Arama sonuçlarınız

1. L

Öneri 1500-2000 Tl Freesync, 144 Hz, Ips Panel Monitör Önerisi

AMD tabanlı APU bir sisteme sahip olduğum için FreeSync özellikli bir monitör arıyorum diğer özellikler zaten başlıkta yazıyor, şimdiden teşekkürler.
  2. L

Bios güncellerken, checking media, boot fail hatası alıyorum ve şuan laptop açılmıyor

teşekkür ederim, dediğiniz gibi rehberleri okuyup yapabildim, tekrar tekrar teşekkürler ama önceden (C) ve (D) olarak 2 sürücüm yani disk vardı ama şuan tek (C) var ve (C) 100 gb ayarladığım gibi ama Windows kurulum ekranında Cmd den kurulumu yapacağım diski biçimlendirip devam ettim, cmd ile...
  3. L

Bios güncellerken, checking media, boot fail hatası alıyorum ve şuan laptop açılmıyor

teşekkür ederim, bende diyorum nerden iniyor bu dosya diye arayıp duruyordum :D
  4. L

uğraştırdım sizi kusura bakmayın ama bir sorum daha var, '' Windows 8.1 Single Language 64 bit UEFI olarak kurun. '' Dediniz. Win 8.1 single language iso dosyanı indirip Rufus da USB'me UEFI GPT olarak yazdırmam mı lazım yoksa, Microsoft da UEFI Win 8.1 single language diye direk UEFI diye...
  5. L

LoL kasma sorunu

bilgisayar özelliklerini atarmısın. Bir de şunları yapıyor musun -Driver güncellemeleri -Pc içi temizlik -Düzenli Termal macun yenilemesi Ve herşeyi en alta indirme Çözünürlüğü En yüksek ayara veya masaüstü çözünürlüğüne ayarlayıp grafik ayarlarını da düşük-orta yaparsan ekran kartını daha...
  6. L

Yaşım 13 boyum 1.40

boy uzatma egzersizlerini araştır minumum 5 cm uzatır, ama uzun vadede fayda görürsün, kişiden kişiye de değişiklik gösterebilir. 3 ile 6 ay civarı yapılıyor bu egsersizler, bide yaşın daha gelişim dönemini tamamlamaya yaklaşmamış bile dert etme uzatsın senin yaşlarında bende arkadaşlarımdan...
  7. L

anladım, daha önce böyle bir kurulum yapmadım, internetten araştırıp halledebileceğim bişey mi, yoksa bir bilene gitmelimiyim?
  8. L

ilgi alakanız için teşekkür ederim. bir sorum var Bu cihaz için Win 10 fazla değil mi, Win 10 için özellikleri pek iç açıcı değil gibi ve Win 10 a yükseltirken performans olarak düşüş yaşarım diye düşünüyorum yine de önerir misiniz Win 10 a yükseltmemi? , arada bir kafa dağıtmak için...
  9. L

Lenovo g50-30 Win 8.1 laptopumun Güncellemelerini yapmak için Lenovo'nun sitesine girdim, ürünün adını/seri numarasını doğrulayıp güncellemelere geçtim herşey iyi hoş giderken sıra bios güncellemeye geldi, otomatik kurulum olacağını açıklıyor du setup da, gerekli bilgileri yazmışlar -Kişisel...