Arama sonuçlarınız

1. A

Öneri Hearts of Iron IV hangi dlcyi almalıyım?

Öncelikle vanilla yani 1936-39 oyunun default sürümünü oynamıyorum, atöyle oynuyorum. Focus genişletmeleri ve yenilikleri benim için bu nedenle çok önemli değil. Oyuna böyle önemli,yeni bir özellik katıyor dediğiniz dlc var mı alayım? Bu durumda galiba en önde la resistance dlcsi oluyor direkt...
  2. A

Yardım Steam giriş yapın diyor ama oturumum açık

Bilgisayarda steam hesabına giriş yapmış durumdayım, ama nedense istek listem gözükmüyor + bir oyunu istek listesine eklemek istediğimde oyunun videolu ve resimli tanıtımının altındaki yerde ekteki yazı çıkıoyr, steami açıp kapamayı, bilgisayarı açıp kapamayı, steame oturum kapayıp açmayı...
  3. A

Soru Hades hala cs go müzik kiti veriyor mu?

Soru başlıktaki gibi zaten nerdeyse 30 TL'den başlıyor müzik kitleri 25e hadesi alirim hem oynarim hem muzik kiti gelir muzik kiti olmasa da muhtemelen alacagim da merak ettim hala veriyor mu 5 saat oynamaya müzik kiti?
  4. A

Yardım Yanlışlıkla EA play üyeliğim devam etti

Bir ay önce arkadaşımla birkaç oyun oynamak için steamdan eaplay almıştım.Devam ettiğini bilmiyordum bir aylık alınca iptale gerek olmuyacağını düşündüm.Hesapta da şansıma tam 29 tl varmış yani üyelik devam etti bikaç kuruş az olsa devam etmiyecekti.Bunu steam desteğe yazsam yardımcı olmazlar...
  5. A

Yardım Bazı oyunlarımda 30 dkya yakın bir süreden sonra çok drop giriyor

hocam bende ek planları göster yazmıyor dengeli(önerilen) diyor ve değiştiremiyorum . fikrin var mı? sadece dengeli seçeneği var.geforcedan yüksek performansa almışım denetim masasından almamışım
  6. A

Evet ama yüklemeden once de olan bir seydi 1638001434 Driver yüklü laptop yuksek performansta . Tek ihtimal isinmasi kaliyor ama cidden laptopun sogutuculari iyi ve bir kez isindigina sahit olmadim buz gibi.
  7. A

bilgisayarimda baya bir oyun var. Nerdeyse her 3-4 oyunun birinde 20-35dkdan sonra drop giriyor ama bu öyle bi drop değil.boyle 60ı 10 gibi hissediyorum o kadar kasıyor ki ve sabitleniyor duzelmiyor pcyi aç kapa yapip 3 dk dinlendirmeden.oyun gereksinimleri veya oyunlarla da alakası yok.Stardew...
  8. A

Yardım bilgisayarın driveri yok

Bilgisayari o ilk kurdugumda vardi . Arada bir girip gelen guncellemeleri yapiyorum , simdi baktigimda yapilmayan guncelleme de olmadigini gordum yani son surumde.Oradan zaten yaptigim icin mi uyumsuz diyor ki?
  9. A

Yardım Akış yenilenemedi diyor

Aslında bu bazenleri doğal bir şey,instagram cokunce,internet yokken veya gucsuzken olan bir sey.Sikinti su ki neredeyse dediğim hesapta 2 haftadir yenilenmiyor ve baska bir hesaba girdigimde akisin yenilendigini gördüm.Bu akis yenilenemeyen hesabin instagram tarafindan kisitlama ya da ban gibi...
  10. A

Yardım bilgisayarın driveri yok

siteden ekran kartı(gtx 1650 windows 10)ye göre aratıyorum yüklüyorum driver uyumsuz.uyumlu driver bulamadım yardımcı olur musunuz? Sürücüleri Yükle | NVIDIA bu siteden aratıp buldum bilgilerin doğru olduğuna eminim.
  11. A

Soru Steam dosyalar D de oynayamıyorum

h halletim hocam saolun
  12. A

ben biraz anlama özürlüyüm kısaca anlatabilirsen olur mu reyiz çok yardımcı olursun
  13. A

Laptopum var ssd varsayılan disk ama 250 gb olduğu için bütün oyunlarımı d ye harddiske yüklerim.bilgisayarda kasma hissettiğim için format attım, 300 gb oyunlarım harddiskte olduğundan tekrar yüklememe gerek olmaz diye düşündüm.kütüphaneye gelince oyna butonu var ama kayıp dosya diyor dosya...
  14. A

Yardım Erzurum canım yenilenmiyor?

