Arama sonuçlarınız

1. H

Sapphıre rx 550 OC modeli hız aştırma işlemi

İyi günler dilerim öncelikle.Rx 550 2g Oc işlemini destekleyen bir kart var elimde.Oyun performansı çok iyi değil 2gb olmasına göre fena değil ama iyide değil.Çok daha yüksekte çalışabilicekken ortalarda bile çalışmıyor şuanda.Amd nin uygulamasında oc işlemi menüsü var otomatiğe tıkladım ve...
  2. H

Yeni aldığım beni perişan eden Soundcore Motion B sorunu

Herkese iyi akşamlar öncelikle.Resimde görmüş olduğunuz Anker Souncore Motion B ürününü 3-4 gün önce aldım.Sorunum şu telefona bağladığım zaman telefondan sesi açıp kıssamda ses sabit kalıyor bazen sesi arttırdığım zaman ses cihazsa hangi seviyedeyse telefonum direk arttırsam bile o seviyeye...
  3. H

Rgb modlu fiyat performans kalite klavye öneris

İyi günler dilerim öncelikle herkese.. Günlerdir yüzlerce markaya modele baktım ama cidden güvenemedim kafamda bişeyi oturtamadım.Mekanik veya mekanik hisli farketmez aşırı ses çıkarmayan malzeme kalitesi üflesen parçalancak şekilde olmayan birkaç modu olan rgb klavye.Bütçem 100-150 tl arasında...
  4. H

Pc için 1+1 güçlü bass ve ses speaker önerisi

İyi günler öncelikle.. Başlıktada belirttiğim gibi 1+1 pc için speaker ses ve bas kalitesi iyi bir cihaz arıyorum.Tabi büyük 2+1 3+1 alabilirim ama sevmiyorum sade olması lazım aşırı bi bass değil ama sesi kaliteli bassı kaliteli versin istiyorum.Değerli yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için...
  5. H

Ram Ekran kartı ve işlemcimi nasıl yükseltebilirim

İyi geceler öncelikle.. Ddr4 3200 mhz ram var ama görev yöneticisinden baktığımda hızı 2400 mhz. Aynı şekilde işlemcim çalıştığı hızı 2.69 a kadar yükseliyor boşta.Temel hız 3.59 ama 3.9 a kadar yükselebiliyor. ram 8gb Kingston Hyperx Fury 3200 mhz işlemci Amd Ryzen 3 3100 Anakart Gigabyte...
  6. H

Ekran kartı olmayan sistem toplamama

İyi günler öncelikle.1-2 hafta önce sıfır shapphire rx550 2g ekran kartı aldım.Pc nin geri kalanı çöp olduğu için ekran kartı olmayan bir sistem toplamak istiyorum.İşlemci amd ryzen 3 240 gb lik en uygunundan bir ssd ddr4 3200mhz 8 gb lik bir ram ve psu su dahil 500w olan bir kasa.Bana bunları...
  7. H

Toplama sistem yaptım destek olurmusunuz

YS1YLGKK kodlu Özel Toplama Bilgisayar Şöyle bi sistem topladım.Aslında max param 2000 tl fakat yapamadım daha uygununu.1ay olmadı sapphire rx550 ekran kartı aldım daha yeni.Ama sistemde geri kalan herşey çöp.O yüzden ekran kartı olmayan uygun gaming bi sistem toplamaya çalışıyorum.Herşeyi max...
  8. H

Ekran kartsız oyun sistemi önerisi

Arkadaşlar iyi geceler.Belki benim lanet pc deki sorunları belirtmemden görmüş olabilirsiniz benim konularımı.Sisteme ekran kartı aldım sapphire rx 550 2gb ama yinede diğer sistem parçalarından sıkıntı yarattı.Sizden isteğim alabileceğim en ucuz ekran kartı harici sistem.Üzmezin yeter muazzam...
  9. H

