Arama sonuçlarınız

1. Curesto

Yardım 9000 TL akıllı telefon önerisi

Merhabalar. Bu bütçede en iyi hangi cihaz alınabilir? Sıfır olması şart.
  2. Curesto

Yardım 7000 TL akıllı telefon önerisi

Merhabalar. Küçük kardeşime karne hediyesi olarak bir cep telefonu almak istiyorum. 7000 TL gibi bir bütçe ayırdım. Bu fiyata nasıl bir cihaz almalıyım?
  3. Curesto

Yardım 7000-8000 lira akıllı telefon önerisi alabilir miyim?

Merhabalar. Bu fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefon modelleri nedir?
  4. Curesto

Öneri 15.000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Merhabalar. 15.000 TL civarında bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Metal kasa olması istediğim kriterler arasında. Şu cihazlar hoşuma gitti...
  5. Curesto

Yardım WhatsApp "İndirme Başarısız" hatası

Merhabalar. Son günlerde WhatsApp üzerinden dershaneden atılan PDF dosyalarını, resimleri indiremiyorum, "İndirme Başarısız" hatası alıyorum. Hikayeleri bile göremiyorum. İnternet bağlantımda sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  6. Curesto

Soru iPhone Jailbreak ne işe yarar?

Merhabalar. Elimde sağlam bir iPhone 4 16 GB(A1332) cihaz var. Jailbreak ne işe yarar? Jailbreak yaparsam iOS sürümü yetmeyen uygulamaları yükleyebilirmiyim? Teşekkürler.
  7. Curesto

Öneri 500 TL ikinci el akıllı telefon önerisi

Merhabalar. İkincil bir cihaz olacak. 500 TL bütçe ayırabilirim. Hangi cihaz alınabilir?
  8. Curesto

iPhone 6S GM 20 Pro'dan donanımsal olarak daha mı iyi?

Merhabalar. Epey'de iki cihazında AnTuTu puanı eşit gözüküyor. Şuan GM 20 Pro kullanmaktayım. Küçük kardeşimde iPhone 6S 16GB var. Hangi cihaz donanımsal olarak daha iyidir? Teşekkürler.
  9. Curesto

iPhone 6S 16 GB vs GM 20 Pro

Oyun olarak tek Clash Of Clans oynuyorum ve fotoğraf çekiyorum. Cihazın fotoğraf kalitesi elimdeki cihazdan iyi ise değiştirebilirim.
  10. Curesto

Teşekkürler. Cihazın neredeyse 10 GB alanını OS kaplıyor. Ben fazla fotoğraf çeken birisiyim. Bu alan bana kesinlikle yetmeyecektir.
  11. Curesto

Teşekkürler. 16 GB çok az geldi bana, kullandığım cihazın 128 GB hafızası var ve 65 GB alanı dolu. Oyun oynamıyorum. Bu cihazlardan hangisi donanımsal olarak daha iyidir?
  12. Curesto

Merhabalar. Elimde GM 20 Pro mevcut bu cihazı iPhone 6S 16 GB ile değiştirmek mantıklı mı? Teşekkürler.
  13. Curesto

iPod 6.nesil 16 GB 500 TL'ye alınır mı?

Merhabalar. Müzik dinlemek ve oyun oynama amacı ile almayı planlıyorum. İçerisinde A10 Fusion işlemci varmış, galiba iPhone 6S'de bulunan çipten daha iyidir. Bu cihaz alınır mı?
  14. Curesto

iPhone 5S MP3 çalar olarak kullanmak için alınır mı?

Merhabalar. MP3 çalar olarak kullanmak için iPhone 5S almayı düşünüyorum. Hem Apple deneyimi yaşamak hemde MP3 çalar işlevi görsün istiyorum. Ek olarak Clash Of Clans oynamayı da düşünüyorum. Bu amaçla bu cihaz alınır mı? Not: 16 GB modeli olacaktır.
  15. Curesto

iPhone 5S 32 GB 400 TL'YE alınır mı?

Merhabalar. Yedek bir akıllı telefon arıyorum. Amaç sadece MP3 çalar niyetine kullanmak olacak. Parmak izi çalışmıyor sadece ve kasasında ufak tefek ezikler mevcut. 32 GB modeli. 400 TL verilir mi? Teşekkürler.
  16. Curesto

iPhone 5 280 TL alınır mı?