Erzurum oyununda canım yenilenmiyor . Bütün susuzluk açlık soğuk dayanikliligi enerjiyi fulluyorum sagligim yine de yenilenmiyor aksine durmadan 0 a doğru iniyor sağlık dolduran şeyler yesem de duzelmiyor sonra yine dusmeye devam ediyor takili kaldim ayni kayitta ölüp duruyorum. Nasil...
  15. A

Soru Fifa 21 yaz transfer update gelecek mi

Yaz transferleri update gelecek mi geliyor mu en güncel kadroları indir yapamıyorum şuan internet olmadığından,köydeyim.eskiden yaptığımda transferlerin hiçbiri yine olmuyordu yaz transferleri 22de mi oluyor yoksa 21de veriyorlar mı?
  16. A

Yardım Windows Bu Mesajı Yolluyor?

Windows bu mesajı yolluyor , nasıl tekrar aktif ederim ? Üstüne basıyorum güncelleştirmeleri denetle diye buton çıkıyor sadece ve bitmiyor , internetim de yok
  17. A

Soru Fm20 D Diskine Yükledim Belgeleri Nerede?

yok hocam vallahi d deki bütün dosyalar bunlar
  18. A

Yardım Yeni Bilgisayar

ben 1.5 sene önce 4200e almıştım şimdi 9000 falan olmuş galiba memnunum lenovo l340 gaming laptop valoda ayarları da ayarlarsan 150 fps csde 170e çıkıyor herhangi bir oyunda sorunum da yok ama 256 gb almanı tavsiye etmem biraz verip 528 al ya da harddisk al yetmiyor . dediğinden az daha düşük...
  19. A

hocam az daha açar mısınız D diskinde users yok.
  20. A

FM20 oyununu epic gamesten D diskime yani harddiskime yükledim. oyuna yenı transfer yamasını yapacaktım malum oyun eski , belgelerden yapılıyor yama . belgeleri c diskinde bulamadım sports interactive'in . d diskinde de bulamadım . nerede acaba?
  21. A

Yardım R6 Sıyah Ekran

oyunu oynadım zaten hani öyle sorun olsa hiç açmazdı zaten ssd ve ubisoft connect var şuan 1624963775 böyle oynayabiliyorum ayrıca alt enter f11 hiçbiri olmuyor ayarlarla ilgili de sorun yok olay penceresiz olma da değil çok garip tam ekran yapınca oyunu siyah ekran yiyorum böyle oynayınca yemiyorum
  22. A

Yardım R6 Sıyah Ekran

arkadaşlar kafayı yeme raddesine geldim oyunu 15-20 kez açtığımda 1 kez girebiliyorum kalan hepsi siyah ekran sabahtan beri 20 kez denedim olmadı çözümlere baktım başka forumlar bu sefer oyun crash yedi crashı düzelttim yine giriyor yine siyah ekran yiyorum ya bu sorun çok fazla kişide var bir...
  23. A

Soru Steam 87 Tl Öde Kart Kazan

Burdaki kartlarin birinden veriyor yani 30-40 kurus falan , cok degilmis ben 6-7tllik verir diye kar ederim diye sormustum
  24. A

Soru Steam 87 Tl Öde Kart Kazan

şuan yaz indirimlerinde 70 tl harcadım ve yaz indirimlerinde ortalama 87 tl harcayınca kart düşürüyorsunuz diyor o parayı harcayıp yaz indiriminden kart düşüren arkadaş var mı pazarda kaç tl ediyor acaba azcık daha para eklemeye değer mi
  25. A

Soru Harddisk Online Oyun Gecikme Olur Mu?

siz kasmadan mı gecikmeden mi bahsettiniz hocam 5400 rpm ssd oynadım pek sorun olmadı ama emin de değilim çok oynamadım
  26. A

Rocket League Ilk 10 Dk 180 Fps Sonra 60

hocam çok garip bişekilde ısınmıyor rocket league böyle birkaç oyunda da az oynadıktan sonra böyle oluyor bide 60fpse sabitleme ayarının yanında recommended yazıyor belki optimizasyonu kötüdür oyunun ondan olabilir ama başka oyunlarda da oluyor nadiren
  27. A

Soru Steam Atölyeden Indirdiğimiz Içerikler Nereye Yükleniyor?

