Arama sonuçlarınız

1. ahmetdeniz1990

Öneri Carrefoursa Balık Reyonu

Yılmaz Vural'ın dün paylaşımından gördüğüm kadarıyla Carrefoursa'nın geniş bi balık reyonu var. Yılmaz Hocam bizzat tüm samimiyetiyle saymış balık seçeneklerini ve asıl dikkatimi çeken reyondan alınan balıkların Carrefoursa Lezzet Arasında ücretsiz bir şekilde pişirildiği olduğu. Benim gibi...
  2. ahmetdeniz1990

Haber Gameport

Youtube'da Ege arseven'in videosuna denk geldim. Gaming mouse ödüllü yarışması varmış. Linki şöyle bırakıyorum
  3. ahmetdeniz1990

SDN İzindeyiz, Yorulmadan, Durmadan!

Her sene 10 Kasım'da hepimizin içini bir hüzün kaplar. Çalan sirenler, aynı saatte aynı anda hayatı duran koskaca bir ülke... Atamızın ölüm yıldönümünde onu anmak her Türk vatandaşının en önemli görevlerinden biridir belkide. Bu sene de Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk...
  4. ahmetdeniz1990

Bitci Racing Token BRACE Satışı Başladı

2021 yılında kurulan ve ilk yılında Türkiye Pist, Karting ve Off-Road Şampiyonaları'nda 3 pilotlar ve 2 takımlar olmak üzere toplam 5 şampiyonluk kazanma başarısı gösteren Bitci Racing, blockchain dünyasına adım atıyor. 0,001 TL'lik avantajlı ön satış fiyatıyla yatırımcılarla buluşacak BRACE, 6...
  5. ahmetdeniz1990

Haber Erden Timur’dan Galatasaraylılara Açık Mektup

Galatasaray’da başkanlık seçimleri yaklaşırken taraflar projelerini sunmaya devam ediyor. Galatasaray Kurullar Toplantısında Erden Timur’un yaptığı konuşma sosyal medyada çok konuşuldu. Erden Timur, Sen Galatasaraylısın başlığıyla ilerlediği konuşmasında Galatasaraylılara açık mektup vererek...
  6. ahmetdeniz1990

Haber Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Metaverse'e Adım Atıyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi metaverse evrenine katılım tanıtımını 4 Mart Cuma günü "Gezegen Evi"nde yapacağını açıkladı. Daha önce dijital dönüşüm vurgusu amacıyla Zeugma Dionysos Evi'nin üç boyutlu tasarımını yaparak metaverse evrenine ekleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, “Metaverse...
  7. ahmetdeniz1990

Öneri Carrefour'da Kedi-Köpek Mamalarında İndirim

Mamalar o kadar pahalandı ki bir yaş mama 2 katı fiyatı oldu! Valla indirim kovalıyorum sürekli. Careffour’da yeniden %18 kdv indirimi varmış. 1-11 Şubat arası. Ben aldım baya yaş,kuru mama. Bilginiz olsun. Onlineda da var.link
  8. ahmetdeniz1990

Kışlık Giyim Önerileri

Soğuklar başlayıp kış tamamen gelmişken ne alsam diye düşünen varsa kesin baksın beyler. ERKEKLER İÇİN TARZ KOMBİN PARÇALARI - Haberself
  9. ahmetdeniz1990

Haber Türk Hava Yolları’nın 2021 Performansı Belli Oldu

Aralık ayı verileri açıklanmasıyla Türk Hava Yolları 2021 performansı belli oldu. Türk Hava Yolları Aralık ayında 4,3 milyon yolcu taşıdı ve %71,1 doluluk oranına ulaştı. Aralık ayında taşınan Kargo ve Posta hacmi 2019 yılının aynı dönemine göre %9,4 arttı ve 151.441 tona ulaştı. Ocak - Aralık...
  10. ahmetdeniz1990

Öneri Bot Önerisi

Beyler benim gibi sürekli spor ayakkabı giydiği için normal botları, postalları giyemeyen varsa bu botlara bakmalarını tavsiye ederim. Hem cool duruyor hem de çok rahat. https://www.greyder.com.tr/14982-mr-sneaker-bot_180021?gender=erkek&utm_source=instagram&utm_medium=story&utm_campaign=14982
  11. ahmetdeniz1990

Haber LC Waikiki'den Black Friday Kararı

Pahalılığın olmadığı yer mi kaldı hocam. Pazara bile her hafta zam geliyor, mağazalarla yarışıyor pazarlar.
  12. ahmetdeniz1990

Haber LC Waikiki'den Black Friday Kararı

Halkın büyük kısmı son dönemde ucuzluk arıyor 5-10 liranın hesabını yapıyor. İyi düşünülmüş.
  13. ahmetdeniz1990

