Arama sonuçlarınız

1. Ryox

PlayStation 4 Pro mu Xbox Series S mi?

Evet arkadaşlar soru başlıkta yazılı. Hangisini almalıyım ve neden?
  2. Ryox

Son BIOS zamanı önemli midir?

Selam herkese, bu hafta Samsung Evo 970 aldım. Görev yöneticisinden 'başlangıç'a tıkladığımda "Son BIOS zamanı 15, 9 saniye" yazıyor. Bu süre çok mu fazla? Bunun bir önemi var mı acaba?
  3. Ryox

Dövme önerisi

Selamlar herkese, elimin üstüne dövme yaptırmak istiyorum fakat aklımda ne yaptıracağım ile ilgili fikir yok. İlk dövmem olmayacak, halihazırda 8 adet dövmem var. Aranızda dövmeye ilgi duyanlar vardır, tavsiyelerinizi almak isterim.
  4. Ryox

M.2 SSD Montajı

Selam herkese, Samsung Evo 970 aldım. Fakat gelen SSD kutusunda herhangi bir vida veya başka bir şey yoktu. Bende diz üstü bilgisayarımdan 1 tane vida sökerek anakartıma montajladım. Fakat anakart eğik duruyor fotoda göründüğü gibi. Şu anlık bir sorun görünmüyor fakat uzun vaadede bir sorun...
  5. Ryox

Restart'dan sonra HDD'yi görmüyor

Selam herkese, yeni Samsung 970 Evo SSD aldım, taktıktan sonra normalde kullandığım HDD'yi bilgisayarım görmemeye başladı. Kablolarını söküp tekrar taktım fakat hala görmüyor. Sandisk 240 GB SSD ve yeni aldığım 970 Evo'yu görüyor fakat HDD'mi görmüyor. Yardımcı olabilirmisiniz?
  6. Ryox

Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 vs Samsung 970 Evo NVMe

Selam arkadaşlar, SSD almaya karar verdim fakat hangisi karar veremedim, birisi 140€ bir diğeri 180€. Aralarındaki farklar neler acaba? Ben 140€ olanı almayı düşünüyorum fakat bir ikilemde kaldım farkları nelerdir? 180€ olan; Tıklayın 140€ olan; Tıklayın Hangisini önerirsiniz ve neden?
  7. Ryox

WoW'a başlamak

Selamlar herkese, geç saatte bir konu acmıstım fakat o saatte kimse cevaplamadığı için tekrar açıyorum, World of Warcraft'a başlamak istiyorum fakat nasıl bir ödeme yapmalıyım? Oyun süresi satın alma gibi birşey olduğunu duymuştum fakat bu satın alım oyun içi süre mi yoksa gerçek zamanlı bir...
  8. Ryox

World of Warcraft'a başlarken

Selamlar herkese, World of Warcraft'a başlamak istiyorum fakat nasıl bir ödeme yapmalıyım? Oyun süresi satın alma gibi birşey olduğunu duymuştum fakat bu satın alım oyun içi süre mi yoksa gerçek zamanlı bir süre mi? Genel olarak yeni başlayacağım için aydınlatırsanız sevinirim.