Arama sonuçlarınız

1. Beslutsamt

Alien isolation: Return to the central reactor

Return to the central reactor bölümünde yuvadan ayrılıp Alpha ve beta core bölümüne geldiğimde androidler görünmüyor ve oyun bu bölüme geçerken zorlandı. Ayrıca Alpha beta core kapatma görevlerini yapsam da ilerleyemedim, ne yapmalıyım bilenler yazsın lütfen.
  2. Beslutsamt

Bu saat hangi cinsiyet için?

Almayacaksan hiç takılma :)
  3. Beslutsamt

Silinmeyen uygulamalar

Benim bildiğim PC yi güvenli modda açarsan istediğini silebilirsin ama öyle de olmazsa başka alternatif diyemicem.
  4. Beslutsamt

Gamepower Medusa 7.1 alınırmı?(İNCELEME)

Durumu olmayan alsın tabi.Gidip herkes 1000 TL lık usb li, Bluetooth lu kulaklık alamıyor. Ama Luna modeli de olabilir alternatif olarak.
  5. Beslutsamt

Piyasada satışı olmayan Asus 1660ti Auto extreme.

Olsun o.c ye lüzum kalmaz. 1603314106 Servislik bir mevzu olursa ne olur acaba. Bu da aklıma takıldı. Sorun halledilebilir mi? Yani üretimin durmasıyla servisin bağlantısı var mıydı? 1603314278 Normalde diğer ekran kartlarında süper modeli Ti dan öncedir.Asus bu modelde tersini mi yaptı acaba?
  6. Beslutsamt

Bi tahmin. 1603313599 Aynen ona bulaşmak istemiyorum.
  7. Beslutsamt

Konu ikisi arasında kalmam değil de neden satışı yok kronik sorunu mu var?
  8. Beslutsamt

Kart ve soğutma arasında hiza farkı var soğutmada problem yaşayan birinin yorumunu gördüğümden ona bulaşmak istemedim.
  9. Beslutsamt

Yalnız bu bahsettiğim mevzu bu değil ekran kartı.Link atayım. 1603313273 https://www.itopya.com/asus-dual-geforce-gtx-1660-ti-evo-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/ Ekran kartı bu.
  10. Beslutsamt

Asus geforce gtx1660ti dual o6g evo 6gb gddr6 192 bit ekran kartı' nın satışı yok buna benzeyen bir model de var ancak 2. El garantili almayı düşünüyorum fakat almadan neden piyasada olmadığını sormak istedim çok eski bir ürün mü?Kronik sorunu mu var? Ekran kartının bir sorunu vardı da piyasadan...
  11. Beslutsamt

Need for Speed Hot Pursuit Remastered'ın Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Reklam kokan hareketler mike. Bunlara gerek yok.
  12. Beslutsamt

Asus 1660s mi, MSI 1660 s mi?

Asus ve MSI arasındaki kararsızlık bugün de mevcut ? Yanına işlemci vs ne var önemli değil asusun pahalı olma nedeni bir kaç derece mi sadece başka şeyler var mı bunu merak ediyorum.
  13. Beslutsamt

Zula Gibi Online Takım Oyunu Önerebilirmisniz

Crysis da var.
  14. Beslutsamt

Foruma disslike emojisi getirilmeli

E şimdi senin yorumunu beğenmediklerine göre anlamışsındır. Beğenmediler işte. Ne gerek var :)
  15. Beslutsamt

Kim haklı

Anakart ekran kartı işlemci olmamış nasıl o fiyat şaşırtıcı gerçi şu anda aynı paraya daha iyi sistemler toplanır. Fazla Fazla güven de iyi değil hani...
  16. Beslutsamt

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

kullanmıyoruz
  17. Beslutsamt

5.000 TL'lik laptop önerir misiniz?

https://inventus.com.tr/dedicated/elraenn/elraenn_parva.aspx Zaten bi yere çıkamıyoruz masaüstü alsana. Daha iyi donanımlar da eklenir piyasaya göre daha uygun kaçırma bence bende 5000 olcak ohoo.
  18. Beslutsamt

Kitap önerileriniz var mı?

Yok
  19. Beslutsamt

Kitabını Okuduğunuz Filmler Hangileri?

Yok
  20. Beslutsamt

Ne tür kitaplar okursunuz?

Okumam
  21. Beslutsamt

En son okuduğunuz kitap

Beyaz Diş
  22. Beslutsamt

Ssd Tavsiyesi Lütfen ( Seçtiklerim Arasından )

Incehesap güvenilirdir .... bilişim gibi değildir heralde ben de zamanında bişeler almıştım.
  23. Beslutsamt

Ben incehesaptan ürün aldım alan da biliyorum da diğerlerinden almadım birşey.
  24. Beslutsamt

Anakartının desteği varsa M2 SSD alsan daha iyi değil mi? Fiyatları da yakın.
  25. Beslutsamt

Trendyolda 1650 super!!!

Aynen dalgınlığıma geldi bu kartı da beklediğimden hemen paylaştım :)
  26. Beslutsamt

Trendyolda 1650 super!!!

Gerçi ne fark var ki 1650 Superin o fiyat farkı neden?biliyor muydun?
  27. Beslutsamt

Trendyolda 1650 super!!!

var bi dakka https://www.trendyol.com/msi/geforce-gtx-1650-gaming-x-4g-gtx1650-4gb-gddr5-128b-1xdvi-1xhdmi-1xdp-ekran-karti-p-6236625 Ya işte bazen sıkıntı çıkıyor güvenilir mi bilmiyorum. K.bakmayın super değilmiş.
  28. Beslutsamt

Türkçe Müzik Önerisi

Ama ben olsam Gripin' den dinlerdim Aga bee.
  29. Beslutsamt

Türkçe Müzik Önerisi

Durmuyor acayip yağıyor şimdi zaten gök gürültüleriyle :)
  30. Beslutsamt

Trendyolda 1650 super!!!

Arkadaşlar enteresan bir indirim var şu an güvenilip alınır mı? Diğer sitelere nazaran 500 tl civarı daha ucuz.