Arama sonuçlarınız

1. Bot 1

2500-3000 TL bandında bu tabletlerden hangisini almalıyım?

Oncelikle merhaba ben canlı ders ve pubg orta yuksek ayarlarda kasma donma olmadan bi 5-6 saat oynatacak cihaz lazım kendi buldugum samsung tab a7 ve s6 lite veta ipad 8 ama k.kartı limiti 2500tl oldugu için 3000tllik ipad 8 i 3 aysonra ancak alabilirim sizce hangisini almak mantıklı veya baska...
  2. Bot 1

vodafone

hat üzerime kayıtlı değil babamın adına arayınca kişisel bilgiler istiyorlar ben de bilmediğim için ulaşamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı
  3. Bot 1

Telefon garantisizmi almak mantıklı garantilimi?

öneriniz s8 eski gibi geldi biraz tr fiyatının yaklasık 2500 2600 tl arası telefon orada 2000 altı peki bu kriterde alınabilecek en iyi telefon hangisi
  4. Bot 1

vodafone

genel bir sorun mu bilmiyorum ev interneti tam gece 12 de kesiliyor birkaç gündür genel bir sorun mu veya ben gece 12 den sonra oyun fln oynuyorum ailem de pek taraftarı değil oynamamın onlar mı yapıyor yoksa ( yapılabilir mi onu da bilmiyorum)
  5. Bot 1

a21s 1900 1950 civarı almaya değer mi
  6. Bot 1

peki samsungda hangi telefonu önerirsiniz 1608053337 sıfır olsa daha iyi olur
  7. Bot 1

hafif oyun oynatacak bataryası iyi bir telefon olsun yeter marka da onemli değil 1608053187 rn9 u bilemiyorum
  8. Bot 1

yani soyle 2000 altı ama orn xiaomi note 9 1700 tl gibi 1608053090 telefon belli değil
  9. Bot 1

grantisiz smsung xiaomi fln satan tanıdıgım var sizce ondan almak mı mantıklı yoksa türkiye garantili almak mı mantıklı
  10. Bot 1

root atma

öncelikle merhaba bilgisayarımdan bluestacks uzerinden birkaç oyun oynuyorum gameguardıan adlı programı bluestacksa indirdim hile için root istiyor ve root nassıl yapılır bilmiyorum yardımcı olur musunuz ve hileyi yapınca ban yer miyim (oneplus 3T)
  11. Bot 1

takip edecek allahın kulu var mı

adli instagram benim allah rızası için takip edin takipcim cok az alay ediyorlar
  12. Bot 1

Tablet/telefon

açikcası telefonum var samsung a10 ama tabletim yok biraz kararsızım pubg fln oynayacam ipadin performansı iyi samsung aynı verimi sağlar mı bilmiyorum tlf dandik bilemedim şimdi
  13. Bot 1

Hangi oyunları açar

belki bluestacksten clash royale brawls stars kafa topu gibi oyunları açar ama işlemciyle zor
  14. Bot 1

Tablet/telefon

Sizce samsung m51 ve samsung tablet mi alayım yoksa ipad air 4 mü alayım hangisi mantıklı
  15. Bot 1

oyun laptobumu tablet mi

aslında her ikisimi de oynuyorum
  16. Bot 1

İpad beta sürüm

bence betaya katılma tam versiyonu çıkınca tak güncellersin
  17. Bot 1

Hp omen 15 2020 mi monster tulpar mı?

bence hp alma çünkü kullanan biri olarak söyleyeyim fanları pek işe yaramıyor ben olsam tereddütsüz monster alırım acer falan da alma israf olur paran yazık günah
  18. Bot 1

Toplayacağım Bilgisayar Kasası

bu arada pandeminin ne zaman biteceği belli değil bu yüzden daha fazla zamlanmadan alırdım ben olsam
  19. Bot 1

Wifi hangi katta daha iyi ceker

2. kat olmuyo dedi
  20. Bot 1

ben baktım linkler bilgisayarlar topladığını 2 ye katlar
  21. Bot 1

Aileme nasıl motor aldıracağım ?

al git kapıya ne diyecekler zaten daha yvaş kullanırım fln dersin
  22. Bot 1

bu kasa bu kadar etmez bence mx 6500 -7000 8000 kesinlikle etmez
  23. Bot 1

Wifi hangi katta daha iyi ceker

router olmadan 1. kattan 3. kata çekmesi çok zor bayağı ağır çalışır
  24. Bot 1

CCleaner Kullanılır mı ?

bencede gereksiz
  25. Bot 1

İyi günler laptop arkası açtım sorun olur mu

lenovo sıkıntı olmaz dediyse birşey olmaz çünkü garantiyi onlar veriyor media markt değil ki?
  26. Bot 1

