Arama sonuçlarınız

1. M

Soru A1278 MacBook Pro SSD Değişimi Sonrası Driver Problemleri

A1278 MacBook Pro SSD Değişimi Sonrası Driver Problemleri Yaşıyorum, Sıfır SSD Takıldı, Takılan SSD sonucu driver'larıda ses driver'ini bir türlü bulamıyorum, nette aratırma sonucu denilen driver testlerini hepsini denedim Kod 10 hatası veriyor. DriverPack vs benzeri sitelerden driver denedim...
  2. M

Soru RS232 Usb Dönüştürücü Uyku

Merhaba değerli arkadaşlar,elimde bir terazi var ve terazi com ile haberleşmesi mevcut doğal olarak bende USB Rs232 dönüştürücü ile bağlayıp bilgisayara takıyorum ancak 3 5 saat bilemedin 10 saat sonra USB kapanıyor çıkarıp takınca kendine geliyor bazen makinayi kapatıp açmam gerekiyor bu konuda...
  3. M

Bu anakarta 1151 soket işlemci takılır mı?

ASUS TUF GAMING B460-PLUS 2933MHz DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP ATX Anakarta soket yapısı 1200 ben 1151 işlemci takabilirmiyim?
  4. M

Ekran Kartıma Uyumlu Ana Kart

Ekran Kartım: Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO+ 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı Anakart Olarak; Sahibinden bulduğum ilanlar ekran kartım PCI 3.0 destekliyor lakin benimkisi hangisini destekleyeceğini bulamadım yardımcı olablirmisiniz? Gigabyte h55m S2V ddr3 1156 pin - Anakart ve Tüm Masaüstü...
  5. M

Ekran kartı Çalışmıyor

650w powersuply takıp nitro 256bit 8gb ekran kartı taktım. Ekran kartına ışık gidiyor ancak faaliyete geçmiyor ekranda görüntü alamıyorum. Sizce neden böyle birşey oldu donanimci arkadaşlar Görüntü alamıyorum ve fan çalışmıyor ancak ekran kartı üzerindeki ışık RGB gibi renk değiştiriyor