10 Kasım

Her sene yılın bu zamanlarında içimi bir hüzün kaplar, insan hiç görmediği birini niye bu kadar özler? ve bu 10 kasım sabahı da her yerde sirenler çaldı yine, Atamız için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunduk. Saygı duruşunda bu kez arabaların, motorların korna sesleri dışında martı scooterlardan...
  14. ahmetdeniz1990

[Genel Konu] Oppo Kullanıcıları Kulübü

Dostlar ben genel kanının aksine aman iphone olmazsa olmazcılardan değilim, hatta ve hatta oppodan fazlasıyla memnunum. Fiyat performans açısından gerçekten kaliteli bir telefon, birde önümüzde black friday indirimleri gelirken ve döviz bu kadar dalgalı durumdayken ben bu fırsatı değerlendirin...
  15. ahmetdeniz1990

Haber İstanbul Havalimanı ‘Avrupa’nın En İyi Havalimanı’ seçildi

İstanbul Havalimanı, Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI) tarafından düzenlenen “17th ACI Europe Awards” kapsamında “Avrupa’nın En İyi Havalimanı” ve “Erişilebilir Havalimanı” ödüllerinin sahibi oldu. Dünyanın en iyi havalimanlarından biri olarak üst üste ödül alan İstanbul Havalimanı, tüm...
  16. ahmetdeniz1990

İPhone XR vs iPhone Se 2020 kullananlar varsa yazarsa sevinirim

İkisi arasında XR tavsiye ederim. Batarya uzun vadede daha değerli oluyor.
  17. ahmetdeniz1990

Soru Hangi markayı almalıyım? ASUS? HP? MSI?

MSI ve Asus kullandım ikisi de sorunsuzdu. Ama MSI daha uzun ömürlü oluyor bildiğim kadarıyla.
  18. ahmetdeniz1990

Soru Evde Online Özel Ders Alan Var Mı?

Abi selam, ben kullanıyorum 3 ay gibi bir süredir gostudent kullanıyorum. Ben kendim kullanıyorum dil öğrenmek için (İngilizce ve almanca alıyorum course olarak) fiyat olarak düşündürebilir ama benim dil öğrenirken bile gözlemlediğim baya verimli olduğu uygulamanın. Gerçekten odaklanma sorunumu...
  19. ahmetdeniz1990

Haber Conde Nast Dünyanın En İyi Havalimanlarını Açıkladı

Bünyesinde Vogue, GQ, The New Yorker, Vanity Fair, Wired ve Architectural Digest gibi dünyaca ünlü yayınları barındıran Conde Nast yayınevine ait Conde Nast Traveler dergisinin 800.000 okuyucusunun katılımıyla gerçekleşen Dünyanın En İyi Havalimanları oylamasında, İstanbul Havalimanı listeye...
  20. ahmetdeniz1990

Haber İGART Sanat Projeleri Yarışması

Selamlar, oldukça yüksek ödüllü bir yarışmaya denk geldim. İstanbul Havalimanı sanatsal etkinliklerini İGART olarak tek çatı altında toplamış ve bir sanat yarışması düzenliyor. Havalimanında 17 proje için yer ayrılmış ve bu 17 proje alanının her birinde finale kalacak 3 eser için 10.000 TL ödül...
  21. ahmetdeniz1990

Öneri Carrefourda kedi şöleni

kedi kumuna verdiğim paraya her seferinde acıyan bir tek ben miyim acaba? bugün carrefourda indirime denk geldim(neyseki) ve daha uyguna kedi kumu görmedim ben baya aldım zararı yok balkona atarım dursun orda
  22. ahmetdeniz1990

Haber Türkiye’nin İlk Decacorn’u Trendyol Oldu

Trendyol, 1,5 milyar dolarlık yeni yatırım turuyla değerlemesini 16,5 milyar dolara çıkardığını duyurdu. Böylece Trendyol, değeri 10 milyar doları geçen şirketler için kullanılan ‘decacorn’ tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi oldu. Ülkemizin en önemli e-ticaret platformları arasında yer...
  23. ahmetdeniz1990

Trendyol afet bölgeleri için helikopter kiraladı

trendyol gerek bağışlarıyla gerek sahada oluşuyla en başından beri afet bölgelerinde baya canla başla çalışan markalarımızdan biri. takdir ettim kendilerini. oturup hiçbir şey yapmadan beklemediler. sadece para yardımı yapıp çekilmediler. helikopter bile kiralamışlar. daha ne denilebilir ki...
  24. ahmetdeniz1990

Haber Trendyol’dan Türkiye’nin Müzelerine Tam Destek

Trendyol, binlerce yıllık kültürel mirasımızı, tarihinin yansımalarını koruyup geleceğe aktaran, ülkemiz gastronomisine sahip çıkan, modern sanatın en önemli eserlerini sanatseverlerle buluşturan müzelerini "Türkiye'nin Müzeleri Trendyol'da" hareketi ile destekliyor. Trendyol, program kapsamında...
  25. ahmetdeniz1990

Pegasus'tan Teşekkür Mektubu!

