Arama sonuçlarınız

1. A

Yayınlar için Parça Önerisi

Öncelikle konuyu bir yayıncı abim için açıyorum, kendisi Valorant yayınları yapıyor ve Valorant'ı profesyonel olarak oynuyor. Öncelikle kendisinin bir monitör ihtiyacı var. Monitör olarak bunu düşünüyor. Bu bütçede daha iyi bir öneriniz olursa yazarsanız sevinirim. Kamera olarak bunu...
  2. A

Boot Menüsü Temizleme

Öncelikle merhabalar. Konuyu yanlış konuda açtıysam kusura bakmayın. Sorunuma gelecek olursak, ben genel olarak linux dağıtımlarını bilgisayarıma kurarak deniyorum. Değiştirmek istediğimde ise o diski direk biçimlendiriyorum. Fakat bu şekilde boot menüsünde sistemlerin isimleri kalıyor ve...
  3. A

sistemim iyimi (dürüst olun )

r3 2200u vega 3 kullanan ben bunu beğendi.
  4. A

Witcher 2 Kayıtlı Oyunlar Görünmüyor

Merhabalar, bugün Witcher 2 oynarken bir görevde öldüm ve oyun birden ana menüye attı beni. Yanlışlıkla ben de enter dışındaki bir tuşa basmış olabilirim bilmiyorum. Kayıtlı dosyalar belgelerde hala var. Silinmemiş durumda, lakin oyunda oyun yükle seçeneği altında kayıtlı kısımlar gözükmüyor...
  5. A

Ubuntu VirtualBox Sorunu

geçersiz kod gibi bir şey dendi
  6. A

Ubuntu VirtualBox Sorunu

Yok mu yav bilen
  7. A

Ubuntu VirtualBox Sorunu

Merhabalar yakın zamanda Ubuntu işletim sistemine geçtim dual boot ile. Yakında tamamen geçeceğim. Virtualbox üzerinde sanal makinemi başlatamıyorum, bu hatadan dolayı. Yabancı forumlarda vs. çözüm bulamadım. Ayarlarda bir sorun yok ayrıca. Umarım yardımcı olabilirsiniz.
  8. A

Call of Duty Black Ops I

Merhabalar öncelikle, cod black ops 1'i saglamindir'den torrent olarak indirdim. Kurulum ekranı rusça, kurduktan sonra oyun da rusça. Localization'dan ingilizce de yapamadım, reddedildi hatası çözümlenmiyor. Nasılv düzeltebilirim bilen var mı ?
  9. A

Laptop kullanıcı ismi değişikliği sonraı sorunlar

K Uruyorum hocam 1603980386 Kurdum Kurdum hocam id mi buradan mı yazayım 1603980449 Mail adresi verirsen davet atayim 1603980692 Hocam offline mısın, geç mi kaldım cevap için ?
  10. A

Nasıl yani hocam, kafam durdu şu an
  11. A

Dostlar acil yardıma ihtiyacım var. Laptop'umda kullanıcı adını kayıt defterinden değiştirdim. Ve artık bilgisayarımı açtığımda format atılmış gibi boş ekran geliyor. Her şey yerinde, silinmemiş hiç bir şey lâkin böyle. Kuruyorum programları, yazıyorum şifreleri. Yeniden başlatınca veya...
  12. A

Kali Linux Adaptörsüz Wifi Sorunu

Merhabalar ben bilgisayarıma dual boot ile kali linux 2019.3 kurdum lakin asıl isteğim windows'u kaldırıp direk olarak kali linux kurmak. Ama şu anda da olduğu gibi wifi'ye bağlanamıyorum. Wifi adaptörü olmadan wifi'a bağlanamayacağım anlamına mı geliyor bu ? Dual boot kullanırken...