Arama sonuçlarınız

1. CoRnHuBTR

Yardım Mikrofonum çalışmıyor

Herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim üzere mikrofonum çalışmıyor. Öncelikle nasıl olduğunu anlatayım DualSense ile mgs 5 oynuyordum bir süre sonra çıktım ve DualSense'nin kablosunu çektim klavyeyi bağladım ve Discord'a girdiğimde mikrofonumun çalışmadığını fark ettim ses bana normal...
  2. CoRnHuBTR

En sevdiğiniz, oyun veya oyun serileri nelerdir?

Öncelikle herkese merhaba, başlıkta da sorduğum gibi. Sizlerin en çok sevdiğiniz, oyun veya oyun serileri nelerdir? Benimkiler: Assassin's Creed serisi, Outlast serisi, Resident Evil 7 Biohazard, The Witcher serisi, Thief, Tom Clancy's serisi. Ve daha niceleri ...
  3. CoRnHuBTR

Tosla kart Black Friday'e özel Steam cüzdan kodu

https://tosla.com/kampanyalar/arkadaslarini-toslali-yap-steam-cuzdan-kodunu-kap Her iki kişi davet edince 10 TL. İki kişi daha davet ederseniz 10 TL daha. Toplam 20 TL'lik Steam cüzdan kodu. Eğer siz de bana destek olmak isterseniz, bu linkle indirip hesap oluşturabilirsiniz: Hadi sen de...
  4. CoRnHuBTR

Ubisoft Store % 20 indirim kodu

Herkese merhaba, ben 2,3 gün önce ubisoft hesabımdan alışveriş yaptım. 200 ünite'den hepsini kullandım. İki tane % 20 indirim kodu verdi 1 tanesini tek kullandım. Diğeri boşta duruyor. Yanlış değilsem verilen kodlar süreliydi. Dedim bende boşuna duracağına siz kullanın. İyi alışverişler. .D...
  5. CoRnHuBTR

Epic Games Black Friday

https://www.epicgames.com/store/tr/news/black-friday-sale-2020-coming-very-soon Kendi sitesinde çıkan, habere göre; Ayın 26'sında başliyacakmış.
  6. CoRnHuBTR

Steam Black Friday

https://steamdb.info/sales/history/ Steam Black Friday indirimleri ne 2 gün kaldı eğer unutursanız diye şöyle bir konu açayım dedim. Bir de: 19 ekimde ücretsiz olarak dağıtılan 2 oyunu almadıysanız, almayı unutmayın! https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-world-next-door/home...
  7. CoRnHuBTR

Sizce nasıl olmuş ?

Merhaba arkadaşlar. Hayatımda ilk kez bir montaj yaptım ve kanalıma attım. Sizce nasıl olmuş? Ve gelişmek için neler yapabilirim? (Elimde tek bu oyun videosu vardı. Ama yakın bir zamanda yeni oyunlarla geleceğim!)
  8. CoRnHuBTR

RYZEN 5 5600X VS Ryzen 7 3800XT

Sizce hangisi? Bu da Benchmark testi AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci | ITOPYA AMD RYZEN 7 3800XT 4.2GHz 32MB Önbellek 8 Çekirdek AM4 7nm İşlemci | ITOPYA
  9. CoRnHuBTR

Sizce hangisi?

Benim tercihim AMD den yana sizce? INTEL Core i7 10700KF 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci | ITOPYA INTEL Core i7 10700K 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci | ITOPYA INTEL Core i9 9900K 3.6GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1151 14nm İşlemci | ITOPYA AMD RYZEN 7 3800XT 4.2GHz...
  10. CoRnHuBTR

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama (28 ekimde çıktı)

11. CoRnHuBTR

Steam cadılar bayramı indirimi başladı

https://store.steampowered.com/sale/halloween2020
  12. CoRnHuBTR

Arkadaşlarını Toslalı yapanlar Steam cüzdan kodunu kapar!

Arkadaşlarını Toslalı yapanlar Steam cüzdan kodunu kapar! 2 arkadaşını Tosla’ya getirdiğinde 10 TL değerinde, 2 arkadaşını daha Tosla’ya getirdiğinde ise toplamda 20 TL değerinde Steam cüzdan kodu kazanırsın. Hadi sen de Tosla’ya gel! ‎Tosla Bu benim davet kodum isteyen olursa bu...
  13. CoRnHuBTR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Evet dostlar, kardeşler herkesin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun.
  14. CoRnHuBTR

Watch Dogs Legion vs Assassin's Creed Valhalla?