GT 820m ile Fall Guys oynanır mı?

işlemci zorlanabilir bence
  27. Bot 1

Futbolcu olmak için 17 yaş geç mi

bencede henüz geç değil hatta zamanı
  28. Bot 1

2500 TL'ye kadar telefon

teşekkürler
  29. Bot 1

bencede işlem işlemci daha iyi ve ekran kartı pek iyi değil gibi bence henüz almadıysanız intel işlemcilere bakmanızı öneririm ve ekran katını değiştirebilirsiniz
  30. Bot 1

Poco X3 Mü yoksa Xiaomi mi 10 lite mı?

bencedee mi 10 lite
  31. Bot 1

2500 TL'ye kadar telefon

peki mi note 9 mu daha iyi yoksa note 8 pro mu oyun deneyimi falan olarak
  32. Bot 1

2500 TL'ye kadar telefon

öncelikle merhaba elimde 2500 tl para var bu paraya alabileceğim f/p ürünü istiyorum pubgyi falan adam akıllı oynatsın sizce bu paraya ne alabilirm şimdiden teşekkür ederim
  33. Bot 1

Galaxy J4+ Android sürümünü nasıl düşürürüm?

sıfırla otomatik güncellemeyi iptal et ama belki bazı uygulamalar androidin son sürümünü isterse işine yaramayabilir (yararlıysa beğenirsen sevinirim
  34. Bot 1

Snapdragon 875'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

samsung exynos 1080 sd 875 den daha iyi diyorlar doğru mu yani öyle bir haber görmüştüm
  35. Bot 1

Lg G6 Yavaş Şarjda Hatası

ben de lg kullanan biri olarak şarj soketi zaman geçtikçe genişliyor ve hiçbir şekide şarj olmuyor batarya çok hızlı bozuluyor sağlam olarak sağlam ama etmez para israfı
  36. Bot 1

2.el laptop

bence alınmaz pil ve performans olarak çok bir şey sağlayamazsın yani seni alacağın cihaz max 1-15 sene götürür büyük yani vereceğin paraya yazık git adam akıllı sıfır cihaz al 2-3 sene kullan tabii ki karar senin (yaralı olduysam beğenirsen sevinirim).
  37. Bot 1

Casper'ın yeni cihazı

bence bu işlemciyle mx 1700 eder hatta etmez
  38. Bot 1

Hangi Laptopu Alıcağımı Bilemiyorum

ne yapacağına bağlı ama oyun fln için 3.sü daha iyi 1603057460 ama ben şahsen intel tercih ederdim
  39. Bot 1

oyun laptobumu tablet mi

öncelikle merhaba benim yaklaşık 4-5 bin tl ederinde bilgisayarım var sizce bunu satıp 7-8 bin bandında oyun bilgisayarımı almak mantıklı yoksa satmayıp ipad 8. nesil almak mı mantıklı şimdiden teşekkürler
  40. Bot 1

soğutucu

bana 200tlyi geçmeyen fan sayıs fazla olan kaliteli bir soğutucu lazım (işlemci i3 10. nesil) önerilerinizi beklerim şimdiden teşekkür ederim
  41. Bot 1

mi note lite vs note 9 pro

teşekkürler
  42. Bot 1

mi note lite vs note 9 pro

ben pubg tarzı oyun oynamak amaçli f/p ürünü arıyorum sizce mi note 10 lite mi alayım note 9 pro mu
  43. Bot 1

Az sermaye ile yapabileceğiniz işler nelerdir ?

borsada fazla zarar etmezsin hisse senedi al sat düşükten başlayınca yavaş olur ama ilerledikçe para kazanırsan daha hızlı katlarsı ( yararlı olduysan beğenir misin)
  44. Bot 1

3000 TL ile Pubg için hangi telefon alınır

bence redmi note 9 veya 8 işini görür
  45. Bot 1

Soğutucu

max 200tl ye '' bilgisatar''soğutucu lazım öneriniz var mı
  46. Bot 1

Oyun kaldıran bilgisayar

hızı 2.10ghz max 3.50
  47. Bot 1

Oyun kaldıran bilgisayar

peki sizce bluestacks emülatöründe oynayabilirmiyim
  48. Bot 1

Tablet Önerisi

aga o fiyata zor tablet bulursun
  49. Bot 1

Oyun kaldıran bilgisayar

www.hepsiburada.com/hp-15-da2044nt-intel-core-i3-10110u-4gb-256gb-ssd-15-6-windows-10-home-tasinabilir-bilgisayar-1e0s2ea-pm-HB00000WP9EU-yorumlari aga bendeki bilgisayar bu pubg mobile vs. oyunları kaldırır mı sizce ve geliştirmek için ne yapabilirim soğutucu da lazım öneriniz varsa sevinirim...
  50. Bot 1

