Arama sonuçlarınız

1. N

Öneri M31 2020 alınır mı?

Bu arada en yakın fotoğraf 6 santim uzaklıktan çekildi.
  2. N

Soru Bozuk Flash

Peki deneyeceğim. Şimdiden teşekkürler. 1630086245 Hiç birrr şeye yaramadı. Zaten bildiğim gibi cillop gibi tertemiz çıktı.
  3. N

Kalite için kusura bakma. Tek el ile çektim ve çektiğim telefonun çözünürlüğü düşük.
  4. N

Bana göre iyi. 1 santim gibi. İstersen fotoğraf atmaya çalışırım.
  5. N

Şu an M31 den yazıyorum gayet memnunum. Ancak M52, M42, M62, A72, A52 gibi cihazlarda bakabilirsin. Ama M31 alırsan pek pişman olmazsın. Bubarada cihaz One UI Core kullanıyor. Belirtmekte fayda var.
  6. N

Soru Bozuk Flash

Windows 10 32 Bitten 64 bite çıkarmak için flashi biçimlendirme bicimlendirirken bicimlendirilemedi dedi. Ondan sonra bir iki kez açıldı bir daha flash i açamadım. Sorun su ki bilgisayar flash i görüyor ancak flash takıldığında hatalar veriyor. Örneğin CMD ADMİNİSTRATOR olarak açılmıyor, disk...
  7. N

Github Dosya Gizliliği

Çözdüm. Meğer görmemişim.
  8. N

Glitch Discord Kodlama Açığı/Tehlikesi

Visual kullanıyorum kafam rahat??
  9. N

Github Dosya Gizliliği

GitHub da bir depo dosyası açtım ama yanlıslıkla gizli acmısım onu nasıl herkese acık yapcam? İki saat botu geçirmeye çalıştım. Ve 1700dosyayı yine 2 saat geçirmek için uğraşmak istemiyorum.Ha birde herkese açık yapmak istiyorum çünkü uptime a koycam botu ama gizlide görmüyor. Yardım eder misiniz?
  10. N

slmgr -rearm yazsam sorun olur mu?

Bir şey fark ettim. Win 10 anahtarında uyarı çıkıyor. * Varsayılan anahtar - etkinleştirme için Dijital Lisans gerektirir Tabi bu ingilizce yazıyor.
  11. N

Tamam denerim şimdi. Ancak maalesef diz üstü değil. Bundan sonra bidaha da temiz kurulum yapmam .d
  12. N

Çok teşekkür ederim. Program da gayet güzelmiş. Ancak maalesef fabrika çıkışı Windows 7 anahtarını göstermiyor. Sanırım 7 den 8e temiz kurulum yaptığımdan. Ama orda Windows 10 anahtarını başka 8.1 anahtarını başka gösteriyor. Neyse artık bascaz formatı ikisinide denicez. Çok teşekkür ederim...
  13. N

1-Peki ürün anahtarını hiç kullanmasa ne olur? 2-Windows 7 Ultimate 64-Bit ürün anahtarı Windows 10 Pro 32-Bit de çalışır mı? 3-Eğer çalışıyor ise diğer pc hala çalışır mı? Yoksa o devre dışı filan mı kalır? 4-Ben Windows 7 Ultimate dan 8.1 e sıfır kurulum yaptım. Ben...
  14. N

Gta 5 de fps

O sistemle 20-25 FPS? GTA 5 okadar zorluyor mu? Nazı yaniiii. kafayı yicemwajufvbınhvpgrhvg
  15. N

Android 4 e zoom yükleme

Nedense pp çok hoşuma gitti
  16. N

Telefon önerisi

Tarihlere bakmadım wrege
  17. N

Android 4 e zoom yükleme

Aklıma gelmedi. Vay be
  18. N

Android 4 e zoom yükleme

O sizin APK yüklemeyi bilmiyeceğinizi düşündü. İstersen pcye kur. İstersen emulatore kur. Ama 4.0 da açılmaz...
  19. N

Telefon önerisi

Seçenekte olmasada S21 Ultra 5G öneririm ayrıca değişim kampanyası ile 3.499 tl den başlayan fiyatlar var kaçırmayın.
  20. N

8 yıllık iphone deneyiminden sonra hangi telefonu almalıyım?

