Arama sonuçlarınız

1. alutsa

Snapchat Puanım Artmıyor

Merhabalar. Arkadaşlarımda snap puanım 9700 civarıyken bende 49bin civarı. Snap puanımın arkadaşlarımda güncellenmesini nasıl sağlayabilirim?
  2. alutsa

GTA 5 Açılmıyor

Merhabalar. Bugün GTA 5'in heist güncellemesini indirdikten sonra GTA 5 açılmamaya başladı. Sürekli "Connecting to Rockstar Games Services" ekranına gelip oyunu baştan başlatıyor(connecting ekranı geldikten 5 saniye sonra kayboluyor ve oyun yeniden başlıyor[yeniden başladığını epic'in...
  3. alutsa

Depolama Arttırma

Merhabalar. Bilgisayarımın (HP-Pavilion 14-BK004NT) depolama alanı bana yetmiyor. Bende yeni bir ssd almaya karar verdim fakat ssd için ikinci yuvası var mı bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler.
  4. alutsa

Öğrenci Para Kazanma Yolları.

Merhabalar. Öğrenci olduğum için ve almak istediğim şeyler olduğu için biraz çalışarak para kazanmak istiyorum. İnternet üzerinden yapılabilecek iş önerisi olan var mı? (Logo tasarımcılığı ve yazılım hakkında pek bir bilgim yok)
  5. alutsa

PC Sabaha Kadar Açık Kalırsa

abi ayıptır sorması bilgisayar o kadar saat boyunca ne yapıyor
  6. alutsa

5k civarı monitörlü sistem

önerilerinizi bekliyorum
  7. alutsa

PC Sabaha Kadar Açık Kalırsa

kanka ben daha bugün yaptım hiçbir sorun olmaz rahat ol
  8. alutsa

Cyberpunk2077 Kaldırır Mı?

Peki rdr2 kaldırır mı
  9. alutsa

Ama bu bir laptop
  10. alutsa

optimizasyon sonrası ne kadar alırım sizce
  11. alutsa

Bilgisayarımın özellikleri şunlar: İşlemci: Intel Core i5-7200U (2,5 GHz taban frekansı, Intel Turbo Boost Teknolojisi ile 3,1 GHz'e kadar, 3 MB önbellek, 2 çekirdekli) RAM: 8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB) Video Grafik: NVIDIA® GeForce® 940MX (2 GB DDR3 ayrılmış)ve Bağımsız(sitede böyle yazıyor)...
  12. alutsa

220 TL bütçe Bluetooth kulakiçi kulaklık istiyorum

Ama zaten çözümü kolay olduğu için bence de bir sorun teşkil etmez.
  13. alutsa

220 TL bütçe Bluetooth kulakiçi kulaklık istiyorum

Selam. Bende de airdots var ama ara sıra eşleştirme sorunu yaşıyorum ve bazen bağlantı kopuyor ama nadir. Eğer bunlar benim için bir sorun değil diyorsan alınabilecek F/P kulaklıklardan.
  14. alutsa

Fiyatına Değer Mi?

Merhabalar. Bu mouse fiyatını hakediyor mu? Geneliikle Valorant,CS:GO,GTA V tarzı oyunlar oynuyorum.(bu paraya x bir mouse alırsın demesseniz sevinirim sadece iyi mi değil mi bir de parasını hakediyor mu ona göre alacağım çünkü)Teşekkürler...
  15. alutsa

Kaç TL Eder?

Merhabalar. Daha 9 aylık olan bilgisayarımın ne kadar edeceğini öğrenmek istiyorum. Kozmetik açısından sorunu yok. Şarj aleti orijinal yani her şeyi ilk günkü gibi.
  16. alutsa

RGB Kulaklık Önerisi

100-150TL arası rgb oyun kulaklığı önerir misiniz ? Teşekkürler!
  17. alutsa

50 TL Mouse Önerisi

50TL civarı rgb mouse önerir misiniz? Teeşekkürler!
  18. alutsa

Oyun Önerisi

garantiye göndermiştim 1 ay önce zaten format atıldı
  19. alutsa

Oyun Önerisi

crack olmayan oyunlarda da kasıyor. mesela gta 5'te orta ayarlarda 24 fps sabitledim ve nadir kasıyor ama aynı şeklide valorant full en düşük ayarlarda yine de kasıyoer
  20. alutsa

Oyun Önerisi

sürekli bu kasma sorununu yaşıyorum
  21. alutsa

Oyun Önerisi

nasıl çözebileceğim hakkında bir fikriniz var mı
  22. alutsa

Oyun Önerisi

crysis2 indirdim ama çok kasıyor diğerleri de kasar mı veya kasması normal mi
  23. alutsa

Oyun Önerisi

Merhabalar. Ben singleplayer içeren bir savaş oyunu arıyorum. COD MW3'ü defalarca bitirdim. O tarzda bir oyun olursa sevinirim. Bilgisayarımın özellikleri: (Not: ekran kartı olarak intel hd graphics 620'de var ve genellikle oyunlarda onu kullanıyor(bilgisayar otomatik ayarlıyor)) daha fazla...
  24. alutsa

Bir hoca neden zor sınav hazırlar

enayidir
  25. alutsa

Laptop Elektrik Çarpıyor

büyük ihtimalle çünkü sorunu internetten araştırırken hep hp pavilion serisinde sorun olduğunu fark ettim
  26. alutsa