Merhabalar. Sadece parmak izi bozuk kutusu mevcut sağlam bir iPhone 5 alınır mı? Cihazı, MP3 çalar ve yedek telefon niyetine kullanmak için almayı düşünüyorum. Biraz daha ekleyip 5S almak daha mantıklı mı? Yoksa, 5 işimi görür mü? Teşekkürler.
  17. Curesto

Soru GM 20 Pro Android 11 alır mı?

Merhabalar. GM 20 Pro Android 11 alır mı?
  18. Curesto

iPhone 4 desteklediği oyunlar nelerdir?

Merhabalar. iPhone 4 hangi oyunları destekler. Çoğu oyun iOS 10 ve üstü istiyor. iOS Sürümü: 7.1.2 Hangi uygulamaları ve oyunları destekler?
  19. Curesto

Yardım Apple hesabı oluşturamıyorum

Merhabalar. Eksi ve sağlam bir iPhone 4 16 GB model bir cihaz buldum. Cihazdan hesap yaratmaya çalıştığımda hata veriyor. O yüzden Apple web sitesinden oluşturuyorum ve yeni bir e-posta ile kayıt oluyorum. Fakat e-postaya doğrulama kodu gönderiyor. Fakat ben bu doğrulama kodunu göremiyorum...
  20. Curesto

Yardım 1500 TL 2.El akıllı telefon önerisi

Merhabalar. Yedek bir telefon arıyorum. İkinci el bütçe 1500 TL. Hangi cihazlar alınır?. Teşekkürler.
  21. Curesto

5000 TL S20 FE alınır mı?

Merhabalar. 5000 TL bütçe ile akıllı telefon bakıyoruz. S20 FE modeli donanımsal olarak çok iyi geldi bize. Bu cihaz alınır mı?
  22. Curesto

Yardım Düşük boyutlu ve düşük sistem gereksinimleri olan oyunlar?

Merhabalar. Sabah tatile gideceğim. Yanımda sistem özellikleri düşük dizüstü bilgisayarımı götüreceğim. Boyutu küçük ve düşük sistem gereksinimleri olan oyunlar nelerdir?
  23. Curesto

Soru Gm 20 Pro Vs Iphone 6S 16Gb Vs Redmi 9C?

Merhabalar. Bu 3 cihaz elimizde mevcut. Üçü arasında seçim yapmam gerekiyor. Hangisi en iyi seçenek olur?
  24. Curesto

Soru 3000 Tl Akıllı Telefon Önerisi

Merhabalar. Maksimum 3000 TL olacak şekilde ne tür telefonlar alınmalı? Teşekkürler.
  25. Curesto

Yardım Dilci Tyt'den Kaç Net Yapmalı?

Merhabalar, mezun bir dil öğrencisiyim. YDS'den 80 soruda 60-70 arası net yapabiliyorum. Ortalama netim ise 65 net. Fakat, TYT'de zayıf kalıyorum. Matematik temelim olmadığı için 1 net bile yapamıyorum matematikten. TYT netim puan olarak maksimum 230-250 arası oluyor. Şuan matematik temeli...
  26. Curesto

Köpek Korkusu Nasıl Yenilir?

İslam dinine. Köpekleri hiç sevmezler ve asla eve evcil hayvan sokmazlar.
  27. Curesto

Ailem izin vermez maalesef böyle bir şeye, hem dini inaçlardan ötürü hem de köpekleri sevmiyorlar hiç.
  28. Curesto

Teşekkürler. Fakat, evim müsait değil maalesef.
  29. Curesto

Merhabalar. Ciddi bir probleme sahibim. Utancımdan kimseye anlatamadığım için burada içimi dökmek istiyorum. Köpeklerden korkuyorum. Şu an 18 yaşındayım ve hala bu hayvanlardan çok korkuyorum. Yaklaşık 11 yıl önce 7 yaşında iken, büyük bir kangal köpeği tarafından ısırılmıştım. O günden beri...
  30. Curesto

Matematik yapamayan dil öğrencisi ne yapmalı?

Merhabalar. Ben dilciyim ve bu sene TYT ve YDS sınavlarına gireceğim. Matematik temelim olmadığı için matematikten 1 net bile yapamıyorum. "Antrenmanlarla Matematik" gibi basit bir kaynak üzerinden çalışsam da anlayamıyorum bir türlü. Çoğrafya ve Felsefe alanında iyiyim, Sosyal bölümünde. 4 net...
  31. Curesto

Astronomi veya Polisiye konulu kitap veya roman önerisi

Merhabalar. İlgimi çeken 2 tür ile ilgili kitap okumak istiyorum. Önerebileceğiniz kitaplar veya romanlar nelerdir?
  32. Curesto

İngilizce kelime nasıl ezberlenir?