Ekran kartı harici pc önerisi max2000

Arkadaşlar iyi geceler.Belki benim lanet pc deki sorunları belirtmemden görmüş olabilirsiniz benim konularımı.Sisteme ekran kartı aldım sapphire rx 550 2gb ama yinede diğer sistem parçalarından sıkıntı yarattı.Sizden isteğim alabileceğim en ucuz ekran kartı harici sistem.Üzmezin yeter muazzam...
  10. H

Ekran kartı sorunlumu yoksa benmi yanlış bişeyler yaptım bilmiyorum

İyi akşamlar öncelikle..Sapphire rx 550 ekran kartım var 2gb olan modeli.Kartın performansını hiçbir şekilde alamıyorum acaba yanlış yaptığım bişeymi var bilgimiyorum.Warframe oyununu benim işlemcim ve ekran kartımla max ayarlarda kasmadan oynuyor adamlar vidoları izledim.Ben ise aynı ekran...
  11. H

Ekran kartı performans sorunu

İyi akşamlar öncelikle..Sapphire rx 550 ekran kartım var 2gb olan modeli.Kartın performansını hiçbir şekilde alamıyorum acaba yanlış yaptığım bişeymi var bilgimiyorum.Warframe oyununu benim işlemcim ve ekran kartımla max ayarlarda kasmadan oynuyor adamlar vidoları izledim.Ben ise aynı ekran...
  12. H

Format ekranında disk bölümü karıştı format atamıyorum

Gördüğünüz gibi sistem yazan yeri birincil görmesi gerekirken yukardakini sistem görmesi gerekirken durum böyle.298 gb olan harddiskim var altta hiçbir seçenek aktif edeğil lütfen yardım edin uyumadım ve bununla uğraşıyorum hala teşekkürler şimdiden..
  13. H

Sistem kasma sorunları (Disk)

İyi günler öncelikle.. Bilgisayarda uzun zamandır anlayamadığım şeyler var.Sistem bazen saniyede chrome açarken görev yöneticisini açmak istediğimde anında açarken bazen masaüstü donuyor programlar açılmıyor hiçbişey yanıt vermiyor aşırı geç sürede açılıyor kısacası.Grafik açısından sıkıntı...
  14. H

Pc kasasından gelen aşırı uğultu sesi

iyi geceler öncelikle.. Heralde aldığımdan beri bu ses var ama artık rahatsız etmeye başladı.Uğultu sesi sürekli bazen fazlasıyla artan bazende kendini salan bi ses çok rahatsız edici bi ses kaynağı nedir biliyomusunuz ?
  15. H

Eski pc hız aştırma ve hızlandırma hakkında yardım

İyi akşamlar öncelikle.. Eski bir sisteme sahibim.En son aldığım ekran kartı rx550 ile oyunlarda eskiye nazaran coşsamda birçok sıkıntıyı diğer parçalardan dolayı alıyorum haliyle.Ramlar 4 gb ddr2 çünkü anakart en fazla bunu destekliyor keşke fazlasını desteklesede arttırsam.O yüzden anakart ve...
  16. H

Intel core 2 q8400 overlock nasıl yapılır

İyi geceler dilerim öncelikle herkese.Benim sorum belittiğim model işlemcide overlock yapıldığı fakat ben bu işlemi nasıl yaparım hiçbir bilgim yok.Bios güncelleniyormuş falan 2.66 işlemci hızı 3.0 3.2 3.4 gibi hızlara ulaştıranlar var bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?
  17. H

Kasamdan cd rom ve gereksiz kabloları sökmek istiyorum

İyi geceler herkese öncelikle.Kasamın içi çok karışık zaten hdd var ve anakart biraz eski..Ekran kartını yeni aldım zaten fakat tam performans alamıyorum gibi.Tabi eskiden tıkladığımda (eski ekran kartında) bu oyunu bu ekran kartı açmaz diyordu mesela mortal kombat Xl.Yeni taktığım ekran kartı...
  18. H

Hdmi to vgamı dvi to vgamı

Herkese iyi geceler dilerim.Rx 550 ekran kartım var ve monitörüm VGA.Bildiğim kadarıyla Hdmi ve Dvi destekli bi kart olmalı VGA olmadığına zaten eminim.Görüntüyü hdmi ya çeviren dönüştürücülermi işimi görür yoksa dvi ya çeviren dönüştürücülermi.Bu konu hakkında doğru yanlış çok bilgi var ve baya...
  19. H