evet baktım öyleymiş bunları d ye mi atayım direk
  28. A

Soru Steam Atölyeden Indirdiğimiz Içerikler Nereye Yükleniyor?

c diskinde yer kaplıyorlar mı ? nereye yükleniyorlar sileceğim de.
  29. A

Soru Sırf Online Oynamak Için Ets2 Alınır Mı?

indirimde 9 tl oluyor sizce sırf online için alınır mı zaten steam aile paylaşımından geliyor oynuyorum ama truckersmp aile paylaşımından olunca kabul etmiyormuş , ya da bildiğiniz server var mı aile paylaşımıyla oynanan.klavyeden oynuyorum , 9 tl değer mi . road to black sea dlc falan indirimde...
  30. A

Soru Oyunları D Diskine Yüklüyorum Ama Belgeler C Ye Geliyor?

mesela fifa 21 d diskine yükledim sıkıntı yok çalışıyor falan ama gelip baktığımda c diskinde belgeler kısmında 1 gb yer kaplıyor?bunun belgelerini falan d ye kuramıyor muyuz illa c de mi olcak belgeler
  31. A

Soru Ets2 Dlc Hakkında

0 kamerasi ya da online garaj nedir?
  32. A

Soru Ets2 Dlc Hakkında

ets2 road to black sea dlcsi incelemelerinde road to east dlcsi olmadan alırsanız macaristan sınırında tıkanırsınız demişler ? acaba yol yok mu ordan , dlc de iade edilmiyor param boşa gitmesin net açıklama bulamadım.bir de truckers mpde dlc olmadan dlcli yerler oynanmıyor değil mi?
  33. A

Soru Steam Aile Paylaşımından Aynı Anda 2 Arkadaşımın Oyununa Sahip Olabilir Miyim?2. Gelince 1. Gider Mi?

Steam aile paylaşımından aynı anda 2 arkadaşımın oyununa sahip olabilir miyim?2. gelince 1. gider mi? emin değilim ama bir kez böyle bi durumda ilkin oyunları gitmişti ve tekrar onu açmakiçin uğraşmak zorunda kalmıştım.bilen var mı?
  34. A

laptopum var ve laptopum ssd hocam laptoplara nadir gerçiden ne dediğinizi anlayamadım
  35. A

hocam elimde 5400 var çok sorun olur mu yaa offlineları oynarım zaten harddiskden.çok bekletir mi kaç kat bekletir normale göre
  36. A

10 saniyede yüklenen map ne kadarda yüklenir?
  37. A

sence online oyunlar atılır mı galiba fps sorunu olmuyor ama harita yüklenmesi falan çok uzun diyorlar
  38. A

bir yerde sanki online oyunlarda harddiske atmayın diye bir şey okumuştum , arkadaşım sadece girme hızını etkiler diyor ama acaba ms artışı olur mu ya da etkiler mi oyunumu?rocket league atacağım mesela sorun olur mu?ayrıca epicten yeni oyunlar indircem direk harddiske nereden kuruyoruz...
  39. A

Soru Steam Aile Paylaşımında Dlcler

Yakınımdan aile paylaşımı açtım, 1.si bütün oyunları gelmedi bazıları geldi mantığı nedir(galiba bedava olanlar gelmemiş ama meraktan soruyorum nedeni bedava olması mı?)?2.si hoi4 ve ets2 gelen oyunlardan ve yakınımda dlcleri var ama gelmedi normalde geliyor mu aile paylaşımında yoksa başka...
  40. A

Rocket League Ilk 10 Dk 180 Fps Sonra 60

Ayarlarim max performansta nvidia geforcedan ayarladim.yani cozunurluk kalite yuksektir falan cevap degil.pcm iyi sayılır.ilk 15-20 dk rocket league giriyorum dogru durust 144 sabitlemesem 180fps aliyor,sonra birden fps drop giriyor ve oyundan cikana kadar ne kadar durursam devam ediyor . Nasi...
  41. A

USB kulaklık eklenti ile telefona ses gelmiyor

Eklenti aldım takılıyor ama ses gelmiyor cihazim oppo reno 4 lite ama mesela annemin cihazi lg g 6 ona takinca ses geliyor,baska bir uygulama mi gerekli.normalde sag ustte kulaklik isareti cikmasi gerek o da cikmiyor oraya girse bile.tel zaten alali 1 hafta oldu giris yeri bozuk değil eminim...
  42. A

Ne dinliyorsunuz?