S. A. Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi 2 oyun serisi arasında kalmış bulunmaktayım. Assassin's Creed serisinden: Assassin's Creed IV: Black Flag. Watch Dogs serisinden: Watch Dogs 2 oyununu oynadım. İki oyun serisini de birbirinden çok seviyorum. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları aynı...
  15. CoRnHuBTR

Komik dublajlar

Hayatımda izlediğim en komik dublaj. İyi eğlenceler. Sizinde bildiğiniz komik dublajlar varsa beklerim.
  16. CoRnHuBTR

Cyberpunk 2077 ertelendi

17. CoRnHuBTR

Epic Games halloween indirimleri

S. A. Arkadaşlar haberi olmayan arkadaşlarım için. Bu konuyu açmış bulunmaktayım. The Epic Games Store Halloween Sale 2020 is Here! The Halloween Sale 2020 starts Oct 22 and ends on Nov 5. We have 15% to 75% pricing discounts on select game titles. Don’t forget Epic Coupons as well. Check out...
  18. CoRnHuBTR

6.000 TL'ye sistem toplama

S. A. Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi bütçe 6 bin hiç aşamaz (bir arkadaş için toplayacağım) monitör kulaklık klavye mouse içinde Max 6k. Bende böyle bir şey sistem aynı siteden olsa daha iyi olur çünkü montajlı bir şekilde almak istiyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
  19. CoRnHuBTR

Company of Heroes 2'yi isteyen 1 kişiye ücretsiz gönderebilirim

İsteyen varsa 1 kişiye ücretsiz olarak gönderebilirim orijinal Steam'den.
  20. CoRnHuBTR

Steam oyun tavsiyesi

S. A. Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi indirimler yaklaşıyor ve oyun arayışı içerisindeyim hangi tür oyun seviyorsunuz diyenler için Steam istek listem aşağıya bırakacağım istek listemde ki oyunların çoğunu 31 Ekim'de hallowen indirimlerinde almayı düşünüyorum geri kalanları da 27 Kasım'da...
  21. CoRnHuBTR

Steam Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Neden sadece oyunu alamıyoruz ?
  22. CoRnHuBTR

EA Play

S.a. arkadaşlar Steam üzerinden ea play alma gibi bi düşüncem var ama bir yerden okuduğum habere göre aylık paketinde ki oyunların hepsinde 10 saat zaman kısıtlaması varmış . Doğru bilgimi yanlış ise doğrusu nasıl ?
  23. CoRnHuBTR

Ses Kartı

Merhabalar arkadaşlar bazı kasa toplama rehber sitelerinde ses kartı falan kategorileri falan oluyor. Ne işe yarar kartsız kulaklık çalışır mı ? Bu konu da hiçbir bilgim yok . Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim...
  24. CoRnHuBTR

1400 TL bütçeli Ssd

Konuda belirttiğim gibi ssd arıyorum ana kartım : MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI 5100MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP ATX Anakart | ITOPYA ekran kartım büyük ihtimalle : MSI GeForce RTX 3080 GAMING X TRIO 10G 10GB GDDR6X 320 Bit Ekran Kartı | ITOPYA olacak nasıl bir şey önerirsiniz acaba
  25. CoRnHuBTR

Monitör tavsiyesi

Monitör olarak bir,iki düşüncem var ama 2K . Bu ekran kartlarıyla akıcı olur mu veya darboğaz yapar mı . Birde ekran kartı m Nvidia seçeceğim için monitörüm ün G-SYNC uyumlu olması lazım mı. 4K-2K MI ? (3500 - 4000 TL bütçem) GamePower Intense X60 27" 165hz 1ms 2k Wqhd Rgb Curved Gaming Oyuncu...
  26. CoRnHuBTR

Pc donanım uyumluluğu ?

Tahminen böyle bir sistem toplayacağım uyumlu mu veya f/p daha iyisi var mı ? Gpu : ITOPYA - Teknik Bakım veya ITOPYA - Teknik Bakım Cpu : ITOPYA - Teknik Bakım Anakart : ITOPYA - Teknik Bakım Ram : ITOPYA - Teknik Bakım Harddisk : ITOPYA - Teknik Bakım Ssd : ITOPYA -...