Alıcağım ekran kartı anakartıma uyumlumu öğrenemiyorum

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Derdimi uzun uzun anlatayımki artık bi sonuca varayım baya gerildim.5 gündür para hazır olmasına rağmen ekran kartı için (max650tl) hala alamadım çünkü anakarta uyarmı problemi yaşıyorum.Anakart modelim (gigabyte g31m-es2l).Almak istediğim ekran kartı Sapphıre...
  20. H

Mağdurum acil yardım gerekli

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Derdimi uzun uzun anlatayımki artık bi sonuca varayım baya gerildim.5 gündür para hazır olmasına rağmen ekran kartı için (max650tl) hala alamadım çünkü anakarta uyarmı problemi yaşıyorum.Anakart modelim (gigabyte g31m-es2l).Almak istediğim ekran kartı Sapphıre...
  21. H

Sapphire rx 550 2gb ekran kartının girişi nedir

Nerdeyse saatlerdir araştırıyorum aynı model ekran kartı hepsi birisinde pcı e x16 birinde pcı 3.0 anakart girişi olduğunu söylüyo hangi girişli bu ekran kartı bi türlü anlayamadım ben.Yardım edermisiniz ? 1607351189 gigabyte g31m-es2l (anakart modelim) 1607352954 YARDIM. 1607353448 Sapphire...
  22. H

Ekran kartı vga hakkında ve sistem uyumu hakkında yardım

Arkadaşlar iyi sabahlar.Konuyu kaçıncı kere açtım bilmiyorum ama elle tutulur bi yardım alamadım.Sorunum şu SAPPHIRE RX 550 2G D5 PULSE OC 64bit 11268-21-20G Ekran Kartı bu ekran kartını sipariş vericem inanın gece 3 ten beri veremiyorum.Anakart işlemci dar boğaz olurmu nolur geçtim bunların...
  23. H

Bu anakarta ne tür ekran kartı uyar

Arkadaşlar iyi geceler herkese.Öncelikle konuyu 2. Kere açıyorum çünkü bilgim olmayan bi konu ve kafam darmaduman.Ekran kartı için bütçem var sadece ve anakart ram uyarmı ne olur gibi kafamda bişeyler oturmadı emin olamıyorum o yüzden tekrar konu açtım.Şu anakart işlemci ve ramde şu ekran kartı...
  24. H

Ekran kartı sistemime göre

iyi günler arkadaşlar.Kötü bi sistemim var ve özellikleri bu.500-600 tl ye kadar alabileceğim en iyi f/p ekran kartı nedir ? Ve sistemde eski bir HDD var bitanede ucuz gerçekten hiç boyutu farketmicek ucuz bi ssd lazım.Ve tabi anakarta falan uyumlu olucak ekran kartı soruyorum yardımcı olursanız...
  25. H

Sistemime göre ekran kartı tavsiyesi

iyi günler arkadaşlar.Kötü bi sistemim var ve özellikleri bu.500-600 tl ye kadar alabileceğim en iyi f/p ekran kartı nedir ? Ve sistemde eski bir HDD var bitanede ucuz gerçekten hiç boyutu farketmicek ucuz bi ssd lazım.Ve tabi anakarta falan uyumlu olucak ekran kartı soruyorum yardımcı olursanız...
  26. H

Oyun için gerekli sistem parçaları

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle..Şöyle cümleye başlayım bu açtığım konu eğlencesine veya sadece fikir açmak için değildir. Resimde atmış olduğum sistem özellikleri var.Dün Lords Of The Fallen açmaya çalıştığım bu sistemde karşılaştığım şeyler sinir bozucu oldu sistem çünkü berbat.Ve kasada...
  27. H

Eski kasa hakkında yardımınız gerek

İyi forumlar herkese öncelikle.. 2009 da aldığım bi kasa var ve eski haliyle.Sevdiğim bi abim ram ekran kartı işlemci gibi takviyeler yaptı fena değiller bu baya önce oldu zaten..Sorun şu HDD fazlasıyla eski ve sorunlu galiba emin değilim yada kasa içinde o kadar çok kablo var ve karışıkki...
  28. H

