaba durur.
  79. coconeitor51

Bu sistemi ne kadar geliştirebilirim?

Arkadaşlar birkaç ay önce kendime AMD bir sistem dizdim. Dizmemin sebebi ise eski bilgisayarımın ekran kartı ve işlemcisi yandı. Ama diğer parçaları sapasağlam duruyor. Bu sistemi elimden çıkarmaya çalışıyorum ama hiç bir şekilde satamadım. Benim aklıma şöyle bir fikir geldi. Bu pc yi...
  80. coconeitor51

Discord Kullanım Anketi

Kullanmıyorum çünkü çok boş bir platform. Kullanmaya lüzum yok.
  81. coconeitor51

500 TL ile ne alinir

Shift Delete Net
  82. coconeitor51

Modart pc ma1 alınırmı?

Bende öyle düşünüyorum hocam.
  83. coconeitor51

Modart pc ma1 alınırmı?

Hocam pc güzel gibi duruyor. Ama ben Gaming.gen i ilk defa gördüm. Sen siteye güveniyor musun? Çünkü böyle bir sistem için 6199 baya ucuz. Dolandırmaya düşme. @Sibraius bir baksan hocam sende.
  84. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

olur. 1608707893 Ama daha sonra bakarım çünkü şuan furkantc arkadaşıma yardım etmeye çalışıyorum.
  85. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Ben dedimki AMD ye Radeon İntel e Nvidia yakışır. Eğer bütçen yoksa mecbur farklı markalara yöneliceksin.
  86. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Ben dedimki AMD ye Radeon İntel e Nvidia yakışır. Eğer bütçen yoksa mecbur farklı markalara yöneliceksin.
  87. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Ben den mi bahsediyorsun?
  88. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Sırf Sibraius dediği için inno ya güvendim.
  89. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

İnno alacağına iyisinden Msi alsın işte. İnno vs Msi mı diyorsun yani?
  90. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Chavo her geçen gün senden daha da soğuyorum. Foruma ilk geldiğim günden beri benim peşimdesin.
  91. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

İnno marka ney la
  92. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Berat yeni bir ekran kartı almaya çalıştım fakat vatan dakiler çok pahalı. Arkadaş bana GTX alabilirsen iyi olur demişti.
  93. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Arkadaşın parası azmış. Anca bunları dizebildim. Sizde yardım ederseniz sevinirim.
  94. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Bence AMD Nvidia sistem gayet iyi.
  95. coconeitor51

Hangisi daha iyi?

Arkadaşlar az önce dört tane sistem dizdim. furkantc arkadaşımızın 7000 TL ye sisteme ihtiyacı var. 4 tane sistem dizdim. Siz hangisini önerirsiniz. Bütün sistemler Vatan dan topladım.
  96. coconeitor51

Windows 7 İSO

Yok hocam temkinli olduğunuz için ben teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  97. coconeitor51

Windows 7 İSO

Hocam kusura bakma ben arkadaşa yardım etmek için verdim. Zaten bunlar crack değil. Deneme sürümlü olan iso lar. Arkadaş www.yazilimbudur.com dan anahtar alsın.
  98. coconeitor51

PlayStation vs Xbox

Hocam ikisinin de avantajları ve dezavantajları var. Ben PC deyim. O yüzden pek anlamam.
  99. coconeitor51

Windows 7 İSO

Eğer anahtarın varsa buradan orijinal olarak indir. https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7
  100. coconeitor51

Sistem yükseltme tavsiyesi

Ayrıca bir 8 lik ram daha alabilirsin.
  101. coconeitor51

Sistem yükseltme tavsiyesi

Hocam Apu toplamışsınız. Bende apu kullanıyorum. Yalnız AMD Ryzen 3 te çok ısınma var. Bence AMD Ryzen PRO 5 3400G iyi. Veya bir ekran kartı alın. Skate Board ın dediği gibi PSU kasaya hiç uygun değil.
  102. coconeitor51

5700 tl ye kadar android tabletler ?

Hocam kötü tablet olabilir size katılıyorum. Zaten Regal den ne bekleyeceksin? Ama şimdilik benim işimi iyi görüyor. Ekran boyut oranı çok iyi.
  103. coconeitor51

Wish'ten laptop alınır mı?