Laptop Elektrik Çarpıyor

Merhaba. Bende hp'nin "pavilion 14-bk004nt" laptopu var. Ama bu laptop biraz zorlansın hemen elektrik çarpıyor. Şarjdaykende şarjda değilken de elektrik çarpıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler!
  27. alutsa

Kontorland Ap7 Kullanıcı Yorumu

Merhaba. Ben kontorland ap7 almayı düşnüyorum. kullananlar varsa yorumu ne olur.(ets2 için alacağım ilerde fernbus simulator alıp oynayabilirim)
  28. alutsa

Direksiyon Seti Tavsiye

Bütçe max 500tl 1603974491 valla param olsa hiç düşümem ama türkiye şartları ...
  29. alutsa

Direksiyon Seti Tavsiye

Merhaba. 90 derece olmayan ucuz bir direksiyon seti arıyorum. Vites olmasına gerek yok ama olursa iyi olur. İkinci el düşünmüyorum. En ucuza 1 haftada bozulmayacak kaliteli bir öneri arıyorum. Teşekkürler! Not: Ets2 için düşünüyorum
  30. alutsa

FPS Drop çözümü

lütfen biri yardım etsin
  31. alutsa

FPS Drop çözümü

bende sabit 30'a ayarladım ama bi anda 3-4 fps civarlarına düşebiliyor 1603785813 nasıl yapılıyor
  32. alutsa

FPS Drop çözümü

ya yardım edebilecek biri yok mu
  33. alutsa

FPS Drop çözümü

Merhabalar. Oyun oynarken( Valorant, CS:GO, GTA 5,vb) en düşük ayarlara çekmeme rağmen sürekli FPS drop alıyorum. Isınma ile ilgili olacağını sanmıyorum çünkü GTA5'i 60-65 derece arasında oynuyorum. Sorun ne olabilir? Ayrıca laptop soğutucu kullanıyorum fakat durumlar aynı. Bunlar...
  34. alutsa

Müzik Yüklenebilecek, Bluetoothlu Akıllı Saat Önerisi

Merhaba. İçine müzik yüklenebilecek ve bluetooth'lu bir akıllı saat/bileklik arıyorum. Bilinen markalar olursa daha iyi olur. Bütçe max:500. Teşekkürler!
  35. alutsa

Tarife Değişikliği

Merhaba. Şu an ttnet'in bir tarifesini kullanıyoruz ve şubat 2022'ye kadar tahhaaütümüz var.Birde şu an taşınma durumumuz var. Eğer taşındığımız yerde fiber bulunuyorsa geriye kalan zamanı ödemek zorunda mıyız yoksa tarife değişikliği yapabilir miyiz? Veya eğer değiştirirsek ne kadar öderiz...
  36. alutsa

Hangi tarayıcı?

edge bana çok yavaş geliyordu hala yavaş mı?
  37. alutsa

Hangi tarayıcı?

ben bilgisayarımda opera, telefonumda google chrome kullanıyorum. opera'ya chromeden geçtim, memnunum.
  38. alutsa

Razer Cortex Güvenilir Mi?

Merhaba. Ben bilgisayarıma oyun performansı artsın diye Razer Cortex indirdim. Bilgisayarıma bir zararı olur mu? Teşekkürler
  39. alutsa

Antivürüs programı önerisi

Şu an Malwarebytes'in 14 günlük deneme sürümünü kullanıyorum. Bitince Kaspersky veya herhangi bir antivirüse geçeyim mi yoksa Malwarebytes'i kullanmaya devam mı edeyim?
  40. alutsa

Antivürüs programı önerisi

Merhaba. Ücretsiz bir antivirüs öneriniz var mı? Teşekkürler!
  41. alutsa

Counter Strike: Global Offensive silindi

Merhaba. bugün sabah dün indirdiğim csgo'yu oynamak için bilgisayarımı açtım fakat steam şifremin değişitiğini gördüm. daha sonra gerekli önlemleri nasıl alabilirim? bir de bu olaydan sonra bilgisayarıma restart attım fakat bu seferde csgo'yu en baştan indirmemi istedi ancak dosyalara baktığımda...
  42. alutsa

2020 yılının NBA şampiyonu Los Angeles Lakers oldu!

ama takımın iki yıldızı yokken butler hiç dinlenmeden oynadı ve bence en çok hak eden oydu. ama lj&ad ikilisini de unutmamak lazım. bu arada bende lakers taraftarıyım ve bu şampiyonluğa çok sevindim
  43. alutsa

FPS Drop Sorunu

teşekkürler
  44. alutsa

FPS Drop Sorunu

hocam bilmiyorum da anlatırsanız çok iyi olur bilmiyordum
  45. alutsa

FPS Drop Sorunu

Merhaba. Aşağıda gördüğünüz benim bilgisayarımın özellikleri. Sorum şu; gta 5 yüklediğimde ani fps dalgalanmasından dolayı fps'yi kısıtlamak için nvidia inspector indirip kullanmaya başladım fakat bu sefer oyun aniden donuyor ve oyundan atıyor. sıcaklıkta 60-65 derecelerde gezerken böyle oluyor...
  46. alutsa

2020 yılının NBA şampiyonu Los Angeles Lakers oldu!

butler'a yazık oldu o çok hakediyordu
  47. alutsa

Nasıl para kazanabilirim?

Merhaba. Bu pandemi döneminde dışarı çıkmadan xbox almak için çalışmak istiyorum. Neler yapabilirim?