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Teşekkürler.
  33. Curesto

Katılıyorum. Kullandığım kaynak (Dilko YDS Vocabulary) sözcükleri veriyor ve kullanım alanlarına örnekler veriyor. Kelimeleri ezberliyorum, fakat birkaç gün sonra aklımdan çıkmış oluyor maalesef.
  34. Curesto

Merhabalar. YDS sınavına gireceğim. Grammar bilgim iyi olmasına rağmen, kelime bilgim çok zayıf kalıyor. Kelime ezberlemem gerekiyor. Kelime ezberlemenin yolları nelerdir? Teşekkürler.
  35. Curesto

AUX Jak bağlantısı kopmuş bir ses sistemi nasıl tamir edilir?

Merhabalar. Elimde 3 senedir boşta bekleyen Philips SPA-1300 model bir 2+1 ses sistemi var. Bu ses sisteminin AUX jack bağlantısı kopmuş durumda. Ses sistemi sağlam bir şekilde çalışıyor. Bunu nasıl tamir edebilirim? Bozuk bir kulaklığın jack bağlantısını kesip bağlamaya çalışırsam uygun olur...
  36. Curesto

YDS Nasıl Kelime Ezberlenir?

Merhabalar. Bu yıl YDS'ye gireceğim. Geçen yıl, hiç çalışmadan girmiştim ve çok şaşırtıcı bir şekilde 80 sorudan 45 tanesini yapmıştım. Bu sene ağır bir şekilde çalışıyorum fakat, kelimeleri ezberleyemiyorum. Mesela test sorularını çözemiyorum, şıklarda ki kelimelerin anlamalarını bilmiyorum...
  37. Curesto

Gizlilik Oyunu Önerisi

Merhabalar. Önerebileceğiniz gizlilik tarzı oyunlar nelerdir? Teşekkürler.
  38. Curesto

GTA V Online Bağlanamıyorum

Oyunu 4 gün boyunca sorunsuz olarak oynadım. 8. seviyeye gelmiştim, fakat bugün bu hatayı almaya başladım. Rockstar ile ilgili hiçbir siteye bağlanamıyorum. Ticket bile atamıyorum bu sebepten ötürü.
  39. Curesto

Hiç giremiyorum.
  40. Curesto

Merhabalar. Oyunda yeniyim. İlk indirdiğim zaman da aynı hatayı almıştım. Güvenli internet hizmetini kapatıp sorunu çözmüştüm. 4 gündür gayet güzel şekilde oynuyordum, fakat bugün tekrar aynı hatayı almaya başladım. İnternetten Social Club'a bağlanamıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
  41. Curesto

GTA V Online yeni başlayan birisi ne yapmalı?

Merhabalar. GTA V Online oynamaya yeni başladım. 2-3 adet görev yaptım. Fakat bütçe sıkıntısı çekiyorum sanırım, ayakkabı bile alamıyorum. Lamar görevlerini mi yapmalıyım yoksa, mağaza mı soymalıyım? Teşekkürler.
  42. Curesto

GTA V Offline Sorunu

Merhabalar. GTA V'i yeni indirdim. Online'a bağlanmaya çalıştığım zaman şu hatayı alıyorum. Sunucularda bir problemi var yoksa sorun benden mi kaynaklanıyor? Social Club hesabını oluşturdum.
  43. Curesto

Otomobil Kullanmayı Öğrenmek Zorlu Bir Şüreç Mi?

Merhabalar. Ben 18 yaşındayım. Hayatımda hiç araç kullanmadım. Araç kullanmayı öğrenmek için bir daha ki seneye, sürücü kursuna gitmeyi düşünüyorum. Benim ile yaşıt ehliyet alan arkadaşlarımın hepsi daha önce ki yıllardan araç kullandıkları ve tecrübeli oldukları için, benim gibi deneyimsiz bir...
  44. Curesto

Trendyol Reklamlarından Bıktım Artık

Mobilde engellemenin bir yolu var mı?
  45. Curesto

Trendyol Reklamlarından Bıktım Artık

Merhabalar. Artık cidden bu firmanın reklamlarından bıktım, neredeyse her haftada bir indirim yapıyorlar ve interneti reklama boğuyorlar. Bu firmadan gelen Gmail'lerden, YouTube'da sürekli sadece bu firmanın reklamlarını görmekten bıktım. Bunları engellemenin yolu var mıdır?
  46. Curesto

Piyasada GM 20 Pro için kılıf yok mu?