Tamam hocam peki. Bir kasa toplarım. Sağol
  104. coconeitor51

Hocam galiba 1 yıldır kullanıyorum. Uzaktan eğitim için aldım.
  105. coconeitor51

Tableti şuan bende kullanıyorum ve ısınma vb. bir problemi yok ve gayette hızlı.
  106. coconeitor51

Hocam dediğim gibi fazla para harcamak istemiyorum. Alırsam laptop bir de upgrade yaparım. Ram falan. 3000 TL ye çıkarım
  107. coconeitor51

hocam kusura bakmayın
  108. coconeitor51

Hocam fazla para harcamaya gerek yok. Linkini vereceğim tablet iyi. Ekran boyut oranı mükemmel. Regal Tab 10.1 Tablet https://www.epey.com/tablet/regal-tab-10-1.html Tableti bende kullanıyorum. Şuan 1000 tl.
  109. coconeitor51

Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Ben kendime ucuzundan iyi bir laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım sadece Office kullanabileyim yeter. Araştırdım ve yabancı bir site olan Wish diye bir site buldum. Orada laptoplar baya ucuz. Çakma olduklarını çok belli ediyor ama laptopu ofis için alacağımdan dolayı...
  110. coconeitor51

Pc kasa toplama

Hocam sen eğer az oyun oynayacaksan MSİ Cubi alabilirsin. Veya Raspberry Pi 4 alabilirsin. Eğer oyun oynayacam diyorsan seni www.itopya.com a davet ediyorum. Gel orada kendin diz.
  111. coconeitor51

4500-6000 arası pc tavsiyesi

Hocam www.itopya.com a gidin. Kendinize uygun bir sistem dizin. Yalnız ekran kartınızı ayrı almayı unutmayın. AMD veya İntel istediğini seç. İstersen bana nasıl bir sistem istediğini söyle ben sana diziyim. İntel mi AMD mi?
  112. coconeitor51

Pardus hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ah çok iyi. Neyse bu kadar politika konuşma yeter.
  113. coconeitor51

Nokia Lumia

Arkadaşlar merhaba. Seneye 8. sınıfım ve kendimi elektronikten kısıtlamaya başlayacağım. LG K8 kullanıyorum. Ama sınavlara odaklanmak için bir telefon arıyorum. Tuşlu telefon istemiyorum. Nokia Lumia serisini gördüm. Oldukça hoşuma gitti. Türkiye'de Nokia Lumia 630 hala satılıyor. Mal değilim...
  114. coconeitor51

Windows 8.1 Kasma Sorunu

Hocam Windows 8 daha çok tablet pc lere hitap ediyor. O yüzden laptop ve kasalı bilgisayarları fazla zorluyor. Sizin yerinizde olsam Windows 7 e geri dönerim.
  115. coconeitor51

2600 TL telefon önerisinde bulunur musunuz?

Hocam www.epey.com Xiaomi Redmi Note 8 Pro yu öneriyor.
  116. coconeitor51

Sizce yükseltsem mi

hocam sizin yerinizde olsam XP de kalırdım. Windows 7 için biraz yetersiz kalır. Sistemi geliştirirseniz Windows 7 Home Basic kurabilirsiniz.
  117. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

O zaman ne duruyor bassın parayı RTX e
  118. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

Hocam haklısınız 10th Gen e RTX yakışır ama arkadaşın bütçesi varsa alsın. Fazla paralar harcamaya lüzum yok.
  119. coconeitor51

Mikrofon Sorunu.

Hocam kusura bakma benim discordum yok 1608542532 Ben kullanmıyorum
  120. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

Hocam arkadaşın parçaları mükemmel fazla para harcatmaya değmez. Sadece ekran kartını seneye değiştirebilir.
  121. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

Hocam fazla eskiyeceğini sanmıyorum. Mükemmel sistem kurmuşsunuz.
  122. coconeitor51

Mikrofon Sorunu.