Geçtiğimiz hafta 16 haziranda istanbulda yaşanan olumsuz hava koşulları nedeni Pegasus Sabiha Gökçen'den yapacağı 23 uçuşunu İstanbul Havalimanı'na yönlendirdi. Ani ve beklenmeyen bir durum olduğu için süreci yönetmek ve 23 uçağın sorunsuz bir şekilde havalimanına inmesi çok kolay iş değil...
  26. ahmetdeniz1990

Pandemide Seyahatleriniz Nasıl Geçiyor!

Açıkcası ben geçen yıllarda korkardım ama artık pandeminin yavaş yavaş bittiğini düşünüyorum aşılama hız kazandı bütün dünyada zaten vaka sayılarıda düştü. Ben 2 gün önce THY ile seyahat ettim titizliği elden bırakmamışlar. bütün kuralları uyguluyorlar çok sorunsuz rahat bir seyahat geçirdim...
  27. ahmetdeniz1990

Yardım Müzisyen Ve Sahne Emekçilerine Destek!

burda bahsedilen zaten emekçiler kardeşim. kalkıp da gülben ergene yardım etmek için değil. ahbapın topladığı paralar sahne emekçilerine gidiyor
  28. ahmetdeniz1990

Yardım Müzisyen Ve Sahne Emekçilerine Destek!

Bu pandemi döneminde müzisyenler ve sahne emekçileri çok zor zamanlar yaşıyor biliyorsunuz. 1248 müzisyen ve sahne emekçisine gıda ve maddi yardım sağlayan Ahbap, "sahneye ses ver destek kartları" çıkartmış. 50 tl'lik bu kartları trendyoldan alarak siz de ufak bir iyilik yapabilirsiniz...
  29. ahmetdeniz1990

Milli Takımın Bakü’de İsviçre İle Oynayacağı Maça Gitmek İsteyenler Bu Çekiliş Size!

20 Haziran 2021 Saat 19:00’da Azerbaycan’ın Bakü Olimpiyat stadında oynanacak Türkiye – İsviçre maçı için İstanbul Havalimanı bugün sosyal medya hesaplarından bir çekiliş başlatmış. Çekilişe katılmak isteyenler @igairport’u takip edin, sayfada yayınlanacak 3 soruya bir...
  30. ahmetdeniz1990

Haber Trendyol Dünya Çapında En İyi E-Ticaret Siteleri Arasında İlk 20'De

SimilarWeb'e göre dünya çapında en çok tıklanan, en popüler e-ticaret siteleri listelendi. Listede başı Amazon,Ebay gibi e-ticaret markaları alıyor. İlk 20’de ise Trendyol yer almakta. 16. olarak listeye giren ve Amazon, Ebay, Etsy gibi dünya markalarıyla aynı listede olan Trendyol güzel bir...
  31. ahmetdeniz1990

NFT Kripto Para Devri

Bu nft işini uzun zamandır takip ediyordum ancak bu işten para kazanabilmek için gerçekten iyi anlayabilmek lazım çünkü kafa karışıklığına sebep olan bir olay. Burda yazılanları da okuyunca bilmeyen birisini tam aydınlatır mı şüpheliyim. Hiçbir şey bilmeyen biri için burada yazılanların fazla...
  32. ahmetdeniz1990

Soru Tiktok Hesabınız Var Mı?

Tiktok hesabı açıp fenomen olmak gibi bir hayalim var :D Şimdilik trendleri falan takip ediyorum, örneğin 2021 trendleri şunlarmış: Top 10 TikTok Trends in May 2021 Tiktok hesabı olup bana mecra ile ilgili ipucu verebilecek olan var mıdır??
  33. ahmetdeniz1990

Tiktok'ta Takip Ettiğiniz Yemek Hesapları Var Mı?

Tiktok'ta düzenli olarak yemek videoları çekip paylaşmayı düşünüyorum ama tutar mı bilmiyorum :/ Siz yemek hesaplarını takip ediyor musunuz, yerli ya da yabancı? Sizce bu işe başlamalı mıyım? Hayalim bu hesaplar gibi dünya çapında izlenmek, takip edilmek: Best Food Accounts to Follow on TikTok
  34. ahmetdeniz1990

Bu Yaz Neler Yapacaksınız?

Herkese selam, bu yaz artık biraz tatil yapabileceğimi biraz dışarıda olabileceğimi umut ediyorum ve biraz yenilenmek istiyorum. Dolabımı değiştireceğim biraz renk çeşitliliği yaratacağım, çok sıkıldım düz giyinmekten düz olmaktan. Tam DeFacto reklamındaki gibi link burada ben daha yürürken...
  35. ahmetdeniz1990

Youtube Trendlerini Takip Ediyor Musunuz??