Format atamıyorum

Usb ile format için Rufus ile gerşeyi ayarladım mbr desteklediği ntfs gibi gibi herşeyine bakarak ayarladım biosta ilk sıraya aldım ve format başlama ekranına geldi fakat win 8 simgesinde çok uzun bekledi fazlasıyla sonra gelen yerlerdede baya fazlasıyla bekledim sabrede sabrede ilerledim en...
  29. H

Toplama bilgisayar için kurulum desteği

İyi geceler öncelikle herkese.. Masaüstü bilgisayarım var 2009 da almıştım ve eski haliyle fakat sevdiğim bi abi işlemci olsun ekran kartı olsun ram olsun bana takviye yapmıştı..Tabi gönlünden koptuğu için orta segment parçalar benim düşünceme göre..Format atmak istiyorum win 7 yine win 7...
  30. H

Hometech driver sorunları

Arkadaşlar iyi günler öncelikle.. Yardımınızı istiyorum çünkü bu notebook sinirlerimi bozmaya başladı.Hometech alfa 110a modeli notebook.Win 8 32 bit kurulumu yaptım ekran kartı driveri ne nette saatlerce dün önceki gün ve bugün olmak üzere bulamadım.Intel hd grafikleri ekran kartı yazıyor...
  31. H

ZORIN OS kurulumu destek

Ben şuan burayım ama burda ne yapmam lazım tamamen temiz bir şekilde kurulum yapıyorum alan ayarlaması nasıl oluyor yardım edermisiniz şimdeden teşekkür ederim.
  32. H

Usb den ne yaptıysam format atamıyorum

İyi geceler öncelikle inanırmısınız bilmem fakat 6 saati geçti heralde uğraşalı.. Hometech alfa 110a modeli laptop var.Win 10 sürümünde win 7 yapmak istiyorum iso falan herşey ayarladım rufus dahil.Uefi ayarladığımda rufusu Secure Boot devre dışı kalmalı diyor.Uefi olarak rufusu ayarlayabilsem...
  33. H

Micro sd kartı depolama olarak nasıl ayarlayabilirim ?

Merhabalar.. Micro sd sandisk ultra 64 gb lik sistemi exFAT notebooka taktım ve sd kart olarak gözüktü fakat kendi hafızası zaten 32 gb yüklemeler bile oraya gidiyor 60 gb hala bomboş..Pc rahatlasın diye aldım fakat pek işe yaramadı..Nasıl onuda D: diski olarak ayalayabilirim arkaşarlar ?
  34. H

2 ram kullanabilir miktarı 1,46 olarak gösteriyor

Herkese iyi geceler.. Sistemim gördüğünüz resimdeki gibi zaten oyun değil youtubede ve internette kastığı oluyor..Hepsini kullanmasını sağlayabilirmiyim 2 gb ramin tamamını ? Ve hızlanması için önerileriniz varmı, tamam sistem kötü fakat ram ve ekran kartı nerdeyse istemeyen oyunlarda bile kasma...
  35. H

Laptop için micro sd'yi almalıyım?

Merhabalar iyi günler herkese.. Yakın zamanda Hometech alpha 110a modeli bir laptop aldım çok yüksek bir beklentim yoktu ki öyle donanımlı bir laptop değil kendisi.. Sorunum ise 32 gb bir hafızaya sahip olması ve bu laptop win10 işletim sistemine sahip dediğimi anlamışsınızdır zaten.. Attığım...
  36. H

Hometech Micro SD Card hakkında yardımınız gerekli

Merhabalar iyi günler herkese.. Yakın zamanda Hometech alpha 110a modeli bir laptop aldım çok yüksek bir beklentim yoktu ki öyle donanımlı bir laptop değil kendisi.. Sorunum ise 32 gb bir hafızaya sahip olması ve bu laptop win10 işletim sistemine sahip dediğimi anlamışsınızdır zaten.. Attığım...