Arama sonuçlarınız

1. S

Tablete ekran koruyucu önerir misiniz?

Arkadaşlar selam. iPad Air 4 cihaza önerebileceğiniz ekran koruyucu var mı kalemiyle kullanacağım ve ekran kalitesini çok düşürmesini istemiyorum. Kalemiyle kullanacağım. Ya da ekran koruyucu takmalı mıyım sizce??
  2. S

Video düzenleme için bu bilgisayarlardan hangisi bana uygundur? Bütçem kısıtlı.

Arkadaşlar selam. Genel anlamda video düzenleme için kullanacağım fiyat-performans açısından da bana en uygun olacak dizüstü bilgisayar önerileriniz varsa açığım. Ne önerirsiniz? Ben buraya birkaç ürün koyacağım. Bunları mı yoksa başka ürünleri mi tavsiye edersiniz...
  3. S

iPad Air 4 64GB Stoklara Neden Girmiyor?

Arkadaşlar selam. Pozitif teknoloji de 1 hafta öncesine kadar iPad Air 4 cihazlar bittikçe stoğa tekrar giriyordu ertesi gün. Ancak şu an eskisi gibi değil stoklar neden gecikiyor? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Sizce büyük mağazalarda falan ne zaman stoğa girmiş olur? Tarih...
  4. S

Notability mi GoodNotes 5 mi Önerirsiniz?

Arkadaşlar selam. Notability ve GoodNotes 5 arasında kalsaydınız hangisini seçerdiniz? Kullananlar hangisini kullandığını ve memnun olup olmadığını belirtebilir mi? Çok arada kaldım. (Bu arada Notability'deki ses kayıt özelliği benim için önemli değil.) Tüm bunlara karşın ne önerirsiniz...
  5. S

Apple ürünlerinde dolar kurunun düşüşünden kaynaklı bir indirimin olacağını düşünüyor musunuz?

Arkadaşlar selam. Apple ürünlerinde dolar kurunun düşüşünden kaynaklı bir indirimin olacağını düşünüyor musunuz? Şu an doları kaç üzerinden hesaplayıp fiyata yansıtıyorlar?
  6. S

iPad Pro 11 inç kılıfı ve ekran koruyucusu iPad Air 4'e uyar mı?

Arkadaşlar selam. iPad Pro 11 inç kılıfı ve ekran koruyucusu iPad Air 4'e uyar mı? Bu konuda herhangi bir bilginiz var mı?
  7. S

60Hz ile 120Hz arasındaki fark

Bildiğim kadarıyla sistem 10GB civarında kullanıyor bende sosyal medya uygulamaları bir kaç fotoğraf düzenleme uygulaması ve notability gibi uygulamaları yükleyeceğim. Slayt hazırlama gibi işler göreceğim bunun dışında sıkıntı çeker miyim
  8. S

Peki hocam depolama da 5 6 senelik bir kullanımda 64 GB işimi görür mü
  9. S

Oyunla içli dışlı birisi değilim ancak elbette oynayacağım genel amaç video izlemek film izlemek gibi şeylere hizmet olduğundan sordum. Öyleyse 60 beni üzmez?
  10. S

Oyunla içli dışlı birisi değilim ancak elbette oynayacağım genel amaç video izlemek film izlemek gibi şeylere hizmet olduğundan sordum. Öyleyse 60 beni üzmez? 1603724904 Oyunla içli dışlı birisi değilim ancak elbette oynayacağım genel amaç video izlemek film izlemek gibi şeylere hizmet...
  11. S

Arkadaşlar selam. 60Hz ekran ile 120Hz arasındaki ekran farkı bilgisayarlarda gerçekten çok farklı olabiliyor. Bende bir tablet alacağım ve genel anlamda not için kullanacağım için ekranda herhangi bir gecikme yaşar mıyım? Bu fark gözle görülebilecek kadar belirgin midir? Profesyonel bir...
  12. S

Eğitim için iPad Air 4 64GB mı, yoksa iPad Pro 128GB mı tercih edilir?

10 15 GB oyun indirecem ve sosyal medya vs kullanacağım onun dışında internetten film izleyip notları pdf falan indirip alacağım notability üzerinden hangisi yeterli? 5 6 sene işimi görsün istiyorum. Genel amaç eğitim yani
  13. S

O zaman + yönden avantajı sadece depolama olur benim için değil mi?
  14. S

Not alırken gecikme meydana gelir mi her iki tablette de ? Ve video ya da film izlerken 60Hz ile 120Hz arasındaki fark hissedilir mi?
  15. S

Film izlerken 60 Hz ile 120 Hz arasındaki fark hissedilir mi peki? 1601907618 Not alırken gecikme meydana gelir mi her iki tablette de ? 1601907664 Not alırken gecikme meydana gelir mi her iki tablette de ? Ve video ya da film 60Hz ile 120Hz arasındaki fark hissedilir mi? 1601907674 Not...
  16. S

Bende eğer iPad Pro alırsam AirPodsu satacağım ve yerine de bir bilgisayar almayacağım. Bilgisayardaki işlemleri bu tablette de yapabilirim değil mi? 1601893884 Evde masaüstü var ancak lise son sınıf öğrencisiyim. Büyük ihtimalle üniversiteyi kazanma durumumda da yurtta kalacağım. Bir...
  17. S

Arkadaşlar selam. Bir önceki sorumun konu başlığı Eğitim için iPad Air 4 64GB yeterli olur muydu? Orada sağolsunlar sorumu yanıtlayanlar oldu. Bu sefer de şunu soracağım. iPad Air 4 eğitim fiyatıyla birlikte 5300 TL ye denk geliyor. iPad Pro ise 7200 TLydi yanılmıyorsam ve yanında AirPods...
  18. S

Eğitim için 64GB'lık iPad Air 4 yeterli olur mu?

İleride beni üzmez değil mi? Bulut servisleri işe yaramaz mı bu konuda?
  19. S

Eğitim için 64GB'lık iPad Air 4 yeterli olur mu?

Arkadaşlar selam. Ben Apple'ın yeni tanıtmış olduğu iPad Air 4'ü hem lise hem üniversite hayatı için satın almayı planlıyorum çıktığında. Kalemiyle birlikte satın alacağım. Notability veya GoodNotes 5 kullanmayı planlıyorum not almak için. Bunun dışında PDF indirip üzerine işlemeler yapacağım...