Selam herkese, Yeni açtığım Youtube hesabım için 2021 yılı Youtube trendlerini araştırıyorum. Bulduğum trendlere göre kendime bir içerik planı yapıp rota belirleyeceğim. Şu tarz kapsamlı ve madde madde 2021 trendlerini açıklayan güzel içerikler biliyorsanız benimle paylaşır mısınız...
  36. ahmetdeniz1990

Thodex Reklamlarında Oynayan Ünlüler Sorumluluk Almalı Mı?

Tabii orası öyle...
  37. ahmetdeniz1990

Dizi Oyuncular Için Dizi Tavsiyeleri

selamlar, size birkaç dizi tavsiyesi ve kendi yorumlarımı getirdim, izlemek isteyenlere duyrulur :) Dead Pixels - knight online gibi bi mmorpg oyununu oynayan 3 arkadaşın olaylarını konu alıyo, oyundaki ve gerçekteki hayatları nasıl etkileşimdi burda onu görüyoruz. zamanında benim gibi bolca...
  38. ahmetdeniz1990

Thodex Reklamlarında Oynayan Ünlüler Sorumluluk Almalı Mı?

Pınar Deniz, Özge Ulusoy, Mine Tugay gibi Türk oyuncular Thodex'in reklamlarında yer aldı. Influencerların ve ünlülerin de zararı ödemesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Yoksa sorumluluk tamamen markaya mı ait? Ben kararsız kaldım. Inflow Network'te şöyle bir yazı var, bakabilirsiniz...
  39. ahmetdeniz1990

Youtube'dan Nasıl Para Kazanırım?

Selamlar herkese, en son Youtuber olma isteğimle ilgili bir paylaşım yapmıştım. Cevap verenlerinize çok teşekkür ederim :) Şimdi de yeni bir gündemim var. Hadi ben bu hesabı aktif tuttum, sürekli içerik ürettim. E ben direkt para kazanmaya başlayabilecek miyim bu işten? Bunun şartı şurtu...
  40. ahmetdeniz1990

Youtuber Olmak İstiyorum!

eyvallah reis
  41. ahmetdeniz1990

Motion Capture Teknolojisi Türk Hava Yolları Çocuklara 23 Nisan'da Gerçek Bir Uçuş Yaptırdı!

çok iyi bende çocuk olsam o anı yaşamak isterdim :)
  42. ahmetdeniz1990

Yaz Geliyor Sizce Bu Dönemde En Güvenli Seyahat Hangisi?

Yaz geldi insanlar uzun süre evlerinde kaldığı için kimi yazlığa kimi memleketine kimide benim gibi sessiz sakın bir yerlerde ufak bir kaçamak yapmak istiyor. Ama herkes benim gibi seyahatlerini nasıl yapacaklarını düşünüyor pandemi döneminde ister istemez tedirgin olabiliyorlar. Ama yapılan...
  43. ahmetdeniz1990

Toki̇'den Ev Fiyatını Peşin Ödeyenlere Yüzde 20 İndirim Bugün Başlıyor!

hadi bakalım şu deprem gemeden bir an önce bitsin bu işlemler
  44. ahmetdeniz1990

Tülay Bilginer Vefat Etti

mekanı cennet olsun
  45. ahmetdeniz1990

2021'de Hangisi? iPhone 11 vs iPhone XS

iPhone 11 almak daha mantıklı geliyor bana
  46. ahmetdeniz1990

Youtuber Olmak İstiyorum!

Eminim ki aranızda benim gib Youtuber olup kendi içeriklerini üretme planları olan bir sürü insan var. Birbirimize destek olabiliriz diye düşündüm. Ben sosyal medya trendlerini falan en çok Inflow Network'ten takip ediyorum, yazıları gerçekten kaliteli. Youtuberlıkla ilgili de güzel bir...
  47. ahmetdeniz1990

Turizm: Rixos nerelerde hangi yatırımlarla büyüyor?

Instagram’da Cem Kınay’ın yayınına katılan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, şirketin büyüme hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Rixos’un hem birçok tesisin hem de markanın sahibi olduğunu belirten Fettah Tamince, pandemi döneminde çok çabuk reaksiyon gösterdiklerini ve...
  48. ahmetdeniz1990

Trendyol'un ramazan kampanyası ve ihtiyaç sahiplerine destek

Ramazan hazırlıkları Trendyol’un özel fırsatlarıyla tamamlanıyor Trendyol’un ramazan kampanyası başladı. 7 Nisan’da sona erecek ramazan kampanyasında yüzbinlerce üründe dev indirimler ramazan hazırlıklarına başlayanları bekliyor. Trendyol, ramazan ayı için hazırlıklara başlayanlara özel...
  49. ahmetdeniz1990

İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Çok Uçak Seferi Yapılan Havalimanı Oldu!

