Arama sonuçlarınız

1. Kymaa

Desteg Segment Sitesi Güvenilir mi?

Merhabalar. Yaklaşık 1 2 ay önce Rampage smx-r80 mouse unu aldım ancak şimdi aklıma geldi bunun makro veya yazılım programı olan sitesini bilen var mı? Destek Segment sitesine girdim anca kurulum dosyasından 5 virüs çıktı. Tavsiye edeceğiniz site varsa sevinirim.
  2. Kymaa

3 mouse arasında kaldım.

logitech in tasarımlarını ben açıkçası nefret ediyorum steel series 710 tercih ederim daha şık ve sade konforlu duruyor
  3. Kymaa

Rainbow Six Siege Fps Dengesiz

yani biraz saçma gelicek ama menüdeyken 30 40 fps oluyor hatta 60 fps e sabitleniyor. Ancak oyunda 80 ile 85 fps arası oluyor. 1602607842 kuzenimle oynarken onu tavysiye etti denedim evet ancak onu kullanırken nedense aynı sorun yaşandı hatta drop bile yedim. İlginiz için teşekkürler büyük...
  4. Kymaa

Sizce satmalımıyım ?

5k ya rx 5500 lü ekran kartlı desktop pc alırsın. Bildiğin çantada keklik olmuşsun kusura bakma.
  5. Kymaa

Bilgisayarım Win 10 kaldırır mı?

kazmaz ama yavaş kullanırsın
  6. Kymaa

Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Merhabalar. Alınır. 1602573778 katılıyorum
  7. Kymaa

Arkadaşımla oynayacağımız saracak oyunlar?

valla benim bildiklerim bunlar
  8. Kymaa

Arkadaşımla oynayacağımız saracak oyunlar?

Portal 2 , Phasmaphobia , SCP: Secret Laboratory , Unturned , Viscera Cleanup Detail , Payday 2. Daha Çok örnek verebilirim istersen.
  9. Kymaa

Zor durumdayım

Katılıyorum. Dikkat çekmeye çalışıyor. Daha fazla onun seviyesine inmeyelim çünkü aşağı inerken çok yoruldum çok aşağıda olduğu için seviyesi. En iyisi seviyeli insanlarla konuşmak.
  10. Kymaa

Zor durumdayım

SDN Forum'da ilk defa bu kadar seviyesi düşük bir insan gördüm. Halinize üzülüyorum
  11. Kymaa

Zor durumdayım

SDN Forum'a yazacağına git itfaiyeyi yada yardım alabileceğin herhangi bir acil durum numarasını ara. Onlar konuşma harcatmıyor.
  12. Kymaa

Usb Wifi Saniyelik İnternet Kopmaları

Merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce bir usb wifi aldım ve sürücülerini kurdum. Ancak 1 ay sonra haftada yada 2 3 günde bir saliselik internet kopmaları yaşamaya başladım.(örneğin oyundayken wifi üzerinde internet yok, güvenli yazıp aç kapa yaptığımda düzelmesi) Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı...
  13. Kymaa

Zor durumdayım

Dağın başında internet çekmesi de bir garip :D
  14. Kymaa

Rainbow Six Siege Fps Dengesiz

Merhabalar. Rainbow Six Siege oyununa girdiğim zaman herhangi bir sıkıntı yokken bir anda fps 60'dan 300'e , 300'den 30'a iniyor ancak oyuna girdiğimde ise fps düzeliyor. Bu oyun ile akalı bir sıkıntı mı yoksa sistemsel mi?
  15. Kymaa

Valorant FPS Drop

bilgisayarına oyun kasmadan önce herhangi bir uygulama yükledinmi veya fiziksel bir şiddet meydana geldimi?