Arama sonuçlarınız

1. M

RX580 Sıkıntılı bir ekran kartı mı ?

Aynen fiyatına bakmadan dolar ike fiyatına bakmak mantıklı olur onlara göre cok ucuz zaten. 1660super kullanmak lazım ya da daha iyisini. Belirli bi para vercen zaten almısken iyi alkrsın sonra yıllarca ugrasmazsın. Bide bagzıları var abi ben........ Ekran kartı ile islemciyi alırsam yayın...
  2. M

RX580 Sıkıntılı bir ekran kartı mı ?

Bu erkan kartı 4yıl önce cıktı 3yıl kullanırsan 7yıllık olcak verim alcagını fazla düsünmüyorum nvidia tercih et bence eger gtx 1650 super alcaksan onun yerine rx5500xt al biraz daha performanslı. Donanim arsivinin son videolarını izlemeni tavsiye ederim dostum
  3. M

Amazon uk den xbox satın almak

Üstteki arkadasın dedigi gibi vergi ödeme söz konusu degildir cünkü alan kisiler ödememis akrabalarım ödememis ve siz aliexpress den aljsveris yapıp neden ona vergi ödemiyorsunuz. Bu arada alan arkadasa ups kargo ile 3günde gelmis zaten en iyi kargo sirketleri ile calısıyorlar. Dhl ve ups
  4. M

Bende vergi dahil oldugunu biliyorum sadece birkez daha sormus oldum o vergi ödeyeceksiniz diyen arkadas sacmalamasın, zaten alanlar ödememis . 3100tl ye harika olur ama stokları gec yeniliyorlar maalesef
  5. M

Amazon uk den xbox series s almak istiyorum kendisi 250sterlin dir degil mi suan stok yok yazıyor birde 38sterlin kargo bedeli var toolam 3100tl gibi sonuc cıkıyor vergi ödermiyim satın alanlar ödememiş. Satıcı da amazon sizce alınır mı sıkıntı yasarmısıyım fiyat konusunda
  6. M

Monitör önerisi.

Normal bir şekilde e oyun oynıcam.genekde battefield pubg cod agırlıklı olabilir bide fifa. 75hz hangi monitörü önerirsiniz. Ya da maksimum 1500tl ye 144hz monitör lşnki atabilecek var mı. Birde 75hz monitör aldım ekran kartım nvidia ise hdmı kablosu ile baglansam 75hz alırmıyım 75hz almam icin...
  7. M

Darbogaz

Bencede olabilir bide bildiginden insan fazla sasmamalı. Ryzen 3 3100 degilde ryzen 5 3500 falan kullansam olmaz ama 3100 ile 3500 arasında ki fark cok az o yüzden ya 3500x kullanmalıyım ya da 3600 bence o zamanda 16gb ram ile en az 5850tl oluyor o kadar da maalesef para vermem. Daha dogrusu...
  8. M

Darbogaz

Abilerim ben ilerde bi pc toplıcam ve sanırım ekran kartı olarak xfx rx5600xt 6gb kullancam. Bu ekran kartı ile ryzen 3 3100 kullansam darbogaz olur mu. Olmıyabilir ama olabilirde
  9. M

Rx 580 in Hangi Modelini Satın Almalıyım ve Arasındaki farklar nedir ?

D Dediklerin dogru ama rx580 cıkalı 41 ay oldu
  10. M

Ayn gtx1660 serisinde super den sonrası gereksiz. Inun yerine islemci yğkseltirim
  11. M

Lan sakın gb ına bakma. Epey gibi sitelerde karsılastırma yap.benchmark test oranları falan yazıyor epeyde. Rx580 i önermem
  12. M

Sistem tavsiyesi

Dostum en iyisi sinerji de hazır sistemlere gir orda fiyatı 4500tl olan ryzen 3 3100 ve gtx 1650 super li sistem var.
  13. M

Sistem tavsiyesi

Kardeş ben topladım simdi. 2 secenek var 1.si ryzen 5 3500x. Asus prime b450mk anakart. Asus tuf gtx 1650 super ekran kartı. 2.yi yazarak ugrasmıcam ama ekran kartı cok ısınır bence
  14. M

Sistem tavsiyesi

Abilerim bana gtx 1660 super li sistem önerirmisimiz. İslemci kesinlikle ryzen olmalı. Benim tercihim ryzen 3 3100 ama sizin verdiginiz linkler bemim bulduklarım ve topladıklarımdan daha ucuzdur bence. Bütce maksimum 4900tl.ama farklı sitelerden olmamalı. Bileginize kuvvet
  15. M

Oyun yükleme ve oynama icin internet tavsiyesi

Ya tam alırım ya da 22-23falan
  16. M

Hayır benim kastettigim 70gb lık oyun 1güne iner mi sonrasında ping olurmu. İlk oyunu yüklücem. Ping olcagını sanmıyorum cok fazla
  17. M

Freesync monitör

Tessekkürler
  18. M

Freesync monitör

He tamam anladım freesync amd ekran kartı olanların isine yarıyor
  19. M

24mbps internet ile 70gb lık oyunu 1 hğne yükler miyim. Bide ping az olarak oynıyabilirmiyim
  20. M

Dolandırıldım

Vallaha öyle kardeş
  21. M

Freesync monitör

Freesync 75hz olan bi monitör ile hdmı kablosu ve nvidia ekran kartı kullanırsak 75hz alabilirmiyiz. Ya da freesync olmayan 75hz bi monitör de yine hdmı kablosu ve nvidia ekran kartı ile 75hz alabilirmiyiz
  22. M

Hangi ekran kartını almalıyım?

Kasayı yeni toplıcam. Dur link atıyım hemen. Arada sadece fan farkı var. Zotac da 2tane. Gigabyte da 3 tane. Yeni pc toplıcam ve kasayı 3önde 1arkada fan olan kasalardan seccem. Kasayı zaten sectim 1601999275 Gigabyte olanda 3fan var. Zotac da 2 tane. Özelliklerine falan baktım bi fark...
  23. M

Hangi ekran kartını almalıyım?

Zotac gtx1660 super mi almalıyım yoksa 330tl daha fazla verip gigabyte gtx 1660 super gaming x ekran kartını mı almalıyım. Aralarındaki fark sadece fan sayısı galiba. 330tl de fazla bence.
  24. M

Bilgisayar toplayacağım aşağıda ürünler var yanlış veya daha uygun fiyatlısı varsa söylermisin

Dostum inventus ve sinerji ye bak. Sinerjide kendin topla pc 1601855116 Bekle bence indirimleri kovala internette video izle sürekli. Bende 4800tl civarına alcam. Bu arada inventus dan al. Elraen parva. 4200tl bütçeniz varsa islemciyi ryzen 3 3100 yap o kadar ama arastır yinede. Fps...