Merhabalar. GM 20 Pro için kılıf arıyorum. Fakat, pek bir şey bulamadım. Piyasada bu cihaz için kılıf mevcut mu?
  47. Curesto

Boyutu küçük oyun önerisi

Maksimum 2 GB.
  48. Curesto

Terraria oynuyorum ve gayet seviyorum. Sandbox tarzı oyunları daha çok seviyorum.
  49. Curesto

Merhabalar. Boyutu küçük, offline bir oyun arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
  50. Curesto

YouTube uygunsuz reklam engelleme

Diğer Google hesaplarım da gelmiyor fakat mobilden kullandığım hesabıma geliyor sadece. Bu tip içeriklerle ilgili bir arama veya girmememe rağmen.
  51. Curesto

Google hesabımı sadece ben kullanıyorum.
  52. Curesto

Ama ben bu tip sitelere veya bu tip içeriklere asla girmiyorum ki. Ben sadece tarihsel araştırmalar ve spor ile ilgili araştırmalar yapıyorum.
  53. Curesto

Mobil kullanıyorum ve yaptıkları reklam ise bir taraflarını gösteren kadınları içeren bir görüntülü konuşma programının reklamı. YouTube çok bozdu.
  54. Curesto

Merhabalar. Son günlerde YouTube'ta karşıma, +18 uygunsuz bir reklam çıkıyor ve beni rahatsız ediyor. Bu tip reklamları premium satın almadan nasıl engellerim? YouTube'un böyle saçma sapan reklamları onaylaması bile rezillik.
  55. Curesto

Alıcağım ekran kartı anakartıma uyumlumu öğrenemiyorum

Rica ederim, hayırlı olsun.
  56. Curesto

3.0 denilen terim, slot hızıdır PCI-E X16 3.0 olarak geçer. Yani kart sizin anakartınız ise PCI-E X16 1.1 destekliyor. Uyumlu olarak çalışacaktır fakat az bir performans kaybı ile.
  57. Curesto

Uyumludur. PCI-E X16 slotu mevcut.
  58. Curesto

Bildirimler sadece mobil veri açık ilen geliyor

GM 20 Pro.
  59. Curesto

Bildirimler sadece mobil veri açık ilen geliyor

Merhabalar. Neden bilmiyorum fakat, WhatsApp, Reddit veya Gmail gibi uygulamaların bildirimleri sadece mobil veri açınca geliyor. Bu sorunu hem eski hem de yeni telefonumda da yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
  60. Curesto

GM 20 Pro ile iPhone 7 Plus değiştirmek mantıklı mı?

8 Plus, bütçemi fazlasıyla aşıyor.
  61. Curesto

Cihazı elden uygun fiyata çıkarabilirsem, 2500 TL diyebilirim.
  62. Curesto

Merhabalar. GM 20 Pro'dan memnun değilim. Gerek 4K video çekememesi gerek berbat gece çekimi ve performansı yüzünden satıp, ikinci el iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum. Fakat bu mantıklı mı bilmiyorum. Eğer bütçe yeterli olursa, sıfır telefonlara da bakabilirim. Teşekkürler.
  63. Curesto

Sınırsız İnternet Paketi Önerisi

Merhabalar. Şuanlık 200 GB 50 Mbps TTNET kullanıyoruz. 200 GB, haliyle 1 ay için yetersiz kalıyor. Önerebileceğiniz, uygun fiyatlı bir sınırsız internet var mıdır?
  64. Curesto

Ekran kartı yük altında iken fanları duruyor

Merhabalar. Sapphire R9 280X Tri-X OC 3GB GDDR5 384-BIT model bir ekran kartına sahibim. Son 3 aydır ekran kartım, yük altındayken ortada ki hariç 2 fanı duruyor ve bu aşırı ısınmalara ve ekran kartının "throttling" yapmasına ve en sonunda büyük bir performans kaybına sebebiyet veriyor. Bu...
  65. Curesto

YouTube neden açılmıyor?

YouTube, Reddit'ten açıklama yaptı. Çoğu ülkede sorun yaşayanlar var. Sorun Global.
  66. Curesto

YouTube neden açılmıyor?

Aramalarda veya yorumlar kısmından bir sorun yok. Fakat, video yüklenmiyor.
  67. Curesto

İkinci Steam Hesabından ana hesaba yüklü ücretsiz bir oyunu tekrar indirmeden oynamak mümkün mü?