Boluspor küçük şehrin büyük öyküsü
  43. A

Bilgisayar birden acayip kasmaya başlıyor

3-4 günde bir kafayı yiyor normal hızından acayipp 2010 yapım ortalama bir laptop hızına düşüyor oyunlarda 150 fpslerden 20 falan durduk yere 4-5 günde bir 1-2 gün bu oluyor sonra kendi düzeliyor ne alaka.cihaz Lenovo L340 alalı 1 yıl oldu
  44. A

Babam bunları diyor doğru mu?

şarjda oynamak için açıkladığın gibi neden %20-%80 kullanım mantıklı açıklar mısın merak ettim teşekkürler bu arada
  45. A

Babam bunları diyor doğru mu?

şarjda oynarsam bataryası bozulurmuş,şarjı bitmeden takarsam ve şarjı dolmadan çekersem batarya süresi çok azalırmış.merak ettiğimden soruyorum googleda net cevap bulamadım
  46. A

Laptop jak girişi bozuk ama değil?

ayrıca wifi audio önerir misin ya
  47. A

geçmiş olsun wifiaudio işe yarıyor mu ya da usb dönüştürücü kırılganlık dışında mantıklı mı sizce?ben jak girişi düzeltmeyebilirim ya biraz pahalı galiba 150 falan patlıyor en az.ona göre usb girişilik kulaklık alıcam ben de çok arada kaldım
  48. A

teşekkürler , emin olan bir arkadaş varsa konu kitlenebilir.laptopun jak girişini tamir etmek ne kadara mal olur onu da biliyorsan ve söylersen sevinirim,bu durumda usb kulaklık almak daha mantıklı olur mu??
  49. A

bi kulaktan ses geliyor ama?garip olan da bu zaten diğer aletlerde de çalışan kulaklık laptopta nasıl bi kulaktan gelip diğerinden gelmiyor . jak girişinin sol tarafı sağ tarafı diye bişey var mı ve onlar ayrı ayrı bozulabilir mi jak girişi tamamen bozulmamış birinden geliyo ses cunku bu nasıl...
  50. A

Demin kulaklık kullanıyordum ve ayağım kabloya takıldı(laptopta).ve o kulaklık çöp oldu ağzı falan bile yamuldu yani jak girişi bozuldu diye zaten baştan bi korktum.evde başka bir kulaklık daha var ve bozuk değil şimdi de denedim telefonda 2 kulaktan da ses geliyor pc takınca sadece sağdan...
  51. A

Warband Turnuva finalde adamla atsız ve kargı ile kaldık

şimdi ne yapıcaz ikimiz de birbirimize zarar veremiyoruz aynı anda ikimiz de diğer atlara koltuklanmış kargı attık bu nası şans finalde 4000 dinar kaybetcem teslim olursam şimdi ne yapayım edit:kaydet ve çık attım belki turnuva baştan başlar diye turnuva bitti direk ama cevabı biliyorsanız...
  52. A

İnternetim acayip yavaş?

korsan film izledim + twiterda erdoğana biraz sert konusmus olabilriim.dersleere giremiyorum bi de bu sene üniversite sınavına giriyoruz :D
  53. A

İnternetim acayip yavaş?

Konu tam modem açıklaması ve kurulumla ilgili olmayabilir ancak okla speedtestte ping NaN (2000+ olunca böyle oluyor galiba 1700 falan yazınca gözüküyor normalde)yani sabahtan beri ping 2000+ civarları,download hızım 0.86(ve bu oklada çıkan valorant güncellemesini yapmayı denediğimde 9 kb/s ile...
  54. A

Warband Crusades and Jihads v.5.2?

Warband steamdan sahibim atölyeden normalini indirdim ama v 5.2 indirmiyor en son 17 nisan 2019 da kurulmus update yüklüyor atölyede.Bunu indirip nereye kurucam?Games dosyası falan diyor Mod BB de öyle bir dosya bulamadım belgelerden warband baktım orda da mods yok pc bilgim çok az ayrıntılı...
  55. A

Aşağıdakinin telefon markasını tahmin etme

Yanlış alttaki haweuia kullanıyor
  56. A

Aile Paylaşımı Bütün Oyunlar Gelmedi

hocam bug olmuştur 2 tane açmadım,galiba dün ya da dünden önce aile paylaşımıyla ilgili bir şey sormuştum yine ama o bu değildi onla karıştırıyor olabilirsin
  57. A