1 - 31 Mart tarihli Eurocontrol verilerine göre, İstanbul Havalimanı tüm havalimanlarını geride bırakarak Avrupa’nın en çok uçak seferi yapılan havalimanı olmuş. Ülkemiz adına gurur duyulacak bir başarı. Pandemi şartlarında bile en çok uçak seferi yapılan havalimanının Türkiye'ye ait olması...
  50. ahmetdeniz1990

Sanatçıların yeni platformu...1000'nin üzerinde eseri siz de inceleyip satın alabilirsiniz

Trendyol, sanatçılar ve sanatseverler arasında dijital köprü kuruyor Trendyol, sanatçıların eserlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki sanatseverlerle buluşturuyor. Trendyol ve artoloji işbirliğiyle hayata geçen Trendyol Sanat pandemi koşullarının yarattığı mesafeleri de ortadan kaldırarak...
  51. ahmetdeniz1990

Trendyol’da Cüzdan ile alışverişte EXXEN üyeliği hediye

Trendyol, dijital ödeme hizmeti Cüzdan ile kazandıran kampanyalarına devam ediyor. Trendyol’da Cüzdan ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 1 aylık EXXEN üyeliği kazanıyor. Trendyol gerçekleştirdiği özel kampanyalarla müşterilerine avantajlı fırsatlar ve hediyeler sunmaya devam ediyor. Trendyol...
  52. ahmetdeniz1990

THY'nin 18 Mart Filmi "Çanakkale Mektubu"?? ?? ??

Türk Hava Yolları her sene olduğu gibi bu sene de çok anlamlı bir 18 Mart filmi çekmiş. Çanakkale Savaşı'nın seyrini değiştiren kahraman Pilot Mehmet Cemal Durusoy'a adadıkları filmde şu anki THY pilotlarının ağzından bir mektup dinliyoruz: Çanakkale Mektubu. Ben izlerken çok etkilendim. Emeği...
  53. ahmetdeniz1990

Çanakkale Kahramanı Yüzbaşı Mehmet Cemal Durusoy'un Hikayesini Duydunuz mu?

Yüzbaşı Mehmet Cemal Durusoy Çanakkele Savaşı'nın seyrini değiştiren, önemli pilotlarımızdan biridir. Kendisi imkansızlar içerisinde imkan yaratmış ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek savaşın seyrini değiştirmiştir. Şüphesiz ki Yüzbaşı Cemal gerçek bir kahramandır. Yüzbaşı Mehmet...
  54. ahmetdeniz1990

Trendyol, dünyanın en çok indirilen 10 alışveriş uygulaması arasında tek Türk şirketi oldu

Trendyol, en saygın mobil uygulama analiz platformlarından App Annie tarafından açıklanan EMEA merkezli alışveriş uygulamaları listesine Türkiye’den ilk 10’a giren tek şirket oldu. Dünyanın saygın mobil uygulama analiz platformları arasında yer alan App Annie, uygulama yayıncıları listelerini...
  55. ahmetdeniz1990

Rixos'ta mutlu personel mutlu misafir mottosu

Rixos Beldibi müşterilere verdiği hizmetin aynısını çalışan personeline de veriyor. Kemer'e bağlı Beldibi Mahallesi'nde bulunan 5 yıldızlı Rixos Beldibi Otel, 'Mutlu personel, mutlu misafir' prensibiyle 600 metrekare kapalı ve 100 metre açık alan olmak üzere 700 metrekarelik alanı çalışanları...
  56. ahmetdeniz1990

8 Mart

Kadınlara yönelik söylemlerinize dikkat ediyor musunuz? Bugün denk geldim Greyder’in reklam filmine. Biraz kafama dank etti diyebilirim. İstemeden de ne kadar kadın erkek eşitliğini savunsak ta bu hataları yapabiliyoruz. Yani doktor birine kadın doktor diye hitap etmek çok gerekli mi? Kadınlar...
  57. ahmetdeniz1990

Havacılık Sektöründeki Gelişmeleri Takip Ediyor Musunuz?

Pandemi her sektörü olduğu gibi havacılık sektörünü de olumsuz anlamda etkiledi. Lufthansa, Emirates, AirFrance gibi havayolu şirketleri devletten destek almalarına rağmen milyar dolarlarca zarar ettiler. Uçuş sayıları ve doluluk oranları da çok azaldı. Ayrıca pandemi döneminde iflas eden...
  58. ahmetdeniz1990

Alvent Maskelerde İndirim

Maskede marka tercihiniz var mı bilmiyorum ama alvent 10 numara maske üretiyor. 1 milyonculardan aldığınız maskelerin merdiven altında yapıldığını hepinizin tahmin etmesi zor olmamalı. Geçmişte yaşadığım hastalığa dayanarak söylüyorum maske seçimi öyle hafife alınacak bir konu değil. Ben yıllar...
  59. ahmetdeniz1990

