Arama sonuçlarınız

1. M

Kulaküstü Kulaklık Seçimi

Selamun Aleyküm arkadaşlar; Ben İnşeAllah kendime yakın zamanda hem bluetooth hemde kablolu kullanabileceğim bir kulaküstü kulaklık almayı düşünüyorum ancak şu iki ürün arasında kararsız kaldım; *SNOPY SN-BT55 DIAMOND *SNOPY SN-BT30 CANTO Sizce hangisi arkadaşlar,şimdiden cevap veren herkese...
  2. M

KULAKÜSTÜ KULAKLIK SEÇİMİ

Selamun Aleyküm arkadaşlar; Ben İnşeAllah kendime yakın zamanda hem bluetooth hemde kablolu kullanabileceğim bir kulaküstü kulaklık almayı düşünüyorum ancak şu iki ürün arasında kararsız kaldım; *SNOPY SN-BT55 DIAMOND *SNOPY SN-BT30 CANTO Sizce hangisi arkadaşlar,şimdiden cevap veren herkese...
  3. M

Hepsiburada-cynbilisim

Öncelikle teşekkür ederim yani ben bu ürünü hepsiburada sitesinden başka bir satıcı üzerinden satın aldığımda ürün hepsiburada güvencesinde oluyor yani,doğrumu anlamışım?
  4. M

Hepsiburada-cynbilisim

Bu satıcı n11 gibi sitelerdede satış yapıyor ve aslında satıcılar arasında hepsiburadanın kendiside var ancak hepsiburada satıcısında ürün 300 tl 1603109390 34 tl daha fazla yani;(...
  5. M

Hepsiburada-cynbilisim

Merhaba kendime haylou t19 modelini hepsiburada sitesindeki cyn bilişim adlı satıcılar satın almayı düşünüyorum bu satıcı güvenilirmidir internette ifadede sıkıntı yaşayan insanlar tarafından şikayetler gördüm siz ne dersiniz bu site güvenilirmidir??? Şimdiden aşağıya cevap yazan herkese...
  6. M

4000 tl bütçe ile telefon ?

Samsung galaxy A51,tek geçerim,maşaAllah:)
  7. M

Haylou T19'mu,Qcy T5'mi?

Haylou t15 evet oyun ve müzik için aslında herşeyi çok güzel olan bir kulaklık ama oyun müzik mikrofon performansı vb. Kadar pil performansıda benim için bir o kadar önemli:)...
  8. M

Haylou T19'mu,Qcy T5'mi?

Cevabınız için çok teşekkür:)ederim Rabbim razı olsun,Eyvallah♡:)...
  9. M

Haylou T19'mu,Qcy T5'mi?

Sevgili arkadaşlar öncelikle herkese selamlar; Ben Muhammet,15 yaşındayım,lise 2.sınıf öğrencisiyim,arkadaşlar ben kendime yakın zamanda tws kulaklık almayı düşünüyorum.Ben telefonumda pubg mobile tarzı oyunları oynuyorum pil performansı benim için çok önemli ve ses kalitesi,ses Yüksekliği ve...
  10. M

Haylou T19

Haylou T19 kullanan arkadaşlar sorum size yakın zamanda kendime bir tws kulaklık almak istiyorum bu kulaklığın hem ses kalitesinin hem ses yalıtımının iyi olduğunu biliyorum ancak kulaklıkta herhangi bir oyun modu olmadığı için oyun performansını merak ediyorum ben daha öncesinde haylou gt1...
  11. M

Kulaklık Seçimi

Kablosuz zaten siz kabloluyumu kastettiniz?
  12. M

Kulaklık Seçimi

Oyun performansı nasıl hiç deneme şansınız oldumu?
  13. M

Kulaklık Seçimi

Şarj olayı benim için çok büyük bir kriter ama siz yinede aklınızdakiler modeli dilerseniz bana söyleyin bende bir araştırayım:) 1602594897 Haylou T15 modelinin pili 2.5 saat gidiyor benim için malesef yetersiz ancak yorumunuz için çok teşekkür ederim iyiki varsınız:;)♡
  14. M

Forum çok çöküyor.

Malesef bencede aynı durum mevcut;(
  15. M

Kulaklık Seçimi

Merhaba öncelikle cevabınız için teşekkür ederim benim için pil ve oyun performansı çok önemli kz s1d modelini duydum şuan araştırma içerisindeyim cevabınız için tekrardan teşekkürler:)))
  16. M

Haylou T19'un oyun performansı nasıl?

Haylou T19 kullanan arkadaşlar sorum size yakın zamanda kendime bir tws kulaklık almak istiyorum bu kulaklığın hem ses kalitesinin hem ses yalıtımının iyi olduğunu biliyorum ancak kulaklıkta herhangi bir oyun modu olmadığı için oyun performansını merak ediyorum ben daha öncesinde haylou gt1...
  17. M

Kulaklık Seçimi

Merhaba cevabınız için çok teşekkür ederim haylou t19'da oyun modu yok ancak öyle aman aman bir gecikme olurmu sizce çünkü ben haylou gt1 kullanıyordum onda oyun modunu kullanmıyorum sanırım??? Ve gecikmede oldukça düşüktü,genel olarak soruyorum arkadaşlar sizce bu kulaklıkta böyle bir sorun...
  18. M

Kulaklık Seçimi

O kulaklığın oyun modu vardı diye biliyorum buna rağmen gecikme hissediliryormu
  19. M

Kulaklık Seçimi

teşekkürler ederim:)peki t5 in oyun performansı nasıl ve ne zamandır kullanıyorsunuz
  20. M

Kulaklık Seçimi

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim:); Ben pil kısmındada uzun saatler yenebilecek bir pil performansı istiyordum haylou t19 un 7 saat gibi bir pil performansı vardı bu qcy t5 te genel kullanımda 5 saat yoğun kullanımda 4 saat soundliberty ide daha önce duymadım güvenilebilir bir markamıdır
  21. M

Kulaklık Seçimi

Öncelikle herkese merhabalar; Ben MUHAMMET,15 yaşındayım bluetooth kulaklık almak istiyorum bütçem çok kısıtlı değil ancak 250 TL'yi kadar kendime bir bütçe koydum aslında ben bir kulaklığı çok beğendim(Haylou T19),ancak ben pubg mobile gibi oyunları gündelik olarak oynadığım için bana gecikme...