Galaxy' nin yeni üyesi: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Size İphone dan daha iyi deneyim yaşatıcak. Mi 10 T de güzel. Ancak S21 yeni çıktı özellikleri müq ayrıca kamera dizaynı saşma çünkü güzel özellikler vaad ediyor... 1611166350 Bence Android en iyisi.
  21. N

Hangi telefonu almali

Şimdi Samsung Members ta fark ettim. Değişim kampanyası ile 3.399 Tl den başlayan fiyata satıyorlar. Bence kampanyayı kaçırmayın...
  22. N

Hangi telefonu almali

Kesin karar! Bütçeniz varsa Samsung Galaxy S21Ultra 5G alın. Cihaz taze taze alın kullanın. 100X yakınlaştırma vs. işinizi katkat görür. Telefon yeni olduğundan bi ihtimal Android 11 geç gelebilir. Ayrıca telefonun kamera dizaynına bakarak vazgeçmeyin!
  23. N

Fotoya gerek yoktur diye düşündüm: Windows(R), Professional edition: Toplu etkinleştirme 19.07.2021 09:32:57 tarihinde sona erecek 1611165170 Evet doğru biliyorsunuz.
  24. N

Kolay bir soru. işletim sistemim anladığım kadarıyla demo. Şu anlık hiç bir uyarı gelmedi. Ancak bu gün bu komut geldi aklıma 154 gün sonra etkinleştirme bitiyor diyor. O zamanın gelmesine 2gün kala CMD' yi yönetici olarak açıp slmgr -rearm kodunu açsam ve bunu orda yazdığı gibi 101 kez yapsam...
  25. N

Ekran Kartı Performansı

Sonradan bakan olurmu bilmiyorum ama flashı, rami vs. aldım (ram bulmak baya zor oldu hep 2. el vardı) sonra *** forumda Windows 8.1 Yükseltme yardımcısı diye bir uygulama buldum. çoğunuz biliyodur. 3 eksik ozellik gosteriyor aslında 5di 2 sorunu çözdüm. 1-Dokunmatik ekranım yok ama hareketler...
  26. N

Telefon Almak Istiyorum.

Ben hepsiburada indiriminden 2.600e aldım. Oraya 2.400tllik bir öneride bıraktım. Isterse tercih etsin diye:D 1607697587 Neden öyle diyorsun ki? 6Gb Ram, 6000mah batarya, 15w hızlı şarj, 128 Gb depolama(şunu söyliyim sistem güncelleme sonrası ne kadar yer bilmiyorum), Android 11 ve One UI 3.0...
  27. N

Telefon Almak Istiyorum.

M31 öneririm ben kullanıyorum memnunum. Ayrıca Android 11 alacak telefon bakın. Realme 6 da olabilir.
  28. N

Ekran Kartı Performansı

Aa evet hiç bakmadım. Bizimkinde ne marifetler varmış haberimiz yok. Ama ben 8.1 kullanırım, arkadaşımda yükseltti kasmaya başladığını söyledi. O zaman benim ekran kartı GeForce 9500GT, DirektX 9.
  29. N

Ekran Kartı Performansı

Evet eski. Aldığımızda Windows Vista yeni çıkıyordu galiba.
  30. N

Ekran Kartı Performansı

Evet var, şu anda ram bakıyordum. Birde CPU-Z programı ddr2 ram diyor doğrumudur?
  31. N

Ekran Kartı Performansı

Ben windows 7 ultomate kullanıyorum zaten ancak Microsoft daha çok baskı uyguluyor artık. Ayrıca windows 8 istememin bir sebebine microsoft store. Biliyorsunuz hangi sitenin uygulamada ne değişiklik yaptığını bilmiyoruz. Ayrıca Windows Mail vs. Bunlar benim için önemli ve Microsoft artık bunları...
  32. N