Sabancı Holding, "Net Sıfır Emisyon" hedefi ile sürdürülebilirliğe öncülük ediyor

Sürdürülebilirlik konusu üzerine değerlendirmelerde bulunan Sabancı Holding CEO’su Cenk Alper; Sabancı Holding’in 2050 yılına kadar konuda gelmek istediği seviyeyi de anlattı. Sabancı Holding’in en büyük hedefi 2050 yılına kadar sera gazı emisyonlarında “net sıfır” seviyesine gelebilmek. Bunun...
  60. ahmetdeniz1990

Sokak Hayvanları için küçük bir iyilik yapmaya ne dersiniz?

Sokak hayvanları soğuk havalarda yiyecek bulmakta çok zorluk yaşıyor. Onların hayatlarına bir parçada olsa katkı sağlamak için google harita üzerinden sokak hayvanlarının bulunduğu noktaları onlar için beslenme alanları olarak işaretleyip o noktalara yiyecek bırakılmasın çok mantıklı bir olay...
  61. ahmetdeniz1990

Ermenistan artık barış istiyor

artık ümidi kalmayınca arayı sıcak tutmaya çalışması normal
  62. ahmetdeniz1990

THY Bahar Kampanyası | Bahar tatili için nereyi öneririsiniz?

Antalya antik kentine gidebilirsin bahar mevsiminde güzel olur yazın sıcak ve nemli havada gezmek yorucu olabiliyor
  63. ahmetdeniz1990

2021 Yılında Vizesiz Seyahat Edebileceğimiz 116 Ülke Açıklandı!

pandemi döneminde birçok kişi seyahatini ertelemek durumunda kaldı. 2021 yılında aşılamayla birlikte bir çok insan yaz için seyahat planlarını şimdiden yapmaya başladı. Ben özellikle yurt dışı seyahatlerinde vize istemeyen ülkeleri daha cazip buluyorum. listeye baktığımda 116 ülke olduğunu...
  64. ahmetdeniz1990

Yurtdışından mekanik klavye alınır mı?

kötü olacağı ihtimalinide göz önüne alırsan alabilirsin tabii
  65. ahmetdeniz1990

Son Dakika Sağlık Bakanından Mutasyon Açıklaması!

bu virüsten ne zaman kurtulacağız merakla bekliyorum. sürekli mutasyona uğruyor ve daha da güçleniyor
  66. ahmetdeniz1990

Elon Musk'ın tweet'i DogeCoin'i uçurdu. Ne düşünüyorsunuz?

TL yi de önersin :)
  67. ahmetdeniz1990

Tekrar tekrar izlediğiniz filmler var mı?

İzlemekten hiç sıkılmadığınız filmler var mı?
  68. ahmetdeniz1990

En sevdiğiniz şarkı?

En sevdiğiniz şarkı ne? Biraz müzik kültürüm gelişir umarım cevaplarınız sayesinde.
  69. ahmetdeniz1990

Kimler Gelecek Aylarda Seyahat Planı Yapıyor?

Seyahat planı yapan arkadaşlar size bir duyurum var. Türk Hava Yolları’ndan13 ve 15 Ocak tarihleri arasında yurt dışı uçuşlarına bilet alacak yolcular yüzde 40 indirim kampanyası yapmış, İndirimli olarak satın alınacak biletleri 1 Nisan-31 Aralık 2021 tarihleri arasında kullanabilecek...
  70. ahmetdeniz1990

Türk Hava Yolları Üst Üste Dördüncü kez "5 Yıldızlı Global Havayolu" Seçildi!

Türk Hava Yolları Avrupa'da başarısını konuşturuyor gördüğümüz kadarı ile havacılık sektöründe en iyileri arasında yer alıyor. Özellikle globalde bir Türk markasının bu kadar iyi olması gurur verici ?? ??
  71. ahmetdeniz1990

Böyle Anne mi olur!

böyle kadınlar anne olmasın.
  72. ahmetdeniz1990

Forbes'un Yayınladığı Dünyanın En Güçlü Kadınları Listesi

Forbes dünyanın en güçlü kadınları listesini yayınlamış. Listede tek bir Türk isim var, o da tabii ki Güler Sabancı. Benim de Türkiye'de en beğendiğim iş kadınlarından birisidir kendisi. Gurur duyduk. Umarım ülkemizdeki genç kadınlara ışık olur bu haber.
  73. ahmetdeniz1990

Sakıp Sabancı Müzesi (Atlı Köşk)'ndeki Favori Sergilerim

Atlı Köşk olarak bilinen Sakıp Sabancı Müzesi, İstanbul’un en güzel semtlerinden Emirgan’da. Bugün Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi zengin koleksiyonu, kabul ettiği kapsamlı uluslararası geçici sergileri, konservasyon birimleri, örnek eğitim programları, yapılan çeşitli konser...
  74. ahmetdeniz1990

