Arama sonuçlarınız

1. PROMACREUS

Bilgisayar Fanı

merhabalar bayadır gamepower dark side kasayı kullanıyorum ama kasada tek egzoz fanı var ayrıyetten fan alacağım marka ve model aynı olsun istiyorum ama ürünün modelini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  2. PROMACREUS

Bilgisayar ekranı

Bilgisayar ekranı arada sırada siyah kalıyor 1 kaç sn ye genellikle klima açıkken daha fazla oluyor ama psu dan mı yoksa ekran kartı veya hdmı kablosundan mı bilmiyorum sebebi ne olabilir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
  3. PROMACREUS

Bilgisayar her açıldığında chromedan yeni sekme reklam vb. şeyler geliyor

Ben evde yokken canım aile üyelerim internetten film izlemişler sonra ben geldiğimde bilgisayarı açtığımda chrome 1xbet,world of tanks, trendyol vb. sekmelerde reklem açılıyor virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı chrome ile alakalı bir şey sanırım yardımcı olursanız sevinirim yoksa kardeş...
  4. PROMACREUS

Ekran geç geliyor

Merhabalar bilgisayar ekran geç geliyor öyle 5 10 dk sonra değilde saniye belkide ama bilgisayarı açtığımda bazen sadece hoş geldiniz yazısı yada direk masaüstü ekranı geliyor sıkıntımsa şu bios ayarlarına giremiyorum ekran yokken f2 delete vb. Tuşlara basmama rağmen biosa giremiyorum eğer...
  5. PROMACREUS

Monitöre ekran geç geliyor

Merhabalar bilgisayar ekran geç geliyor öyle 5 10 dk sonra değilde saniye belkide ama bilgisayarı açtığımda bazen sadece hoş geldiniz yazısı yada direk masaüstü ekranı geliyor sıkıntımsa şu bios ayarlarına giremiyorum ekran yokken f2 delete vb. Tuşlara basmama rağmen biosa giremiyorum eğer...