Ekran Kartı Performansı

Çok teşekkürler. Xaten kurcaktımda ekran kartı biraz eski oldüğündan terettüt etmiştim.
  33. N

Ekran Kartı Performansı

Arkadaşlar Nvidia 9500GT ekran kartı win 8-8.1 açarmı? İnternette araştırıyorum yararlı sonuç bulamıyorum. Veya bunun bildiğiniz uygulaması var mı? Sistem gereksinimlerine baktım her şey uyuyor: 2 GB Ram 200 GB disk alanı 2.93ghz E6500 Pentium(R) Dual-core cpu Ayrıca elimde CPU-Z programının...
  34. N

Anlık Görüntü Aktarımı

Arkadaşlar bende bir bilgisayar var. Ekran kartı ve monitör yok. Bunlar diğer kasaya takılı. Ben bir uygulama sormak istiyorum. Bilgisayar açıldığı anda kendiliğinden açılsın, görüntü olmadan kolay eşleyelim ve mümkünse uzaktan kontrol özelliği olsun. Böyle bir uygulama varmı? Apowermirror...
  35. N

Sistem Kaldırır mı?

Biliyorum. :neutral::expressionless: Bu bilgisayarı aldığımda windows Vista yeni çıkıyodu galiba.
  36. N

Ekranımda renkli kareler hatası

Windows 7 kur? Sorun olmazsa şansını deneyerek arttır :) windows 7, windows 8, windows 8.1. Şaka yapıyorum direk windows 8.1 kurun internette bir adam seri nomuydu neydi onu veriyodu.
  37. N

Sistem Kaldırır mı?

teşekkür ederim...
  38. N

5 dersden kalıyorum ama edebiyattan geçiyorum sınıfı geçicekmiyim?

Evet ama geri geldi diyor bazıları. Bizim müdür. Yar. Sınıfta kalacaksınız diyor, kalkmadım diyince orası belli olmaz diyor. Esrarengiz bir durum.
  39. N

En çok izlediğiniz YouTube kanalı?

Nasıl? Sen benim yorumumu görmemişsin!
  40. N

En çok izlediğiniz YouTube kanalı?

Internationel TV, Kozmik karınca, barış ozcan, Mezarci, Pubg mobile, pubg mobile tr, Tonguç akademi, Röportaj adam, alan becker, Pubg, teneke kafalar, viva la dirt language, webtekno, sdn, olumlu bak, 5 yasinda gibi aciklama. bu kanallar.
  41. N

Sistem Kaldırır mı?

İşlemciyi yenileyemem . 6 GB ram yapacaktım ama bulamadım. Birde ramin ddrsini bilmiyorum anakartta yazmiyor. Cmd haklısın hatırlamıyorsam ddr3 diyor. Suanki ram 800mhz hızında. 1607016424 Oyun oynarken temayı kaldırcam.
  42. N

Sistem Kaldırır mı?

Kusura bakma yazmayı unutmuşum NVIDIA GEFORCE 9500GT 1607015159 Dostum yanlış anlamışsın. Pubg değil Pubg Mobile. Keşke Pubg açsa. Ama işte...
  43. N

Sistem Kaldırır mı?

Merhaba, ben pcden Pubg Mobile oynamak istiyorum. Ben bi ara denedim görüntü çok kötüydü kasıyodu ve oyuna girince çıkan seyler gozukmuyodu. Ramdendir dedim. Rami 4gb yapsam açılırmı? Yani pekte anlamıyom minimum gereksinimlerine baktımda. Size sistemimi şöyle gösteriyim: AYRICA WİNDOWS 10...
  44. N

Sadece yakın çevresinde korona olanlar?

