Arama sonuçlarınız

1. H

İninal sorunu

genelde hesap uzun süre doğrulanmdıysa olur diye biliyorum bendede olmuştu hesabı doğruladım geçti ama
  2. H

ininal

merhaba ininal kartın barkodunu inst storymde falan paylaşsam çalınma riski varmı? barkoddan para atılıyor diye biliyorum ama yine de çalınma riski varmı diye sormak istedim
  3. H

windows 10

merhaba içinde w10 deneme sürümü olan bir pc ye USB kullanılarak w10 kurulabilirmi?
  4. H

incehesap

merhaba incehesaptan pc alcğım ekrn kartı kurulu gelirmi? bide incehesapta sorunlar varmış siprişte sıkıntılar oluyormuş ne kadar doğrudur?
  5. H

ininal sanal kart

ininal uygulmasını indirdim ve sanal kart açtım artık başka hiçbi işlem yapmadan direk içine para atıp kullanabilirmiyim?
  6. H

incehesap PC toplama

10K bütçem var 7ksı pc ye
  7. H

incehesap PC toplama

ben incehesap üzerinden bir pc alacağım alakasız bisoru olacak ama pc ye geliğ özelleştir dedğmde ordan monitörmü almam lazım yoksa başka sitelerden falandamı monitör alabilirim?
  8. H

W10 denem sürümü ücretsiz mi?

bilgisayarcıya w10 deneme sürümü kur desem ücretsizmi? w10 deneme sürümü kuruldulduktan sonra aktifleştirme yerine aldığım 50 tl lik kodu yazsam olurmu?
  9. H

işletim sistemi kurulumu

1-yani pc toplamada w10 u seçtiğimde w10 kurulu geliyor dimi? 2-deneme sürümü ücretsizmi? deneme sürümünü kurduktan sonra 5-50 tl ye w10 alıp kod girsem aktifleştirme yerine olurmu?
  10. H

işletim sistemi kurulumu

merhaba beyler/bayanlar size 2 sorum olacak 1-freedos pc ye windows 10 kurdurmak için bilgisayarcıya götürdüğümde yanımda ne götürmeliyim windows 10 kodu falanmı götürmeliyim? 2- itopya, incehesap gibi sitelerden pc topladığımda windows 10 uda alırsam windows 10 uda kurup getiriyolarmı?