Arama sonuçlarınız

1. P

6-7K Gaming Ağırlıklı Laptop Önerisi

Sevgili arkadaşlar merhaba, Bazı sebepler dolayısı ile dizüstü gaming odaklı aynı zamanda da kısmen iş için kullanabileceğim belirttiğim gibi 6-7K maksimum bütçede bir laptop önerisi rica ediyorum. Tecrübeli arkadaşlar tavsiye ve önerilerini paylaşabilir ise çok minnettar olurum.
  2. P

Hangi toplama sistem parçalarını önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, ekran kartı hariç kalan parçaları toplamaya gayret ediyorum, maksimum 5.5k gibi bir bütçem var,hem güvenilirlik hem fiyat/performans hem hızlı/sorunsuz alışveriş adına hangilerini önerirsiniz, tavsiyelerinizi rica ediyorum. Ekran kartı : MSİ GeForce RTX 2060Super Not ...
  3. P

Sistem Karşılaştırma ve Tavsiye

Sevgili arkadaşlar merhaba, öncelikle bir süredir birçok konu açıyorum, fiyat değişkenlikleri ve kararsızlık gibi etkenler dolayısı ile anlayış gösteren ve geri dönüş sağlayanlara teşekkür ederim. Oyun odaklı sistem toplama gayreti içerisindeyim ancak hala harekete geçemedim, birçok...
  4. P

GTX 1660S,RTX2060/S Öneri

Sevgili arkadaşlar merhaba, Birçok araştırmada bulundum, hem fiyat bazlı hem performans bazlı hem de uzun vadede kullanım bazlı, elde ettiğim sonuç ise, RTX sistem uzun vadede iyi bir yatırım olarak görünüyor. Ancak ikilemde kaldığım birkaç sorum olacak, yanıtlamanızı rica edeceğim. 1- GTX1660S...
  5. P

8K Bütçe Toplama Tavsiye

Sevgili dostlar merhaba, değerli görüş ve önerilerinize ihtiyacım var, 8k oyun odaklı bir sistem toplama gayreti içerisindeyim, 2060 veya 2060S sığdırmak önceliğim var, sinerji veya incehesap üzerinden toplayacağım, farklı yerlerden öneride bulunmamanızı rica ediyorum. Teşekkürler.
  6. P

RTX 2060S Sistem Öneri

Sevgili arkadaşlar merhaba, 1 ayı aşkın süredir forumlarda birçok içeriği takip ediyor ve araştırıyorum, zaman zaman benzer konuları da açtığım olmuştur, naçizane mazur görün, fiyat değişkenlikleri dolayısı ile karar vermekte zorlanıyorum. Belirttiğim üzere son sınır 8000TL olacak şekilde RTX...
  7. P

7000-7500 TL RTX 2060 Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar, oyun amacı ile belirttiğim bütçede (7000,maksimum 7500 TL) bir sistem toplamak istiyorum. Bu fiyatlara çıkabilmiş iken RTX 2060'lı bir sistem toplamak mantıklı olur diye düşünüyorum, ancak arada kaldığım hazır sistemler bulunuyor, hem bunlar hakkındaki görüş, düşünce ve...
  8. P

Overclock ve Sıvı Soğutma Hakkında Öneri

Merhaba arkadaşlar, oyun odaklı bir sistem topluyorum, yayın veya render gibi işlerde kullanmayacağım. Önemli ve kafamı kurcalayan birkaç soruyu, bilgi sahibi ve deneyimli arkadaşlardan cevaplamasını rica edeceğim ; 1- OC işlemi, hangi şartlarda yapılmalıdır, , yüksek performans elde etmek için...
  9. P

M2 SSD Detay ve Kasa Tavsiye

Merhaba arkadaşlar, geniş bir bilgi birikime sahip olmadığımdan,birçok araştırmaya ve kafa karışıklığına hala sahip olduğumdan sizlere danışmak istedim. M2 SSD tam olarak işlevi,avantajı,dezavantajı nedir açıklayabilir misiniz? Ve çoğunlukla Samsung Evo öneriliyor,ne düşünüyorsunuz? Kasa...
  10. P

Sistem öneri ve tavsiye

Merhaba arkadaşlar, forum üzerinde birçok içeriğe baktım,inceledim,emin olamadım pek tecrübe sahibi olmadığımdan fikir danışmak istedim. Yaklaşık 7-8k civarı, oyun için sistem toplamak istiyorum. (monitör dahil olarak) İki adet sorum var ; 1- Parça parça toplamak daha mı avantajlı olur,ne...