SMA Hastalarına Destek Olalım

Son zamanlarda SMA hastalığıyla ilgili çok fazla haber görüyorum ve açıkçası bilinçlenmeye çalışıyorum ben de bu hastalık konusunda. Hepimizin elimizden geldiğince Sma hastalarına ve ailelerine yardım etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bugün de yine instagramda yeni bir videoya denk geldim. Türk...
  75. ahmetdeniz1990

THY'den Öğretmenler Günü Kampanyası

ne demek :) umarım siz de faydalanabilirsiniz ailecek :)
  76. ahmetdeniz1990

THY'den Öğretmenler Günü Kampanyası

Selamlar, benim gibi annesi babası öğretmen olanlar için yeni öğrendiğim bir indirim kampanyasının bilgisini vereyim, belki siz de faydalanırsınız. Türk Hava Yolları öğretmenler gününü kutlamak için 6 Mayıs 2021 tarihine kadar Miles&Smiles üyesi olarak yapacakları yurt içi biletlemelerinde...
  77. ahmetdeniz1990

Dizi Bir Başkadır Dizisini Beğendiniz Mi?

Selam sevgili forumcular, size bir sorum var. Bir Başkadır isimli netflix dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?? Ben daha yeni izledim ama herkes kadar beğenebildim mi diziyi bilmiyorum. Bazı noktalarda oldukça sığ buldum. Sizin görüşleriniz nedir?
  78. ahmetdeniz1990

Kanal Değiştiremiyorum, Sebebi Ne Olabilir?

hayır menüye de giremiyorum, hiçbir şey yapamıyorum kumandayla. en son çözüm bulamayınca tivibudan çıktım, normal uydu kanallarını kullanıyorum şu an.
  79. ahmetdeniz1990

kumanda yeni, 2 günlük falan. daha yeni kurdurdum tivibuyu. birden oldu. pilleri kontrol ettim bi. ama daha teknik bir sıkıntı olabilir gibi.
  80. ahmetdeniz1990

Sokağa Çıkma Kısıtlamalarında Uçuşu Olanların Bilgisine!

Selam dostlar, sizin de benim gibi kısıtlamalara denk gelen bir uçuşunuz varsa haberiniz olsun, uçuşu olanlar sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf oluyormuş. THY'nin resmi twitter hesabında gördüm, bu konu hakkında açıklama yapmışlar. Denetim sırasında uçuşa dair belgelerinizi göstermeniz yeterli...
  81. ahmetdeniz1990

Arkadaşlar aşırı salakça bir soru gibi gelebilir ama asla kanal değiştiremiyorum. Acaba kitleme gibi bi tuş var kumandada da ona mı bastım? Daha yeni aldım tivibu, pek anlamıyorum o yüzden. Foruma girmişken size sorayım dedim. Yardım edinnnnn
  82. ahmetdeniz1990

Türkiye’de görmem gereken bir şehir??

bodrumda neler yapmamı tavsiye edersin :D
  83. ahmetdeniz1990

neden?
  84. ahmetdeniz1990

Forumun Kral Üyeleri ?

BEN :DDD
  85. ahmetdeniz1990

Aklımda hiç tatil fikri yokken Türk Hava Yolları’nın Türkiye’nin her yerine 99 tl’ye bilet sattığını gördüm. Bu fiyata otobüs bileti bile bulunmadığını bildiğimden bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Sizin tavsiyelerinize göre rastgele bir şehir seçip bilet alacağım. Yemekleri, doğası ve tarihiyle...
  86. ahmetdeniz1990

Dizi Bir Başkadır Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bir Başkadır dizisinden 4 bölüm izledim. Sezonu bitirmeden yorum yapmak istemiyorum ama sizlerin yorumlarını da merak ettim. Sizce dizi iyi mi? Yoksa biraz sığ mı kalıyor?
  87. ahmetdeniz1990

Kasım Ayında En Güzel Şehrimiz Hangisi??

Selam arkadaşlar. Sessiz sakin bir sonbahar tatili yapmak gibi bir planım var son günlerde. Malumunuz, kasımı da kaçırırsam kış geliyor. Türk Hava Yolları’nın esnek seyahat uygulamasından yararlanabiliyorum, yani aylar önce aldığım ve kullanmadığım bir biletimi şimdi kullanabilirim. Hazır bilete...
  88. ahmetdeniz1990

Gelmiş geçmiş en iyi müzik grubu hangisidir??