çok teşekkürler ya kardeşim de oynuyo denk geliyo diye kapatmıştım galiba onları çok sağ ol 1609937952 aga onla alakası yok galiba açtım sadece sağ üstte basınca aktif ve inaktif olan buton geldi,gelmeyen oyunlar gelmedi ama olması gerek dediğin mantıklı geldi neden olmuyor 1609938103 Aile...
  58. A

Aile paylaşımı geçen sene pek hatırlamıyorum oyunu online ya da offline oynayabildim mi,steamda aile paylaşımından oyunları veren kişi oyunda değilse bir oyunu oynayabiliyor muyduk online???
  59. A

Steam indirimli oyun önerisi

seao of thieves blackwake le aynı hemen hemen sadece optimizsasyon farkı para vermem eu4 hoi 4 crack indiririm witcher 3 aile paylaşımından geliyo the forest de aynı şekilde offline modu var aile paylasımından saolun yine de
  60. A

cs go desen aldım saol yine de
  61. A

Aile paylaşımını açtım,onla ilgili bir sorun yok.Kuzenimin 30'a yakın da oyunu var 20'si de geldi.Ama 10 tanesi falan gelmedi neden?Mesela onun kütüphanesinden Witcher 3,Just Cause 3,Friday the 13th,The Forest,House Flipper,ETS2,NBA2K20 falan geldi ama Arma 3 ile Tomb Raider gelmemiş örneğin.
  62. A

18.90 TL bütçe var mümkünse daha fazla olmasın biraz fazlasını da envanterden bir şey satıp alırım ama,mümkünse eski bir oyun olmasın (2012-2013ten öncesi falan) Oynadığım oyunlar(belki neyi severim fikriniz oluşur):cs go,valorant,ets 2,fall guys,rocket league,fm 20,cities skylines,dont starve...
  63. A

FM20 Gözlemci Alamıyorum

Fm 2020 gözlemci alamıyorum,teknik heyette gözlemci için yerim var ama başkan ikide bir yeterli buluyor ekibi,transfer heyeti ve gözlemci ekibinden bir sürü kişiyle fesih de yaptım hala alamıyorum.Alma nedenim gözlemci ağını genişletmek güney amerikada.Takım Galatasaray.Ayrıca o olmuyorsa orda...
  64. A

.f4 f6 f8 çalışmıyor

hocalarım tuşun falan bozulduğu yok,sadece f4 mesela laptopta görevine uygun davranmıyor,(mikrofon açma kapama.Yoksa alt+f4 çekebiliyorum mesela tuşa bozulsa bunu yapamzdım.mesela valorant oynuyorum teslim olma oylaması çıkarıyolar f6 yine verebiliyorum.ama normalde f6 laptopun mousepad aktif ve...
  65. A

.f4 f6 f8 çalışmıyor

su dökülmedi bir şey olmadı, pcnin mikrofonunu açma kapama(f4)ama mesela alt f4 çekiyorum o işlem olmuyor,aynı şeyler laptopun mousepadi aktif etme ve inaktif etme için de geçerli(f6) ve aynı şekilde f8 için de(kamera erişimi).kitlendiğini sanmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.bu üçü için...
  66. A

Laptobuma alan eklemek istiyorum

lenovo l340 gaming laptop
  67. A

Outlast dlcsi hakkında

Outlast 1 dlc whistleblower %80 mi ne indirime girmiş 2.50 tl almalı mıyım outlastı da yeni aldım 4.80e 32tlden indirimde aldım 2yi de yaz indiriminde düşünebilirm 10 tlye ama fazla eleştrii vardı.hem dlc hem outlast2ye ne dersiniz zaten ilk defa korku oyunu oynayacam 1604166310 ayrıca indirim...
  68. A

Laptobuma alan eklemek istiyorum

Arkadaşlar laptopa ram eklemek gibi alan eklemek istiyorum ,alan açmak değil.7-8 ay önce 4200 tlye acayip indirimde lenovo l340 gaming laptop aldım şuan 7200den başlıyor ama alanından memnun değilim 237(pişmanım alan yeter düşündüm bilsem yüksek alırdım) gb sadece ve şuan doldu,googleda hiçbir...
  69. A

Bu ne fps drop(normal degil)

Arkadaslar kafayi yeme durumuna geldim,laptopum 7 aylik lenovo l340 gaming 8000 tl hatta gtx 1650 i5 9.nesil yani pc kaynakli degil.Cs normalde office mapinden ornekleyerek gidicem 150 fps alirdim unlostun videosunu yaptim 80-120 oldu.bugun oyuna girdim ana menu 20 fps office mapi tam sabit 10...