Arama sonuçlarınız

1. Ryox

PlayStation 4 Pro mu Xbox Series S mi?

Evet arkadaşlar soru başlıkta yazılı. Hangisini almalıyım ve neden?
  2. Ryox

Korsan oyun mu orijinal oyun mu?

Her emeğin karşılığını vermek gerekir. O yüzden orijinal.
  3. Ryox

Çay mı? Kahve mi?

Ben kahveciyim ya :D Hiç çay koyayımda içeyim demedim şuana kadar..
  4. Ryox

steam

28 Ekim'de cadılar bayramı indirimi olacak. Onu bekleyin derim.
  5. Ryox

5ms 1ms farkı

Oyun oynuyorsun 1 ms den şaşma derim. CS Go oynuyorum dedin üstelik. Bu tür rekabetçi oyunlarda 5 ms ve 1ms fark yaratır ve 1ms alman senin yararına.
  6. Ryox

Sizce bilgisayarım yönetilebilir mi?

Virüs programı varsa bi tam tarama yapın derim.
  7. Ryox

f/p Oyuncu kulaklığı öneri

Arctis 1 ve JBL Quantum 100 güzel kulaklıkar, diğerlerini bilmiyorum. Alabilirim diyorsanız Arctis 1'i öneririm hepsinin arasından.
  8. Ryox

Son BIOS zamanı önemli midir?

Teşekkürler.
  9. Ryox

f/p Oyuncu kulaklığı öneri

Rampage R36 - 399.90 TL Rampage RM-K60 - 399,00 TL Bunlar dışında bu da F/P ürünü fakat 600 TL. Yinede bakmak isterseniz diye link bırakıyorum. Rampage Fury X
  10. Ryox

Son BIOS zamanı önemli midir?

Selam herkese, bu hafta Samsung Evo 970 aldım. Görev yöneticisinden 'başlangıç'a tıkladığımda "Son BIOS zamanı 15, 9 saniye" yazıyor. Bu süre çok mu fazla? Bunun bir önemi var mı acaba?
  11. Ryox

Dövme önerisi

Yani kar tanesi falan desen onun şekli olabilirdi ama tek bi kum tanesi nokta gibi durur. Saçma olur yani biraz.
  12. Ryox

Dövme önerisi

Geçicek derken dediğim gibi solma oluyor ve tamamen silinmiyor. 4 sene önce yaptırdığım dövmenin şuanki hali. (Parmaktaki) Buradan fotoğrafa ulaşabilirsiniz.
  13. Ryox

Dövme önerisi

Boş yer var ama ben elimin üstüne istiyorum :) Soluyor zamanla evet, üstünden geçtirmek gerekiyor. Parmağımda var 1 tane.
  14. Ryox

Dövme önerisi

Yani gözüme güzel gelen birşey olursada yaptırabilirim.
  15. Ryox

Yeni site açtım,yorumlarınızı bekliyorum :)

Böyle siteler görmek güzel, gayet hoş bir site olmuş.
  16. Ryox

Dövme önerisi

Yani açıkcası benim için değerli birşeyi dövme yaptırdığımda mutlu hissediyorum. Baktığımda anısı geliyor aklıma. Bazende estetik durduğunu düşündüğüm dövmeler yaptırdım. İlgi meselesi aslında.
  17. Ryox

Dövme önerisi

O sevgi izi Alzheimer hastalarının kaybolduğunda bulunması için değilmiydi? Benmi yanlış biliyorum yoksa..
  18. Ryox

Steam'den oyun almak güvenli mi?

Tabii ki güvenilir. Senelerdir kullandığım platform. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şuana kadar.
  19. Ryox

Dövme önerisi

Parmağımda var senelerdir, pişman olmadım halen.. Teşekkürler tavsiyeniz için.
  20. Ryox

Dövme önerisi

İlk defa gördüm böyle bi dövmeyi. Bazılarının derin anlamı var evet, ama yaptıracağım veya yaptırdığım dövmeleri araştırmadan yaptırmıyorum genelde.
  21. Ryox

Dövme önerisi

Öneriniz için teşekkürler, dediğim gibi sadece 'dövme önerisi' almak için açtım konuyu.
  22. Ryox

Dövme önerisi

Havayla alakası olduğunu sanmıyorum. (en azından benim için öyle değil.) Herkesin her konuda düşüncesi ve yaptıkları farklı. Herkes kendi hayatından sorumludur.
  23. Ryox

Dövme önerisi

Selamlar herkese, elimin üstüne dövme yaptırmak istiyorum fakat aklımda ne yaptıracağım ile ilgili fikir yok. İlk dövmem olmayacak, halihazırda 8 adet dövmem var. Aranızda dövmeye ilgi duyanlar vardır, tavsiyelerinizi almak isterim.
  24. Ryox

