Arama sonuçlarınız

1. C

Samsung Note 8 Yazılım Sorunu

ya da ağustos sürümünü yükledikten sonra belki telefon yazılım güncellemesi var da diyebilir. şimdi baktım telefona telefon model numarası Çin'e ait IMEI numarası kayıtlı ancak telefon günellemeleri vs hep Çin üzerinden geliyor. Telefonda bu nedenle türkçe olmayabilir ama neden google play yok...
  2. C

evet onlara da dikkat ettim. Türkiye için eylül ayı güncellemesini henüz eklememişler ancak...
  3. C

bu yazılımı Odin üzerinden telefona yüklemeye çalışacağım. Başarılı olursam buraya tekrar yazacağım. Teşekkürler
  4. C

orijinal yazılımı nereden bulabilirim?
  5. C

Telefonun kurulumunu yaptıgımda Türkçe dil desteği yoktu. ((telefon Türkiyeden alınmasına rağmen, faturası vs her şey duruyor kayıtlı telefon)) İngilizce devam ettiğimde ise menüler arasında bazı uygulamaların isimleri çince ya da koreceydi. Menulerde gezdim ve google play i bulamadım. (haliyle...
  6. C

Bu bir yazılım sorunu mu emin değilim; Merhabalar, iş yerimdeki bir arkadaşımdan ikinci el Samsung Note 8 aldım. Kendisi işten ayrıldı ve telefonu hor kullanmış. Ekranını ve arka kapağını yenilettim ve telefonu açtığımda içinde Google Play'i bulamadım. Daha sonra fark ettim ki telefonda Türkçe...