Masaüstü Sizce bu sistem nasıl ?

ama ryzen 5 alsa yetersiz kalabilir bence ideal
  51. Bot 1

Masaüstü Sizce bu sistem nasıl ?

aga gayet güzel her işini halledersin(yararlı olduysam beğenirsen sevinirim)ama gerçekten herşeyi çok iyi seçmişsin şimdiden hayırlı olsun
  52. Bot 1

Hangi Telefonu Almalıyım?

bencede eski bir cihaz alınca ilerki yıllarda sorun yaşaybilirsin bunu da düşünmen lazım
  53. Bot 1

Sizce en iyi teknoloji mağazası hangisi?

hem fiyat hem kalite ve güvenilirlik olarak vatan
  54. Bot 1

m51 bence 4000tl etmez ama siz bilirsiniz
  55. Bot 1

Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

bence 5-6000 bandında daha iyi bilgisayar bulabilirsiniz ve tercihen intel işlemci daha iyi (yararlı olduysa beğenirsen sevinirim) 1602768728 1602768729 1602768789 ayrıca vatan bilgisayar gibi yerler 500-600 tl arasında diger sitelelr gore pahalı oluayor daha iyi araştırabilirsiniz
  56. Bot 1

tablet tavsiyesi istiyorum

imkanınız varsa ipad pro 2020 iyi olur üstelik 64gb ama biraz pahalı daha ucuz olarak air 3 veya 8. nesil iyi
  57. Bot 1

bence xiaomi note 9 veya realme 6 işini görür
  58. Bot 1

Rtx 2060 super vs rx 5700 xt

aga adamda çalıştıracak işlemci yoksa ne yapıcak en iyisini alınca adam akıllı işlemciyle kullanacan ki ziyan olmasın
  59. Bot 1

İşlemci

imkanın varsa tabii ki i7 almanı öneririm ama oynadığın oyunlara ryzen 5 yeterse daha az masraf yapmanı öneririm
  60. Bot 1

TT rezilliği

aga benim hat tt idi 49tl olan fatura(faturalıydım) her ay zamanında ödememe rağmen 80tl ile 260tl arasında gidip geliyordu bir de interneti fln çok kötü (aşım yapmadığım halde) sonradan vodafone geçtim baya ucuzdu ama son zamanda onlarda baya zam yapmaya başladı turkcell e geçmeye karar verdim...
  61. Bot 1

atasay

aga reklamda gördüm işte yüzükler vs. çadır gününe özel zararına satış yapıyorlarmış aga zarar eden adam neden mal gibi bir de tv ye reklam verip zararına bal kaymak sürer ki
  62. Bot 1

Karşınızda iPhone 12 ve iPhone 12 Mini!

aga iphone miniyi gerçekten çok iyi kücültmüşler ama bu küçültme ne yazık ki fiyatina yansıyamamış
  63. Bot 1

bilgisatarım oyun kaldırır mı

öncelikle merhaba benim HP 15-DA2044NT Intel Core i3 10110U Yorumları laptobum var bu laptopta pubg mobile gibi oyunları kaldırır mı ve hangi emülatörü kullansam daha iyi sonuç alırım şimdiden teşekkürler
  64. Bot 1

Bu fiyat normal mi ?

satıcısı güvenilir biri olmayabilir ve ayrıca puanı da düşük aynı saatın farklı satıcılarına bakabilirsiniz
  65. Bot 1

Rtx 2060 super vs rx 5700 xt

bence rtx 2060 super daha iyi ama tabii ki sen bilirsin
  66. Bot 1

Samsung M31 ve şu andaki Hepsiburada fiyatı

performans için xiaomi note 9 pro daha iyi ama tabii ki karar senin
  67. Bot 1

4000 tl bütçe ile telefon ?

dediğin önceliklere göre ekran açısından samsung m51 daha mantıklı ama kamera için birşey diyemem hem m51 7000mah seni uzun süre götürür
  68. Bot 1

İphone XR vs 11

imkanınız varsa iphone 11 almak daha mantıklı
  69. Bot 1

oyun oynatan tablet

öncelikle merhaba ben pubg mobile gibi oyunları sıfır kastıran bir tablet arıyorum seçeneklerim samsung tab s7,s7+ veya ipad pro 2020 11´´,ipad 8. nesil hangisi sizce daha iyi hem batarya hem performans olarak tabii ki tercihim en ucuz olanı ama en iyi oynatanı şimdiden teşekkürler