Hocam yeni mikrofon almanızı önermem. Eğer laptop unuzda bir ses sistemi yöneticisi varsa oradan mikrofon desteğinizi arttırın. Eğer zoom dan işiniz varsa onun ayarlarından mikrofon u otomatik olarak desteklesin.
  123. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

Mükemmel sistem hocam.
  124. coconeitor51

PC için Tavsiye

Hocam sana yeni ekran kartı bulmak biraz zor olabilir. Eğer 4000'lik bir bütçeniz varsa güzelinden bir sistem toplayalım. Bir de sana ekran kartı bulabilmemiz için ana kartını da yazman lazım.
  125. coconeitor51

Bu sistem iyi mi ?

Hocam harika bir sistem fakat depolamayı göremedim.
  126. coconeitor51

EBA canlı ders hatası

EBA Canlı Ders uygulamasını silip tekrar kurun. Eğer kurulum yapamazsanız görev yöneticisinden EBA yı kapatıp yeniden açın.
  127. coconeitor51

Hiç bir program yükleyemiyorum

Hocam galiba virüs girmiş bilgisayara ve kendini Admin yapmış. Siz en iyisi dosyalarınızı alın. Ve temizinden bir format çekin. 1608541583 Hocam dediğiniz yapılabilir. Ama büyük ihtimalle bir virüs bulaşmış. Veya arkadaşımıza biri şaka yapıyor.
  128. coconeitor51

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

.
  129. coconeitor51

onarım başlatma

Hocam galiba sistem geri yüklemesi yapmışsınız. Eğer geri dönüş yaptıysanız ki yapmışsınız. Önceki yaptığınız işlemler silinmiştir. Size önerim bilgisayarınızda ki tüm dosyaları alın. Eğer Windows kurulumu yapmayı biliyorsanız bir format çekin. Dosyalarınızı bilgisayara geri atın. Kameranızı...
  130. coconeitor51

Windows 10 İso kurdum ama 3.4 gb

Eğer iso dosyanızı silerseniz sorun olmaz.
  131. coconeitor51

Hayatımı Değiştiriyorum Gençler

Hocam ne yaparsanız yapın arkandayız. Planın gayet güzel. Dediğin gibi discord gereksiz bir platform.
  132. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

çok haklısın
  133. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Bütün sistemimi onun sayesinde topladım hiç bir sorun olmadı. Sadece UPS kargo yüzünde kargom 2 hafta sonra geldi
  134. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Yav tamam ne alırsanız alın. Boş yere para harcatıcaksınız.
  135. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Eğer sistem alacaksa www.itopya.com dan alsın. Vatan dolar kuru yetmezmiş gibi herşeyin fiyatını artırdılar.
  136. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Ya arkadaşım gidin ya güzelinden bir İntel sistem toplayın ya da güzelinden bir Radeon alın. Benim düşüncelerim bunlar.
  137. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Cidden arkadaşı gereksiz yere para harcamaya teşvik ediyorsunuz.
  138. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Hocam gayette bilgiliyim ama o paraya o parça değmez
  139. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Hocam güzel kasa fakat o kadar paraya değmez. İntel performans olarak AMD nin gerisinde kaldı. Bence kendi kasasını biraz daha geliştirebilir. 1608539954 Hocam isterse NVİDİA RTX alsın veya GTX alsın umurumda değil ama İntel in yanında NVIDIA, AMD'nin yanında Radeon iyi.
  140. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Hocam RAM leri çift yani 8x8 yaparsanız daha iyi olabilir.
  141. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Hocam bir tane var. https://www.itopya.com/asus-phoenix-radeon-rx550-4g-evo-2gb-gddr5-128-bit-ekran-karti/ Eğer Radeon ekran kartı kullanırsanız işlemci kendi GPU sunu ekran kartına verir. Performans artışı olabilir.
  142. coconeitor51

Sistemim Nasıl?

Hocam mükemmel kasa. Tek endişem işlemciniz biraz eski kalmış bende 3400G var. Bir de harici bir ekran kartı almanızı öneririm.
  143. coconeitor51

Korona Virüs Mutasyonu Kontrolden Çıktı.

