Arama sonuçlarınız

1. N

Nitrosense Ayar Değişikiği

Merhaba. Acer Nitro 5 laptopumda Nitrosense programında Acer True Harmony ses özelliklerini hiçbir şekilde değiştiremiyorum. Müzik modunda duruyor, diğer modları seçebiliyorum fakat kaydetmiyor. Son birkaç gündür de her zaman güç tasarrufu modunda kullandığım halde kendi kendine yüksek...
  2. N

Bilgisayarımdan internete bağlanınca internet gidiyor, kapatınca geri geliyor

Ben de aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?
  3. N

Laptop İnternete Bağlanamıyor

Hayır. Ama diğer cihazlarda İnternet normal çalışıyor.
  4. N

Laptop İnternete Bağlanamıyor

Merhabalar. Arkadaşlar laptop İnternete bağlanırken sorun çıkarıyor nedeni ne olabilir? Sürücüyü henüz güncelledim. Sorun gidericiyi açtığımda varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor hatasını çözüyor ve 6 7 saniyeliğine bağlanıyor ama sonra tekrar gidiyor. Beklerken de ara sıra geliyor ve aynı...
  5. N

Windows Lisans Anahtarı

Arkadaşlar merhaba. Freedoslu bir bilgisayara windows 10 kurulumu yaptım ve microsoftun sitesinden de kod satın alacağım. Bu kodu daha sonra başka bir bilgisayarda kullanabilir miyim bilgisayar değişimi vb. durumlarda?
  6. N

Nitro 5

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-156-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-nhq7jey002-p-HBV00000VFUAO?magaza=BOZDAN+Teknoloji Arkadaşlar ilk kez laptop alacağım sizce nasıl bir ürün? 12k ya kadar çıkılabilir başka öneriniz var mı? (Oyun...