Arama sonuçlarınız

1. kastiroo

Discord Mikrofon Sıkıntısı

Arkadaşlar yeni aldığım Asus tuf h5 lite kulaklığım bugün elime ulaştı.Kulaklıkta 2 tane mikrofon var (biri yaka mikrofonu diğeri ise normal mikrofon) discordda arkadaşımla test ederken yaka mikrofonunun çalıştığını gördüm yaka mikrofonunu kapatıncada hiçbir şekilde sesimi alamıyordu...
  2. kastiroo

Asus Tuf Gaming H3 Lite Alınır Mı?

https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-h5-gaming-oyuncu-kulaklik-fiyati-45927/ arkadaşlar 400 tl ye alınır mı sizce? hediye olarak kulaklık standı veriyorlar tuf gaming h3 le bunun arasında kaldım h3ü yanında Asus AI NC MIC ADAPTER/USB-A USB-C - 3.5 mm Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü -...
  3. kastiroo

Hyperx Cloud Core Vs Cooler Master Mh630

Arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım ikisininde fiyatları aynı lakin hyperx cloud core 7.1 ses kartı ile geliyor ama mh630 stereo.Bütçem 500-600tl arası eğer önerebileceğiniz daha iyi bi kulaklık varsa onuda tercih edebilirim ama şuanlık almayı düşündüğüm hyperx cloud core
  4. kastiroo

alipay tour pass fund loading failed please try again hatası

arkadaşlar alipayde hesap açtım yukliyeceğim parayı yazdım onayladım ama fund loading failed please try again dedi tekrar denedim yine aynı hata başka kartla denedim yine aynı hata bilen varsa yardım edebilir mi
  5. kastiroo

400tl kulaklık önerisi

merhaba maksimum 500tlye çıkabilirim çoğunlukla oyun için kullancağım ama dışarda müzik dinlerken sırıtsın istemiyorum önerilerinizi bekliyorum
  6. kastiroo

Redragon Dark Avenger K568-R Alınır mı

Redragon Dark Avenger K568-R Rainbow Blue Switch Mekanik Gaming Klavye arkadaşlar bu klavye alınır mı ve sizin önerebileceğiniz tkl klavyeler nelerdir?
  7. kastiroo

rampage comfort vs rampage amazing

https://www.n11.com/urun/rampage-rgw9-comfort-71-surround-rgb-oyuncu-kulakligi-1053825?magaza=ozentech&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAhbeCBhBcEiwAkv2cYx1992peeaA08FxL1k4bUa6JpV_Xo7kS6cmDke-zTCyjFE-cqEoTfBoCQkoQAvD_BwE...
  8. kastiroo

evde bi puro buldum değeri nedir?

beyler 4-5 yıl önce babamın patronu brezilyadan babama bu puroyu getirmişti babam içedi kayboldu falan filan bu gün evde bişey ararken bunu buldum altında chobia üstündede habanos yazıyor bunun değeri nedir?
  9. kastiroo

Razer Blackshark V2 X vs Hyper x Cloud 2

Merhaba sizce 0 Razer blackshark v2 x mi almalıyım yoksa 2. el az kullanılmış Hyper x cloud 2 mi not: razer blacksharkı 2.el hyperxden yaklaşık 100tl daha pahalıya bi sitede buldum
  10. kastiroo

kulaklık önerisi

Merhaba yaklaşık 500tl gibi bir bütçem var tercihen kablosuz bir kulaklık arıyorum tabii kablolu olursada sıkıntı olmaz.Kullanım amacı oyun olacak önerilerinize açığım.
  11. kastiroo

Rampage Ardor vs Gamepower Warlock Compact

Selam arkadaşlar tkl klavye almaya karar verdim Gamepower Warlock Compact ve Rampage Ardor arasında kaldım.Aralarında yaklaşık 100tl fiyat farkı var çevremde ki çoğu kişi gamepower alma çabuk bozuluyor falan diyor sizce hangisini almalıyım
  12. kastiroo

Pc formatladım, ekran kartının driverini kurmam lazım ancak hata alıyorum

arkadaşlar pc formatladım ekran kartının driverini kurmam lazım indiriyorum bu yazı çıkıyo ne yapmam lazım (ekran kartı rx 570) windiowsum falan güncel
  13. kastiroo

bu monitörler alınır mı

arkadaşlar bu 2 monitor arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim veya sizin önerileriniz nelerdir https://www.hepsiburada.com/acer-kg251qjbmidpx-zeroframe-24-5-165hz-1-ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-um-kx1ee-j01-p-HBV00000SVXJ9?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ Acer XF240QS Monitör Fiyatı ve...
  14. kastiroo

