Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Teknik Serviste 20 Iş Günü Sonrası

peki bu durumu nereden izah etmeliyim yani müşteri hizmetleri bu durumu halledebilirler mi yoksa gmail yoluyla falan mı ulaşmalıyım
  2. B

Yardım Teknik Serviste 20 Iş Günü Sonrası

Selam Arkadaşlar hemen olaya gireyim,Genpa teknik servise 17.06.21 tarihinde telefonu kırdığım için kendilerine teslim ettim,10 geçtikten sonra gün müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum bana parça bekleniliyor dediler.Normalde takip sayfasında parça beklendiğinde parça bekleniyor yazar ben...
  3. B

OPPO realme 7 pro Arka kapat titremesi

Dostum Telefonunda Bir Sorun Olmalı.Orta seviyenin biraz üstünde basslı bir şarkı açtığımda nerdeyse hissetmiyor.Nasil anlatayım ses düğmesine 8 basdığımdaki ses seviyes bana yetiyor Ve titreme yok bile.
  4. B

Realme 7 Pro Batarya

Birde bunları yazmışlardı Bursa'da sıkıntı var adam %100 %29 10 saat 58dk alıyor ben %100 %9 10saat 38 dk aliyorum.30dk 3 veya 2 şarj,1 saatte %10 şarj yiyor.Eğer ilerde bir sorun çıkarsa nasıl anlayabilirim
  5. B

Realme 7 Pro Batarya

Selam Arkadaşlar 3 gün önce telefon aldım fakat nedense pil sorunu varmış gibi geliyor dün iki arkadaşa sordum az kullanımda 12 13 saat yok 15 saate kadar çıkar falan diyorlardı bende işe 10 11 saat aliyorum oyun orta derecede oynadığım parlaklıkta fazla açık değil ortanın fazla altında pil...
  6. B

Vodefone Freezone hat alınır mı ?

Merhaba kendime hat almak istiyorum. https://www.vodafone.com.tr/freezone/tarife/faturali-tarifeler.php orda ki hatlardan 24gb olan versiyonu hoşuma gitti.fakat detaylarda şöyle bir madde var *24GB'ın 12GB'ı Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Youtube Music ve Spotify'da geçerlidir...
  7. B

1 yıllık Xiaomi Mİ9T deneyimi

bende dahil çoğu insan mi9t hala alınır mı gibisinden düşünüyor faydalı bir konu olmuş elinize sağlık.Telefonlar arasında kalanlar kendisine sorabilir,forumda verdiği yararlı cevapların yanısıra telefon önerme ve tavsiye etme konusunda muhteşemdir :D
  8. B

Oppo Reno 4 Tasarımda Ne Kullanıyor

arkadaşlar oppo reno 4 internette bakıyorum özelliklerin fakat tasarımda ne kullandığı yazmıyor hatta çoğu telefonda yazmıyor bilen arkadaş neden yazmıyor söyleyebilir mi öğrenmek istediğim tasarımda plastik mi kullanıyor metal mi cam mı vb ?
  9. B

Telefonlarda Plastik mi Cam mı Metal mi

Selam Arkadaşlar Mi Note 10 lite ve Realme 7 Pro arasında kalmıştım ve realme 7 pro karar verdim fakat telefonun çerçevesinde ve arkasında plastik kullanıyor.Kılıfla kullanırım diye plastik pek bi sıkıntı çıkarmaz dedim de arasında kaldım yine sizce hangisi almalıyım ve avantajları...
  10. B

Telefon Önerisi

Selam arkadaşalr yakıdna telefon alacağım Allahın izniyle sizede danışmak istedim. Öncellikle Bütçem 3000 ve 4000 kadar çıkabilirim fakat fazla zorlamak istemiyorum.İstediğim özelliklere geçeyim öncelliklerim güzel renkleri güzel veren neşeli bir ekran istiyorum sanırım amoled oluyor,güzel bir...
  11. B

Mi9t Alınır mı ?

Merhaba Dostlar Yakında Telefon Almayı Düşünüyorum Mi9t alcaktım fakat mıuı 12 ile telefon performanısnı baya kybetti şarj dayanmıyor diyordu bunlar doğru mu bunlar düzelir mi sizce yoksa düzelse bile ne kadar beklemek gerekir muıu 13 falan mı düzelir almak istiyorum fakat yani alınır mı pek...
  12. B

İnternette Telefon Alınır mı? Hangi Garantiye Dikkat Etmeliyim

Selam arkadaşlar yakında telefon alacağım vatan,mediamarkt gibi yerlerde pahalı olduğu için internetten hepsiburadavya trendyoldan almayı düşünüyorum fakat Telefonlara epey üzerinden Bakıyorum Xiaomi Türkiye Garantili yazıyor hemen altında distiribütör garantili yazıyor öncellikle bu...
  13. B

Mi Note 10 Lite Önerir misiniz?

Selam Arkadaşlar Yarın Mi Note 10 Lite 128/6 almayı planlıyorum fakat bazı problemler varmış wifi,sensör gibi.Arkadaşlar telefon güncellemlerle bunu düzeltti mi? bu telefonu önerir misiniz,bu fiyata(3600-4000)daha iyi bir telefon alabilir miyim? kullanana arkadaşlar varsa onlarda önerir mi ...
  14. B

Mİ9T Hala Sizce Alınırmı

min 3000 max 4000
  15. B

Mİ9T Hala Sizce Alınırmı

Selam Arkadaşlar Telefon Cıktıgından Beri Takıp Edıyorum Fakat Almak Nasip Olmadı Arkadaşlar Suan mi9t alınırmı,genelede insanlar mi 10 lite falan dıyorlar ama centıksız telefon istiyorum tam ekran daha iyi olacagını dusunuyorum,fakat bu telefon belki guncelleme artık almayacak falan fılan...