''Bugün ilk defa bir hastamı kaybettim.'' deyişini hatırlıyor musunuz?
  144. coconeitor51

Korona Virüs Mutasyonu Kontrolden Çıktı.

ayn
  145. coconeitor51

Depolama öneri

hocam ben 1.5 yıldır kullanıyorum. 1608538895 hiçbir sorun çıkarmadı.
  146. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

Tamam hocam biraz sinirlendim de özür dilerim. Yardımınız için teşekkürler. Galiba garantiye götürmekten başka çarem yok.
  147. coconeitor51

Depolama öneri

Hocam Microsoft One Drive iyidir. 1608538629 Ben hala kullanıyorum baya iyi. Hiç bir şeyimi silmedi
  148. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

hocam driver lardan sıkıldım herkes driver kur falan filan. Olmuyorki
  149. coconeitor51

Arma 2 Sistem Gereksinimleriyle Alakalı

Hocam eğer bir pc toplayacak olsaydınız bütçeniz ne kadar olurdu? 1608538377 Ben geçen İtopya dan güzel bir kasa topladım. 3200TL baya iyi kasa.
  150. coconeitor51

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

LG K8 2016 kullanıyorum. Telefon benim işimi görüyor fakat android sistem verileri yüzünden 8 GB lık hafızam tamamıyla dolu. SD Kart kullanacaktım ama SD Kart okuyucum bozuk çıktı. Eğer telefon alacak olsaydım. Kesinlikle Samsung Galaxy Note serisinden bir telefon alırım. Ama görünüşe göre...
  151. coconeitor51

İşlemci Karşılaştırma

anladım hocam. Ama sizin yerinizde olsam bütçeme göre iyi bir işlemci alırım. Hatta yeni kasa toplarım. Çünkü kasanız çoğu işlem için günümüze göre yetersiz.
  152. coconeitor51

Arma 2 Sistem Gereksinimleriyle Alakalı

hocam alacaksanız AMD alın fakat ana kartınız İntel e uyumlu. Sizin yerinizde olsam 8. Nesil İntel Core İ3 veya İ5. Arma 2 oynayacağınızı biliyorum. Ama oyunu kaldırsa bile diğer işlemlerinizi çok yavaş yaparsınız.
  153. coconeitor51

İşlemci Karşılaştırma

bir şey sorucam ne kadar bütçeniz var?
  154. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

tamam yine de teşekkürler
  155. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

Bende garantiye götürmek istiyorum. Fakat kardeşimin ve benim çok fazla dersi var. Evde problemi çözebilir miyim?
  156. coconeitor51

USB portlarım çalışmıyor

Arkadaşlar elimde bir laptop var. Modelini ve linkini aşağıda vereceğim. Laptopumu geçen yıl almıştım. Laptopu aldığımda üzerinde 3 USB portu var. Ben genelde sağ taraftakini kullanıyordum. Birkaç ay sonra fark ettim ki 2 portum meğer çalışmıyormuş. Bir süre sonra daha çok USB portuna ihtiyacım...
  157. coconeitor51

Android 4'den Android 5'e

tamam arkadaşlar yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Xda Developer dan bakarım. Hepinize teşekkürler. İyi akşamlar. anladım teşekkürler
  158. coconeitor51

ben daha önceki sorumda windows 10 kurabilir miyim diye sormuştum. Sizce destekler mi
  159. coconeitor51

vallaha ben kasmayada razıyım sizin bildiğiniz bir custom rom var mı? Android 5
  160. coconeitor51

bende onu diyorum ya
  161. coconeitor51

malesef olmuyor. Zoom güncelleme var ders yapamazsınız hatası veriyor. Eba ise güncelleme yapmadan uygulamaya girmeye izin vermiyor. 1607440827 başka sizin bildiğiniz bir yöntem var mı?
  162. coconeitor51

Daha önceden youtube da gördüğüm bir yöntemi deneyecektim. Yöntemde tableti rootlayıp Build Prop Editor adlı programdan tabletin sürümünü değiştirecektim. Fakat tablet hiç bir şekilde rootlanmadı. 1607440706 nasıl?
  163. coconeitor51

peki ben eba veya zoom u bu tablete kuarabilir miyim? Herhangi bir yöntem var mı?
  164. coconeitor51

acaba neden?
  165. coconeitor51

Arkadaşlar geçen gün size Casper VIA T1E ye Windows 10 kurabileceğimi sormuştum. Arkadaşlar o fikirden vazgeçtim. Çünkü çoğu tanıdığım kişi bana tabletin bozulur dedi. Arkadaşlar şuan tabletim Android 4.0.4. Ben en azından Android 5e varsa Android 6ya geçirmek istiyorum. Acaba tabletim için...
  166. coconeitor51