Ekran kartı önerisi

Merhaba dostlar ryzen 5 2500x işlemci 16gb ramim var yaklaşık 2000tl bütçem var (bir kaç yüz tl daha yukseltebilirim) bana ekran karti onerbilir misiniz şuanlik aklimda bu kart var...
  15. kastiroo

zotac gtx 1650 super 4gb alınır mı

https://www.trendyol.com/zotac/zt-t16510f-10l-gtx1650-super-4gb-ddr6-128bit-hdmi-dp-dvi-p-49744151?merchantId=111378&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme arkadaşlar şuanda bulabildiğim en ucuz gtx 1650...
  16. kastiroo

exit code 0

merhaba minecrfta girdiğimde exit code 0 hatası veriyor yardım edebilir misiniz.
  17. kastiroo

GTX 960 almak

Merhaba arkadaşlar rx580 ekran kartım var ve bu kartın miningciler yüzüden fiyatı epey arttı bende satmaya karar verdim zaten çok fazla ekran kartı gerektiren oyunlar oynamıyorum(lol,cs:go,rocket league) sizce gtx 960 alsam işimi görür mü (işlemcim ryzen 5 2500x ve 16gb ramım var)
  18. kastiroo

internet problemi

youtubeye, discorda, twitche girebiliyorum ama hiçbir online oyuna giremiyorum yardım edebilir misiniz 5 gündür böyle
  19. kastiroo

3000 devir motor iyi mi

merhaba elektrikli go kart gibi bir araba yapmak istiyorum motorlara bakarken GAMAK AGM 63 2A 0.18 kW 3000 Devir Trifaze Elektrik Motoru | Faz Nötr Al Götür Elektromarket bu motoru gördüm sizce iyi mi yada bu motoru kullanabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim
  20. kastiroo

Babama laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar babama iş için 2000-2500tl arası laptop bakıyorum yardımcı olabilir misiniz sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.
  21. kastiroo

düşük fps yardım

arkadaşlar ryzen 5 2500x rx580 8gb ve 16gb ramim var pc işlerinden pek anlamam ama cs:go da düşük ayarlar 4:3 de ortalama 130 fps alıyorum youtubede izlediğin testlerde ortalama 200fps alıyor yardımcı olursanız sevinirim
  22. kastiroo

ryzen 5 2500x

Merhaba ryzen 5 2500x im var internette 3.6 ghz yazıyor görev yöneticisinden baktım şimdi 2.77 ghz yazıyor bu normal mi? 1606851727 temel hız 3.60ghz yazıyor yanda da hız = 2.77 ghz yazıyor
  23. kastiroo

logitech vs razer

merhaba 2. el logitech g703 kablosuz mouse ve logitech g213 klavye alıcaktım taa ki itopyada ki indirimleri görene kadar razer viper mini rgb ve razer cynosa lite chromayı toplamda 480 e alabiliyorum logitech kombosu ise 470-500tl arası tutuyor sizce hangisini almalıyım (indirimlerin süresi bir...
  24. kastiroo

senkar.net

senkar.net güvenilir mi? ayrıca neden bu kadar ucuza satıyorlar
  25. kastiroo

General mobile gm 20

Merhaba yakında General Mobile GM20 almayı düşünüyordum ama aldığım duyumlara göre General Mobile eski telefonlarda Android sistemini güncellemiyormuş bu doğru mu? eğer doğruysa yeni çıkan telefonlarda sistemi güncelliyormu? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
  26. kastiroo

1500-2000tl bütçem var

merhaba 1500-2000tl arasında bir bütçem var akıllı telefon almak istiyorum ama haaytımda hic duymadım çin markaları olmazsa güzel olur bir de 64gb depolama teşekkürler
  27. kastiroo

fps sorunum

arkadaşlar rx 580 ryzen 5 2500x ve 16gb ramım var cs go da düşük ayrlar 4:3 oynuyorum 140-180 fps alıyorum yardımcı olurmusunuz
  28. kastiroo

Düşük FPS

Arkadaşlar ekran kartım rx580 işlemci ryzen 5 2500x ve 16gb ram var ama cs go da 150 fps 90fps falan alıyorum yardımcı olabilecek var mı?teşekkürler.