Arama sonuçlarınız

1. BoZo321123

Google Chrome 10'dan fazla kısayol ekleme

Merhaba konu başlıktaki gibi açık ve net bunun için bir eklenti falan var mıdır? daha fazla kısayol eklemek istiyorum
  2. BoZo321123

Not defterinde aynı yazıları silmek

Bu resimde de görüldüğü gibi sürekli bir not defterinin içinde alt alta gelmiş durumdalar bunları silemiyorum çünkü yanlarında notlar var ve silmek istediğim zaman onlarıda seçiyor nasıl silebilirim?
  3. BoZo321123

Otomatik screenshot almak

Video alıp 4 saniye de bir kesip freezlemek ve bunu hepsinde yapmak biraz işkence olur fakat şuanda elimde olan tek şey bu bu yöntemi deneyeceğim teşekkürler
  4. BoZo321123

Bunu kendim de biliyorum fakat 20 saniyelik bir video için mükemmel bir zamanlamayla 4 saniye de bir 480 ekran görüntüsünü almamı beklemiyorsunuzdur?
  5. BoZo321123

Bir server tanıtımı için timelapse oluşturmak istiyorum kamera da yapmışlığım var fakat ilk defa bir screenshot alarak timelapse yapmaya çalışıyorum
  6. BoZo321123

Bilgisiyarımın her 4 saniyede bir otomatik screenshot almasını istiyorum nasıl yapabilirim?
  7. BoZo321123

Fare imleci kalıcı hale getirme

Çok güzel .ani formatında bir fare imleci buldum fakat bilgisiyarı yeniden başlattığımda sürekli varsayılan windows faresine geçiyor nasıl kalıcı yapabilirim?
  8. BoZo321123

Pardus kurarken hata!

Aslında mecburiyetten babam öğretmen olduğu için pardus kurmak istiyor windows kuralım dediğimde ise pardusda pardus diyip duruyor bir türlü ikna edemedim bunu da kuramıyorum
  9. BoZo321123

Pardus kurarken hata!

Bilgisiyarıma pardus kurmak istedim fakat önüme gelen hatalar beni tek tek engelledi hepsini çözdüm fakat tek bir hatayı çözemedim ve bu benim pardus kurmamı engelliyor! her şey bittikten sonra pardusu açmak için pcyi yeniden başlatıyorum fakat pardusa girerken şu hatayla karşılaşıyorum failed...
  10. BoZo321123

Konuşma Ayarları Konuşma Dili Değişmiyor

Arkadaşımda zaten ingilizce ve türkçe dil paketi var sadece ingilizce yerini seçemiyor
  11. BoZo321123

Konuşma Ayarları Konuşma Dili Değişmiyor

Merhaba, benim adım Yusuf Efe. Ve arkadaşımla bir problem yaşıyoruz, arkadaşımla oynayacağımız bir oyunda konuşma dilini İngilizce(ABD) yapmamızı istiyor. Bende herhangi bir problem yokken arkadaşımda konuşma dili değişmiyor, ve bu oyun oynamamızı engelliyor. Sevgili bilirkişi lütfen bize yardım...