Android Tablete Windows 10 Kurmak

Sağolun dostlar birkaç parça alıp kuruluma başlayacağım.
  167. coconeitor51

Android Tablete Windows 10 Kurmak

Arkadaşlar elimde bir tablet var. Adı Casper VIA T1E-S. Uzun zamandır bende. Geçen yıl kardeşime hediye ettim. Kardeşim tabletinden canlı derse girmek istiyor fakat tablet Android 4.0.4 olduğundan Eba veya Zoom'a giremiyor. Ben bu tabletin custom rom larını aradım. Fakat sadece stock rom u var...
  168. coconeitor51

HDD Sorunu

Hocam anladım ben senin dediğini de acronis le bilgisayarı çalıştırdığımda ayrılmamış bölüm olarak gözüküyor. Sürücü harfi eklemeye çalıştığımda ürün anahtarı istiyor. 1603971302 Zaten HDD e fiziksel olarak bir şey yapmadım. 1603971364 Ben diyorum ki sana bana USB Bootable olan ücretsiz bir imaj...
  169. coconeitor51

HDD Sorunu

Onunla alakası yok ben bütün bölümleri sildim. Tekrar nasıl bölebilirim ki 1603970788 Acronis ürün lisansı istiyor bende hiç masraf yapmak istemiyorum. Zaten para olsaydı verirdim bilgisayarcıya. Kendim 3 tane bozuk bilgisayarı yaptım. Ne hikmetse kendiminkini yapamıyorum.
  170. coconeitor51

HDD Sorunu

Arkadaşlar bakananız uok mu?
  171. coconeitor51

HDD Sorunu

Yine de teşekkürler
  172. coconeitor51

HDD Sorunu

Cd rom 2 tane var ikisine de yeterli güç gelmediğinden cd dönmüyor 1603967977 Veya cd rom lar bozuk 1603968047 Rufus tan usb me iso yazdım onlarda işe yaramadı 1603968264 Eğer bilgisayarı yapamazsam bir bilgisayarcıya satacağım zaten yeni bir bilgisayar satın aldım 1603968286 Ama yardımcı...
  173. coconeitor51

HDD Sorunu

USB yi boot edemiyorum. BİOS ta kalıyorum 1603967893 Farklı sitelerden isolar denedim yine de boot olmuyor
  174. coconeitor51

HDD Sorunu

Bilgisayarda hiçbir yere gidemiyorum. Windows 10 u boot etmeye çalıştığımda bilgisayar bölüm hatası veriyor.
  175. coconeitor51

HDD Sorunu

Çok denedim fakat format bölümüne bile gidemiyorum
  176. coconeitor51

HDD Sorunu

Arkadaşlar elimde eski bir bilgisayar var. İçinde Windows 7 vardı. Yakın zamanda ekran kartımın sürücüsü bozulmuştu. Her ne yaptıysamda ekran kartının sürücüsünü düzeltemedim. Aklıma bir fikir geldi ve Windows 10 kurmak istedim. Bilgisayara adım adım Windows 10 u kurdum. Kurulum bittikten sonra...
  177. coconeitor51

Anakart ve ekran kartı uyumu.

Arkadaşlar yakın zamanda itopya dan hazır sistem alacağım sistemin detaylarını fotodan bakabilirsiniz. İtopya dan hazır sistem aldığınızda ekran kartı vermiyorlar. Bende sistemin yanında ekran kartı alacağım. MSI GeForce N730-4GD3V2 4GB GDDR3 128 Bit Ekran Kartı Ekran kartı bu. Sizce alacağım...
  178. coconeitor51

Ekran kartım tam olarak çalışmıyor!

Denedim onu 1602675664 Tamam senin yönteminide deneyim
  179. coconeitor51

Ekran kartım tam olarak çalışmıyor!

Arkadaşlar elimde bir Exper A3000 model bir laptop var. Kendisi 2003ten beri bende. İşimi görmesi için içindeki parçalarının bazılarını değiştirdim. Ssd, ram vs... Windows XP idi bende Windows 7 e yükselttim. (x86) Laptopun İntel 852GM adlı bir ekran kartı var. Windows 7 e geçince sürücüsü...