Allahtan ağır geçirmediler. Ama aynı anda 8 hapı yutuyorlardı. Bacakları filan ağrıdı bayaa. Sonra geçirdi. AMA NEYE GORE 14 GUN SONRA IYILESTIN DEDILER HİÇ TEST YAPMADAN OLDU! EĞER BAŞTAN BİLE BÖYLEYSE BEN DURUMUMUZA SUKRETIYORUM!
  45. N

Pcyi otg olarak kullanma

Merhaba, SM-M315F/DSN cihazını kabloyla pcye bağlayıp kontrol edebilir miyim? Bir sürü usb ile kontrol uygulaması denedim pc açmadı. En iyi programları denedim; ApowerMirror, Scrcpy, Teamviwer, AirDroid, Dell Mobile Connect (zaten pc win 7 Ultimate), Vysor. OTG almak istemiyom evde fare...
  46. N

Windows 10 sıfırlama

evet buyuk ihtimalle nereye kurcan dicek demezse esselaaaa
  47. N

Windows 10 sıfırlama

videoları var araştırıp bulursun
  48. N

Redmi Note 8 Pro

root varmı? Ayrıca bazı cihazlar android 10 almadan android 11 çıktı eylül başlarında mükkemmel bir sürüm android 10u boş ver cihazın kaldırıyorsa android 11 kur.
  49. N

M21 VS Realme 6

tmm 20 msj olsun dediginizi alıcam ama şu an realme 6 daha yoğun. Bu cihazları kullanan varsa bana e postadan ulasabilir mi? [email protected]
  50. N

bilgisayarım windows 10 kaldırır mı ?

win 7 pro super olur ama illa ben metro istiyom diyosan 8.0 veya 8.1 kur ama 64bit olsun. win 10 çok kasar ama belki rica edersen microsoft senin için windows 9 hazırlarlar:). ben şuan windows 8.7 kullanıyom:p bunları satıyom:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
  51. N

Hiç Clash Of Clans oynadınız mı?

Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
  52. N

Zaman Makineniz OIsaydı Hangi Yıla Gitmek İsterdiniz?

Tabiki Osmanlı' nın kuruluş yıllarına. Atom bombası geldi deri yok, dolar kaç tl derdi yok, hava kirlenmiş derdi yok, su azkalmış derdi yok, işsizlik derdi yok, bütün dünya senden korkuyo, sayende bu günkü dünya haritasının temelleri atılmıs, o uzaya gitti bu gitmedi yok, hangi cihaz alsam derdi...
  53. N

M21 VS Realme 6

Realme 6 için çok şikayet var ama m21'de ya insanlar kullanmıyor yada hiç sorun yok hiç bir şikayet bulamadım. Şunu belirtiyim aktif oyuncuyum, PUBG Mobile ve Among Us oynuyorum(sadece:p). Siz olsanız ne tecih ederdiniz? Birde 3 ayda 1 sıfır kuruluma dayanıcak...
  54. N

Metro Royale

way be yakında 1 saniyede %100 olur :')
  55. N

Metro Royale

Sonuç olarak realme 6 açar diyonuz çünkü fikrim değisti birde realme 6 emuimi ve android11 alacakmı
  56. N

Metro Royale

TŞK yardımcı oldunuz. 2 nizde realme 6 4gb iyi 30 w hızlı şarj görünce ben...
  57. N

Metro Royale

evet öyleymiş.
  58. N

Metro Royale

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/realme-6-8gb.html Burdan baktım yanlış oldu o zaman
  59. N

Metro Royale

Süper!!! Ama many 3500 biraz pahalı.
  60. N

Metro Royale

Güzelmiş ama daha ucuz bataryası iyi 2000-2600 TL arası ideal.
  61. N

Metro Royale

Sistem gereksinimlerini bilen yokmu yani?
  62. N

canı sıkılan gelsin bakalım

aslan
  63. N

canı sıkılan gelsin bakalım

LAMBORGİHNİ
  64. N

Uygulama Güncelleme Sorunu

galaxy store kullan B-) Başka çözüm bilmem haa bir tane daha var Ama yok kardeş yapamam. Hayat felsefeme uymaz diyorsan yedekle verini bas formatı ama cihazın android 11 alıcaksa bekle yayınlanınca sıfır kurulum yap.
  65. N

Metro Royale

evet bende öyle düşünüyodum ama note 8 hd açmıyor. Birde benim için bataryada önemli. 2 telefonun bataryası 4000-5000 mah arası. m21 6000mah tercih etmemin sebebi bu. Ayrıca redmi note serisi emui alıyo diye hatırlıyorum tercihimde onun katkısıda var.
  66. N

Oyun tavsiyeleri - iyi sistem :)

sE gta 5, among us gta 5 oynamıyom ama neyse :)
  67. N

Ne dinliyorsunuz?