M.2 SSD Montajı

Amazon'dan vida sipariş ettim, anakartımın kutusunda bulamadım vidayı. Pazartesi gelecek. O zamana kadar böyle kullanıcam mecbur. Ama suan vidayı birazdaha gevşettim. O fotoğraftaki gibi durmuyor.
  25. Ryox

M.2 SSD Montajı

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar almak istediklerim değil. Ben bu şekilde montaj uzun vadede sorun yaşatırmı sorusuna cevap arıyorum..
  26. Ryox

M.2 SSD Montajı

Konuda hiçbir vida bulamadığımı söyledim zaten. Gerekli vidaları bulsaydım zaten dediğiniz şekilde montajlayacaktım.
  27. Ryox

M.2 SSD Montajı

Selam herkese, Samsung Evo 970 aldım. Fakat gelen SSD kutusunda herhangi bir vida veya başka bir şey yoktu. Bende diz üstü bilgisayarımdan 1 tane vida sökerek anakartıma montajladım. Fakat anakart eğik duruyor fotoda göründüğü gibi. Şu anlık bir sorun görünmüyor fakat uzun vaadede bir sorun...
  28. Ryox

Restart'dan sonra HDD'yi görmüyor

Evet Sata kablosunun yerini değiştirdim, sorunum çözüldü. M.2 slotu SATA 5 ve 6'yı kullanım dışı bırakıyormuş.
  29. Ryox

Buyurun.
  30. Ryox

Birçok oyun, videolar, fotoğraflar. Çoğu dosyalarım ondaydı anlıyacağınız. Bilgisayarı kapatmadan önce görüyordu dediğim gibi, M2 SSD'yi taktım ve calıstırdıgımda HDD'yi görmüyordu.
  31. Ryox

Selam herkese, yeni Samsung 970 Evo SSD aldım, taktıktan sonra normalde kullandığım HDD'yi bilgisayarım görmemeye başladı. Kablolarını söküp tekrar taktım fakat hala görmüyor. Sandisk 240 GB SSD ve yeni aldığım 970 Evo'yu görüyor fakat HDD'mi görmüyor. Yardımcı olabilirmisiniz?
  32. Ryox

Sistemimde ki sorunu nasıl tespit edebilirim?

İyi akşamlar :)
  33. Ryox

Bir nebzede olsa yardım edebildiysem ne mutlu bana. Bu sorunu bende yaşamıştım eski işlemcimden kaynaklıydı. Değişince sorun geçmişti fakat sizinkini bende anlamadım. Öyle bir sistemde böyle bir sorun yaşamanız gerçekten ilginç.
  34. Ryox

Hayır alttakini kurmanıza gerek yok doğru olanı kurmuşsunuz. Açıkcası ekran kartıyla alakalı gibi duruyor sorun. 1601938773 Yani bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım fakat bildiklerim yetmiyor dediğim gibi. Yanlış yönlendirmekte istemem.
  35. Ryox

Güncellenmemiş olarak görünüyor. Tekrar kurmayı deneyin. Ekstra olarak bu linkteki sayfayı bi inceleyin.
  36. Ryox

Elinizde 2 adet daha bilgisayar olduğunu söylemiştiniz, diğer bilgisayardaki ekran kartını şuanki bilgisayarınızdakiyle değiştirip oyuna girin bakın bakalım bi fps drop olacakmı.
  37. Ryox

Yani çok garip böyle bi sorunu yaşıyor olmanız gerçekten, aynı sorunu eski bi işlemcimde yaşamıştım. İşlemci değiştiğimde sorun düzelmişti. Yardımcı olmaya çalıştım fakat konu benide aşıyor sanırım. Aklıma tek seçenek Garantiye göndermek.
  38. Ryox

Parçalar derken ekran kartı, işlemci vs. hepsi değiştimi? (Evet dediğinizi varsayarak devam ediyorum) Parçalar değiştikten sonra format attınız mı?
  39. Ryox

Veya LoL dışında bir oyun oynadığınızda bu sorun oluyormu?
  40. Ryox

Yine aynı sorun olduğu içinmi göndermiştiniz?
  41. Ryox

Yani bu sorunu sürücü güncellemesinden sonra yaşamaya başladıysanız olabilir. Ama aldığınızdan beri bu sorun varsa farklı.
  42. Ryox

Boştayken sorun yok gibi görünüyor, birde görev yöneticisinden % kaç kullanıldığını atabilirmisiniz?
  43. Ryox

İşlemcinin kullanımını görev yöneticisindende görebilirsin, sıcaklık içinde AİDA64 olabilir veya MSI Afterburner üzerinden görmekte mümkün. 1601936544 FPS dropları genelde ısınma problemidir.
  44. Ryox

İşlemcini ne zaman aldın? Sıcaklık değerlerini paylaşırmısın ve işlemcin boştayken % kaçını kullanıyor?
  45. Ryox

Telefon açılmıyor

Tabi öyle, herkes adına konuşamam fakat işini iyi yapan insanlarda var.
  46. Ryox

Hangi Telefonu Almalıyım?