Dünya tarihinde gelmiş geçmiş en iyi müzik grubu sizce hangisidir?????
  89. ahmetdeniz1990

İstanbul Havaalanı Avrupa 3. sü

Ülkede güzel şeyler de oluyor :) İstanbul Havaalanı 3 kasım günü avrupada en fazla uçuş gerçekleştirilen 3. havalimanı olmuş. böyle haberler bir tek benim hoşuma gidiyor dimi? :) hem turizme katkısı açısından hem ülkemizin adını böyle kaliteli büyük bir havalimanı ile duyurmak bence çok gurur...
  90. ahmetdeniz1990

Uçakta Yolculuklarında Korona virüse Yakalanma Şansınız Daha Düşük!

Massachusetts Institute of Technology'nin Sloan School of Management'ta İstatistik Profesörü olan Arnold Barnett tarafından yapılan bir araştırmaya göre. COVID-19'a neden olan virüs uçuş sırasında vakarlar ile SARS-CoV-2 bulaşma vakalarını bildiren diğer çalışmalara baktı ve uçuşta enfekte olma...
  91. ahmetdeniz1990

İzmir’e Gitmek İsteyenlere Duyurulur!!

İzmir’de tanıdığı olan ya da yardıma gitmek isteyenlerin haberi olsun, Thy deprem nedeniyle İzmir kalkışlı ve varışlı biletlerin değişimi için yolculara 6 Kasım’a kadar ücretsiz olarak bilet değiştirme veya iade etme hakkını tanımış. Allah bu zor süreçte herkesin yardımcısı olsun. Umarım en az...
  92. ahmetdeniz1990

Doğum Günüm Cumhuriyet!

İstanbul Havalimanı’nı bu sene 29 Ekim için bu sloganı kullanmış. bence çok da anlamlı neticede hepimizin aslında doğum günü cumhuriyetin ilan edildiği gün. ben çok duygulandım izlerken. buyrun siz de izleyin filmi izle
  93. ahmetdeniz1990

En iyi 90'lar Türkçe pop şarkısı hangisidir?

olabilir :D senin cevabın nedir :D 1603802683 ahahahahaha
  94. ahmetdeniz1990

Seyahat Planı Olanlar THY'ye Yurt İçi Uçuşlar İçin 99.99 TRY Bilet Kampanyası Yapmış!

otobüs bileti alınmayan bu günlerde bu fiyata uçak gibi güvenli bir ulaşım aracıyla seyahat etme imkanı tanımaları çok iyi olmuş.
  95. ahmetdeniz1990

En iyi 90'lar Türkçe pop şarkısı hangisidir?

Aşırı konu dışı bir soru ile karşınızdayım. Arkadaşlarımla bu konunun içinden çıkamadık. Sizce en iyi 90'lar Türkçe pop şarkısı hangisi?
  96. ahmetdeniz1990

Bilgisayarımı satmalımıyım?

biraz daha ayrıntılı anlat bilgisayarını
  97. ahmetdeniz1990

Siz gelecekte nerede olmak istiyorsunuz?

İstanbul Havaalanı gelecekte seyahat hayali kuran insanlar için #tbt’nin yüzünü #ThrowForwardThursday (#tft) ile gelecekteki güzel günlere çevirdi, takipçilerinden ziyaret etmek istedikleri yerleri #tft etiketi ile paylaşmalarını istedi. Sizin rotanız ne yöne :)
  98. ahmetdeniz1990

İstanbul Havaalanına Whatsapp Üzerinden 7/24 Ulaşabiliyorsunuz!

Yeni bir hizmet ve gerçekten çok işe yarayan bir hizmet 444 1 442 bu numaradan ne sormak istiyorsanız soruyorsunuz onlar size geri dönüş yapıyorlar diğer türlü bilgi almak daha uzun sürüyor. Ben unuttuğum bir eşyam için iletişim kurdum yardımcı oldular. otopark ücretleri, seyahatınız hakkında...
  99. ahmetdeniz1990

İstanbul Havalimanı İngiliz Standartları Enstitüsü Tarafından Setifikalar Aldı!

Ütüne bir de 'sıfır atık' belgesi geldi şimdi :) Bu sayede yani ‘Sıfır Atık’ stratejisi bakımından havalimanının açıldığı tarihten bu yana 1 milyon 310 bin ton daha az karbondioksit salımının gerçekleşmiş ve 49 bin 500 ton daha az yakıt kullanılmış, yanı sıra 44 milyon 217 bin kilowatt daha az...
  100. ahmetdeniz1990

İnstagram fenomeni olmak için neler yapmalıyım?

Selamlar, instagram fenomeni olmak istiyorum ama nereden başlamalıyım bilmiyorum. Sizce fenomen olmak için ne yapmam lazım?
  101. ahmetdeniz1990

Kişisel gelişimim için neler yapmalıyım?

Okuduğunuz kişisel gelişim kitapları, konuşmaları ya da ufuk açıcı belgesel tavsiyeleriniz var mı?
  102. ahmetdeniz1990

Karikatür önerileri?

Son zamanlarda karikatür okumaya sardım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.