68. N

Oyun tavsiyeleri - iyi sistem :)

PUBG, PUBG LİTE, PUBG MOBİLE
  69. N

Ram ile ilgili soru

nasıl açmaz!! ben 1 gb ekran kartı 2 gb ramle zula ve pubg lite açtım. :cool: ama pc pubg lite biraz hüzünlü :'-( ama zula iyidi. sana e posta versem birlikte among us oynasak arada?
  70. N

Sadece yakın çevresinde korona olanlar?

Benim teyzem, kuzenim, anneannem, enistem
  71. N

Metro Royale

Arkadaşlar oyunu oynayanlar bilir. PUBG MOBİLE BETA' da şuan 1.1.1 güncellemesi var. ve bu güncellemede Metro Royale modu var. Bu modun sistem gereksinimleri nedir? Elinde Samsunsung Galaxy M21 veya M20 olan varsa gpubgm sitesinden indirip girmeye Metro Royale çalışabilir mi? Veya isistem...
  72. N

Ara Kart

https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/asus_rampage_iii_rog_expander_01-jpg.21431/ Bunun gibi ana kart birleştirm derseniz çıkıyor. Gerçekliğini sormak istedim. 1603800387 Bu adamın yaptığı şey işimi görecektir. Ama şunuda belirtiyim ana kartların ddrsi farklı baktım ama anlayamadım kartta...
  73. N

Ara Kart

Merhaba. Elimde fazladan ana kart var. Bunları birleştirip fazla olanı 'ara' kullandığımı 'ana' kart yapma şansım varmı? Hem bu sayede performans, slot ve cpu değerinde artış olacağına inanıyorum. Ayrıca *..* forumda buna benzer konu vardı. ADAM DAHA FAZLA SLOT ELDE ETME AMACIYLA YAPMIŞ...
  74. N

RAM Aktarma

Kesinlikle multi ulti yok. aklıma takıldı ondan sordum ama tesekkurler 2 saatte bu kadar yanıt forum gercekten müq.
  75. N

RAM Aktarma

Merhaba arkadaşlar saçma bir soru daha. Telefondaki rami pcde kullanabilir miyim? Yani usb kabloyla rame giden verileri telefona aktarabilir miyim?
  76. N

Yurtdışından ıphone satın alacağım

Tam bilgim yok ama size küçük bir fikir alacağınız bayiyi araştırın. Gönderme aşamasında sorun olabilir. Mümkünse kapıda ödeme yapın ve ödemeden önce ürünü imeisini İPsini kontrol edin. Ve tüketici hakları yurt dişini kapsıyor mu bir bakın.
  77. N

Gameloop guncelleme

Merhaba arkadaşlar, size çok cahilce bir sorum olacak. Gameloop' u güncellemek istiyorum. Ancak içinde bir çok uygulama var. Gelelim soruyaa, ben bu uygulamalara ve içindeki verilere zarar vermeden Gameloop'u güncelleyebilir miyim?
  78. N

Steam Oyun guncelleme

Hmm... Teşekkür ederim. Yani benim bunu güncellemek için şansım yok.
  79. N

Steam Oyun guncelleme

Cevap yok sanırım.
  80. N

Steam Oyun guncelleme

Merhaba! Ben uzun zaman önce steamden PUBG yükledim. Pcye format atmak için oyunu flasha attım. Flaş kayboldu sanırken kasanın CD bölümünün üstüne bantlamisim? Geçen ram takarken CD açılmadığıni hatırladım ve üstünde buldum. Her neyse oyunun sürümü 1.0 eski Steam epostam banlandigi icin (Askıya...