Arama sonuçlarınız

1. Apra

Soru 2 farklı ram

Farklı 2 slotta ram takılı ama değerleri birbirlerinden farklı. Bu bilgisayarlım için bir sorun teşkil eder mi?
  2. Apra

2021 Yılından Beklentileriniz

Ölmemek.
  3. Apra

Neden böyle düşük fps alıyorum

chunku 9dayken oluyor böyle diğer chunklara alınca da aynı her türlü aynı fpsyi alıyorum 1604769328 dün güncelleme gelmiş ekran kartına deniyorum hemen 1604771116 malesef aynı tas aynı hamam kafayı yiyeceğim bundan başka hiçbir oyunda böyle bir şey yok 1604771420 Razer Cortex ile açıyordum...
  4. Apra

tek oyunculu modda açtım böyleydi
  5. Apra

Minecraft oynuyordum sonra orijinaline bir dünya para bayılmaya karar verdim ve satın aldım. Sonrasında oyuna girdiğimde evet sistemim olağanüstü olmayabilir ama nasıl bu kadar düşük alabilirim ki? Ram de verdim oyuna ayarları düşük de yapsam yüksek de yapsam aynı fps. Hatta oyunu ufak pencere...
  6. Apra

The Walking Dead Definitive Series

Merhabalar, Steam üzerinden indirime girmiş olan ve yeni sayılabilecek bu TWD partlarının birleşimi oyun bütün sezonları mı içeriyor? 50 saatin üzerinde bir oynanış diyor lakin tek başına satılan son part 20-30 saat aralığında oynanıyor. Anlamadığım konu bu birleşimin kesintisiz olarak her partı...
  7. Apra

Üniversite Kitaplarının Gereksiz Pahallı Olması

Yav anladık hazırlık sınavını zor yaptınız geçemedim. İyi hoş zaten uzaktan eğitim göreceğimiz bir yıl evden dil eğitimi alırım dedim ama bu iş akıl karı değil gerçekten. 3 farklı yayınevinden kitapları edinmemiz gerekiyor ve fiyatı ise toplamda 1922 TL. Evet şaka değil neredeyse 2000 TL. İçinde...
  8. Apra

Suudi Arabistan'ın Türk mallarına uyguladığı boykotta ürünlerin barkod numaraları paylaşılarak satın almama çağrısı yapılıyor

Acaba orda da var mıdır düzinelerce Türk malı alıp yakan veya parçalayan. Merak ettim :d
  9. Apra

İ3 7100 rx550 darboğaz sorunu var mıdır?

Öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ederim kafayı yiyecek durumdaydım. VALORANT'da maalesef düzeltemesem de (optimizesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum) bilgisayar genelinde çok işime yaradı ve birkaç oyun denemem başarıyla sonuçlandı. Drop yemiyorum artık sayenizde çok sağolun :)
  10. Apra

Ekran kartı yükseltmesi hakkında

Ben rx 550 kullanıyorum darboğaz yapar mı bilmem ama ekran kartımdan memnunum zamanında 400-500 arası bir fiyata almıştım dolar 3.30'du tabi :/ Sapphire Pulse RX 550 2G G5 AMD Radeon RX 550 2 GB GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları piyasadaki en ucuz rx550 ilgilenirsen bakarsın :)
  11. Apra

Zaten hiçbir oyunu düşükte oynayamıyorum düşükte olunca çok daha kasmalar oluyor her şeyi yüksekte oynuyorum bu yüzden ve iyi geldiğini düşündüğüm için AMD uygulamasından kenarları düzenlemeyi açıp fulledim hissiyat olarak iyi evet ama hala droplara çare bulabilmiş değilim hdd kullanıyorum bir...
  12. Apra

Oyun içi değerleri çektiğim de bir video var ama buraya atamıyorum. 1601898900 FPS değerlerinin öyle gösterdiğine bakmayın o 100 fps hissiyatını alamıyorum droplardan ötürü her değişimi ekran görüntüsü aldım 7-8 saniyede oluşan görüntü bu oynanışta
  13. Apra

Merhabalar uzun zamandır kullandığım masaüstü bilgisayarım son 1 2 haftadır bana işkence çektiriyor adeta. Valorant tarzı bir oyunda çıktığından beri normal oynamama rağmen son zamanlarda ani droplar girmeye başladı sonrasında diğer oyunlarda da bunun olduğunu gördüm. Öncesinde format attım ama...