Arama sonuçlarınız

1. F

Soru Asus h310m pro vdh plus

Arkadaşlar şu anakartı almayı dusunuyorum yanina 5 6 bin liralik ikinci elden nasil bir sistem toplayabilirim? Anakart link :MSI H310M PRO-VDH PLUS - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 1060508957
  2. F

Soru Ps4 slim harici harddisk öneri

Ps4 slim 500gb konsolum var ekstra depolama için harici harddisk almayı düşünüyorum herhangi usb 3.0 hdd alsam kullanabilirmiyim?
  3. F

Soru Exxenspor

Exxenspor reklamlı paketinde ne sıklıkla reklam veriliyor.
  4. F

75mb internet ile geforce now da iyi bir performans alamiyorum

Testlerde 7-8 arası çıkıyor yeterli değimii
  5. F

75mb internet ile geforce now da iyi bir performans alamiyorum

Arkadaşlar başlıkta da söylediğim üzere 75mb adsl internetim var fakat geforce now da drop çok oluyor. Bunun herhangi bir çözümü varmıdır.
  6. F

Hesap halinde satılan ucuz oyunlar

Arkadaşlar red dead redemption 2 almak istiyorum fakat orjinali çok pahalı Instagram'da bazı sayfalarda hesap halinde 100 150 TL arası satılıyor daha önce alan varsa güvenilirmidirler.
  7. F

geforce now witcher 3

geforce now u kapatıp tekrar açtığımda gider diye düşündüm. teşekkürler.
  8. F

geforce now witcher 3

arkadaşlar geforce now premium hesabım var, witcher 3 oynamak istiyorum ancak geforce now dan oyunu başlattığım zaman steamden oyunu indirmeye başlıyor. çözümü bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  9. F

PS plus

Arkadaşımla hesaplarımızı kardeş hesap yaptık onun hesabında PS plus üyeliği var Benim hesabımda yok onun üyeliğiyle kendi hesabımda online oyun oynayabilirmiyim
  10. F

PlayStation hesabı

Evet
  11. F

PlayStation hesabı

Bir PlayStation hesabı iki kişi tarafından kullanılabilir mi ?
  12. F

FPS değerleri normal mi?

8gb ddr3 ram gt540m 1gb ekran kartı i5-2410m 2 çekirdek 2.5 ghz 480gb ssd bu pc ile csgo da 50 60 arası alıyorum normal mi cevaplayanlara teşekkürler
  13. F

netflix açılmıyor.

kendiliğinden düzeldi ilginenenlere teşekkürler
  14. F

netflix açılmıyor.

hesabi iki kişi kullanıyoruz başka kimsede yok 1603984325 ayrıca sitesi hiç açılmıyor bu siteye ulaşılamadı diyor 1603984482
  15. F

netflix açılmıyor.

16. F

netflix açılmıyor.

arkadaşlar netflixde dizi izliyordum bölüm bitince diğerine geçeyim dedim ama açılmadı daha sonra netflixi kapattım ama daha açamıyorum televizyon pc den giriş yapamıyorum sadece bilgisayardan vpn açınca girebiliyorum noldu da bi anda bozuldu ???? cevaplayanlara teşekkürler
  17. F

PS4 plus

PS plusta bu ay NFS payback veriliyor bedava ama benim PS 4 um yok gelecek ay alacağım bu ay ps stora girip plus üyelik alıp NFS yi oyunlara eklesem PS4 aldığımda oyunu oynayabilirmiyim Teşekkürler