Arama sonuçlarınız

1. Apra

Soru 2 farklı ram

Farklı 2 slotta ram takılı ama değerleri birbirlerinden farklı. Bu bilgisayarlım için bir sorun teşkil eder mi?
  2. Apra

Neden böyle düşük fps alıyorum

Minecraft oynuyordum sonra orijinaline bir dünya para bayılmaya karar verdim ve satın aldım. Sonrasında oyuna girdiğimde evet sistemim olağanüstü olmayabilir ama nasıl bu kadar düşük alabilirim ki? Ram de verdim oyuna ayarları düşük de yapsam yüksek de yapsam aynı fps. Hatta oyunu ufak pencere...
  3. Apra

The Walking Dead Definitive Series

Merhabalar, Steam üzerinden indirime girmiş olan ve yeni sayılabilecek bu TWD partlarının birleşimi oyun bütün sezonları mı içeriyor? 50 saatin üzerinde bir oynanış diyor lakin tek başına satılan son part 20-30 saat aralığında oynanıyor. Anlamadığım konu bu birleşimin kesintisiz olarak her partı...
  4. Apra

Üniversite Kitaplarının Gereksiz Pahallı Olması

Yav anladık hazırlık sınavını zor yaptınız geçemedim. İyi hoş zaten uzaktan eğitim göreceğimiz bir yıl evden dil eğitimi alırım dedim ama bu iş akıl karı değil gerçekten. 3 farklı yayınevinden kitapları edinmemiz gerekiyor ve fiyatı ise toplamda 1922 TL. Evet şaka değil neredeyse 2000 TL. İçinde...
  5. Apra

İ3 7100 rx550 darboğaz sorunu var mıdır?

Merhabalar uzun zamandır kullandığım masaüstü bilgisayarım son 1 2 haftadır bana işkence çektiriyor adeta. Valorant tarzı bir oyunda çıktığından beri normal oynamama rağmen son zamanlarda ani droplar girmeye başladı sonrasında diğer oyunlarda da bunun olduğunu gördüm. Öncesinde format attım ama...