Samsung telefonlarını seviyorsanız S10+ gayet güzel bir telefondur. Annem kullanıyor bir sıkıntısını görmedim şuana kadar.
  47. Ryox

Telefon açılmıyor

Telefonun ekranı bozulmuş olabilir, bataryası ölmüş olabilir. Telefoncuya götürmeniz daha sağlıklı olacaktır fakat telefonun sorununa göre çözümleri pahalı olabilir. Yaptırmak yerine yeni bir telefon almak sizin için daha mantıklı olacaktır.
  48. Ryox

EBA'ya erişmek isteyen ilkokul öğrencisi Çınar Mert çatıdan düşerek hayatını kaybetti

Cidden eğitim için böyle şeyler Bende öyle biliyordum siz diyince öyle olmadığını farkettim bu arada. Allah rahmet eylesin. Küçücük bir çocuk. Anne ve babanında suçu var evet ama eminimki kimsenin istemeyeceği gibi anne ve babasıda böyle olsun istemezdi. Güzel uyu minik Çınar.
  49. Ryox

Allah bizi niye yarattı?

Açıp Kur'an-ı Kerim'i okuyabilirsin, bakış açın yanlış, annem babam müslüman diye müslüman olunmaz, kimse sana müslüman ol veya hristiyan ol demiyor farkındaysan. Açıp okursun seni tatmin ederse, aradığın cevapları bulabilirsen veya bulamazsan ona göre kararlar verirsin.
  50. Ryox

Allah bizi niye yarattı?

Herşeyi yaratan Allah'ın sence böyle bir tatmine ihtiyacı varmı?
  51. Ryox

Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 vs Samsung 970 Evo NVMe

Genelde oyunlar ve videolar, fotoğraflar falan çok yer kaplıyor, 240 GB SanDisk'in SSD'sini ve ayrıyeten 1TB'lık bir HDD kullanıyordum fakat yetmemeye başladılar. Zaten biliyorsunuz ki HDD'ler hız konusunda bayağı kötüler.
  52. Ryox

Anladım, aralarında o kadar ciddi bir fark yok gibi aslında. Teşekkür ederim cevaplar için. 140€ olanı alsam çok bir şey kaybetmem gibi, ekstra olarak emin olmak için soruyorum anakartımın modeli TUF B450M-PLUS GAMING bu alacağım SSD'ler anakartımla uyumlu değil mi? Herhangi bir sorun çıkartsın...
  53. Ryox

Selam arkadaşlar, SSD almaya karar verdim fakat hangisi karar veremedim, birisi 140€ bir diğeri 180€. Aralarındaki farklar neler acaba? Ben 140€ olanı almayı düşünüyorum fakat bir ikilemde kaldım farkları nelerdir? 180€ olan; Tıklayın 140€ olan; Tıklayın Hangisini önerirsiniz ve neden?
  54. Ryox

Yaşım 13 boyum 1.40

Yani o yaşlardan bunu stress yapmamanı öneririm, genetik sonuçta. Benim annemde 1.55, babam 175 ben 180im.
  55. Ryox

Ne dinliyorsunuz?

56. Ryox

WoW'a başlamak

Selamlar herkese, geç saatte bir konu acmıstım fakat o saatte kimse cevaplamadığı için tekrar açıyorum, World of Warcraft'a başlamak istiyorum fakat nasıl bir ödeme yapmalıyım? Oyun süresi satın alma gibi birşey olduğunu duymuştum fakat bu satın alım oyun içi süre mi yoksa gerçek zamanlı bir...
  57. Ryox

En çok zaman harcadığınız oyun?

Counter Strike Global Offensive, Pubg, Rainbow Six Siege, Counter Strike 1.6 ve Metin2.
  58. Ryox

World of Warcraft'a başlarken

Yokmu yardımcı olacak cidden?
  59. Ryox

World of Warcraft'a başlarken

Selamlar herkese, World of Warcraft'a başlamak istiyorum fakat nasıl bir ödeme yapmalıyım? Oyun süresi satın alma gibi birşey olduğunu duymuştum fakat bu satın alım oyun içi süre mi yoksa gerçek zamanlı bir süre mi? Genel olarak yeni başlayacağım için aydınlatırsanız sevinirim.