Merhabalar. Steam'de 30 GB boyutunda ki, bir oyunda ikinci hesap açmak istiyorum. Hesabı daha açmadım. Hesabı açınca, tekrar oyunu yüklemek mi zorundayım? Yoksa, normal bir şekilde kütüphaneye ekleyince açılır mı? Teşekkürler.
  68. Curesto

2020 yılında Windows XP kullanılır mı?

Amacım o aslında, nostalji yapmak.
  69. Curesto

2020 yılında Windows XP kullanılır mı?

Merhabalar. Bu mümkün mü? DX 12 desteği mevcut mu?
  70. Curesto

Sistemim Battlefield 5 Kaldırır Mı?

Merhabalar. Sistemim Battlefield 5 kaldırır mı? Sistem: CPU: Intel Xeon X5450 Anakart: Asus ROG Commando GPU: Sapphire R9 280X Tri-X OC 3GB GDDR5 384-Bit RAM: Kingston 6GB DDR2 800 MHz CL6 HDD: Samsung HD155UI 1.5 TB 5400 RPM PSU: Gigabyte P650B
  71. Curesto

Liseyi Özlüyorum

Sınıf grubu mevcut. Sohbet ediyoruz sık sık.
  72. Curesto

Liseyi Özlüyorum

Merhabalar. Liseden bu sene mezun oldum. İstediğim bölümü tutturamadığım için şuanlık boştayım. Sınava hazırlanıyorum tekrar. Ama nedense liseyi, arkadaşlarımı özlüyorum. Ne yapmam gerekiyor?
  73. Curesto

GM 20 Pro Kötü mü?

O cihazı almamanın pişmanlığını yasıyorum.
  74. Curesto

GM 20 Pro Kötü mü?

Pek memnun değilim.
  75. Curesto

GM 20 Pro Kötü mü?

Merhabalar. 20 gün önce satın aldım bu telefonu. Realme 6 almamanın pişmanlığını yaşıyorum. Cidden o kadar kötü bir telefon mu?
  76. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Realme 7 Pro modelini nedense beğenmedim. 60 Hz ekran olması yüzünden. X3 NFC'de 120 Hz ekran mevcut.
  77. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Android tarafı olarak ne önerirsiniz?
  78. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 7

7 Plus nasıl olur? SE baya pahalı bir cihaz.
  79. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Teşekkürler. Cidden bende inanamıyorum böyle kötü bir cihaz aldığıma. Çok ama çok pişmanım.
  80. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Merhabalar. GM 20 Pro gibi "çöp" bir telefon aldığım için pişmanım ve iPhone 7 ile değiştirmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?
  81. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Arkadaşlar ne yapmamı önerirsiniz? Çok pişmanlık yaşıyorum şuan.
  82. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Benim için, 1080P 60 FPS ve 4K 30 FPS yeterli düzeyde.
  83. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Olmadı, ailemin kullandığı J7 2016 değiştirmeyi düşünüyorum; Sırf vicdan azabından kurtulmak için.
  84. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Bir sorun daha var. Ailem telefonun kutusunu ben evde yok iken buruşturup çöpe atmış. Cihazın kutusunda buruşma mevcut. Bu konuda satış yaparken problem olur mu?
  85. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Keşke, keşke. 1 haftadır pişmanlıktan psikolojim bozuldu. Cihazı en kısa sürede elden çıkarmak istiyorum sadece. Realme 6'ya sahip olmak çok isterdim. Çok ama çok pişmanım.
  86. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Video performansından memnun değilim, gerek 4K desteği olamaması ve 60 FPS desteği olmamasından birde işlemcisinin giriş seviyesi olmasından. Birde, Realme 6 almamanın pişmanlığını yasıyorum ve bu beni psikolojik olarak rahatsız ediyor. 6S, aradığım özelliklere sahip bir cihaz.
  87. Curesto

GM 20 Pro Vs iPhone 6S

Merhabalar. GM 20 Pro aldığım için pişmanım. iPhone 6S ile değiştirmek istiyorum. Nasıl olur?
  88. Curesto

2500 TL Akıllı Telefon Önerisi

Teşekkürler.
  89. Curesto

Evet.
  90. Curesto

1 hafta GM 20 Pro aldım. Yine de teşekkürler.
  91. Curesto

Merhabalar. 2500 TL bütçe ile alınabilecek, en performanslı akıllı telefon modeli nedir?