Arama sonuçlarınız

1. uuhex

fortnite ayarı kaydetmeme

fortniteda ayarları kaydediyorum ayarlardan çıkıp giriyorum ama kaydetmiyo ve fps çok düşüyo sil yükle yaptım yine aynı
  2. uuhex

Yardım amd ekran kartı driver

bunun çözümü sahip olduğum bilgisayar win 10 uyumluymuş win 10'a yükseltip driver kurdum ve sıkıntı kalktı
  3. uuhex

Yardım stranded deep save

stranded deep de tam ölürken save almışım oyuna girince direk ölüyorum var mı bir çözümü ?
  4. uuhex

Stranded deep ölme sorunu

nasıl
  5. uuhex

Yardım amd ekran kartı driver

işlemci: amd a6 6310 apu with amd radeon r4 grapichs ekran kartı r5 m330 ekran kartımı güncellersem ekran her 1 saniyede donuyor güncellemezsem oyunlara giremiyordum sadece bir dönem düzgün çalıştı windows 7 den 10a geçtim ve yine aynı sıkıntı oldu bilgisayarcıya verdim ve o da yapamadı bana...
  6. uuhex

gogle search console

az önce bi şey öğrndim google search consele 2 gün geriden geliyor yani 2gün önce paylaştığım şey google dizininde var ama bugün ve dün paylaştıklarım yok ben nasıl kullanıcı çekicem o zman
  7. uuhex

sitemi arama motorlarına nasıl eklerim

sitemi yandex bing gibi arama motorlarına nasıl ekleyebilirim htmlden anlamam youtubeden izleyince uygulamadan yapmışlardı farklı bir yolu var mı
  8. uuhex

blog sitesi kullanıyroum

blog sitesi kullanıyorum seo nasııl yükseltilir acaba ?
  9. uuhex

hariç bırakıldı...

selamlar yeni blog sayfası açtım yeni dediğiöm 10 gün oluyor google search consaleden kapsam kısmından geçerli kısmı 9 hariç bırakıldı kısmı ise 16 neden hariç bırakıldı acaba 6 tanesinde robot.txt tarafından engellendi yazıyor
  10. uuhex

2. ekran

Teşşekürler Sorunum Çözüldü 1608811809 2. ekranım 75 hz oluyor fakat her şey büyüyor normal mi bu arada laptopun ekranı 60hz
  11. uuhex

2. ekran

merhabalar amd catalyst centerdan bir hata yaptım benim 2. ekranım var ve dijital flat panelleri ayarlarından hdtv desteği yerinden rasgele bi çöznürlük seçtim ve ekran gitti ekranda giriş desteklenmez yazıyor ekranı yinele yapınca çalışıyor ama uzat deyince giriş desteklenmez yazıyor yardım...
  12. uuhex

ekran kartı driveri

neden bilgisayarcı senin ekran kartın hd xxx dedi peki 1608665123 üstteki kişi farklı link attı
  13. uuhex

ekran kartı driveri

merhabalar bilgisayarıma format atmıştım driverleri yükledim amd nin kendi sitesinden yükleyince ekran 1 saniyede 1 donuyordu kaldırınca da oyunlara falan giremiyordum sonra mahalledeki bilgisayarcıya götürdüm ve bana dediki senin ekran kartın bu değil dxdiag,aida64 ve hpnin kendi sitesinde amd...
  14. uuhex

ekran kartı ismi farklı

1608581936 deniyeceğim teşekkür edeim windows update kısmı demi
  15. uuhex

ekran kartı ismi farklı

selam bana burdan daha önce biri yardım etmeye çalışmıştı.aygıt yöneticisinde ekran kartının ismi neyse yüklemeye çalıştı ama olmadı ben de bilgisayarcıya götüdüm benim bilgisayarımda örneğin hd8000 varsa bilgisayarımda m330 yazıyormuş ve yalnış driverleri yüklüyormuşuz abi driverleri yükledi...
  16. uuhex

ekran kartı

Bu konu farli 1603110402 Özür dilerim farkında değildim nasıl kaldıracam bunu
  17. uuhex

ekran kartı

ne kuralı
  18. uuhex

Windows 7 Ekran kartı driver sıkıntısı

merhaba bilgisayarıma yeni win 7 yükledim amdnin sitesinden driverimi yükledim ama ekran kartı driveri sıkıntılı her 5 saniyede bir ekran takılıyor sistemim AMD A6 6310 APU WİTH AMD RADEON R4 GRAPHİCH AYRICA RADEON R5 M330 teamviewerden yardım edicek var mı
  19. uuhex

ekran kartı

evet windows 7 64 indirdim bana teamviewerden bağlanıp yardımcı olabilir misin
  20. uuhex

ekran kartı

merhaba bilgisayarıma yeni win 7 yükledim amdnin sitesinden driverimi yükledim ama ekran kartı driveri sıkıntılı her 5 saniyede bir ekran takılıyor sistemim AMD A6 6310 APU WİTH AMD RADEON R4 GRAPHİCH AYRICA RADEON R5 M330
  21. uuhex

2 ekran karti

Yüklüyorum
  22. uuhex

2 ekran karti

Benim bilgisayarda iki ekran kartı var AMD A6 6310 WITH APU AMD RADEON R4 GRAPICHS VE RADEON M330 VAR ZULADA kaç fps alırım ve hangisinin driverini yüklemem gerek
  23. uuhex

Driverım sıkıntılı

Nasıl öğrenirim
  24. uuhex

Driverım sıkıntılı

Tessekkurler son bir soru daha güvenilir bir windows 7 linki var mı acaba
  25. uuhex

Driverım sıkıntılı

Şuan UEFI olarak son 7 yüklicem ve diğerlerimi başka yerden guncellicem değil mi amdnin sitesi mesela
  26. uuhex

Driverım sıkıntılı

Driver booster yapmasa windows 7 otomatik yüklüyordu windows 10 geçmenin sebebi nedir bilgisayarım kötu de
  27. uuhex

Driverım sıkıntılı

Bilgisayarıma driver boosterden driver güncelledim ekran kartı driverini guncelleyince ekran 5 saniyede bir takılmaya başladı ddu dan kaldırmaya çalıştım ama windows izin vermedi tarzı şeyler diyordu aygıt yöneticisinden hem r4 graphicsi hem de radeon r5 kaldırdım sorun düzeldi ama oyun açarken...